ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

מסתורי מי-מצולות - עץ משחק[מו"ד 5] (5\5)

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
תשובות: 34
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 08 דצמבר 2019, 21:18

אאוליס ואוכל חינם
הצג
IN
"לא הבנתי. לב הקירין? מי אלו?" שואל אאוליס, לא אוהב לפענח דברים יותר מידי.
אאוליס
הצג
IN
"על הארכיפיה האפלה. ככה האלף שזיהה את הסמל תיאר את הסימן. אני רוצה לדעת מי היא, וכול מידע שיוכל להועיל לי. יש לה קשר לזאבים שלי, אני רוצה לדעת מהו" אומר אאוליס, חדור מטרה.
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 09 דצמבר 2019, 08:54

אאוליס ואןכל חינם
ספוילר
הצג
"לא סיפרתי לך עליהם?' שולף טבעת אדומה עם עיטור של ראש קירין.
'הם היו חבורת הרפתקנים. אבא ואמא שלי, היו חלק מהם וביחד בעצם.. היינו משפחה.' אוכל חינם אומר בחיוך יותר נוגה ופחות היפראקטיבי.
"אני לא זוכר בבירור. אבל היינו בהרבה הרפתקאות.. ואז הם היו צריכים ללכת להרפתקה מסוכנת באמת. הם השאירו אותי במקדש שארס... ולא חזרו. ואחד אחד כל החבורה נעלמה. אבל.. לאחרונה גיליתי רמז." מסביר

אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
סמל אישי של משתמש
The Traveler
תשובות: 1

שליחה על ידי The Traveler » 10 דצמבר 2019, 15:30

OUT
תגובה לכולם כנראה בסופ"ש.

IN
אוכל חינם
ספוילר
הצג
אין קול ואין עונה. התאומים נעלמו מהסמטה.
וירדו OUT
ספוילר
הצג
גלגל בשבילי אתלטיקה והבחנה בבקשה.
אאוליס
ספוילר
הצג
"אני אספר לך כל מה שאני יודע, אם כך." מאלאנור מסמל לך להתיישב לידו על אחד הספסלים בגן. "אך אני לא יודע הרבה, לצערי. כמו שבוודאי הבנת, מלכת האוויר והחשכה היא יצור מסתורי, ארכיפיה מהחזקות בעולם הפיות. האגדה מספרת שאיבדה את טוב לבה ואת אהבתה כאשר משוא ליבה, המלך הירוק, החליט להתחתן עם אחותה, מלכת הקיץ, במקום איתה. היא ידועה כחובבת תחבולות ואשליות ובעלת לב קר כקרח, כך שאפילו החכם באדם לא יכול לנחש מה היא מתכננת, בטח ובטח מדוע הזאבים שלך מסומנים בסמלה. הייתי מציע לך לשמור על גבך." הוא אומר בטון רציני.
".I cast grease. On the king and queen. They're the ones that I want"
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 10 דצמבר 2019, 17:02

אוכל חינם
ספוילר
הצג
הוא לחוץ מחפש כל סימן להם.

חקירה?
dragonian גלגל 1d20 וקיבל תוצאה סופית של 13:
13
אבא סטאלין
סמל אישי של משתמש
גרגויל

שליחה על ידי גרגויל » 10 דצמבר 2019, 17:08

וירדו
ספוילר
הצג
אתליטקה: 14+5=19
הבחנה: 17+3=20
רוצה להוסיף, אני בלי השריון שלי. למקרה שזה יהיה רלוונטי בנוגע לבדיקות התגנבות או קרב
"אל תאמינו למה שאומרים לכם, שחקני תפקידים הם לא נאורים. אנחנו הורגים אלפים על פי העובדה שהם שחורים ומאפשרים לנשים לנהל את הקהילה שלהם."
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 12 דצמבר 2019, 15:56

אאוליס ואוכל חינם
הצג
IN
"מה הם חקרו? איזה פיות?" שואל אאוליס במהירות "זה עשוי להיות קשור גם אליי, לפי המידע שקיבלתי גם הזאבים שלי קשורים לפיות. אנחנו צריכים לחבר בין הדברים, בשביל למצוא את נתיב הציד הנכון" הוא אומר.
אאוליס
הצג
IN
"לשמור על גבי... מעולם לא צדתי פיה, מעולם לא שמעתי על הארכיפיות, ומעולם לא ראיתי את האשליות שלהן. אם אני רוצה להגן על עצמי, אני צריך מישהו שהתמודד עם היצורים האלו, פיות- שיוכל לספר לי עליהם" אומר אאוליס, קם ומהדק את הקשת שעל גבו "תגיד לי לאן, ואלך אליו".
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 12 דצמבר 2019, 17:27

אאוליס ואוכל חינם
ספוילר
הצג
"אני לא בטוח. הרמז הראשון, היתה בחורה שקוראים לה קאליקי, ושהיא יודעת איפה שער הפיות. חבר של לב הקירין, נמלט מאיפה שזה לא יהיה לאחרונה, ללא זכרונות, וכשהצלחתי לגרום לו להזכר..'
אוזניו של אוכל חינם מתקפלות בבושה ועיניו המשונות לרגע מתנוצצןת.
'...הוא נפטר.'
אבא סטאלין
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 13 דצמבר 2019, 12:57

אאוליס ואוכל חינם
הצג
IN
"אני רוצה להיכנס לעניין" אומר אאוליס, נראה שעיניו הגדולות נוצצות שהוא מוצא קצה חוט. "עם כול הסיכון שבעניין, לחקור את לב הקירין ייתן לי לפחות את ההתחלה של התשובות שאני צריך. ברגע שאני אבין איך מגיעים לפיות, אוכל להתקרב אל המטרה שלי, ולהבין עליה יותר".

"תגיד לי מה המשימה שלך עכשיו, ואני והזאבים שלי נהיה שם בעבורך" אומר אלף הפרא.
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 14 דצמבר 2019, 17:52

אאוליס ואוכל חינם
ספוילר
הצג
אוכל חינם מאמץ את מצחו בנסיון לדלות םרטים "הוא אמר שאסור לי לחקור את זה, אחרת *היא* תעשה לי יה שעשתה לו... ואני לא בטוח מה אפשר לעשות הלאה. קיויתי שאתה תיתן לי קצה חוט.. אולי תוכל לספר לי על הזאבות שלך?'
אבא סטאלין
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 14 דצמבר 2019, 23:17

אאוליס ואוכל חינם
הצג
IN
"אל תפחד, פחד זו תכונה של טרף. היה צייד, עמוד למול הפחד" אומר אאוליס בעודו מסתכל בעיניו של אוכל חינם ומניח עליו יד במשהו שלמען האמת הוא מלא לב ביחס לאישיות הקשוחה וחסרת האכפתיות לכול מוסכמה שיש לרוב לאלף הפרא, ואז הוא חוזר לעצמו ומתחיל לדבר על הזאבים שלו.

"את הרה ואליון מצאתי פצועים מחוץ למי מצולות, בדרכי לכאן. שניהם היו על סף מוות, בזכותי הם בחיים. הסימן של הפיות היה צרוב עליהם, הוא היה טרי, אבל לא ידעתי לזהות אותו אז, אז גם לי לא היה קצה חוט. סוף כול סוף, הקצוות מתחילים להתחבר" אומר אאוליס, נראה מאוד מרוצה מהעניין "אין לי רבות לספר מעבר, החוויה הנוראית שלהם גרמה להרה לשנוא את רוב היצורים- עוינים או לא, ולאליון להיות קשור יותר משזאב צעיר צריך לאמא שלו. שניהם צריכים לעבור את השלב הזה בחייהם, ואם אני אקח ניסיון מאצלי- זה לרוב קטע במחזור חיים שלוקח בערך 30 שנים לעבור. אני מקווה שהם יעברו אותו קצת יותר מהר, אבל אלו הזאבים הראשונים שאי פעם גידלתי" אומר אלף הפרא. אתה מבין שהוא רואה את העולם בעיניים אלפיות, מתיאורי הזמנים המאוד מוגזמים שלו. תוחלת החיים של זאב היא בכלל קרובה יותר ל-6-8 שנים, ו-30 שנים זה הרבה יותר מידי לכול דבר בעבורם.
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 15 דצמבר 2019, 00:51

אאוליס ואוכל חינם
ספוילר
הצג
"...אני פשוט חושב אם זה מעבר ליכולת שלי, אבל... מצאת עוד קצוות חוט? למה זה מתחבר אצלך?' קצת מעודד.
"...הקצה חוט העיקרי שלי, הוא בחורה שקוראים לה קאליקי. היא הובילה אותי למעט שגיליתי, ונראה שהיא ידעה יותר ממה שסיפרה"
אבא סטאלין
סמל אישי של משתמש
The Traveler
תשובות: 1

שליחה על ידי The Traveler » 17 דצמבר 2019, 21:36

אאוליס
ספוילר
הצג
וירדו
ספוילר
הצג
עם רגליים חזקות ועיניים חדות הבחנה, אתה מצליח להגיע לסמטה בה הילדים התחבאו מעט אחרי רובי. אתה נצמד לקיר בדיוק בעוד היא יוצאת מהסמטה, שני הילדים אחריה, פיהם פעורים לרווחה והם עוקבים אחריה כמו זומבים - נראה שהיא סיממה אותם במשהו.
רובי והילדים נעים במהירות בין הסמטאות, מתחמקים משומרים, אך אתה מצליח לעקוב אחריה עד לנמל. לבסוף, אתה רואה שהיא עולה על אחת הספינות בנמל, מהנהנת לשני שומרים אנושיים שעומדים מול הספינה. כנראה שזוהי הספינה של הסכין השחור.
אוכל חינם
ספוילר
הצג
אוכל חינם מחפש במהירות את הסמטה, אך לא מצליח למצוא דבר היעזור לו למצוא את התאומים.
הולבר
ספוילר
הצג
בלילה לאחר המקרה עם אחיך, חלום רודף את שנתך.
פעם נוספת אתה מוצא עצמך ביער המכושף, המשנה צורתו כל פעם שהמלך הירוק מבקר אותך בחלום - הפעם היער לובש צבעי שלכת חומים וצהובים. פטרונך יושב אל מולך על כס של עלים ושורשים, מביט בך במבט ספק מבקר ספק משועשע.
"הולבר פיינאולד הקטן! צרות עם המשפחה?" הוא מגחך בקול מרעים.
אתם מתעוררים בבוקר היום הראשון בחדריכם השונים בגולגלת-טרול. זהו שבוע חדש, והבוקר נראה נעים וחמים. נראה שזהו תחילתו של יום טוב.

עד שלפתע...
בום
חלונות רועדים פתאום בעוד שאגת פיצוץ נשמעת ברחבי סמטת גולגולת-טרול. ריח של גופות שרופות וצעקות רחוקות ממלאים את האוויר. ענן של עשן כבד מרחף אל תוך חלונותיכם הפתוחים מאזור הפיצוץ - שנראה שקרה ממש מחוץ לדלת המסבאה.
".I cast grease. On the king and queen. They're the ones that I want"
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 31

שליחה על ידי liorgonen3 » 17 דצמבר 2019, 21:48

טאלין עוצר, הוא נושם עמוק ועושה את הדבר שהוא יודע לעשות הכי טוב, להיות שקול ומחושב. הוא נא במהירות למקום חסר חלונות, רק כדי לוודא ששום דבר מבחוץ לא יסכן אותו, הוא יחפש איזה חדר אחסון או אפילו חלל מדרגות שבו הוא יחזור למדיטציה שלו, יעצום עיניים ויזרוק את החושים שלו החוצה, יהיה הדבר שקורה בחוץ, הוא יראה אותו ממעוף הציפור, ויגיב אליו בהתאם.
MEAT
משתמש ביכולת לראות ולשמוע דרך יציר הסוד כדי להשקיף מה קורה מבחוץ
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
גרגויל

שליחה על ידי גרגויל » 17 דצמבר 2019, 23:25

וירדו
ספוילר
הצג
וירדו זוכר לעצמו את הרציף, סוג הספינה, ולמעשה- כמה שיותר מידע על האירוע הזה. כל פיסת מידע על הסכין השחור חשובה
וירדו מתפרץ אל הקומה התחתונה של הפונדק, מביט דרך החלון אל הכיוון ממנו נשמע הפיצוץ. בודק איפה התרחש הפיצוץ ומחפש נפגעים וניצולים.
"אל תאמינו למה שאומרים לכם, שחקני תפקידים הם לא נאורים. אנחנו הורגים אלפים על פי העובדה שהם שחורים ומאפשרים לנשים לנהל את הקהילה שלהם."
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 18 דצמבר 2019, 02:48

אוכל חינם
ספוילר
הצג
נחרד, אוכל חינם הולך לחפש את וירדו בגולגלת הטרול.
אוכל חינם קם ביללה, נוחת על ארבע, אוחז בסמל המתנודד. "שארס, כדי להמשיך בחגיגה, שמרי עלי שאירגע." וכעת מוקף בהילה סגולה.
הוא קם ורץ למטה לעבר הפיצוץ לחפש פצועים

מטה" מטיל מגן אמונה
אבא סטאלין
שלח תגובה