נותר שבוע לרישום המנחים לדרקוניקון 2019
אוהבים להנחות? רוצים להריץ משחק חדש או לנסות הרפתקה או עולם שכתבתם? בואו להנחות בכנס המשחקים של הפונדק - דרקוניקון 2019 יתקיים ב 29-30 באוגוסט בתל-אביב. מנחים מקבלים כניסה חינם ועוד כרטיס לאירוע. הרישום באתר - www.dragoncon.co.il/dm-login.aspx

מסתורי מי-מצולות - עץ משחק[מו"ד 5] (5\5)

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
תשובות: 34
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 21 אפריל 2019, 18:20

אאוליסהצג
IN
"בסדר" אומר אלף הפרא, מסכים להצעה "רק תגיד לי מה עכשיו".
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 21 אפריל 2019, 22:03

הולבר
ספוילרהצג
"הייתי כאן אתמול!" הולבר ממהר למחות, זוכר היטב את הוויכוח עם אביו על מה יעשו עם האחוזה, "וחוץ מזה, גם את יכולה לבוא לבקר ולראות את האחוזה במצב מרופט שקיבלנו מוולו והתיקונים שאנחנו מוצאים עליהם את זמננו..."
"בכל מקרה, תודה על המידע ואני חושב שאדבר עם אבא אחרי שנסיים עם האימון." הולבר אומר לארידריאה מנסה לנצל את עייפותה כדי להצליח לפגוע בה לפחות פעם אחת לפני שהם מסיימים.

OUT:
"אוטיוג"?
פגישה
ספוילרהצג
"אכן, אבל אתה עוזר לנו בתשלום על השיפוץ ולכן אם תרצה להשקיע קצת יותר בחדרים אני לא חושב שנתנגד." הולבר מחזק את דבריו של טאלין.

OUT:
רגע, זה פונדק או מסבאה?
עריכה:
הולבר ואאוליס
ספוילרהצג
בערב הולבר לוקח את אאוליס לאחד מבתי המרזח ברובע הנמל ובלי להתעכב הרבה זמן בחדר הראשי המלא מלחים שיכורים הוא פונה אל עבר גרם מדרגות צדדי המוביל אל המרתף. עוד לפני שהם נכנסים למרתף הם יכולים לשמוע את הרעש, ההמולה וצעקות העידוד הבוקעים ממנו וכשהם נכנסים הרעש מתחזק כשהם מספיקים לראות בחלל המרכזי של החדר פנתר הקורע את אחד הרגליים של העכביש הענק שמולו.
"זה המקום, אני אתן לך כמה דקות להתרשם מהסביבה לפני שאני אקח אותך לאיש המתאים." הולבר אומר לאאואליס.
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 22 אפריל 2019, 21:22

אאוליס והולברהצג
IN
אאוליס נכנס פנימה, ובעודם הולכים הוא פשוט דוחף מעליו שיכור שרוכן לכיוונו. כאשר הם מגיעים אל הזירה, הוא מסתכל על הפנתר שקורע את העכביש הענקי. הוא פראי, אין ספק, הוא מסתכל כיצד הקרב ממשיך. מהמיקום שלו עומד, העיניים שלו פוגשות את העיניים של הפנתר לרגע, והוא בוחן את הפראות שבו- נותן לפנתר לבחון את הפראות שלו בחזרה, כמעט כמבט של קריאת תיגר.
סמל אישי של משתמש
The Traveler

שליחה על ידי The Traveler » 24 אפריל 2019, 01:01

טאלין
ספוילרהצג
הסוסה הזקנה מהנהנת בשקט, ומסתובבת לכיוון הרובע הצפוני. בדרככם, מטר קל מתחיל לרדת ומרטיב את בגדיך. אתם עוברים ליד "תופס האלים", אחד מהפסלים המהלכים של מי-מצולות - כשמונה פסלים עצומים, שהאגדה אומרת שמסוגלים לקום לתחייה ולהגן על העיר במקרה הצורך. פסל זה נראה כדמוי אדם כביר המשיט את ידו השמיימה ואוחז בכדור אבן ענק.
לבסוף, אתה מגיע אל הפונדק המפהק, ומאקסיני מורידה אותך. ללא מילים, היא מסתובבת וחוזרת לצעוד לכיוון השוק. אתה נכנס לפונדק, ונהנה מהחום והיובש שהבמנה מציע - הוא נראה רועש וגועש כתמיד. מה תרצה לעשות?
וירדו
ספוילרהצג
עם רגליך הכאובות אתה בקושי מצליח לעלות במדרגות המגדל, אך לבסוף מגיע לחדרה של המטה השחור - ספרייה עגולה גדולה עם עשרות ספרים תחומים בין מדפי עץ. אתה מוסר לה את המידע שקיבלת והיא רושמת אותו לעצמה. "מעניין. האלם תמיד נהג לדבר בחידות. בכל מקרה, עבודה טובה, וירדו סמית'סון. הנה התשלום שלך על המשימה." היא מחייכת ומניחה שקיק מטבעות על השולחן. "אקרא לך בקרוב למשימות נוספות. משוחרר."

OUT
קיבלת 15 מ"ז, והחבורה קיבלה +1 מוניטין עם כוח אפור.
בזמן שאנחנו מחכים לאחרים לסיים את המשימות שלהם, אתה מוזמן לחכות, או לעשות כל דבר שעולה לך לראש. אם אין לך משהו שאתה רוצה לעשות ואתה מתחיל להרגיש משועמם, שלח לי הודעה ואני אאלתר עבורך משהו בשמחה
אוכל חינם
ספוילרהצג
אתה מגיע לרובע השדה בשעות בוקר, לאחר הליכה לא קצרה ברחובות העיר. רובע זה הוא החדש ביותר בעיר, הבתים בו רעננים, ואתה רואה אזרחים צעירים רבים בדרכם לעבודותיהם השונות. עיניך החתוליות תרות אחר קרבות או חברי כנופייה. אתה נכנס לאחד הרחובות הצרים בין הבתים - הוא ריק כמעט לגמרי, מלבד שני אנשים. בזריזות אתה מזנק אל אחת הסמטאות הקרובות ומתצפת עליהם. שניהם לובשים גלימות עם ברדסים שחורים, כך שאינך רואה את פניהם, והם נראים שקועים בשיחה. לפתע, מצדו השני של הרחוב, מתקרבים אליהם שתי דמויות אחרות - בן אנוש ובת מחצית - ושולפים את נשקיהם. נראה שהשניים בגלימות השחורות עוד לא שמו לב אליהם.
אאוליס
ספוילרהצג
"מצויין. אתן לך את משימתך הראשונה כבר עכשיו." הוא אומר. "דחליל שהתעורר לחיים על ידי קסם אפל משליט טרור בחוות שמחוץ לעיר. הוא רצח חיות משק, רדף אחרי סוסים והפחיד את החוואים. אף אחד עוד לא נהרג כתוצאה מהיצור הנורא, אז משמר העיר מתמהמהים ולא שולחים אנשים לטפל בנושא. משימתך היא למצוא את הדחליל ולהשמיד אותו לפני שיגרם נזק נוסף."
הולבר
ספוילרהצג
OUT
Otyugh | Forgotten Realms Wiki | FANDOM powered by Wikia

IN
אתה מכה את ארידריאה פעם אחת בחינניות, ומרוב עייפות היא נופלת על הקרקע. היא מצחקקת בעוד אתה עוזר לה לקום, ונפרדת ממך לשלום.
אתה עולה אל משרדו של אביך. הוא עדיין יושב בשולחנו מול הניירת, באותה תנוחה בה עזבת אותו אתמול - כאילו מעולם לא קם מהכסא. "בני היקר, חזרת מוקדם." הוא אומר בלי להרים את מבטו אליך. "איך אפשר לעזור לך?".
פגישה
ספוילרהצג
OUT
בעיקרון, המבנה בנוי כבית משתה בקומה התחתונה, ומעליו ה"אחוזה" שהיא בית של שתי קומות ועליית גג. תוכלו לבחור אם לפתוח מסבאה רגילה, או פונדק, ובכך להשכיר את חדרי הבית לאורחי הפונדק. כך או כך, תזכרו שלאאוליס, אוכל חינם ווירדו אין כרגע מקום קבוע לישון בו, לכן ייתכן כי גם הם יצטרכו חדרים (ואולי גם טאלין? האם יש לך חדר בעיר או שחיית בפונדקים מאז שהגעת?). יש בדרייב איור של האחוזה (הוספתי קישור בעמוד הראשון), אז אני מציעה שתסתכלו שם שוב ותחליטו על חלוקת החדרים ביניכם ואז תראו למי אתם רוצים להשכיר את החדרים הנותרים, אם בכלל.
הולבר ואאוליס
ספוילרהצג
הפנתר מביט מבט ארוך על אאוליס, בוחן אותו בשקט בעודו מתנשף, אך מסיט את מבטו במהירות כאשר שני אנשים דוחפים חיה אחרת אל תוך הזירה ומשחררים אותה מהחבלים - דורבן ענק בגודל של זאב, המיילל בזעם בעוד הפנתר מתקשה לנשוך אותו בזכות קוציו. הקהל ממשיך לצהול, בעוד השניים גוררים את גופתו של העכביש.
הולבר לוקח את אאוליס לחדר צדדי, שם הם מוצאים ננס היושב על חבית ועסוק בלעשן משהו מתוך מקטרתו. שערו של הננס סגול ופרוע לחלוטין, עיניו אדומות מעשן המקטורת, בגדיו מרופטים וקרועים. "פיינאולד הצעיר! לא זכור לי שהזמנתי מפלצות חדשות בימים האחרונים, אה?" הוא אומר בקולו הצווחני. הולבר - זהו אורפיפ "נגוע-החיה", הבעלים של זירת הקרבות הלא חוקית הזאת.
".I cast grease. On the king and queen. They're the ones that I want"
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 24 אפריל 2019, 02:17

שהמתנו
ספוילרהצג
אאוטL במקום ברכה, פקודה,
אין:
אוכל חינם מניף את סמלה של שארס, עיניו זורחות בסגול-אדום, מתקרב בחיוך רחב. "בשמה של שארס, לא צריך צעצועים חדים כדי לחגוג ולשמוח!" קורא בקול מהדהד ורועם, עומד בין שתי הזוגות.

אאוט: ת'אומרארגיה
אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
גרגויל

שליחה על ידי גרגויל » 24 אפריל 2019, 08:06

ספוילרהצג
"תודה רבה, כבוד הוא לי לשרת בכוח אפור." וירדו
מצדיע ויוצא אל עבר גולגולת טרול לאט, משתדל לא לפצוע את רגליו הכואבות. כשהוא מגיע לגולגולת הוא פורש את שק השינה שלו (אלא אם יש שם מיטות), מרטיב במים כמה פיסות בד שהוא מניח על רגליו, ונרדם- נותן לשינה לרפא את הפצעים שלו.
Out
כן, אני אשמח לאלתור צדדי
כל שעה פוצעת. האחרונה הורגת.
אמרה ישנה
כל מפלצת מובסת. האחרונה היא הבוס שנתן יותר נק'"נ.
אמרה קצת פחות ישנה
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 24

שליחה על ידי liorgonen3 » 24 אפריל 2019, 11:13

טאלין
ספוילרהצג
טאלין צועד בשקט לתוך הפונדק, ומחפש פינה לשבט בו, מנסה לסקור במבטו את הנמצאים.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 24 אפריל 2019, 12:45

אאוליסהצג
IN
"לאיזה כיוון שמיים?" שואל אאוליס, בבירור לא מכיר את העיר מספיק כדי לדעת בעצמו איפה 'החוות' ממוקמות, אבל לא אכפת לו במיוחד.
אאוליס והולברהצג
IN
"אתה הבעלים?" שואל אלף הפרא בגסות, מסתכל על הננס. הוא נראה פראי לננס כמעט כמו החיות שהוא זורק אל הזירה, עם שיער פרוע, נראה שהשריון לא יושב עליו היטב והוא היה מעדיף להיות בלעדיו, ועיניים שבבירור דומות יותר לעיניים של יצור יער מאשר לאלו של אלף נורמלי.
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 24 אפריל 2019, 12:56

הולבר
ספוילרהצג
"היי אבא, ארידריאה שאסרת עליה לצרף אותי לצייד בשבוע הבא." הולבר מתחיל בטון מאשים מנסה לבנות על רגשות האשם שאולי אביו חש כדי שיקבל את הבקשה הבאה שלו יותר בקלות, "אז כפיצוי, אתה יכול להביא לי אנשים וצייד עבור המפלצת בביוב..."
פגישה
ספוילרהצג
OUT:
פונדק זה יותר הוצאות ממסבאה (ניקיון לחדרים, ארוחות בוקר ובלה בלה בלה) בייחוד כשאנחנו לא יכולים לדעת בוודאות אם נצליח להשכיר את כל החדרים כל יום.
לתת את החדרים כחלק מהעסקה גם חוסך הוצאות וגם מבטיח שהחדרים תמיד יהיו "מושכרים" (השאלה היא התמורה).
אאוליס והולבר
ספוילרהצג
הולבר מהנהן לשלום באומרו "לא הזמנת, אבל אני פה בשביל להכיר לך הצעה למתחרה חדש."
לאחר שאלתו של אאוליס הולבר ממהר לעשות את ההיכרויות: "אאוליס, תכיר את אורפיפ הבעלים של זירת הקרבות הזאת. אורפיפ תכיר את אאוליס, הבעלים הגאה של זאבה גדולה שהוא מאמין שתוכל לנצח כמה מהמתחרים פה בקלות."
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 24 אפריל 2019, 16:03

אאוליס והולברהצג
IN
"אם היא תרצה, אני בטוח שהיא תוכל לנצח. אבל קודם כול נשמע את התנאים, ואז נשאל אותה עם היא מסכימה. יש לה גור לטפל בו בכול זאת..." אומר אאוליס.
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
The Traveler

שליחה על ידי The Traveler » 26 אפריל 2019, 19:17

אוכל חינם
ספוילרהצג
ברגע שאתה יוצא מהסמטה, שתי הדמויות בשחור נבהלות ושולפות גם הן נשקים, ומבחינות לפתע בתוקפיהם. התוקפים, לעומת זאת, קופאים במקום בפחד, ובת המחצית שומטת את חרבה. אתה שם לב שהיא צעירה, בעלת שיער חום כהה מקורזל עטוף בבנדנה צהובה. "הזנת'הרים לא אמרו שיהיו כאן מכשפים, אנגרים..." היא אומרת בקול רועד לבן האנוש - הוא מבוגר יחסית, שיערו מאפיר עם קרחת במרכז, עיניו כהות ופיסת בד מסתירה את פניו התחתונות. "שקט, ילדה - משלמים לנו הרבה כסף עבור המשימה הזאת." הוא עונה, ונועץ מבט בדמויות בשחור אשר עומדות במקומן בשקט - אחד מהם מניף את נשקו כנגדך, והשני כנגד התוקפים. כולם מחכים לראות מה יהיה הצעד הבא של כל אחת מהקבוצות.
וירדו
ספוילרהצג
יום לאחר מכן, אתה מתעורר בשעות הצהריים המוקדמות - ישנת די הרבה, וחזק. באותו ערב, אתה מחליט לשחרר את עצמך עם כוס בירה בפורטל המפהק. בדרך חזרה, אתה עובר באחת הסמטאות הריקות ברובע הצפוני, כשלפתע מישהו תופס את כתפיך ואתה שומע "בו!" אתה מסתובב מהר ורואה לפניך בחורה זדית רזה, עורה בצבע בורדו. שיערה השחור הרוך מפוזר ושומני, עיניה שחורות לחלוטין והיא לבושה בבגדי עור מלוכלכים. אתה מזהה אותה - זו רובי, אחת מילדות הרחוב שגויסו לחבורת המטבע השחור. הייתם ידידים טובים בצעירותך ופרקטית גדלתם יחד. "וירדו המלוכלך! הרבה זמן שלא ראיתי אותך!" היא מחייכת, זנבה הארוך מתנודד מצד לצד.
טאלין
ספוילרהצג
זה לוקח לך דקה או שתיים, אך לבסוף אתה מבחין בה - חצי אורקית שיושבת לבד באחד השולחנות ושותה מספל גדול. סביב עינה השמאלית יש עדיין פנס כהה מהקרב שלה עם בריוני גילדת הקזאנאת'אר.
אאוליס
ספוילרהצג
"צפון-מזרח", הוא עונה, "צא מהשער המזרחי ברובע השדה."
הולבר
ספוילרהצג
אביך נאנח. "הולבר, אני מקווה שאתה מבין למה חשוב לי לא לחשוף את... יכולותיך החדשות. בכל מקרה, אם כל כך חשוב לך לצאת לצייד, תוכל לקבל את המשימה בעיר. הארקס כתב שסאם ואריקה בעיר אז תוכל לקחת אותם איתך לצייד. אתה זוכר את התאומים, כן? הרבה שנים לא התראתם, אני חושב שהם בערך בגילך." אתה לא זוכר הרבה מבני דודיך, חוץ מכך שהיו חמי מזג ואהבו להשתובב כשהייתם ילדים. "כשתהיו מוכנים, תקימו מארב למפלצת באזורים בה היא מתקיפה אזרחים - אחד האנשים שלי מצא סמטה באזור עם כניסה פתוחה לביוב, אז אולי שם כדאי לארוב."
פגישה - רלוונטי לכולם
ספוילרהצג
OUT
אוקיי, אם כך הצעה סופית:
- הלורד משלם עבורכם את השיפוץ והקנייה הראשוניים, ובכל עשרה ימים ישלם דמי חברות בגילדה וינהל את ענייניכם בה
- עד שתצליחו לשלם את החוב חזרה, הלורד יקבל שליש מהרווחים
- אחרי שתצליחו לשלם את החוב, הוא ימשיך לשלם דמי חברות בגילדה ויקבל 10% מהרווחים
- החדרים בקומה השנייה ינתנו לבני משפחה של ציידים המחפשים עבודה. בתמורה הם יעבדו במסבאה במשכורת מוזלת.

מקובל על כולם?
אאוליס והולבר
ספוילרהצג
"זאבה... לא החיה הכי מעניינת, אך אם היא פראית מספיק אני בטוח שהיא תסתדר פה טוב טוב." הננס מחייך ומשתעל מעט. "החוקים פשוטים מאוד - אתה מכניס את הזאבה שלך לזירה, נגד חיה אחרת. אנשים מהמרים בקופה, מי הם חושבים שהולך לשרוד. החיות נלחמות עד מוות. אם הזאבה שלך מנצחת, אתה זוכה בכמות מסויימת מההימורים, והזאבה עוברת להלחם בחיה הבאה. אתה יכול להשאיר אותה כמה סיבובים שתרצה, אך ככל שהיא זוכה ביותר סיבובים, ככה אתה זוכה ביותר זהב. פשוט מאוד."
".I cast grease. On the king and queen. They're the ones that I want"
גרגויל

שליחה על ידי גרגויל » 26 אפריל 2019, 20:32

ספוילרהצג
וירדו צוחק בהקלה, זה היה יכול להיות משהו הרבה יותר מסוכן מחברת ילדות: "בו?! זה כל מה שיש לך?! כשהיינו ילדים אהבת להפחיד כל כך את הילדים הקטנים במטבע השחור עד שהם היו מבקשים מארתור ! שירגיע אותם, אבל בוא נפסיק לדבר על העבר. מה קורה איתך עכשיו?" וירדו מזמין עוד שני ספלי שיער: בשבילו ובשביל רובי
Out
אני יכול לקרוא את "פגישה רלוונטי לכולם"?
כל שעה פוצעת. האחרונה הורגת.
אמרה ישנה
כל מפלצת מובסת. האחרונה היא הבוס שנתן יותר נק'"נ.
אמרה קצת פחות ישנה
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 27 אפריל 2019, 19:00

OUT
@גרגויל- מהכיתוב "רלוונטי לכולם" הבנתי שזה גם בשבילנו, כך שאני קראתי, ואני מאמין שגם לך מותר.

בנוגע לפגישה- זה לא קצת מוגזם? במיוחד הקטע של לתת את כול החדרים בקומה השנייה להשכרה... זה נשמע לי ממש מבאס.
אאוליסהצג
OUT
הבלתי נראית נתנה את ברכתה? אם כן אז אני לא אוסיף על זה כלום אבל אם לא אני כן רוצה את הברכה לכרגע. נותן פתרון די טוב בהתחשב בכך שהם מנסים להפוך את הטברנה ל-Kids-friendly.

IN
"אני אדאג לעניין" אומר אאוליס. הוא מסתכל פעם האחרונה על האנשים במקום הזה, משנן את הפרצופים לפני שיצא מכאן.
אאוליס והולברהצג
IN
"עד מוות? אני מנחש שזה הוגן, אבל לאנשים בעיר הזו יש כול כך הרבה חיות?" שואל אאוליס, חשדן טיפה בנוגע למקום המוזר הזה.
"ועל כמה כסף אנחנו מדברים? בוא נהיה מדויקים לגבי הדבר".
נערך לאחרונה על ידי העוג הברברי ב 27 אפריל 2019, 20:20, נערך פעם 1 בסך הכל.
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 24

שליחה על ידי liorgonen3 » 27 אפריל 2019, 20:10

OUT
לא מדובר בלתת את כל החדרים, הרעיון הוא שאנחנו גם מקבלים עובדים ב"חינם" בתמורה ללינה אצלנו, מאחר והדבר הכי טוב שהצלחנו להשיג זה "לפנדק" את השטח שיש לנו, ומוכנים לשלם לנו את רוב מה שצריך, זה יחסוך לנו עוד כסף.
IN
טאלין
ספוילרהצג
טאלין מתיישב לצד חצי האורקית, "אנחנו צריכים לדבר." הוא אומר לה בפשטות, מראה לה את סמל ההרפרים
פגישה
ספוילרהצג
עלי מקובל.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 27 אפריל 2019, 20:41

OUT - פגישה - רלוונטי לכולם
ספוילרהצג
זה משאיר לנו את החדרים בקומה השלישית, עליית הגג והמגדל (בהנחה שקומת הקרקע והמרתף משרתים את צרכי המסבאה). זה ההסכם שרצינו כי אמרנו שיש חדרים מיותרים ובהתחלה דיברנו על השכרתם כחדרי אחסון.
בתכלס, השאלה מה ההסכם הזה אומר מבחינה מעשית כי עקרונית אין לי בעיה איתו.
הולבר
ספוילרהצג
הולבר מחייך כשאביו מסכים לתת לו את המשימה וחיוכו גדל אף יותר כאשר הוא מבין שהוא כנראה לא יצטרך לחזור לביוב במשימה הזאת, הפעם האחרונה בהחלט הספיקה לו. "איפה אני יכול למצוא את התאומים?" הולבר שואל את אביו ולאחר שהוא מקבל תשובה הוא בקש מאביו שיסמן את המיקומים שהזכיר על מפה של העיר שיוכל לקחת עמו.
מאחר שאביו לא הזכיר את האפשרות שייקח עמו את חבריו הולבר מבין שהתשלום עבור המשימה כנראה נמוך ואביו רוצה לשמור את כל התשלום אצל המשפחה ולכן הוא משלים עם זה.
אאוליס והולבר
ספוילרהצג
למרות שהולבר יכול לענות על חלק משאלותיו של אאוליס הוא מעדיף להקשיב לשיחה ולהמתין.
שלח תגובה