הושלם שדרוג תחזוקה לפורום
שדרגנו את הפורום לגרסה עדכנית של PHPBB. אם אתם נתקלים בבעיות, זה המקום לדווח: שדרוג תחזוקה לפורום - ספטמבר 2019
בנוסף אנו שוקלים בטווח הארוך יותר לשדרג את מערכת הפורומים למערכת מודרנית יותר ונשמח לשמוע את דעתכם. זה הנושא בו אנחנו מציגים אפשרויות שונות: אז EnWorld עדכנו את האתר שלהם

מסתורי מי-מצולות - עץ משחק[מו"ד 5] (5\5)

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 25

שליחה על ידי liorgonen3 » 07 יולי 2019, 21:40

טאלין
ספוילר
הצג
"אני חושב שכולנו בקטע של להשיג כסף, ואתה תופתע כמה זהב גורם לך לשכוח את הכעסים שלך."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
ג'וני
תשובות: 1

שליחה על ידי ג'וני » 07 יולי 2019, 21:40

הולבר
ספוילר
הצג
הולבר מכיר פוליטיקה וכל מה שנאגה אמרה נשמע כמו סיפור יפה, אבל זה בהחלט נראה כאילו הלורד הירוק שתל מרגלת בסביבה ולכן, לאחר שהוא בוחן את התליון בחשדנות הוא מנסה להעביר את התמונות הבאות לנאגה. הולבר מדבר עם אביו ונאגה רוכנת לעברם מאזינה לכל מילה. התמונה הבאה היא הולבר ישן במיטתו ונאגה מתרחקת. והתמונה האחרונה היא נאגה מדברת עם הלורד הירוק.

Meta:
תובנה: הולבר מנסה להבחין איך נאגה מגיבה לתמונות שהוא משדר לעברה: 13+2=15.
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 07 יולי 2019, 22:21

אוכל חינם
ספוילר
הצג
אוכל חינם אוחז בסמל של שארס ועיניו לרגע זורחות בורוד/סגול הוא גורם לדלת אקראית להיחבט בכיוון ההפוך מהצופה.

מטה:
Thaumaturgy

אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
סמל אישי של משתמש
גרגויל

שליחה על ידי גרגויל » 08 יולי 2019, 08:41

וירדו
ספוילר
הצג
"נשמע בסדר, את משוחררת- תשתדלי לא לרצוח עוד אנשים." וירדו הולך לשחרר את שני השומרים הכבולים ולחפש כמה ניירות ועפרון פחם, לכתוב את מה שרובי כתבה לו, עותק אחד לו והשני הוא יתן לכוח אפור.
"אל תאמינו למה שאומרים לכם, שחקני תפקידים הם לא נאורים. אנחנו הורגים אלפים על פי העובדה שהם שחורים ומאפשרים לנשים לנהל את הקהילה שלהם."
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
תשובות: 34
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 08 יולי 2019, 22:56

The Traveler כתב:
05 יולי 2019, 00:06
אאוליס
ספוילר
הצג
"אה, מצויין! עבודה טובה." אומר מאלאנור בחיוך. "אני מקווה שהמקרה הזה לא יחזור על עצמו. בכל מקרה, הוכחת עצמך כצייד מצויין וחבר נאמן בחיק הברקת. הנה התשלום שלך על ביצוע המשימה-" הוא נותן לך שקיק עם 25 מטבעות זהב, "ניצור קשר איתך בעתיד אם נזדקק לך עבור משימות נוספות."

OUT
+1 מוניטין עם חיק הברקת.
אאוליס
הצג
IN
אאוליס פשוט מושך בכתפיו ולוקח את השקיק, מסתכל בפנים ואז מהנהן. "זה יעזור לי להסתדר" הוא אומר בכנות, גם עם קולו עדיין מחוספס. לאחר מכן הוא יוצא מחיק הברקת, מחליט לחזור חזרה.

OUT
יש לי עוד משהו לעשות? או שעכשיו אני מתאחד עם החבורה?
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
The Traveler

שליחה על ידי The Traveler » 09 יולי 2019, 16:19

טאלין
ספוילר
הצג
"מה במונח "יקר מפז" לא הבנת?" נראה שהוא מתחיל לאבד את סבלנותו, עליך לשקול את מילותיך הבאות בכובד ראש או שהוא עלול להתקיף אותך.
הולבר
ספוילר
הצג
נאגה מביעה בלבול וחוסר הבנה. אתה מתחיל להבין שלדרקונית יש בינה פשוטה מאוד ומוח כמעט ילדותי, לא נראה שהיא מבינה יותר מדי מה מטרותיו של המלך הירוק ומה דרכי פעולתיו, ובכנות ובתמים נהנת מתחושת ההרפתקה. או שהיא אכן חיה פשוטה יחסית, או שהמלך הירוק שלח מרגלת מתוחכמת במיוחד.
אוכל חינם
ספוילר
הצג
אין דלתות במערכת הביוב, מלבד פתח הביוב הנמצא במרכז הצומת על התקרה, היא קצת מחוץ לטווח הלחש שלך, אתה צועד צעד אחד קדימה בתקווה שהיצור לא יראה אותך, מתאמץ לשלוח את ידך... ומצליח לחבוט את פתח הביוב כלפי מעלה. הרעש נשמע ברחבי המערה, הצופה עוצר לרגע ומסתובב, מתחיל לרחף למעלה לכיוון הפתח. קנית לטאלין עוד כמה שניות לבנתיים.
וירדו
ספוילר
הצג
רובי מסתכלת עליך בזעם, חושבת אם אפילו לירוק בכיוונך או לא, ואז רצה מתחנת המעצר בלי לומר מילה, נעלמת אל תוך הלילה.
אתה משחרר את השומרים שעדיין חסרי הכרה, ומוצא בקלות נייר ודיו ורושם את כל המידע שגילית.
אאוליס OUT
ספוילר
הצג
בעיקרון אנשים התחילו לעשות עוד דברים בנתיים, אם יש משהו שאתה רוצה לעשות בזמן שאנחנו מחכים אתה מוזמן, אין לי בעיה גם לאלתר עבורך משהו אחר לעשות אם אתה רוצה.
".I cast grease. On the king and queen. They're the ones that I want"
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 09 יולי 2019, 17:36

טאלין
ספוילר
הצג
"בחייך." אומר טאלין, "אתה יודע טוב מאוד שהקסם שמזיז את העולם הזה לא מגיע ממארג הקסם, או ממארג הצל, אלא מהבנק." הוא ממשיך. "אוצר מי מצולת מגמד את כל החפצים היקרים מפז שאתה יכול להעלות בדמיון שלך. ובמקום לחפש אותו, אתם עסוקים במלחמת כנופיות." הוא בוחן לרגע את שניהם. "בעוד אתם עסוקים בלריב האחד עם השני, כל בעל מוח באיזור כבר התחיל לחפש את האוצר, אם אחד הצדדים היה משקיע חצי ממה שהוא משקיע במלחמה הזו בחיפוש האוצר, כבר הייתם מוצאים אותו. אתם כל כך עסוקים בלשים רגל אחד לשני, שאתם אפילו לא שמים לב שאתם על לא במסלול הנכון." טאלין פורס ידיים. "אבל אם אתה מסרב להקשיב, אני מניח שאלך לי מפה. חסתי על חייך פעם, אני פודה את הטובה שאתה חייב לי ושוכח שהייתי כאן."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 09 יולי 2019, 21:37

הולבר
ספוילר
הצג
"טוב," הולבר מתחיל להתייאש מהעניין, בטוח שהדרקונית לא תסגיר את התעניינותה, אך גם מרגלת תוכל לעזור לו בתנאי שהוא ישתדל למנוע מידע רגיש. "בואי נראה כמה את יעילה" הוא אומר כשהוא מנסה לשדר לעברה את תמונתו של אחיו אורתוס, "אנחנו עכשיו צריכים למצוא אותו בבית הזה. הוא בדרך כלל נמצא פה או פה." במילים האחרונות הולבר מנסה לשדר את מיקום חדרו של אחיו ביחס לבית ומיקום חדר העבודה שלו.
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 10 יולי 2019, 03:16

אוכל חינם
ספוילר
הצג
אוכל חינם נושם בהקלה. הוא מתכונן לעשות עוד בלאגן עם הלחש שלו אם יצטרך. בינתיים ממשיך לצותת
אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
סמל אישי של משתמש
גרגויל

שליחה על ידי גרגויל » 10 יולי 2019, 08:29

וירדו
ספוילר
הצג
וירדו מוסיף עוד כמה מילים למכתב בשביל כוח אפור- "לצערי המתנקשת ברחה מהמעצר במשמר, אבל הצלחתי לדלות ממנה מידע לפני זה"
וירדו הולך אל המבנה של כוח אפור, למסור לאחד האנשים שם את המידע. לא אל מטה שחור אישית- כנראה שהיא עסוקה במשהו אחר. אחר כך הוא חוזר לבית המשותף, יש לו כמה שעות שינה להשלים.
Out
נראה לי שאני אגמור, אני אחכה לאחרים שיגמרו
"אל תאמינו למה שאומרים לכם, שחקני תפקידים הם לא נאורים. אנחנו הורגים אלפים על פי העובדה שהם שחורים ומאפשרים לנשים לנהל את הקהילה שלהם."
סמל אישי של משתמש
The Traveler

שליחה על ידי The Traveler » 11 יולי 2019, 15:50

הולבר
ספוילר
הצג
נאגה משמיעה יללה נלהבת, כמו של כלב מאושר, ומזנקת מכתפך, מעופפת מחוץ לחלון. היא נעלמת מאחורי הקיר, ולפתע אתה ממצמץ וחושיך כבר אינם שלך - אתה רואה דרך עיניה של נאגה, חש את מה שהיא חשה, מוחיכם מחוברים יחדיו.
דמוית הדרקון הקטנה מרחפת סביב אחוזת ביתך, לפתע עוצרת מול חלון חדר העבודה של אחיך. דרך עיניה, אתה רואה את אורתוס יושב וכותב משהו, הוא עוד לא שם לב לנאגה.
טאלין + אוכל חינם
ספוילר
הצג
OUT
אני בכוונה מסלילה אתכם טיפה, כדי שנוכל להתקדם.

IN
זאמק מסנן משהו על כך שימחוץ אותך על חוצפתך, אבל קראנץ מניח יד על כתפו. "תזכור שהוא וחבריו הצליחו להרוג את גרומשאר, זאמק. לא בטוח שיש לנו סיכוי מולו." הדורגאר נאנח בעצבנות. "בסדר, אלף. ניתן לך ללכת. אך בפעם הבאה שניפגש, רק אחד מאיתנו יצא מכך בחיים." השניים דוחפים את האדם החטוף עם השק על ראשו וממשיכים קדימה - כשהם עוברים לידך, טאלין, אתה כמעט בטוח שאתה שומע מתוך השק מלמול בהול - אתה חושב שהאדם קורא בשמך.
השניים עוברים ליד אוכל חינם, שמצליח ברגע האחרון להצמד לקיר ולא לנשום, במזל אף אחד מהם לא שם לב אליו בעוד הם עוברים לידו וממשיכים לכיוון בסיס הגילדה. הדרך חזרה פנוייה, ואתם ממהרים לחזור אל פני הקרקע, ללא מזל במעקב שלכם אחרי שני אנשי הנחש, אך עם כמה פרטים חדשים אודות מלחמת הכנופיות.
אוכל חינם
ספוילר
הצג
ביום למחרת ההרפתקה עם טאלין אתה חוזר למקדש טיר. שם אתה מוצא את האבירה סאוורה, המפעילה שלך, ומודיע לה שהצלחת לפזר קרב ברובע השדה, ומספר לה את המידע שגילית. סאוורה מודה לך על אומץ ליבך, ונותנת לך שקיק עם 20 מטבעות זהב, תשלום על עבודתך הנאמנה. היא מודיעה לך שאבירי מסדר הכפפה יצרו איתך קשר כשיזדקקו שוב לשירותיך.

OUT
+1 מוניטין עם מסדר הכפפה.
OUT
אנחנו ממשיכים עם העלילה הקבוצתית. הולבר, וכל מי שרוצה לעשות עוד משהו אישי, מוזמן להמשיך בספויילרים בו זמנית.
גלגול רווחים מהמסבאה (+5 לגלגול בעקבות שבוע ראשון של פעילות): 79 סה"כ.
תוצאה: הרווחתם מספיק עבור תשלום התחזוקה של המסבאה (50 מ"ז), ומעבר לכך הרווחתם 15 מ"ז לחלק ביניכם.

IN
איזה שבוע זה היה! חלקכם נלחמתם בתפלצים ורוחות אפלות, אחרים הסתבכו עמוק יותר במלחמת הכנופיות המתחוללת בעיר. זהו כעת ערב היום העשירי, היום האחרון בשבוע, וחמישתכם מתאגדים באחוזת גולגולת-טרול, לנוח עם ספל שתייה ולדון על השבוע שעבר עליכם. כמות טובה של לקוחות נמצאת הערב במסבאה, והפועלים העייפים שרים שירי שתייה ומריעים בקול כשידידכם הבלתי נראה מגיש להם ספל נוסף. מוקדם יותר הערב, חצי-אלפית צעירה וחביבה הציגה עצמה בתור טרובדורית ונגנית פסנתר, ואמרה שאם תקנו פסנתר עבור המסבאה, היא תשמח לנגן אצלכם בערבים עבור טיפים - קצת מוזיקה טובה בוודאי תנעים את האווירה במסבאה, ולקוחות ירצו לחזור לכאן, אז כדאי לשקול את הצעתה.
לפני שאתם מספיקים לפתוח בשיחה, וולות'אמפ נכנס למסבאה. הוא נראה מדוכא ומותש, והוא מחזיק את הברט שלו בידיו. "אני רואה שהסתדרתם כאן היטב." הוא מתיישב לידכם בשולחן ומזמין לו משקה. "אני שמח עבורכם. לא אקח זמן רב מזמנכם - באתי רק להודיע חדשות מצערות. המשמר מצא את ביתו של פלון הפוך ומפוזר, ואת אשתו מתה על הרצפה. את פלון עצמו לא מוצאים בשום מקום. אני חושש שגילדת הקזאנאת'אר החליטה להשתיק אותו סופית. אמרתי לו שהוא צריך לצאת מהעיר לזמן מה, עד שהעניינים כאן ירגעו... הוא לא הקשיב לי. אני חושש שהגרוע ביותר קרה. בכל מקרה, כדאי שתפקחו עיניים כל הזמן. אם הקזאנאת'אר עשו מה שעשו לפלון, מי יודע מה הם עלולים לעשות לכם." הוא מקבל את המשקה שלו מאחת העובדות, לוגם את כולו בלגימה אחת, וזורק כמה מטבעות על השולחן, כולל תשר. "היו שלום, ידידיי." הוא אומר בעצבות, ויוצא מהמסבאה.
".I cast grease. On the king and queen. They're the ones that I want"
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 11 יולי 2019, 17:07

"זה... מעודד" אומר טאלין בעגמומיות וציניות בו זמנית. "אני חושב שנצטרך להשאיר שמירה על המקום. או להיכנס מחדש למרתפים של הקזאנאת'אר ולנסות לנקות אותם." הוא מציע.

OUT
מישהו רוצה לעשות משהו עם הכסף? אני חושב ש3 מ"ז לבן אדם זה לא כזה עוזר לאף אחד מאיתנו. אז אין לי בעייה אם מישהו קצר בכסף ורוצה לקנות משהו שיקח את הכסף.
סמל אישי של משתמש
גרגויל

שליחה על ידי גרגויל » 11 יולי 2019, 17:39

"אני ממש מצטער וולו, מה שקרה לפלון הוא אשמתי המלאה, אם הייתי ממהר יותר במשימה שלי הייתי מצליח אולי להציל אותו." אחרי שוולו עוזב וירדו נאנח ושואל: "טוב, מה אתם עשיתם לבדכם?
אני צד ארגון פשע שנקרא הסכין השחור, בשביל כוח אפור."
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 11 יולי 2019, 17:47

OUT
גרגויל, התעלמת ממה שטאלין אמר בכוונה?
סמל אישי של משתמש
גרגויל

שליחה על ידי גרגויל » 11 יולי 2019, 21:45

Out
לא, פשוט שלחת את זה באותו הזמן.
In
"מה יקרה אם מצליף המוחות מופיע שוב? אני חושב שהיצור יכול להביס אותנו לבדו אם הוא לא היה צריך לדווח על משהו לבוס שלו."
שלח תגובה