הושלם שדרוג תחזוקה לפורום
שדרגנו את הפורום לגרסה עדכנית של PHPBB. אם אתם נתקלים בבעיות, זה המקום לדווח: שדרוג תחזוקה לפורום - ספטמבר 2019
בנוסף אנו שוקלים בטווח הארוך יותר לשדרג את מערכת הפורומים למערכת מודרנית יותר ונשמח לשמוע את דעתכם. זה הנושא בו אנחנו מציגים אפשרויות שונות: אז EnWorld עדכנו את האתר שלהם

מסתורי מי-מצולות - עץ משחק[מו"ד 5] (5\5)

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
ג'וני
תשובות: 1

שליחה על ידי ג'וני » 13 יוני 2019, 20:17

הולבר
ספוילר
הצג
הולבר לוקח את הכסף במעט הפתעה, כי למען האמת הוא לא באמת ציפה לקבל תשלום על זה.
"אתה יודע שכן." הולבר מספר את האמת, יודע שאביו כבר יודע זאת, "משהו נוסף?" הוא ממשיך, סקרן לדעת מדוע אביו העלה את הנושא שהוא בדרך כלל מתעלם ממנו ואף מכחיש את קיומו.
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
תשובות: 34
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 13 יוני 2019, 23:07

The Traveler כתב:
10 יוני 2019, 20:34
אאוליס
ספוילר
הצג
אתה מכין את חרבך, וכצפוי הדחליל מגיח מצד הגבעה ומסתער לכיוונך, מנסה לשסף אותך עם טפריו, אשר עשויים מקש אך גדלו באופן לא טבעי להיות ארוכים וחדים כתער.

META
אתה זוכה להתקיף את הדחליל עם ההתקפה שהכנת.
התקפת טופר כפולה נגדך:
התקפה 1: 9+3=12, פספוס
התקפה 2: 5+3=8, פספוס
אאוליס
הצג
IN
בידו, אאוליס נועץ את הלפיד היישר בתוך גופו של הדחליל הרדוף, מקווה שהוא לא יצליח לנער את החפץ ממנו מספיק מהר על מנת שלא להיפגע. בידו, אאוליס מניף את החרב שלו בתנופה סיבובית רחבה מידי. אאוליס מבין שהוא לחוץ מידי מהקרב, התנופה הזו היא תנופה שהוא תרגל לקרבות בהם הרה נמצאת לצידו, תנופה שמטרתה למקד את היריב על הגנה בראשו- ולהסיח את דעתו מהחלק התחתון שלו. אם הוא היה מצליח להתרכז בקרב הזה כראוי... הוא היה יודע לתת מהלך נכון יותר.

למזלו, נראה שהדחליל מתרכז בלהבה שמתחילה בגופו, כי כאשר התנופה מגיעה לראשו הוא אפילו לא מתחיל לחסום את המכה. להבות קול פיצוח נשמע מראש הירק כאשר החרב פוגעת בו עם עוצמה של פטיש ולהב חד ומהיר.

META
התקפה מוכנה בלפיד: 9+3=12 (אין לי אימון בלפיד). בפגיעה 1+2=3 נזק אש.

פעולה- התקפה בחרב
התקפה כנגד הדחליל: 20 טבעי. בפגיעה חמורה 7+6+3=16 נזק חותך.
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
The Traveler

שליחה על ידי The Traveler » 13 יוני 2019, 23:27

אוכל חינם וטאלין
ספוילר
הצג
אוכל חינם שני מופיע מאחורי האישה, כאילו משום מקום. היא מסתובבת אחורה בבהלה, ובאינסטנקטיביות עוזבת את אוכל חינם ומנסה להכות את את הכפיל בחרבה. אוכל חינם חופשי - יש לכם רק רגע אחד לפני שהיא תבין את האשלייה, זה הזמן לפעול, או לסגת, אם אתם חושבים שתצליחו להתחמק!
וירדו
ספוילר
הצג
אחד השומרים מהנהן אליך, ומוביל אותך אל המרתף החשוך שמהווה בית מעצר זמני בעיר. הוא מושיט לך לפיד, ומוביל אותך בין תאי העצורים החלודים, שבאחד מהם יושב הקנקו שתפסתם במחסן של הזנת'הרים. הוא מוציא לך לשון בעודך עובר לידו.
השומר פותח את תאה של רובי ונותן לך להכנס. "אני אחכה בחוץ - אם משהו ישתבש, תצעק לי." הוא נועל אותך בפנים. רובי יושבת על העץ שמשמש לה מיטה. למרות שהייתה כאן רק שעה או שעתיים, היא נראית כאילו בילתה חיים שלמים במעצר. היא מרימה את מבטה אליך באיטיות, מקבעת אותו אך שותקת, על פניה אתה רואה עלבון מוחלט.
הולבר
ספוילר
הצג
"אני לא מרוצה מהמצב, הולבר, ואתה יודע את זה." הוא עונה בפשטות. "העובדים מתחילים להפיץ שמועות שהבית שלנו מקולל על ידי מכשפה, שבגלל קללה זו סאם שוכב עכשיו במקדש. איזה בחור יתחיל לרחרח איפה שהוא לא צריך לרחרח, וכל העיר תדע שבית פיילאונד מחזיק בקרבו מכשף שכרת ברית עם... עם..." הוא מנסה למצוא מילה מתאימה לתיאור יישות הפיה דמויית האל ממנה אתה שואב את כוחך, אך מוותר. "אני לא יודע מה היה טיבו של הקעקוע, אך אתה חייב להבטיח לי שתהיה זהיר יותר בעתיד. זאת... זאת בדיוק הסיבה שאסרתי עליך לצאת למסעות ציד."
אאוליס
ספוילר
הצג
אש הלפיד שורפת את חזהו עשוי הדגן של הדחליל, אשר מוציא מפיו צרחה נוראית על טבעית, ובדיוק ברגע זה אתה מכוון את חרבך אל פיו וחותך אותו במרכז. חצי מהדלעת עפה ממעלה הגבעה, בעוד גופו של הדחליל עומד לרגע אחד ואז מתרסק על האדמה.
בעודך מתנשף בעייפות, אתה מסתכל על הדחליל, שהקסם האפל עזב את גופו - לא יותר מערימת קש, וחצי דלעת רקובה. הצלחת לצאת מהקרב הזה ללא פגע.
".I cast grease. On the king and queen. They're the ones that I want"
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 25

שליחה על ידי liorgonen3 » 13 יוני 2019, 23:37

אוכל חינם וטאלין
ספוילר
הצג
טאלין פורס את ידיו לצדדים, הוא צריך לסיים את זה, ומהר. "ol lok mah wah gol, zu'u faan klo do hahnu, wah klo hi wah saak vulon" הוא קורא במהירות, סוגר את ידו בעוצמה, וגרם לעיינהם של הסוכנים להיסגר גם הן, לשלוח אותן לשינה עמוקה.
META
מטיל שינה, אני די בטוח שאני מסוגל למצוא רדיוס כלשהו שלא מכליל את אוכל חינם (האמיתי) אבל מכיל את שניהם.
כמות נק"פ שאני מרדים -29 נק"פ.
תרגום של מילות הלחש
ספוילר
הצג
as ths sky fall to stone, i call the sand of dream, to send you the big night
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 14 יוני 2019, 00:25

הולבר
ספוילר
הצג
הולבר לא מרוצה מהכיוון אליו מתקדמת השיחה, מכיוון שהוא ואביו כבר חזרו עליה מספר פעמים ולכן, אפשר לשמוע עייפות בקולו כשהוא עונה: "אתה יודע שההסכם הזה נוצר כדי לסייע למשפחה... והיחידים שראו אותי הם כהן של קאלאמבור ואריקה, שהיא חלק מהמשפחה, ככה שאף אחד מהם לא ידבר וגן אם הכהן ידבר לא יאמינו לו."
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 14 יוני 2019, 02:02

טאלין ואוכל חינם
ספוילר
הצג
אאוט: אני יכול לעשות פעולת סיוע? כי פעולה התקפית עלולה לבטל את השינה. לא?
אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
סמל אישי של משתמש
גרגויל

שליחה על ידי גרגויל » 14 יוני 2019, 06:55

וירדו
ספוילר
הצג
כשוירדו מגיע אל תאי המעצר ומסתכל על כל האסירים מסביב, הוא מבין שוב כמה חשוב היה לשלוח את רובי לכאן איתם- היא פושעת מסוכנת וניסתה לרצוח מישהו שוירדו פגש אותה. הוא חייב להשיג את המידע הזה, הסכין השחור מסוכן.
"ובכן, שלום רובי" אומר וירדו "איך בתא המעצר? לא נראה כזה גרוע, לפחות בינתיים."
"אל תאמינו למה שאומרים לכם, שחקני תפקידים הם לא נאורים. אנחנו הורגים אלפים על פי העובדה שהם שחורים ומאפשרים לנשים לנהל את הקהילה שלהם."
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
תשובות: 34
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 14 יוני 2019, 13:32

אאוליס
הצג
IN
אאוליס לוקח את ראש היצור החתוך לשניים. כמו חיה רעה שהוא צד, כך הוא חושב שהוא יאכל את הדלעת הזו מאוחר יותר, לא אמור להיות בין הדברים הבדל רב.

הוא הולך אל הבית הקרוב ביותר, ככול הנראה הבית של בעלי החווה.
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
The Traveler

שליחה על ידי The Traveler » 15 יוני 2019, 20:40

טאלין + אוכל חינם
ספוילר
הצג
לחשו של טאלין נכנס להשפעה, ולפני שהם מספיקים להגיב, מתגלגלות עיניהן של שני היואן טי לאחור והם מתרסקים חסרי הכרה על הקרקע - אך טאלין יודע שאין לכם הרבה זמן לפני שהלחש יחדול.
הולבר
ספוילר
הצג
"הפעם אלה רק השניים האלה, בפעם הבאה - מנהיגי הזנת'הרים בעצמם. אתה חייב להיות יותר זהיר, או שלא אוכל לשלוח אותך למשימות בכלל!" אתה שומע נימת כעס עולה בקולו של אביך.
וירדו
ספוילר
הצג
רובי שותקת למשך כמה שניות, ואז מסתכלת אליך. "אני לא יודעת למה עשית מה שעשית, וירדו, אבל אתה חייב להבין דבר אחד. הם... הם הולכים להרוג אותי. גילדת הקזאנאת'אר. הרגע שהם יגלו שנכשלתי. הם לא יתנו לי לדבר, לספר במשפט כל מה שאני יודעת עליהם ועל המטרה שלהם. אני לא יודעת איך או מתי, אבל הם יצליחו להכנס לכאן ולהרוג אותי. וירדו... אתה חייב לסיים את המשימה שלי, אתה חייב להרוג את המטרה בשבילי, או שהם יהרגו אותי..."
אאוליס
ספוילר
הצג
אתה אכן מוצא בית חווה קטן וישן. בת מחצית זקנה, שעורה שזוף מהשמש ותלתליה מלבינים פותחת לך את הדלת ומביטה בך בעיניים חצי קמוצות. היא מחזיקה את גבה העקום, ושואלת בקול צרוד: "כן, ילד? איך אפשר לעזור לך?"
".I cast grease. On the king and queen. They're the ones that I want"
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 15 יוני 2019, 20:45

טאלין + אוכל חינם
ספוילר
הצג
"תמהר ותיקח מהם את הארנקים שלהם, אחרי זה בוא איתי". הוא מורה, מביט לרגע בעיניו של אוכל חינם, "בטח בי" הוא מציין. "הזמן קצר, ואנחנו לא יכולים להיות כאן כשהם מתעוררים." הוא בנתיים מרים את ידו, ונותן לעורב שלו לנחות עליה. "שמע לי." הוא מורה ליציר הסוד, "הישאר כאן, אל תזוז עד שתראה שהם מתעוררים, לאחר מכאן תעקוב אחריהם, הם יחזרו למפקדה שלהם, לבית שלהם, למקום כלשהו. תחכה לראות שהם לא יוצאים ממנו באופן מיידי, ואז תחזור אלי." הוא מורה. ומסמן לאוכל חנים למהר.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
גרגויל

שליחה על ידי גרגויל » 15 יוני 2019, 21:41

וירדו
ספוילר
הצג
"יש לי רעיון" אומר וירדו "אני לא מתכוון לרצוח מישהו סתם ככה, בטח שלא אדם חף מפשע. אבל אם אני אעלים אותו ואחביא אותו עד סוף המשפט שלך, הקזאנאת'אר יחשבו שהוא מת ואת לא תפגעי על ידי הקזאנאת'אר. אבל בתמורה למה שאני אעשה אני רוצה משהו בתמורה- מידע על הסכין השחור, כל מה שאת יודעת: אנשים חשובים, מבנים מרכזיים, קשרים עם הקזאנאת'אר והזנת'הר, משימות התנקשות שלך וכל פריט מידע חשוב אחר. מידע תמורת חיים
זיהוי מניע (האם כל מה שהיא סיפרה לי הוא בולשיט אחד גדול)
גרגויל גלגל 1d20+1 וקיבל תוצאה סופית של 12:
11
"אל תאמינו למה שאומרים לכם, שחקני תפקידים הם לא נאורים. אנחנו הורגים אלפים על פי העובדה שהם שחורים ומאפשרים לנשים לנהל את הקהילה שלהם."
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 15 יוני 2019, 23:20

הולבר
ספוילר
הצג
"אתה באמת חושב שאני אתן למישהו שיכול לחשוף או לנצל את הסוד לראות אותו?" הולבר שואל את אביו בטון מעט פגוע, מקווה לגרום למעט רגשות אשם על הפקפוק בו, מספיק כדי שהשיחה תיפסק ואף אחד מהם לא יאמר דברים שהוא יתחרט עליהם מאוחר יותר. הולבר מבין שאחרי השיחה הוא כנראה יצטרך לצאת מטווח הראייה של אביו עד שכעסו ישכח ולא יכול להזיק לו לדבר עם אחיו כדי לנסות ליישר את העניינים.
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 16 יוני 2019, 00:56

טאלין ואוכל חינם
ספוילר
הצג
אוכל חינם מחייך חיוך רחב, ומנסה להביא כיף לטאלין- הוא מן הסתם מייבש אותו, אז הוא נותן כיף לכפיל.
הוא מחפש על היואן טי, מחליט להקל להם על המסע. הוא גם לוקח להם את הנשקים.
הם כמעט דקרו מישהו עם זה.

"זה נחשב שהגנתי על הבטחון ברחוב כאן?" הוא שואל והולך אחרי טאלין
אבא סטאלין
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 16 יוני 2019, 10:21

טאלין ואוכל חינם
ספוילר
הצג
"כן." הוא עונה, "כששני אלה יתעררו ויבינו שהציוד שלהם נלקח, לא תהיה להם ברירה אלא לחזור למפקדה שלהם, העורב שלי יעקוב אחריהם ויגלה את המיקום שבו הם נמצאים, אחרי זה נוכל להשתמש בידע הזה כדי לתקוף שם ולעצור אותם אחת ולתמיד." מסביר טאלין.
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 16 יוני 2019, 16:44

טאלין ואוכל חינם
ספוילר
הצג

"אבל.. כבר הכנענו אותם. לא?" אומר אוכל חינם בהיסוס, לא בטוח מה הוריו וחבריהם היו עושים. כילד הוא בעיקר נדהם מההרפתקה והדגולה שלהם.
"...הזכרת משהו על ההארפרים?" ממהר לשאול, לפני שישמע איזו תשובה אפלה, שכמאמין של שארס, הוא לא היה בטוח שידע איך להכיל.
אבא סטאלין
שלח תגובה