הושלם שדרוג תחזוקה לפורום
שדרגנו את הפורום לגרסה עדכנית של PHPBB. אם אתם נתקלים בבעיות, זה המקום לדווח: שדרוג תחזוקה לפורום - ספטמבר 2019
בנוסף אנו שוקלים בטווח הארוך יותר לשדרג את מערכת הפורומים למערכת מודרנית יותר ונשמח לשמוע את דעתכם. זה הנושא בו אנחנו מציגים אפשרויות שונות: אז EnWorld עדכנו את האתר שלהם

מסתורי מי-מצולות - עץ משחק[מו"ד 5] (5\5)

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
גרגויל

שליחה על ידי גרגויל » 15 נובמבר 2019, 18:33

טראבלר
ספוילר
הצג
וירדו מתכנן ללכת לנמל, אולי למצוא את האדם שעבד עם הסכין השחור ושעזר לו לבצע את ה"שיחה עם וירדו"- אולי גם על הדרך לשמוע ממנו עובדות מענינות על הארגון כולו.
"אל תאמינו למה שאומרים לכם, שחקני תפקידים הם לא נאורים. אנחנו הורגים אלפים על פי העובדה שהם שחורים ומאפשרים לנשים לנהל את הקהילה שלהם."
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
תשובות: 34
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 16 נובמבר 2019, 15:19

אאוליס
הצג
IN
אאוליס מחליט להמשיך בציד שלו, אבל בעיר אין לו שום עקבות או סימנים לעקוב אחריהם. רק אנשים, ולכן אאוליס מתחיל לשאול אנשים ולהתעניין בגאסקלי ראדרבאסט, הכתבת אותה הוא צריך לצוד.
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 25

שליחה על ידי liorgonen3 » 16 נובמבר 2019, 17:24

טאלין
ספוילר
הצג
טאלין מקלל חרישית לאחר המסר, יש יותר מידי שחקנים בזירה הזו, וככל שהזמן עובר הוא מבין שהוא שחקן שולי במקרה הטוב.
בלית ברירה הוא חוזר לגולגת הטרול. מחפש שוב את אאוליס.
אאוליס
ספוילר
הצג
טאלין מחפש שוב את אואליס,נראה שהוא מחפש את האלף ספציפית.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 16 נובמבר 2019, 21:38

אורווה
ספוילר
הצג
"נעלמה? ספר לי עליה.. בדרך למטבח." אומר אוכל חינם, מביט לצדדים.
"היא הרגיזה אותם?,
אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
סמל אישי של משתמש
ג'וני
תשובות: 1

שליחה על ידי ג'וני » 16 נובמבר 2019, 21:47

הולבר
ספוילר
הצג
"כמו שכבר אמרתי לך שמעתי" הולבר נעצר ומתקן את עצמו "או יותר נכון נאגה שמעה אותם שוקלים לברוח מהעיר וזה עורר את סקרנותי." הולבר עונה ומספר למה הוא שלח את נאגה מלכתחילה "ונאגה הקשיבה להם כי היא ידעה שאני רוצה לדבר איתם על האוצר של ריינאר גחלת-עד".
סמל אישי של משתמש
The Traveler

שליחה על ידי The Traveler » 19 נובמבר 2019, 12:45

וירדו
ספוילר
הצג
אתה יכול ללכת לנמל, למרות שאתה מוכן לנחש שאלפים אפלים לא יסתובבו שם כך, במיוחד כשהמשמר כל כך פעיל בימים אלו, ואת רובי אין לך מושג איפה למצוא.
אאוליס OUT
ספוילר
הצג
כיוון שלאאוליס אין בדיוק ניסיון באיסוף מידע וכיו"ב, גלגל גלגול לבדוק כמה אפקטיבי הוא מצליח לחקור. אתה יכול לגלגל חקירה או שכנוע.
אורווה
ספוילר
הצג
"לא הכרתי אותה - כמו שאמרתי, היא נעלמה לפני שהגעתי." הוא מתחיל להוביל אותך למטבח. "השמועות בקרב המשרתים אומרות שהיא הייתה בחורה נחמדה מאוד, ואפילו היה לה בן קטן... שנעלם יחד איתה. איש לא שמע מהם מאז..."
הולבר
ספוילר
הצג
"ככה חשבתי." הוא נאנח. "אני כל כך מצטער, הולבר... לא רציתי לעשות את זה, אבל אתה כבר יודע יותר מדי. לא השארת לי ברירה."
אורת'וס נוקש באצבעותיו, ופתאום מן החשכה מאחוריו מגיחות שלוש דמויות קטנות - בהתחלה הם נראים לך כמו ננסים זקנים במיוחד, אך במבט נוסף אתה מבין שהם יצורי פיה קטנים כלשהם. הם לובשים כובעים אדומים ואוחזים במגלים חדים, ומשמיעים קולות מרמור צווחניים. "אני מצטער, אחי." אורת'וס אומר שנית בעוד הוא נעלם בחשיכת הסמטה, והיצורים חוסמים את דרכך אליו.

META
אתה מתחיל ביוזמה - יש מולך שלושה יצורים במרחק 10 רגל ממך.
".I cast grease. On the king and queen. They're the ones that I want"
סמל אישי של משתמש
גרגויל

שליחה על ידי גרגויל » 19 נובמבר 2019, 17:23

טראבלר
ספוילר
הצג
מה לגבי המכשף ששיגר אותי? ואני מניח שיש להם איזשהו משת"פ בנמל (בגלל בעיית האלף האפל)
"אל תאמינו למה שאומרים לכם, שחקני תפקידים הם לא נאורים. אנחנו הורגים אלפים על פי העובדה שהם שחורים ומאפשרים לנשים לנהל את הקהילה שלהם."
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 20 נובמבר 2019, 01:56

בדרך למטבח
ספוילר
הצג
"איך קראו להם?" בדרך הוא מסתכל סביב לראות.. אם יש מידע חשוב לקלוט ולרשום לעצמו אחר כך.

תפיסה?
dragonian גלגל 1d20+4 וקיבל תוצאה סופית של 8:
4

אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 20 נובמבר 2019, 11:35

אאוליס וטאלין
הצג
IN
טאלין מוצא את אאוליס רגע לפני שהוא יוצא. הוא נראה עסוק, מסדר את החצים שלו באשפתן רגע לפני יציאה למה שנראה כמו ציד לאור יום.
אאוליס
הצג
META
חקירה: 5.
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 20 נובמבר 2019, 11:48

אאליס
ספוילר
הצג
טאלין ניצב מול אאוליס, מנסה לעצור אותו בדרכו, "הזאבה." הוא אומר באלפית, מנסה לוודא שאיש לא יצוטט להם, "איפה מצאת אותה?" הוא שואל, "איך מצאת אותה?" הוא ממשיך לחקור, "ומה הקשר שלך לפיי האפלים." הוא מייד מוסיף.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 21 נובמבר 2019, 00:49

הולבר
ספוילר
הצג
הולבר מופתע. אחרי כל מה שהוא עשה בשביל המשפחה ומה שהוא מוכן לעשות ואחיו משאיר אותו בידי פיות? אבל אז מחשבה אחרת חולפת להולבר בראש והיא שאולי אחיו רוצה שהוא יחקור את הפיות לאחר שינצח אותן? הוא לא כזה בטוח, אבל הוא יודע שאחד נגד שלושה זה לא באמת כוחות ולכן הוא לא יכול לתת לפיות להגיע אליו ולפיכך הוא מתרחק במהירות.
כשהוא מספיק רחוק הולבר חושב שזה יעקב אותם קצת יותר אם הוא יוסיף התקפה לנסיגה שלו ולכן הוא מקלל אחד מהם ומשגר בכיוון הכללי שלהם קרן ירוקה במטרה לגרום להם לתפוס מחסה.

META:
מתרחק מהם את כל ה-30 רגל.
מטילה קללה על האחד הקרוב ביותר: הוא חוטף 1ק6 נזק נרקוטי על כל התקפה שלי שפוגעת בו.
מטיל פרץ קמאי: 3+5=8, מניח שהחמיץ.

OUT:
מניח שלהולבר יש ניסיון כלשהו עם פיות בהתחשב בפטרון שלו. מה הוא יודע עליהם?
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 21 נובמבר 2019, 19:39

אאוליס וטאלין
הצג
IN
אאוליס נדרך. ״דארק פיי? לא שמעתי את המושג הזה בכול עשרות שנותיי״ אומר אלף הפרא, אבל במבט שחו הוא מבין שיש קצה חוט ״תגיד לי מה גילית״ הוא אומר, עיניו ננעצות כחצים באלף המתורבת שלמולו.
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 21 נובמבר 2019, 20:00

אאוליס
ספוילר
הצג
"זה הסמל של ארכי פייה עתיקה." מסביר טאלין, "מהסוג ששולט בעולם הפיות, אין לה שם מעבר לכינוי שלה, מלכת האוויר והחושך." הוא אומר, "זה מה שההרפרים גילו על הסמל הזה, אני לא יודע איפה מצאת את הזאבה הזו, אבל הסמל הזה הוא לא עניין פשוט."
סמל אישי של משתמש
The Traveler

שליחה על ידי The Traveler » 21 נובמבר 2019, 20:04

וירדו OUT
ספוילר
הצג
אתה רק ראית את פניו על הספינה, אתה לא יודע מה שמו או איפה למצוא אותו.
אתה יכול לנסות לגלגל חקירה אם אתה רוצה ללכת לנמל ולחפש מקומות בהם אתה חושד שפושעים מהכנופייה יכולים להמצא, אבל זה לא יהיה קל כל כך... וירדו לא בהכרח נראה כמו הקרימינל הממוצע, ולהסתובב ולשאול אנשים אם הם מהסכין השחור יראה חשוד כמובן. אם אתה מעדיף, אני יכולה להקפיץ לזמן בו הסכין השחור ינסה ליצור קשר איתך
אוכל חינם
ספוילר
הצג
המטבח נראה לך די סטנדרטי, ואתה לא רואה פרט מחשיד כלשהו.
ג'פרי זורק לך לחמנייה מתוקה מאחד השולחנות. "רוזה, אני חושב שקראו לבחורה. ולבנה, צ'ארלס." הוא נוגס בלחמנייה משלו.
הולבר
ספוילר
הצג
אחד מיצורי הפיה סופג את הקללה, אך הלחש שהולבר משגר אליו מפספס ופוגע באחד הקירות מאחוריו. היצורים הקטנים אומנם זזים פחות מהר מהולבר, אך משקיעים מהירות רבה ומצליחים לאגף אותו, חוסמים את דרך הבריחה שלו.
אתה מזהה אותם כאדומי-כובע (Redcap) - יצורי פיה דמויי ננסים, אכזריים ומרושעים, הנהנים משפיכת דמים יותר מכל דבר אחר.

OUT
רק מזכירה לך שנאגה יכולה לפעול בתורך אם אתה רוצה בכך.
".I cast grease. On the king and queen. They're the ones that I want"
סמל אישי של משתמש
גרגויל

שליחה על ידי גרגויל » 21 נובמבר 2019, 20:31

OUT טראבלר
ספוילר
הצג
אני אריץ
שלח תגובה