נותר שבוע לרישום המנחים לדרקוניקון 2019
אוהבים להנחות? רוצים להריץ משחק חדש או לנסות הרפתקה או עולם שכתבתם? בואו להנחות בכנס המשחקים של הפונדק - דרקוניקון 2019 יתקיים ב 29-30 באוגוסט בתל-אביב. מנחים מקבלים כניסה חינם ועוד כרטיס לאירוע. הרישום באתר - www.dragoncon.co.il/dm-login.aspx

מסתורי מי-מצולות - עץ משחק[מו"ד 5] (5\5)

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
גרגויל

שליחה על ידי גרגויל » 28 יוני 2019, 16:21

וירדו
ספוילרהצג
"מוסכם, אבל..." וירדו עדיין חוסם את היציאה "אם את לא עומדת להשפט, אני עדיין אשמח למידע על הסכין השחור כמו שביקשתי. ואם אפשר אז קצת מידע על שתי גישות הפשע האחרות שאת עובדת בשבילהן- זה יהיה נהדר!"
Meta
מכין פעולה- אם רובי זזה לכיוון היציאה- תוקף אותה עם חרב
Out עריכה: הידד עמוד חמישים!!!
כל שעה פוצעת. האחרונה הורגת.
אמרה ישנה
כל מפלצת מובסת. האחרונה היא הבוס שנתן יותר נק'"נ.
אמרה קצת פחות ישנה
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
תשובות: 34
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 28 יוני 2019, 19:40

The Traveler כתב:
26 יוני 2019, 23:24
אאוליס
ספוילרהצג
עוד לפני שאתה מספיק למצמץ, הדלת נטרקת בפניך.
אאוליסהצג
IN
אאוליס מושך בכתפיו. הוא מחזיר את גופת העורב כרות הראש לשקו וחוזר לכיוון האזור של חיק הברקת. הוא בטוח כי האנשים הללו ישמחו לשמוע שהדחליל טופל, ולאחר מכן אאוליס יוכל למצוא משהו אחר לעשות. אולי ללכת חזרה לפונדק ולבשל את העורב הזה.
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 29 יוני 2019, 21:52

הולבר OUT
ספוילרהצג
אז כמו שכתבתי ממקודם חושב ששרשרת זה מה שמתאים עכשיו להציג את זה בתור פיה שמשגיחה על הולבר (Pseudodragon כרגע, למרות שאין בעיה להחליף אם אומרים שזו אותה פיה רק בצורה אחרת).
גרגויל

שליחה על ידי גרגויל » 30 יוני 2019, 21:54

היי, בזמן הקרוב אני אוכל להגיב מעט מאוד (אם בכלל) בימי חול (סופי שבוע אני אגיב כרגיל)
אמרה ישנה
אמרה קצת פחות ישנה
סמל אישי של משתמש
The Traveler

שליחה על ידי The Traveler » 01 יולי 2019, 16:58

אין בעיה גרגויל.

טאלין
ספוילרהצג
"אז הזנת'הרים הם אלה שארגנו את הפלישה על הבסיס... חשבתי שאתם שכירים של המשמר." מחייך זאמק. "עוד סיבה מצויינת למחוץ לך את הפרצוף, אלף."
אוכל חינם
ספוילרהצג
אתה מצליח להתגנב מספיק בשקט בשביל להקשיב לשיחה.
אתה מוזמן להציץ בספויילרים של טאלין.
וירדו
ספוילרהצג
רובי מנגבת את מצחה ומזעיפה מבט. "דבר מהר - מה אתה רוצה לדעת בדיוק?"
אאוליס
ספוילרהצג
אתה מגיע חזרה לגן האחוזה בה פועלים חברי חיק הברקת. מאלאנור ענף-ירוק, חצי האלף החביב שפגשת מקודם, מקבל אותך בחיוך. "יש חדש, אאוליס?"
הולבר
ספוילרהצג
מתחת לכריתך, אתה מוצא תליון מוזר דמוי שרשרת, שבמרכזו אבן חן ירוקה בוהקת. אתה אוחז בתליון, ולפתע אתה מרגיש משהו בנבכי מוחך - כאילו מישהו מספר לך שהוא נרגש, שהוא צוחק, שהוא מוכן לשרת. אתה מסתובב ורואה שעל השידה מולך יושב דמוי-דרקון קטן, בגודלו של חתול, בעל קשקשים ירוקים ועיניים צהובות. נראה שהמלך הירוק שלח מתנה, פיה שתשמור עליך.
".I cast grease. On the king and queen. They're the ones that I want"
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 24

שליחה על ידי liorgonen3 » 01 יולי 2019, 18:53

טאלין
ספוילרהצג
"לא." עונה טאלין, "לזנטירים אין קשר למתקפה, זו הייתה בסך הכל משימה שקיבלנו בתמורה לקצת כסף. אין לזנטירים כל קשר לזה." הוא מסביר, "ואני, אני סוג של שחקן חופשי, אתה יכול להגיד שאני מסוגל לרקד ב2 החתונות הללו במקביל, ואני מסוגל להבין שמלחמת הכנפויות שלכם לא הולכת לתרום לאף אחד בעיר הזו, קל וחומר לארגונים שבה, אז באתי לשמוע מה הדרישות שלכם, אני כבר אעביר אותם לזנטירים. ונראה לאן זה מתקדם משם."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 01 יולי 2019, 22:14

הולבר
ספוילרהצג
"שלום?" הולבר מבטא את השאלה בקול בהססנות מסוימת, סקרן לדעת איך הוא או שמא היא תגיב. בנוסף, הולבר חושש שמדובר במשהו הדומה לתולעים שהיו במיטתו ומכין את עצמו למקרה שיותקף.

OUT:
רגע, זה אומר שעליתי רמה או שזו הקדמה זמנית?
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 02 יולי 2019, 02:59

אוכל חינם
ספוילרהצג
אוכל חינם מתנשם בהלם, אישוניו מתרחבים בזעזוע. אבל הוא מחזיק בעצמו. ממשיך לצותת
אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
תשובות: 34
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 02 יולי 2019, 15:18

אאוליסהצג
IN
אלף הפרא מרים חצי דלעת הרוסה "טיפלתי בעניין" הוא אומר בפשטות, לא מרחיב במילים, בוחן את חצי האלף לתגובתו.
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
The Traveler

שליחה על ידי The Traveler » 05 יולי 2019, 00:06

טאלין
ספוילרהצג
"אתה חושב שאנחנו טיפשים? הבוס שלי סיפר לי הכל על מנהיגי הזנת'הרים לפני שהרגתם אותו" מסנן זאמק, "אני יודע שכבר ניסיתם להציע לנו לכרות ברית, ובמהלך הפגישה הסוכנים שלכם גנבו את האבן של גולור מתחת לאף של קזאנאת'אר. תמיד ידעתי שהזנת'הרים הם חבורה של עלובי נפש, אתם תמיד עומדים בדרכנו, וסוף סוף ניתנה לי ההזדמנות למחוץ את ראשיכם ולטהר את העיר הזאת מכם." האחיזה שלו בפטיש נהיית חזקה יותר מרגע לרגע.
אוכל חינם
ספוילרהצג
בעוד אתה מקשיב לשיחה, אתה שם לב בזווית העין שהצופה הקטן שם לב לקולות הבוקעים מן המנהרה ומתחיל באיטיות לרחף לכיוונם. אם הוא יראה את טאלין, מי יודע מה עלול לקרות?
הולבר
ספוילרהצג
דמוי הדרקון מזנק עליך, נראה שהוא עומד להתקיף אך הוא נוחת על כתפך וניצב עליה כמו ציפור. במוחך אתה שומע מין מלודיה מתנגנת - נראה שהיצור לא יכול לתקשר במילים, אלא רק ברגשות או רעיונות פשוטים.

OUT
אתה רוצה לקבוע את המין והשם שלו, או להמציא עבורך משהו?
אאוליס
ספוילרהצג
"אה, מצויין! עבודה טובה." אומר מאלאנור בחיוך. "אני מקווה שהמקרה הזה לא יחזור על עצמו. בכל מקרה, הוכחת עצמך כצייד מצויין וחבר נאמן בחיק הברקת. הנה התשלום שלך על ביצוע המשימה-" הוא נותן לך שקיק עם 25 מטבעות זהב, "ניצור קשר איתך בעתיד אם נזדקק לך עבור משימות נוספות."

OUT
+1 מוניטין עם חיק הברקת.
גרגויל

שליחה על ידי גרגויל » 05 יולי 2019, 07:27

וירדו
ספוילרהצג
"טוב, אני רוצה לדעת לא מעט דברים, אז תקשיבי טוב:אנשים ראשיים, המבנים של הגילדה, קשרים עם זהנת'הרים וקאזאנת'רים, סיסמאות וקודים לדומהים והמטרות שמסמונות לגילדה." בזמן שהיא עונה וירדו מנסה להבין מה מהדברים שהיא אמרה הוא אמת או שקר
זיהוי מניע
גרגויל גלגל 1d20+1 וקיבל תוצאה סופית של 3:
2

אמרה ישנה
אמרה קצת פחות ישנה
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 24

שליחה על ידי liorgonen3 » 05 יולי 2019, 14:25

טאלין
ספוילרהצג
"אני חושב שזה אותו בוס שהשאיר את שניכם למות מול הג'לי בפעם הקודמת, ואני חושב שאתה אמור לזכור מי היה שם ונתן לך ללכת בלי שום דרישה, כל מה שאני מבקש זה שתקשיבו לי, תענו, ותתנו לי להעביר את המסר לזנטרים, המטרה שלי זה לעצור את הסכסוך הזה לפני שהוא מחריף למלחמה שתשרוף את כל ווטרדיפ"
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 05 יולי 2019, 18:25

הולבר
ספוילרהצג
הולבר נרתע לאחור כאשר הדמוי דרקון מזנק לעברו ,אך נרגע מעט כאשר הוא רק מתיישב על כתפו "אתה לא מאיים?" הולבר אומר בטון קצת פחות חושש ומנסה לשדר לעברו מחשבות על הלורד הירוק כדי להבין מה בדיוק מטרתו של הייצור, מאחר והוא בטוח שהלורד הירוק אחראי לדרקון.

OUT:
אין לי באמת העדפה. תרגישי חופשי להמציא משהו.
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 07 יולי 2019, 01:01

אוכל חינם
ספוילרהצג
אוכל חינם זוקף אוזניים, ומתגנב למקור הקולות כדי לטפל בזה- אין סיבה שטאלין יופרע!

מטה:
dragonian גלגל 1d20+5 וקיבל תוצאה סופית של 21:
16
אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
סמל אישי של משתמש
The Traveler

שליחה על ידי The Traveler » 07 יולי 2019, 21:26

וירדו
ספוילרהצג
"אתה יודע שאני לא יודעת הרבה יותר ממך בנידון, סמית'סון. הסכין השחור לא בדיוק מסתובב ומראה את פניו לכל חבר בגילדה, כמו שאתה זוכר. אם אתה ממש רוצה לרוץ להרוג את עצמך, אוכל לספר לך על שני הסרג'נטים שלו. האחד הוא הובגובלין בשם אוזאק "החרב", שמהווה את הבוס שלי. טיפוס עצבני שתומך בהצטרפות של ההסכין השחור לגילדת הקזאנאת'אר. השנייה היא אשאורה "המסכה", שתפסה פיקוד על המטבע השחור אחרי שחיילים הרגו את ארתור שתום-העין, והיא תומכת בהצטרפות לקזנת'הרים. כרגע הסכין השחור עוד לא בטוח לאיזו מין הכנופיות הוא רוצה להצטרף, ונשאר בעמדה נייטרלית. מלחמת הכנופיות היוותה הזדמנות מצוינת עבורנו להרוויח טוב, והסכין השחור שולח אנשים למשימות הן עבור הזנת'הרים והן עבור הקזאנאת'אר. כרגע הגילדה עובדת בשלוש נקודות - אוזאק פועל מהבסיס ב"מפרץ-גולגולת", שנמצא תחת שליטה של קזאנאת'אר כרגע. אני לא ממש בטוחה מאיפה אשאורה ואנשיה פועלים, ורק האלים יודעים היכן מסתתר הסכין השחור והבסיס הראשי שלנו." רובי פולטת במהרה את כל מה שידוע לה על גילדת הסכין השחור, או לפחות מה שאתה חושב שידוע לה - קשה לקרוא את פניה תחת הלחץ הזה.
טאלין
ספוילרהצג
"או שאתה חושב שתוכל לעבוד עלי, או שאתה טיפש במיוחד." מסנן הדוראגאר, "מה שקורה בעיר הזאת גדול ממני וממך, אלף. קזנאת'אר איבד את העשתונות כשגילה שהאבן של גולור נגנבה ממנו. זהו חפץ קסום יקר מפז. אתה חושב שמנהיגי הזנת'הרים פשוט יחזירו אותו מרצון?"
הולבר
ספוילרהצג
היצור הקטן שורק שריקה נעימה. במוחך אתה מתחיל להרגיש רעיונות המתחברים למילים - זוהי דמוית דרקון, למעשה, והיא קוראת לעצמה "נאגה". אתה רואה תמונות מעולם אחר, ממלכות הפרא, שם בינות יער עבות בנוי ארמון אדיר עשוי ברקת. אתה רואה את המלך הירוק, קורא לנתיניו אשר מחפשים אחר הרפתקאות חדשות, לשרת את ציידיו בעולם החומר כבני לוויה ויצירי סוד. עשרות שדונים, פיות ושאר יצורי פיה התנדבו למשימה במהלך השנים, ביניהם נאגה, אשר כבר חברה לכמה וכמה ציידים בעבר וחוותה הרפתקאות סוערות. לאחר מכן אתה רואה בתמונה את התליון שמצאת - נאגה מסבירה כי כל עוד התליון ברשותך, ביכולתך לפקוד עליה והיא תשרת בנאמנות.
אוכל-חינם
ספוילרהצג
אתה מתגנב מעבר לפינה, ורואה את הצופה מתקרב לכיוונך. למרות שאתה בטוח שהתגנבת מאוד בשקט, נראה שהצופה שם לאיזו תנועה, והוא מתקרב אל הפינה באיטיות. עוד כמה שניות והוא יראה אותך, וגם את טאלין!
שלח תגובה