הושלם שדרוג תחזוקה לפורום
שדרגנו את הפורום לגרסה עדכנית של PHPBB. אם אתם נתקלים בבעיות, זה המקום לדווח: שדרוג תחזוקה לפורום - ספטמבר 2019
בנוסף אנו שוקלים בטווח הארוך יותר לשדרג את מערכת הפורומים למערכת מודרנית יותר ונשמח לשמוע את דעתכם. זה הנושא בו אנחנו מציגים אפשרויות שונות: אז EnWorld עדכנו את האתר שלהם

מסתורי מי-מצולות - עץ משחק[מו"ד 5] (5\5)

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 21 נובמבר 2019, 20:57

מטבח
ספוילר
הצג
"הממ. לחמניות טובות' אוכל חינם מתלהב, חש גם תחת זהות בדויה ובריגול, שכאן זה מי שהוא באמת- אוכל חינם!
"ואיך שאר המשרתים הותיקים? מסתדרים עם המשפחה?'
אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
סמל אישי של משתמש
ג'וני
תשובות: 1

שליחה על ידי ג'וני » 22 נובמבר 2019, 16:00

הולבר
ספוילר
הצג
נאגה יורקת לעבר פניו של הפיה המקוללת בזמן שהולבר משגר לעבר אדום הכובע קרן נוספת.

META:
התקפה: 2 טבעי, גם נכשל.
יתרון מהעזרה והחיסרון מהטווח מתקזזים.
OUT:
למעשה היא לא יכולה לתקוף, אז הפעולה היחידה שהיא יכולה לעשות בקרב זה 'עזרה' ובשביל זה צריך טווח מגע.
סמל אישי של משתמש
The Traveler

שליחה על ידי The Traveler » 24 נובמבר 2019, 20:19

וירדו
ספוילר
הצג
באחד הלילות הבאים, אתה מתכונן לשינה בחדרך בגולגות טרול, כשלפתע אתה שומע נקישה על חלונך. אתה רואה את רובי כורעת על אדן החלון מבחוץ, מביטה בך בעצבנות, ואז פותחת את החלון וקופצת אל תוך החדר.
"הסכין השחור רוצה לדעת איך החקירה שלך מתקדמת." היא אומרת בטון מלגלג כמעט, כאילו עושה לך טובה שהיא באה אליך.
אוכל חינם
ספוילר
הצג
"אני מניח. אנחנו משרתים, הם אצילים, אז אתה יכול לנחש שאנחנו לא חברים-הכי-טובים... אבל עוד לא הכו אותנו, ואנחנו מקבלים משכורות נאותות, אז הכל בסדר."
הולבר
ספוילר
הצג
אתה מרים את ידך לירות את קרן הכוח, אך אדום הכבוע שמולך מכה בידך עם החלק הקהה של נשקו והקרן עפה אל הרצפה. שלושת הפיות מתחילות לחתוך ולדקור אותך, ונאגה משמיעה קולות זעקה ונראית מבוהלת.

META
שלוש התקפות נגדך: אחת פוגעת עם 20 טבעי, אחת פוגעת עם 14 (?), אחת מפספסת.
20 טבעי - 6 נזק.
14 (אין לי גישה כרגע לדפד שלך אז אני לא בטוחה במאה אחוז שזה פוגע) - 3 נזק.
".I cast grease. On the king and queen. They're the ones that I want"
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
תשובות: 34
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 24 נובמבר 2019, 21:30

אאוליס וטאלין
הצג
IN
"ולמה זה לא עניין פשוט?" שואל אלף הפרא ישירות, מגרד קלות את הקעקוע שלו, של הנץ חסר הראש, חושב על העניין.
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 25

שליחה על ידי liorgonen3 » 24 נובמבר 2019, 22:02

אאוליס
ספוילר
הצג
"זה לא ארגון פשע. זה לא חבורת שכירי חרב. דארק פיי הם איום מסוג גדול יותר. ארכי פייה היא דבר מסוכן, ואחת אפלה? אני לא מסוגל לנחש למה היא סימנה את הזאבה. אבל זה לא יכול להיות טוב."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 24 נובמבר 2019, 22:08

אוכל חינם
ספוילר
הצג
חוקר את המטבח, תוך כדי שדוחף לכסים מאפים.
"האצילים מדברים על משהו מעניין?'

חקירה?
)של המטבח)
dragonian גלגל 1d20 וקיבל תוצאה סופית של 9:
9

אבא סטאלין
סמל אישי של משתמש
The Traveler

שליחה על ידי The Traveler » 24 נובמבר 2019, 22:17

אאוליס
ספוילר
הצג
במשך היום אתה מתשאל רוכלים, פטרונים של המסבאה ואת חבריך, אך אף אחד לא מצליח לספק לך מידע מעבר למה שאתה כבר יודע. אתה לא מצליח למצוא מישהו שמכיר אישית את גאקסלי או שקרוב אליה, ואין לך רעיון לאיך למצוא מישהו כזה, מעבר ללחפש עובדים אחרים של הידיעון.
אוכל חינם OUT
ספוילר
הצג
לא כבר גלגלת חקירה? או שזה היה הבחנה? כך או כך, אתה לא מוצא שום דבר מעניין במטבח הזה.
עם זאת, גלגל שכנוע או תרמית לבחירתך, כיוון שאתה מנסה להוציא ממנו מידע שעלול להכניס אותו לצרות.
סמל אישי של משתמש
גרגויל

שליחה על ידי גרגויל » 24 נובמבר 2019, 22:35

טראבלר
ספוילר
הצג
"ובכן, שכנעתי את התאומים להשאר במקום קבוע, אז למצוא אותם לא תהיה בעיה. אבל הטאבאקסי פרנואיד. הנה הבעיה: איך אני אמור להוביל שני ילדים, הקובעים שמלאים הפושעים שומרים, בשריון של שומר ועדיין לשמור על פרופיל נמוך?! אם מתעלמים מהעובדה שאין לי מושג איפה מר סכין שחור גר, ובטח שלא איפה הוא מצפה למצוא את התאומים היקרים שלו."
"אל תאמינו למה שאומרים לכם, שחקני תפקידים הם לא נאורים. אנחנו הורגים אלפים על פי העובדה שהם שחורים ומאפשרים לנשים לנהל את הקהילה שלהם."
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 25 נובמבר 2019, 08:50

אאוט
ספוילר
הצג
שכנוע
dragonian גלגל 1d20+4 וקיבל תוצאה סופית של 14:
10

אבא סטאלין
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 25 נובמבר 2019, 20:47

הולבר
ספוילר
הצג
הולבר נשרט וידו הימנית מתכסה בדם, נאגה מתחילה להשתגע אפילו יותר כשבמהלך מעופה המבוהל היא כמעט פוגעת בפניו של אדם הכובע המקולל. הולבר מנצל את ההסחה כדי לשגר קרן ירוקה וספת לעבר פניו.

META
דרג"ש: 13
נק"פ: 17/26

התקפה: 15+5=20 (סוף סוף)
נזק: 10+2+3=15 (מתוכם 13 כוח ו-2 נרקוטי)
יתרון מהעזרה והחיסרון מהטווח מתקזזים.
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 26 נובמבר 2019, 11:05

אאוליס
הצג
IN
אאוליס מתרגז. איפה הגמד ששמר על בית הנייר אמר שהוא היה צריך לקנות את הצהובון? לשם הוא ילך.
אאוליס וטאלין
הצג
IN
״ארכי פיה אפלה או לא, אני רוצה למצוא אותה ולהבין מה היא עשתה להרה ואליון. איפה אני יכול למצוא מידע עליה? זאבים חיים זמן קצר, כדאי לי למהר למצוא אותה אם אני רוצה שעוד יהיה טעם לעניין״ הוא אומר, כאלף הוא רואה את מחזור החיים של זאבה כהרה כבר-חלוף, ולכן העניין דחוף בעבורו.

אאוליס בינתיים מחליט שהוא יחקור על הארכי-פיה הזו עם חיק הברקת, ברגע שתהיה לו ההזדמנות לכך.
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 26 נובמבר 2019, 11:29

טאלין ואוולאיס
ספוילר
הצג
"אני..." אומר טאלין ושותק, "לא דרך ההרפרים. כל בר דעת לא ינסה למצוא אותה בעצמו, זה ברמה של לבוא בדרישה לאלה, וזה מתכון בטוח ללאבד את הנשמה שלך במקרה הטוב." הוא מסביר, "יכול להיות שיש לי משהו. אבל אני בכנות חושב שזה רעיון רע לנסות אותו. וגם אם כן, אני בספק שאלך איתך בדרך שזה יגרור."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 26 נובמבר 2019, 13:14

אאוליס וטאלין
הצג
IN
״את היער והשבט כבר איבדתי, הזאבה היא המשפחה שלי. ואם אאלץ לאבד גם את עצמי, כך יהיה״ אומר אאוליס, לא מוטרד מכול האזהרות. ״תגיד את הרעיון שלך, אלף תרבות״.
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 26 נובמבר 2019, 13:49

טאלין ואואליס
ספוילר
הצג
"אני אבדוק משהו, אם יעלה מזה... אני אחזור ואדבר איתך בנושא." אומר טאלין, פונה לעזוב
טאלין
ספוילר
הצג
טאלין פונה לסאנקה, הוא צריך להזהיר גם אותה בעניין הזה. אם יש דארק פי בעיר, היא צריכה להיות ערוכה גם היא.
סמל אישי של משתמש
The Traveler

שליחה על ידי The Traveler » 28 נובמבר 2019, 10:46

וירדו
ספוילר
הצג
"פשוט וקל. תביא את הילדים לכאן ותדאג שהם לא יברחו, לא אכפת לי איך." היא אומרת בקול מת, "מצידי תחטוף אותם ותקשור אותם במחסן. הם בסך הכל ילדי רחוב, כמו שאנחנו היינו פעם. אתה אמור לדעת איך הם חושבים. אני אחזור עוד כמה ימים, וכדאי לך שהילדים יהיו כאן כשאגיע."
אוכל חינם
ספוילר
הצג
הבחור מגרד בצווארו. "תראה... הם לא מפסיקים לדבר על הסעודה הזאת, שהם מתכננים לקיים בקיץ. כמו נשף, וכל האצילים החשובים בעיר יהיו שם. הם מדברים על זה כמעט בחרדת קודש. אבל כבר אמרתי יותר מדי..."
הולבר
ספוילר
הצג
בעזרתה של נאגה אתה פוגע בפיי המקולל והורג אותו במכה אחת, הוא עף כמה מטרים אחורה מעוצמת הלחש ונופל חסר רוח חיים. אתה שם לב שבזמן שהקרב נמשך, גופתו מתפוגגת באור ירוק, חוזרת אל ארצות הפרא.
בנתיים שני אדומי הכובע האחרים לא נבהלים ממותו של חבריהם, וממשיכים להתקיף בצווחות אכזריות.

META
שתי התקפות נגד הולבר:
ראשונה - 15, בפגיעה, 5 נזק.
שנייה - 11, פספוס.
אאוליס
ספוילר
הצג
אתה מגיע אל רובע השוק, ומתחיל לחפש בין הדוכנים. הרוכלים כאן צועקים כבכל בוקר, מנסים למכור מזון וכלי עבודה לעוברים ושבים. ריחות הדגים, הבשר והתבלינים תופסים את אפך - סערת ריחות שמעולם לא הרחת ביער.
לבסוף אתה מצליח למצוא דוכן קטן בו נמכרים עיתונים - מאחוריו עומדת גמדית אחרת שנראית משועממת באותה מידה כמו השומר שפגשת בבית הדפוס, מביטה בחוסר עניין בעוברים ושבים. "אפשר לעזור 'ך, אדון?" היא פולטת במבטא גמדי חזק וצורם.
טאלין
ספוילר
הצג
אתה מגיע לסאנקה, ותופס אותה בדיוק יוצאת מהבית, לובשת את מעילה. "טאלין... אתה לא נח לרגע, אה? מותר לך לעבור שבוע מבלי לבוא אלי לענייני עבודה." היא אומרת בחצי חיוך.
שלח תגובה