נותר שבוע לרישום המנחים לדרקוניקון 2019
אוהבים להנחות? רוצים להריץ משחק חדש או לנסות הרפתקה או עולם שכתבתם? בואו להנחות בכנס המשחקים של הפונדק - דרקוניקון 2019 יתקיים ב 29-30 באוגוסט בתל-אביב. מנחים מקבלים כניסה חינם ועוד כרטיס לאירוע. הרישום באתר - www.dragoncon.co.il/dm-login.aspx

מסתורי מי-מצולות - עץ משחק[מו"ד 5] (5\5)

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 24

שליחה על ידי liorgonen3 » 18 אפריל 2019, 17:13

פגישה
ספוילרהצג
OUT
אוקי, זה נשמע לי הגיוני, כל עוד הוא לוקח אחוזים סבירים ומאפשר לנו "לרכוש" מחדש את החלק שלנו.
זו לפחות דעתי.
טאלין
ספוילרהצג
OUT
האמת שהנחתי שאם נותנים לי משימה אומרים לי איפה לעשות אותה. אבל חקריה IT IS
in
טאלין מסתובב ברחובות ומנסה לאתר את המטרה, הינשוף שלו עף במעגלים בסיוע לחיפוש
META
חקירה 8+5=13
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 18 אפריל 2019, 17:49

פגישה
ספוילרהצג
אאוט:נשמע סביר למדי לדעתי.
שהמתנו
ספוילרהצג
אוכל חינם יברר על האבירה שהמליצה עליו, וינסה לפגוש אותה. מן הסתם, מתחיל בלשאול את סאווירה לגביה
אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
גרגויל

שליחה על ידי גרגויל » 18 אפריל 2019, 18:48

ספוילרהצג
"אז אתה רוצה ככה, נו טוב אז ננסה ככה" אומר וירדו ומזנק על האלם בכוונה להפיל אותו
Meta בדיקת אתלטיקה
גרגויל גלגל 1d20+5 וקיבל תוצאה סופית של 14:
9
כל שעה פוצעת. האחרונה הורגת.
אמרה ישנה
כל מפלצת מובסת. האחרונה היא הבוס שנתן יותר נק'"נ.
אמרה קצת פחות ישנה
סמל אישי של משתמש
The Traveler

שליחה על ידי The Traveler » 18 אפריל 2019, 20:26

טאלין
ספוילרהצג
OUT
נאמר לך שהיא סוחבת עגלה, כך שהיא יכולה להיות בכל מקום בעיר.

IN
אתה מסיק שהמקום הטוב ביותר להתחיל לחפש בו הוא רובע המסחר. אתה הולך בין הסוחרים השונים שחוזרים הביתה או בדרכם למסבאות השונות. חלקם אכן מכירים את מאקסיני, ואחרי כמה תשאולים וצפייה דרך הינשוף שלך אתה מגיע לאחת הכיכרות ההומות, שם אתה מוצא את מאקסיני עומדת בשעמום בצידי הדרך. היא סוסה מבוגרת וחומה, ועגלת עץ קשורה אל גבה. כשאתה מתקרב אליה היא פותחת את פיה ומתחילה לדבר בשפת הסחר, בקולה של גברת זקנה: "ערב טוב. מטבע כסף אחד עבור הסעה לכל מקום במי מצולות."
אוכל חינם
ספוילרהצג
"אם להיות כנה, לא ראיתי אותה בשום מקום מאז שהיא המליצה עליך." סאווירה מושכת בכתפייה. "היא לא הייתה מתחזה, כן? אם יתגלה שהאישה הזאת הייתה תכסיס כדי שתתקבל למסדר, אתה עלול להיות בצרות צרורות." היא אומרת בחשדנות.
וירדו
ספוילרהצג
הנזיר אומנם זקן אך הוא עדיין קל רגליים. הוא חוסם אותך בידיו, ובו זמנית מכניס רגל אל בין רגליך, בועט הצידה ומפיל אותך על גבך. "קום, נסה שוב עד שתצליח!" הוא צועק עליך ועובר לתנוחה הגנתית שוב.
".I cast grease. On the king and queen. They're the ones that I want"
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 18 אפריל 2019, 20:28

שהמתנו
ספוילרהצג
אוכל חינם יותר נראה סקרן ממבוהל. "מתחזה? מעניין. למה שמישהי תטרח להמליץ עלי? רוב האנשים שמכירים אותי, בעיקר צועקים עלי לא לגעת להם בדברים.." הוא מניד בזנבו בתהיה.
"מעניין. אז... עוד משהו שאני צריך לדעת על המסדר שלנו? אולי גיבורים ראויים לציון?"
אבא סטאלין
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 18 אפריל 2019, 20:28

טאלין
ספוילרהצג
OUT
סתם כדי להיכנס לאווירה, כמה זה חריג שיש סוסה מדברת בעיר?
IN
טאלין מעביר לה את המטבע ומתקרב לעלות, "יש הנחה להרפרים?" הוא שואל, מקווה שתבין את הרמז.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
תשובות: 34
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 18 אפריל 2019, 21:12

The Traveler כתב:
18 אפריל 2019, 00:19
אאוליס
ספוילרהצג
"מגיע הישר לנקודה. אני אוהבת את זה." אתה שומע לפתע קול נשי אומר. הקול מצחקק, אבל אתה לא רואה אף אחד סביבך מדבר. "הו, כמה חצוף מצידי," אומר חצי-האלף. "הרשה לי להציג את ג'ריית' פאלקון, נבחרתה של מיאליקי מלכת היערות, ובעלת האחוזה שאתה רואה לפניך." הוא מחווה לאוויר, אך אתה עדיין לא רואה אף אחד. "אל תבהל מקולי חסר הגוף, סייר יקר. אני לא נמצאת כאן כרגע - טוב, לא בדיוק. בתור דמי-אלה, אני מתממשת בפני בני התמותה בצורה... מעט מוזרה. זאת אחת מהיכולות בהן מיאליקי בירכה אותי." קול האישה אומר. אתה נזכר שאלפים רבים בשבט שלך העריצו את מיאליקי כפטרונית היערות ואדונית הסתיו. "אני יכולה להרגיש את הזאבים שלך, הפרא שלהם לכוד בין קירות העיר, והם רעבים לציד. אני יכולה לפתוח עבורם שער אל חורש חדי-הקרן, המישור השמימי של מיאליקי, כאן הם יוכלו לרוץ ולצוד בחופשיות. אברך אותך כך שתוכל לזמן אותם חזרה אל עולם בני התמותה בכל שלב שתרצה." הדמי-אלה מציעה.
אאוליסהצג
IN
"מיאליקי... לא שמעתי את השם הזה זמן רב, מאז שעזבתי את הטבע" אומר אאוליס, אבל לא הנאה, אלא בחשדנות ברורה.
"הם זקוקים לאימון בעולם האמתי, אני לא יודע איזה חיות נמצאות בחורש שלך, אבל הם צריכים ללמוד לשרוד בכול תנאי. מה שכן, חורש שכזה הוא יותר ממה שאני יכול לספק להם רוב הזמן, כך שזו הצעה טובה".

"אבל אני לא אוהב להיות חייב ליותר מידי זמן. אני רוצה לשמוע כרגע מה הארגון שלכם עושה בעיר, ומה אתם הולכים לדרוש ממני" אומר אלף הפרא, בעודו עוקב אחרי כול תנועה מסביבו, כאילו מחפש את הנוכחות של ג'ריית' בעיניו.
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!
גרגויל

שליחה על ידי גרגויל » 18 אפריל 2019, 21:45

ספוילרהצג
וירדו מרגיש שלעומת העבודות שהנזיר העביד אותו, כאן הוא עומד לקבל את המידע רק אם יצליח. למרות רגליו הכואבות הוא מזנק שוב על הנזיר
גרגויל גלגל 1d20+5 וקיבל תוצאה סופית של 12:
7
אמרה ישנה
אמרה קצת פחות ישנה
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 18 אפריל 2019, 23:30

הולבר
ספוילרהצג
מפלצת זה יותר טוב מכלום, אך הולבר לא בטוח כמה מפלצת עירונית תרשים את הלורד הירוק. "למה זה חייב להיות בביוב!?" הולבר מתלונן, עדיין לא בטוח שהוא שטף את עצמו מספיק אחרי הפעם האחרונה, מה שנותן לארידריאה פתח מספיק גדול כדי לפגוע בזרועו. "את במקרה יודעת קצת יותר פרטים?" הולבר שואל לאחר שהוא משפשף את זרועו הפגועה ומסמן לארידריאה לחזור לקרב.
פגישה
ספוילרהצג
"זה עדיין משאיר אותנו עם כמה חדרים פנויים," הולבר מתחיל להתמקח "ושנינו יודעים שלכמה מהציידים הוותיקים של המשפחה יש משפחות שחלקם ישמחו לעבוד ולגור בפונדק, אז למה שלא תוותר על כמה אחוזים כדי לחזק את הנאמנות שלהם?"
--
למרות שהולבר חושב שאאוליס תמים מדי ושהוא כנראה לא ראה אף פעם את ההימורים שמתנהלים על הקרבות הללו וכמה חיות טובות הולכות לאיבוד כדי לשעשע את הקהל, הוא אומר: "אם כך תזכיר לי בערב ואני אקח אתכם למקום."
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 18 אפריל 2019, 23:38

פגישה
ספוילרהצג
טאלין מהנהן למשמע ההצעה של הולבר, "מה גם שזה יחסוך כסף לשני הצדדים, אנחנו נקבל עובדים, והמשפחה שלכם תקבל עבודה סבירה ומסודרת, לרבות ההגנהה שנוכל לספק."
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
תשובות: 34
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 19 אפריל 2019, 14:40

אאוליס והולבר-
האלף מהנהן, אבל החיות שלו נוהמות, כאילו הרה מרגישה שמשהו לא במקום. "אני אבוא... בגפי" הוא אומר בהיסוס מסוים "לראות אם זה יתאים".
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
The Traveler

שליחה על ידי The Traveler » 21 אפריל 2019, 15:30

אוכל-חינם
ספוילרהצג
"בוודאי שמעת על אונת'אר פרום, אביר קודש אדיר. הוא המייצג שלנו במועצת העיר." היא אומרת בכבוד. "אני בטוחה שככל שתתקדם במסדר, תוכל להכיר אנשים משפיעים וגיבורים אדירים - אך קודם לכן, עליך להוכיח את נאמנותך אלינו."
טאלין
ספוילרהצג
הסוסה הזקנה מחווה לך עם צאוורה לעלות לעגלה. היא לוקחת אותך למקום פחות הומה. "אם אתה הרפר, תוכיח לי. ואל תראה לי את התליון שלכם, אפשר לקנות מזוייפים כאלה בשוק." אתה חוזר על קוד ההרפרים, ומאקסיני נוחרת בעייפות. "טוב ויפה. אספר לך מה גיליתי. שלשום, הסעתי חצי אלף ואת שומרת הראש שלו, חצי אורקית. לקחתי אותם מאחת הכיכרות אל הפורטל המפהק. הם דיברו על שכירת מרגלים עבור מציאת מקומות המחבוא של גילדת הקזאנאת'אר בעיר. אם אתה זקוק לתיאור שלהם, אנסה לאמץ את זכרוני - חצי האלף היה צעיר ושזוף, לבוש בבגדים יפים, שיערו ארוך בצבע החיטה. חצי האורקית גם היא צעירה, נראית כבריונית עם הרבה שרירים ופחות שכל, עורה אפרפר ושיערה שחור וארוך."

OUT
די חריג.
אאוליס
ספוילרהצג
"אנחנו נלחמים באיומים על העיר, הן בתוכה והן מבחוצה לה." אומר חצי האלף בחיוך רגוע. "במידה ותסכים להצטרף אל שורותינו, אתה תפעל כסוכן עצמאי בשטח ותשלים משימות היחזקו את הביטחון והסדר הטבעי בעיר. איננו מצפים לנאמנות מוחלטת, אלא רק לסימפתיה כלפי המטרה הכללית. אם תזדקק לתמיכה כספית, או כל תמיכה אחרת, נשמך לתגמל אותך כראוי על שירותיך."
וירדו
ספוילרהצג
הפעם, הנזיר הזקן עושה תנועה לא נכונה, ואתה מצליח לזנק עליו ולהפיל אותו לרצפה. "טוב ויפה." הוא אומר בעודו קם, מנער את האבק מגלימותיו. "להפיל איש זקן זה לא הישג מרשים, אך לעמוד על שלך זה כן. זכור תמיד לא לתת לאף אדם לשלוט בך. חזור אל גבירתך. מסור לה שזה המידע אותו היא מחפשת: אחיו התאום של הרשע מסתיר את פניו, לעת עתה. צפי שעובדה זו תשתנה לפני סוף החורף." הוא מתיישב שוב בתנוחת מדיטציה ועוצם את עיניו. "כעת, לך. עזוב אדם זקן לבדידותו בראש ההר."
הולבר
ספוילרהצג
"מצטערת, האנשים מגילדת מנקי הרחובות לא בדיוק תיארו את המפלצת לפרטי פרטים. אם היא יצאה מהביוב זה יכול להיות כל דבר, מעכברוש ענק ועד אוטיוג. אני חושבת שיש שני ציידים פנויים שתוכל לקחת איתך אם תקח את המשימה - או שאולי תשכנע כמה מהחברים החדשים שלך להצטרף." היא מתחילה להתנשף ולהזיע. "אם כבר מדברים על החברים החדשים שלך, איפה היית בשבועות האחרונים? אתה כמעט לא מגיע הביתה."
פגישה
ספוילרהצג
"זאת בהחלט הצעה מעניינת. אך האם ישארו מספיק חדרים להשכיר לעוברים והשבים המעוניינים ללון בפונדק?" הוא שואל.
".I cast grease. On the king and queen. They're the ones that I want"
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 21 אפריל 2019, 15:57

טאלין
ספוילרהצג
"אני מבין," אומר טאלין, רושם לעצמו את הפרטים. "תוכלי לקחת אותי לפורטל המפהק?" הוא שואל. מקווה להמשיך למצוא מידע שם.
פגישה
ספוילרהצג
"אני מאמין שנוכל להגיע להסדר", אומר טאלין, "כל עוד הם לא מצפים לחדרי יוקרה איכותיים, אני מניח שנוכל להקצות להם חדרים."
גרגויל

שליחה על ידי גרגויל » 21 אפריל 2019, 18:02

ספוילרהצג
" תודה רבה על המידע. תודות למידע הזה, אולי בשנים הקרובות מישהו יבוא רק כדי לשתות איתך תה. אולי אפילו אני." הוא נפרד מהנזיר ויורד מההר אל המבנה של הכוח האפור. למסור את המידע
אמרה ישנה
אמרה קצת פחות ישנה
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 21 אפריל 2019, 18:08

פגישה
ספוילרהצג
אישוני הסיכה של אוכל חינם נעו בין המשוחחים, עוקבות ולומדות
שהמתנו
ספוילרהצג
"כמובן! יאפרראו! ששארס תיתן ל רק עונג! לא אאכזב אתכם!" מברך אותה ונפרד לשלום.
(אפשר להריץ, רק אשנה קסמים שהוא מכין)
אבא סטאלין
שלח תגובה