נפתחה הגשת המשחקים לדרקוניקון 2020
עוד שלושה חודשים לדרקוניקון, ומערכת הרישום להגשת משחקים לכנס נפתחה! הריצו את משחקי התפקידים האהובים עליכם, ארגנו אירועי משחקי לוח, תגישו משחק תפקידים חי וכל משחק אחר. https://www.dragoncon.co.il/dm-login.aspx

מסתורי מי-מצולות - עץ משחק[מו"ד 5] (5\5)

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
The Traveler
תשובות: 1

שליחה על ידי The Traveler » 11 מאי 2020, 22:07

טאלין
ספוילר
הצג
סאנקה נושקת לך פעם אחרונה לפני שאתה עוזב. "היה בטוח, טאלין שלי."
מקדש
ספוילר
הצג
"טוב ויפה. שוב, אני מתנצלת על כל בעיה שנים גרם לכם. עכשיו אם תסלחו לי, אני צריכה לוודא שכל הציוד שלו מוחרם החל מעכשיו." את החלק האחרון במשפט היא אומרת בקול, ואתם רואים את נים המסכן משפיל את פניו.
תשאול
ספוילר
הצג
הכוהנים אוספים את כל הגופות על עגלה ומוציאים אותן מהחדר. "טוב, זה היה פותח עיניים. חוויה מעניינת בהחלט!" בארניבוס מנסה להתלוצץ כדי להקל על האווירה העכורה, אך לבסוף משתעל ומרצין מעט. "תראו, אני לא מתיימר להבין לשורש העניין את מלחמת הכנופיות הזאת, ואיכשהו נראה שאתם, אזרחים מהשורה, יותר מעורבים בה מאשר חוקר רשמי של המשמר כמוני. אני רואה שיש לי הרבה עבודה. כך או כך, אין לי סיבה לחשוד בכם יותר לגבי הפיצוץ בסמטת גולגולת-טרול. אתם חופשיים ללכת, אך אם יורשה לי, אשמח לייעץ לכם - מה שלא תהיה הסיבה שהסתבכתם במלחמה הזאת, אני מציע שתנסו להתרחק ממנה כמה שאתם יכולים. אין לכם מושג כמה כוח יש לכנופיות הללו. זה הכל, ידידיי. משוחררים."
בשעות אחר הצהריים כולכם מתכנסים בגולגולת-הטרול. למעט אליון והרה הפונדק ריק לחלוטין - פיצוץ ממש מחוץ למפתן הדלת שלכם כנראה לא טוב לעסקים. אפילו הרוח של סיף לא מסתובבת באזור, והוא כנראה מתחבא איפהשהו מהבוקר.
".I cast grease. On the king and queen. They're the ones that I want"
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 30

שליחה על ידי liorgonen3 » 11 מאי 2020, 22:08

"טוב." אומר טאלין, "זה היה יום ארוך." הוא מציין ומחפש לעצמו משהו לשתות. "שנשתף מה גילנו?"
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
גרגויל

שליחה על ידי גרגויל » 11 מאי 2020, 22:41

"טוב, העבודה שלנו הייתה די פורה, גילנו אצל מי נמצאת האבן של גולור, ואיפה המחבוא של הקזאנת'ר נמצא"
"אל תאמינו למה שאומרים לכם, שחקני תפקידים הם לא נאורים. אנחנו הורגים אלפים על פי העובדה שהם שחורים ומאפשרים לנשים לנהל את הקהילה שלהם."
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 11 מאי 2020, 22:45

"גילתים משהו על המיקום של האבן אחרי שעזבתי אתכם?" שואל טאלין בסקרנות מתפצרת.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
גרגויל

שליחה על ידי גרגויל » 11 מאי 2020, 22:57

"כן, האבן נמצאת אצל גברת אשאורה "המסכה" המנהיגה של המטבע השחור, חברה של הזנטרים והסגנית של הסכין השחור, הבחור שאני מחפש"
"אל תאמינו למה שאומרים לכם, שחקני תפקידים הם לא נאורים. אנחנו הורגים אלפים על פי העובדה שהם שחורים ומאפשרים לנשים לנהל את הקהילה שלהם."
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 11 מאי 2020, 23:10

"יש לנו מידע עליה?" שואל טאלין, "מי היא מעבר לזה?" הוא שואל, "כי כרגע המקורות שלי אומרים שהאבן לא אצל הזנטירים."
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 12 מאי 2020, 01:48

מקדש
ספוילר
הצג
"אני אבוא לבקר וללמוד!, מבטיח אוכל חינם.
הוא הולך לצד הולבר. "בובה שיוצרת בובה! אני לא יכול לחכות לספר לעפר ואפר..." הוא עוצר מקפל אוזניים.
הוא כופה על עצמו חיוך, ובדרך, מתופף בתוף מרים- לא מנגינה של ממש, יותר מארש כזה, כליווי לצעדה.
אוכל חינם מביט בעצב בפונדק הריק. הוא מתישב על אחד השולחנות, מתופף לו בתוף מרים שלו מארש עצוב-שמח מוזר.
"אני חושב שמצאנו את מי שיצר את הבובה המפוצצת." מוסיף את המידע שלו ושל הולבר.
"הוא גם נתן לו מטרית קסם שתעזור לאתר אותה. אולי הבובה עובדת אצל אחד הארגונים האלה.,
אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
סמל אישי של משתמש
גרגויל

שליחה על ידי גרגויל » 12 מאי 2020, 09:13

"אני חושב שהבובה היא זו שכנראה עבדה עם אשאורה. זו הדרך הכי יעילה למצוא את שניהם."
סמל אישי של משתמש
ג'וני
תשובות: 1

שליחה על ידי ג'וני » 12 מאי 2020, 22:55

מקדש
ספוילר
הצג
"אם אתה כל כך אוהב את הבובה למה אתה אמרת לכוהנת שתשמיד את השנייה?" הולבר שואל את אוכל חינם בדרכם חזרה.

OUT:
חפצים קסומים נוספים בסביבה? והמכשיר הזה בכלל קסום או מכני?
ואם כבר נאגה יכולה להרים ולעוף עם האיתורן?
"האיתורן עובד רק ממרחק 150 מטר." הולבר מעמיד דברים על דיוקם, "ייקח לנו די הרבה זמן לעבור בכל העיר לחפש אחר הנימבלרייט השני אם לא נוכל לצמצם את אזור החיפוש."
סמל אישי של משתמש
גרגויל

שליחה על ידי גרגויל » 12 מאי 2020, 23:18

"אז בוא נלך לדבר עם היצרן, אם אתם טוענים שאתם יודעים איפה הוא. בתקווה הבובה שלו גם תהיה שם. אני גם יכול לקחת אתכם לבסיס הישן של המטבע השחור, כנראה שהוא נטוש. אבל אולי נמצא שם משהו על אשאורה"
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 12 מאי 2020, 23:20

"לא רצית ללכת לפרק את הקזנת'אר?" שואל טאלין, "נראה לי שאם יש לך את המידע הנדרש, אפשר לפלוש לשם ולהוריד אותם מהגב שלנו, אני אוכל אולי להביא הרפרים ואתה אנשי משמר."
סמל אישי של משתמש
גרגויל

שליחה על ידי גרגויל » 12 מאי 2020, 23:31

"זה רעיון טוב, בלי ספק. אבל אולי כדאי שנבדוק את הכניסה הזו קודם, יש הבדל בין כניסה שדרכה ננס יכול להתגנב לכזו שדרכה אפשר להכניס כוחות גדולים של הרפרים, אנשי משמר וכוח אפור."
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 12 מאי 2020, 23:36

"נשמע לי שכרגע זה עדיף," אומר טאלין. "האשארה הזו תרד למחתרת, אין לנו סיכוי למצוא אותה בכל מי מצולות, אבל אם נראה לעולם שאין לנו קצה חוט... אז אולי היא תעשה טעות ותהיה פזיזה. התקפה על המחבוא של קזתנ'אר תגרום לה לחשוב שאנחנו לא בכיוון."
סמל אישי של משתמש
גרגויל

שליחה על ידי גרגויל » 13 מאי 2020, 00:32

"ואתה מוכן להמר על חייהם של עשרות אנשים בשביל קצה החוט הזה? שאני אזכיר לך שהם יצטרכו להתמודד עם ראש תמנון, ומה שלא יהיה שהוא הבוס שלו?"
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 13 מאי 2020, 00:55

" אתה זה שרצה לחסל אותם."
שלח תגובה