נפתחה הגשת המשחקים לדרקוניקון 2020
עוד שלושה חודשים לדרקוניקון, ומערכת הרישום להגשת משחקים לכנס נפתחה! הריצו את משחקי התפקידים האהובים עליכם, ארגנו אירועי משחקי לוח, תגישו משחק תפקידים חי וכל משחק אחר. https://www.dragoncon.co.il/dm-login.aspx

מסתורי מי-מצולות - עץ משחק[מו"ד 5] (5\5)

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
גרגויל

שליחה על ידי גרגויל » 19 מאי 2020, 18:03

"בבקשה, אחרי" וירדו קם, מרים את החרבות שלו ומתכונן לצאת, מניח שהשאר ילכו אחריו
"אל תאמינו למה שאומרים לכם, שחקני תפקידים הם לא נאורים. אנחנו הורגים אלפים על פי העובדה שהם שחורים ומאפשרים לנשים לנהל את הקהילה שלהם."
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 19 מאי 2020, 19:44

אוכל חינם מצטרף לוירדו, ולמי שסובל מקשיי התגנבות מציע ברכה.
אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
סמל אישי של משתמש
The Traveler
תשובות: 1

שליחה על ידי The Traveler » 20 מאי 2020, 23:03

מקדש OUT
ספוילר
הצג
הולבר לא רואה חפצי קסם אחרים בסביבה, והאיתורן הוא מכאני. הוא בהחלט בגודל שנאגה יכולה להרים ולעוף איתו אבל כמובן שהעיר גדולה ויקח לה הרבה זמן להסתובב איתו.
טאלין
ספוילר
הצג
אתה ממהר חזרה לסאנקה שעודנה בביתה. היא נראית מופתעת לראות אותך שוב כל כך מהר. "טאלין?" היא שואלת במפתן הדלת.
כל השאר
ספוילר
הצג
בהובלת וירדו, אתם עוברים מהחלקים העשירים של העיר אל השכונות העניות יותר - זבל, ילדי רחוב ובניינים הרוסים מעטרים את הרובע הדרומי של העיר, כמו גם קראוונים רבים של סוחרים ונוודים, במקום שהיווה בית עבור וירדו ואוכל חינם ואולי ההפך המוחלט מבית עבור הולבר ואאוליס.
בין הרחובות מלאי הבוץ והאשפה, וירדו מוביל אתכם לסמטה קטנה. בקיר קבועה דלת מנופצת המובילה אל חדר חשוך - המקום בו כנופיית המטבע השחור גידלו בעבר את ילדי הרחוב שהם אימנו להפוך לכייסים, שודדים ורוצחים.
".I cast grease. On the king and queen. They're the ones that I want"
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 30

שליחה על ידי liorgonen3 » 20 מאי 2020, 23:12

טאלין
ספוילר
הצג
טאלין נראה קצת מהוסס. "באם אני והחברים שלי נרצה לכרות ברית עם הזנת'ירים נגד קזנת'אר. האם תוכלי לקשר בינינו?" הוא שואל, אבל בו בזמן מחכה לרגע המתאים, הוא צריך שיהיה רגע בודד שבו היא לא מסתכלת אליו, אולי כי היא הולכת רגע לחדר אחר, או סתם עם הגב אליו. הוא נזכר לרגע בקול ששמע קודם, של הזנת'ירי הראשון.
הוא מעיר את קסם האלפים שנמצא בו, קורה לצליל להיווצר, אבחה קלה. אבל כזו שנשמעת ליד סאנקה. השם "אשאורה" נשמע לידה, וטאלין בוחן בשקט, מנסה להבחין להאם היא מזיזה את ראשה לכיוון הקול, האם היא מזהה את הקול?. האם היא אותה אשאורה?
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
גרגויל

שליחה על ידי גרגויל » 20 מאי 2020, 23:21

מטבע שחור
ספוילר
הצג
וירדו לוחש לאוכל חינם "בנוגע לברכה שלך, אני חושב שהיא מאוד תעזור לי בנוגע לשריון הזה."
"אל תאמינו למה שאומרים לכם, שחקני תפקידים הם לא נאורים. אנחנו הורגים אלפים על פי העובדה שהם שחורים ומאפשרים לנשים לנהל את הקהילה שלהם."
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 20 מאי 2020, 23:28

הולבר
ספוילר
הצג
הולבר מביא לנאגה את האיתורן כשהוא אומר "אני אשמח אם תוכלי לעוף עם האיתורן מעל כל חלקי העיר כדי לאתר את הנימבלרייט השני. אני מציע שתתחילי באזור האחוזות של משפחתי, של קאסאלאנטר ושל גרהלהונד." בתקווה שאולי האירועים קשורים.
שחור
ספוילר
הצג
"יש משהו שאנחנו צריכים לדעת לפני שאנחנו נכנסים לחורבה הזאת?" הולבר שואל וירדו.
סמל אישי של משתמש
The Traveler

שליחה על ידי The Traveler » 20 מאי 2020, 23:42

טאלין
ספוילר
הצג
"ברית? למה לעזאזל שתרצו לכרות איתם ברית? ולמה, בשם האלים, אתה חושב שהם יסכימו?" היא שואלת בהרמת גבה. אתה מנצל את ההזמדנות כדי 'להפיל' את ספר הלחשים שלך לידה והיא מסתובבת להרים אותו, ובו ברגע אתה משחרר את הלחש. סאנקה קופאת במקום לרגע - היא מזהה את הקול.
הולבר
ספוילר
הצג
נאגה מצפצפת קול שמח, מאושרת לפרוש קצת את הכנפיים שלה. רגע לפני שהיא יוצאת מהפונדק היא מסתובבת חזרה ומפנה את תשומת ליבך לפתק שמונח על הדלפק, פתק שהביאה מארדיריאה מוקדם יותר הבוקר ושכחה לספר לך. לפני שתספיק להתעצבן עליה היא מסתלקת מהמקום. בפתק כתוב:
"הולב,
המכתב ששלחת לי הטריד אותי מאוד, והלטאה המוזרה שנשאה אותו עוד יותר. מה קורה? למה אתה לא יכול לספר לי?
אורתוס אמר לי היום בארוחת הבוקר שהיית צריך 'לנקות את הראש' אחרי הפציעה של סאם, ושיצאת מהעיר לבקתה של דוד הארקס כדי לצוד בטבע. אתה מתחבא ממנו? רבתם? למה אף אחד לא מספר לי כלום?!
בבקשה תכתוב לי שוב בקרוב. בבקשה תחזור הביתה, למעשה! אני דואגת!
- ארי"
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 20 מאי 2020, 23:48

טאלין
ספוילר
הצג
"זה הרגע שאת או מנסה להרוג אותי או מחליטה לספר לי הכול." אומר טאלין, הוא היה יכול להיות שבור, אבל משהו פשוט צפה את זה. "זה מצחיק, הייתי מחכה שלוש דקות לפני שרצתי לספר לך על הכל והחבר המת שלך כבר היה חושף הכל. אז אני אשאל בפשטות כי באמת אין לי את היכלות לתמרן אותך להוציא את האמת ובכנות אין לי את הכוח לעשות את זה." הוא פולט אוויר. "סאנקה או אשאורה?"
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
תשובות: 34
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 21 מאי 2020, 01:19

המטבע השחור
הצג
IN
אאוליס מסמן להרה לרחרח, האם היא מריחה ריח מוכר בכניסה, והאם היא מסוגלת להתחקות אחריו. בינתיים, הוא מחכה לתשובה של וירדו על שאלתו של הולבר.
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 21 מאי 2020, 01:20

הולבר
ספוילר
הצג
לאחר שהוא מסיים לקרוא את המכתב הולבר מתיישב על הכיסא וחושב דקות ארוכות לפני שהוא מתחיל לכתוב:

"ארי,

אני לא יכול לספר לך כי אני לא יודע את כל הפרטים. מעבר לזה, כמו שאת יודעת אני הגעתי להסכמה עם הלורד הירוק ולכן אני לא יכול להרחיב הרבה מעבר לזה. בכל מקרה, אני בטוח שהנושא ייפתר במהרה.

נ.ב.
לדמוי הדרקון קוראים נאגה והיא עלולה להיפגע אם תקראי לה לטאה.

תשמרי על עצמך,
הולבר"

הולבר מקווה שאיזכור שמו של הלורד הירוק יגרום לארידריאה לאבד עניין ולהניח לנושא. בכל מקרה הוא רושם לעצמו פתק מנטלי להביא לנאגה את הפתק למחרת בבוקר לפני שהיא תלך לאחוזה.
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 21 מאי 2020, 03:22

המטבע השחור
ספוילר
הצג
אוכל חינם מהנהן בחיוך, מניף את סמל העץ המאולתר שלו, שבו צייר בעצמו שפתיים נשיות- סמלה של שארס
"אלתי, מלכת החגיגות שארס-"
הסמל זורח בהילה סגולה עליזה.
"תני לו היכולת להתגנב בלי שהמסיבה תיהרס."

---

מטיל ברכת הגנב
אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
סמל אישי של משתמש
גרגויל

שליחה על ידי גרגויל » 21 מאי 2020, 17:03

המטבע השחור
ספוילר
הצג
"ובכן, המטבע השחור הוא לא ארגון גדול במיוחד, אבל המתנקשים שלו הם יחסית מיומנים. אז אני לא מצפה לשורות של שומרים, אבל אולי כמה שומרים מיומנים.
אבל, זה ממה שאני זוכר. יכול להיות שדברים השתנו, וכל זה בהנחה שאשרורה לא עברה דירה.
בכל מקרה, שניכנס?
סמל אישי של משתמש
The Traveler

שליחה על ידי The Traveler » 22 מאי 2020, 15:43

טאלין
ספוילר
הצג
סאנקה קפאת במקומה. במשך רגעים ארוכים, היא נשארת בשתיקתה.
לבסוף, היא מעבירה את ידה אל מול פניה, מבטלת את לחש האשלייה. חושפת את פניה אשר מחציתן חרוכות ושחורות, צלקת מהפיצוץ ליד גולגולת-טרול. על החצי השני מונחת חצי מסכה שבורה, מסכה אשר תואמת לזאת שוירדו מצא בזירת הפשע.
המטבע השחור
ספוילר
הצג
הרה מרחרחת את האזור, ומתחילה לנהום בזעם. משהו חי נכנס לכאן לאחרונה - אאוליס יכול לזהות בבירור טביעות רגל של כמה יצורים אנושיים בינות האבק והלכלוך. עם זאת, כדי להכנס כנראה שתאלצו לדחוף את הדלת השבורה - דבר שבטוח יגרום לרעש.
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 22 מאי 2020, 16:07

מטבע
ספוילר
הצג
"הייתי שולח את נאגה לבדוק את החדר , אך היא מנסה לאתר את הנימבלרייט." הולבר אומר לפני שהוא מפנה את מבטו אל אאוליס ווירדו לראות מי מהם רוצה להוביל.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 22 מאי 2020, 16:20

טאלין
ספוילר
הצג
"הייתה לי תחושה." אומר טאלין, "תחסכי לי את הכאב ראש ופשוט תדברי, אני לא בטוח מה יותר מרגיז אותי, האפשרות שתמיד היית "את" או שאת מתחזה שפגעה בה."
שלח תגובה