מסתורי מי-מצולות - עץ משחק[מו"ד 5] (5\5)

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
The Traveler
תשובות: 1

שליחה על ידי The Traveler » 05 אוגוסט 2020, 14:20

טאלין
ספוילר
הצג
סאנקה מושכת בכתפיה. "הזנטרים לא סומכים על אף אחד בקלות. לקחו לי חודשים עד שהצלחתי לשכנע אותם שאני ראוייה להצטרף. ובכלל, בוודאי יהיה קשה יותר לשכנע את החברים שלך לסמוך על הזנטרים מאשר ההפך, לא?" היא משקשקת בראשה. "אני לא יודעת אם זה רעיון טוב, טאלין, אך בכל הכנות אין לי תוכנית אחרת. אם אתה יכול לחשוב על רעיון לחבר בין שני הצדדים..."
וירדו
ספוילר
הצג
אתה רץ במהירות למגדל של המטה השחור, עולה במדרגות המסובבות לחדרה של וואג'רה סאפאר. המטה השחור עצמה נראית כאילו היא לא ישנה כבר כמה לילות טובים, ומצליחה רק בקושי להקשיב לך מבלי להרדם. "אני מבינה את הבעיה, מר סמית'סון" היא אומרת בעודה מעסה את מצחה. "אבל אתה חייב להבין שהכוחות שלי מפוזרים. פחות או יותר כל ההרפתקנים של כוח-אפור נשלחו לבצע משימות התקפה וחיסול נגד אנשי הכנופיות. ברגעים אלו ממש האנשים שלנו נמצאים במצור על מחסן אליו חטפו אנשי הקזאנאתאר בני ערובה."
היא נושמת נשימה ארוכה וממשיכה. "אבל העבודה שלך עבור כוח אפור הייתה חשובה ומשמעותית, ואני אגמול לך את שכרך. חכה כאן לרגע." היא קמה ממקומה, מטילה לחש כלשהו, ושער קסום מופיע לידה, היא נכנסת דרכו ונעלמת. לאחר פחות מדקה השער נפתח שוב והיא חוזרת דרכו, ואיתה מגיעה חליפת שריון מהלכת - הנראית כאילו אביר בלתי נראה נמצא כאן. החליפה חורקת בעודה נעה בכבדות. "חליפת השריון הזו מונעת בקסם," וואג'רה אומרת, "היא תלך איתך ותמלא את ההוראות שלך, תדאג להגן עליך. אני מקווה שהיא תהיה שימושית. שיהיה לך בהצלחה, וירדו סמית'סון, ומי ייתן והאלים יהיו איתך."
ביחד עם הולבר, אאוליס וסיף, אוכל חינם מצליח להקים מלכודות בכל רחבי גולגולת-טרול, ובזכות העזרה שהוא קיבל נראה לו שרוב המלכודות יעבדו כתקנן.
".I cast grease. On the king and queen. They're the ones that I want"
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 31

שליחה על ידי liorgonen3 » 05 אוגוסט 2020, 14:23

טאלין
ספוילר
הצג
"יש לנו ברירה?" שואל טאלין, "אנחנו חייבים לדאוג לבריתות כדי לשרוד את זה, אבל את צודקת יהיה יותר קשה לשכנע את החברים שלי לפעול עם הזנטירים, והם כנראה יהיו התחנה הראשנה שלנו." הוא מנסה לחשוב, אבל הראש שלו עדין מבולבל מידי. "אני מניח שצריך ללכת לגוגלת הטרול."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
גרגויל

שליחה על ידי גרגויל » 05 אוגוסט 2020, 18:05

וירדו
ספוילר
הצג
"אין דרך שבה אני יכול להודות לך מספיק כרגע. אבל אני צריך למהר בחזרה אל החברים שלי", הוא יוצא מהמגדל, בודק שהשריון עוקב אחריו
וירדו חוזר,ואחריו עוד אדם, כשהוא מתקרב השאר מבחינים שלא מדובר באדם, אלא בחליפת שריון מהלכת. הוא מתכוונן להכנס דרך הדלת הראשית, ונזכר שאוכל חינם דיבר על מלכודות "איך אני נכנס?" הוא שואל לתוך הפונדק
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 06 אוגוסט 2020, 03:01

אוכל חינם עם עיניים שקועות מעט, אבל עדיין עם החיוך.
"אה! זה בהחלט חבר!" מתלהב מחליפת השריון המהלכת.
הוא מחזיק במפה בה סימן את המלכודות. "אני אוביל אתכם, ועל הדרך אספר על המלכודות. לא הייתי רוצה שתפעילו אותן בטעות."
אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
סמל אישי של משתמש
The Traveler

שליחה על ידי The Traveler » 06 אוגוסט 2020, 16:31

טאלין
ספוילר
הצג
סאנקה נותנת לך יד ועוזרת לך לקום מהמיטה. מיד כשאתה מתרוממם אתה מרגיש סחרחורת נוראית וכאב חד בראשך. "אתה בטוח שאתה במצב ללכת?" סאנקה שואלת בדאגה.
אוכל חינם מוביל את וירדו וחליפת השריון שלו דרך החלון. החליפה, שנראית כמו אביר בלתי נראה בתוך השריון שלו, חורקת בעודה מנסה לטפס דרך החלון וכמעט מתפרקת בתהליך, אך לבסוף מצליחה להכנס ונעמדת דום ליד וירדו, מוכנה לשמור עליו מכל משמר.
הזמן עובר בדממה מתוחה בעודכם מחכים לחברי הסכין השחור שיגיעו. כך עוברת לה חצי שעה. שעה. שעתיים.
רק מספר שעות לפני שהשחר עולה, הולבר שומע בראשו את צווחת האזהרה של נאגה. הוא רואה את התמונה המנטלית שהיא משדרת - חבורה של בריונים, מובלת על ידי הובגובלין, שרצח על פניו. הם מתקרבים לדלת הקדמית בזה הרגע.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 31

שליחה על ידי liorgonen3 » 06 אוגוסט 2020, 17:00

טאלין
ספוילר
הצג
"אני לא." הוא מודה, "אבל אני לא חושב שיש לנו ברירה, בזבזנו יותר מידי זמן על המוות שלי, הגיע הזמן לחזור לעבודה." הוא אומר לה, עדין סחרסר, הוא ממשיך לשמוע את פעימות הלב ומרגיש צמא, אבל הוא לא מצליח להבין למה הוא כל כך צמא.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
גרגויל

שליחה על ידי גרגויל » 06 אוגוסט 2020, 17:29

"הולבר, אתה רואה שם אדם שנראה כמו קוסם מכל סוג? כדאי שנדע אם אנחנו צריכים לחשוש רק מעמידה במסבאה שלנו."
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 06 אוגוסט 2020, 23:42

אוכל חינם יושב בזוית מוזרה על הבר, מלטף בהיסח דעת את קיימי הזיקית. לתחושת הסכנה באוויר היא משתנה לצבע עץ נצמדת לבר, בעוד אוכל חינם קם בקפיצה מתקדם אל וירדו, אוחז בתליון שלו וממלמל תפילה.
"וירדו שומר על החגיגה. שמרי עליו שארס ברוב טובך, שהנשף לא ידעך בדאגה."

הילה סגולה מופיעה סביבו לרגע, מעניקה לו הגנה של אמונתנו של אוכל חינם

(מטיל מגן אמונה. +2 לדרג,ש)
אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
תשובות: 34
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 12 אוגוסט 2020, 22:54

IN
אאוליס עומד מאחד מהחלונות שבקומת הקרקע, עם חץ בקשתו. הוא מרוחק מהאחרים, אבל עומד אמיץ. הרה, שעד עכשיו חיבקה את אליון וליקקה אותו, מובילה אותו בחזרה ליערות של מיאלקי כאשר אאוליס פותח בעבורה שוב את השער. היא עומדת בקרבת הלוחמים של החבורה, מודעת לכך שהיא עשויה למצוא עצמה גוררת את הגופות המעולפות פעם נוספת. אאוליס לא אופטימי בנוגע לתוכנית, אבל הוא מתכונן, מסתתר בחלון עם החץ והקשת שמוכנה למתיחה מהירה.

META
התגנבות: 10+4=14.
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 12 אוגוסט 2020, 23:18

"ההובגובלין ובריונים" הולבר עונה, מסווה את אחת המלכודות של אוכל חינם באמצעות אשליה קטנה ומכין את עצמו להגיב התפתחויות.
סמל אישי של משתמש
גרגויל

שליחה על ידי גרגויל » 13 אוגוסט 2020, 12:38

וירדו עומד לצד החלון בקומת הקרקע, רובה הקשת שלו טעון ומוכן לירות בבריון הראשון שיגיע לטווח המתאים, בזמן שהוא נמצא במחסה טוב מהחיצים והקליעים שהבריונים ירו עליו. בקרב הזה הוא מתכוון להיות הרבה יותר זהיר. חליפת השריון עומדת כמה מטרים מוירדו, מול הדלת, כך שהבריונים יאלצו לעבור אותה לפני שהם יפגעו בו ובחבריו.
סמל אישי של משתמש
The Traveler

שליחה על ידי The Traveler » 13 אוגוסט 2020, 17:00

טאלין
ספוילר
הצג
סאנקה מחבקת אותך עם זרועה, עוזרת לך לקום ולצאת מביתה. אור הירח המלא מסנוור אותך כשאתם יוצאים החוצה אל הרחוב, קרירות הלילה הצוננת משום מה מקפיאה אותך עד שד עצמותיך. אבל סאנקה שם לתמוך בך, וחום גופה מהווה לך שמץ של נחמה, בעודכם פוסעים לאט לכיוון גולגולת-טרול.
אתם מתמקמים במקומותיכם, מתכוננים להפתיע את הפולשים. כשלפתע נאגה צווחת בראשו של הולבר ומראה לו שני אנשים נוספים המתקרבים לפונדק, אנשים שהיא אינה מזהה בחשכה - האחד שעון על גבי כתפיה של השנייה. הם באים מהכיוון הנגדי ממנו מתקרבים הבריונים.
סמל אישי של משתמש
גרגויל

שליחה על ידי גרגויל » 13 אוגוסט 2020, 18:07

"כרגע הבעיה שאנחנו יודעים איך לפתור נמצאת מולנו, וכרגע אני חושב שאוזאק והבריונים שלו הם הבעיה החמורה יותר, תשלח את הנאגה שלך להבין לאיזו צרה נכנסנו פה, וקצת יותר מידע מ"שני אנשים צולעים לכיוון הכללי שלנו"."
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 19 אוגוסט 2020, 00:26

"הראייה שלה טובה משלי." הולבר אומר במשיכת כתפיים כשהוא לא מעביר לנאגה הוראות נוספות כדי שתמשיך לתצפת על כל הסביבה ותזהה פרטים נוספים על האנשים במידה ויתקרבו יותר.
סמל אישי של משתמש
The Traveler

שליחה על ידי The Traveler » 23 אוגוסט 2020, 18:38

חברי הכנופייה מהסכין השחור מתקרבים עוד ועוד אל דלת המסבאה, ואתם נדרכים ומתכוננים לקרב. הם נעמדים בהיכון ברחוב מחוץ לבניין, ווירדו יכול לראות ממקום מחבואו את הדרו האקדוחן שירה למוות בטאלין, טוען את האקדח שלו.
אוזאק מתקרב לדלת, בנחירת זעם הוא לוקח תנופה ובועט בה בחוזקה. פעם. פעמיים. שלוש, והדלת נשברת מהציר ועפה פנימה. ההובגובלין האכזרי מתכופף ונכנס דרך ההריסות... ומיד נוצח על ראשו דלי מלא מסמרים חלודים. הוא זועק בכאב כשהמלכודת של אוכל חינם שורטת את כל גופו. זה הזמן שלכם לפעול.

טאלין
ספוילר
הצג
זה היה מסע קשה, אבל אתה וסאנקה כמעט מגיעים לגולגולת-טרול. עיניך עוד לא הסתגלו לחשיכה אבל לפתע אתם שומעים קולות נפץ, צעקה כלשהי ונשקים שנשלפים - נראה שבדיוק כמו מוקדם יותר היום, הגעתם למקום בדיוק כשמתחיל קרב.
META
יש לכם סיבוב הפתעה אחד לפעול לפני שנכנס לסדר יוזמה (אתם יכולים כבר לגלגל יוזמה תוך כדי). האויבים נוספו למפה שנשלחה בווטסאפ.
שלח תגובה