מסתורי מי-מצולות - עץ משחק[מו"ד 5] (5\5)

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 15 אוקטובר 2019, 19:49

לביקור אצל משפחת קסאלנאטאר, אוכל חינם מחליט לא להיות אוכל חינם. כמה דקות לפני, הוא הטיל הסוועה עצמית, מופיע כנער אנושי בן גילו, שיערו הערמוני מרמז על עבר אדמוני, וכן גם נמשיו. שתי עיניו ירוקות והוא לא מצליח להסוות את השעשוע שבהן.
לבוש בג'קט ומכנסיים נקיים כיאה לנער משרת.
חבריו, אולי גפ יזהו שהוא מתהלך בחן חתולי.
כיאה לתפקיד, הוא עומד כצל שותק, ממתין לקבל הוראות.
אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
סמל אישי של משתמש
ג'וני
תשובות: 1

שליחה על ידי ג'וני » 15 אוקטובר 2019, 21:35

הולבר קד לשלום לפני שהוא מציג את הבאים עמו וכמנהג ההצגה הלא רשמית הוא מתחיל מהחשובים ביותר: "את אחיי אתם כבר מכירים," הוא אומר כשהוא מחווה לעבר התאומים, "טאלין הוא חבר ובן טיפוחה של הגבירה מסילברמון, וירדו הוא שומר הראש האחראי לשלומם של אחיי והנער הוא פשוט הנהג של הכרכרה..." קולו של הולבר דועך ומקווה שהם לא יתייחסו לכך שהמעמד של אאוליס כלכך נמוך עד שלא שווה שיזכירו אותו.
הולבר קיווה שיתנו לו הזדמנות לשחרר את אוכל חינם ואאוליס (אולי גם וירדו אם הילדים יתרחקו) כדי שיוכלו להסתובב בבית וללמוד דברים מהמשרתים או מהמרתף, אבל ממתין לרשות לעשות זאת.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 31

שליחה על ידי liorgonen3 » 15 אוקטובר 2019, 21:51

"טאלין קאסטרוויל", עונה טאלין אחרי שהובלר מציג אותו, חדי העין מבינכם יכולים לזהות שסיכת ההרפר שלו לא גלויה כרגע. "הגעתי לפה מסילברמון לאחרונה, ואני כרגע חבר ושותף עסקי של הולבר." הוא מסיים להציג את עצמו.

טאלין
ספוילר
הצג
"תודתי לך עלמתי" אומר טאלין בקידה מהירה, "אם אי פעם תזדקקי לעזרה, שלחי הודעת לגולגלת הטרול, אני אדאג להגיע." הוא מסיים להגיד לה ויוצא לדווח על הפעילות שלו, ועל כך שהמשימה הושלמה.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
גרגויל

שליחה על ידי גרגויל » 15 אוקטובר 2019, 23:47

"וירדו סמית'סון" וירדו מציג את עצמו, מניד את ראשו בנימת כבוד וניגש אל הילדים. מביט סביבו, אבל בעיקר מביט אל עבר השיחה שמתרחשת בין הולבר, טאלין והקסאלנאטארים- לא מפספס אף פרט בשיחה.
סמל אישי של משתמש
The Traveler

שליחה על ידי The Traveler » 16 אוקטובר 2019, 21:43

טאלין
ספוילר
הצג
אתה מדווח על הצלחתך באמצעות יציר הסוד שלך, ומקבל פתק חזרה מראמילייה המודה לך על העזרה. המלחמה מתחילה להחריף, כך היא כותבת, ובקרוב ההרפרים יצטרכו לגייס את כל כוחם כדי להגן על העיר.

OUT
+1 מוניטין עם ההרפרים.
"בן טיפוחה של הגבירה מסילברמון, אה?" אומר ויקטוריו (אשר באופן אצילי מתעלם מבעלי המעמדות הנמוכים יותר), "אתה יודע, אדון קאסטרוויל, אשתי בעצמה היא תלמידה של רזי המאגיה." אמאלייה מצחקקת ומנופפת בידה בקלילות. "הו, ויקטוריו, מדוע אתה מתעקש להשוויץ בכך בכל שיחה? לא, אני רק חובבנית, אני מבטיחה לך - הלימודים הם דרך מצויינת להעביר את הזמן. ואתה, הולבר? שמעתי שגם אתה התחלת ללמוד קסם, אך לא ראיתי אותך מעולם במגדל אקדמיית הקסם..." היא שואלת, כמעט בחשדנות.
".I cast grease. On the king and queen. They're the ones that I want"
סמל אישי של משתמש
גרגויל

שליחה על ידי גרגויל » 16 אוקטובר 2019, 23:01

וירדו+ אוכל חינם
ספוילר
הצג
"אז, תוביל אותי. אני אשמח לפגוש את אפר ועפר בהקדם האפשרי"
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 16 אוקטובר 2019, 23:11

וירדו ואוכל חינם
ספוילר
הצג
'בסדר, אבל כשנגיע לרחוב, שמור על מרחק עד שארגיע אותם.' מזכיר שוב ומוביל את הדרך.
טראוולר
ספוילר
הצג
אז.. איך אוכל חינם יכול להשיג כלי פורץ?
אבא סטאלין
סמל אישי של משתמש
גרגויל

שליחה על ידי גרגויל » 17 אוקטובר 2019, 18:54

וירדו+ אוכל חינם
ספוילר
הצג
"אם כך, תוביל..."
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
תשובות: 34
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 17 אוקטובר 2019, 20:03

IN
אאוליס נועץ בצורה מוזרה את מבטו בזוג התאומים. הוא תמיד חשב שזה מוזר כיצד כול בני האנוש מתבגרים במהירות שכזו, ולכן לראות את הקטנים מביניהם תמיד הרגיש לו כמעט לא טבעי. אבל הוא מבין למה לא מתייחסים אליו. במעוזות כאלו, שהתרבות והסדר שלטו בהם כול כך, פרא כמותו לא היה רצוי- ומקומות כאלו גם לא היו רצויים בפניו.

לכרגע, הוא פשוט עומד מאחורי הולבר, בתקווה במקום מוצל ואחד בו הוא יוכל לחכות עד ש'המתורבתים' יסיימו עם הדיבורים חסרי הערך.
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 17 אוקטובר 2019, 21:14

אוכל חינם, עומד בחיוך, אבל לפחות שומר את ידיו מאחורי גבו, מנסה רק להיות ברקע של הדמויות הראשיות בסצינה, מודד בעיניו את האחוזה (ודרכי הימלטות) ואת הילדים וכן, המשרתים.
אבא סטאלין
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 18 אוקטובר 2019, 17:40

"אני לומד מעט טריקים זולים," הולבר אומר בצניעות מזויפת, כי הוא לא יכול להיות בטוח ה בני הזוג שמעו עליו, "אבל אני עוד רחוק מהשלב בו התלמידים במגדל נמצאים, אבל אני לא פוסל את האפשרות שאני אגיע לשם בהמשך."
כדי לשנות את הנושא ולהביא את השיחה לסיבה לשמה הגיעו ולהרחיק אותה מנושאים מסוכנים הולבר מוסיף כשקצת שקוף שהוא מנסה לשנות את הנושא "נתקלנו בדאגלוט גחלת-עד לא מזמן, זוכרים אותו? הוא הסתבך בצרות עם הקזאנאת'ארים והזנתרים.."
סמל אישי של משתמש
The Traveler

שליחה על ידי The Traveler » 21 אוקטובר 2019, 16:27

וירדו ואוכל חינם
ספוילר
הצג
אוכל חינם מוביל את וירדו לאזורים המלוכלכים יותר בעיר. כאן, על כל קיר שעון קבצן או זונה, והריחות נעשים פחות ופחות נעימים. לבסוף אתם מגיעים לסמטה קטנה בה מספר ילדי רחוב מתקבצים - ביניהם שני חצאי דרו קטנים, שכרגע עסוקים בלזלול משהו.
אוכל חינם ואאוליס (באחוזה)
ספוילר
הצג
עיניכם חדות ואתם משגיחים על המתרחש, ועל כן אתם שמים לב שויקטוריו קאסאלאנטר קופץ קלות בבהלה כשהולבר מזכיר את השם דאגלוט.
"דאגלוט גחלת-עד?" שואלת אמאליה בתמיהה, "זה לא הגיוני... הרי אסור לו לחזור לעיר! לפי מה ששמעתי, הוא חי כעת בנברווינטר, אפילו מתחיל לטפס בסולם הפוליטי שם..."
".I cast grease. On the king and queen. They're the ones that I want"
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
תשובות: 34
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 21 אוקטובר 2019, 18:30

IN
העיניים של אאוליס מתמקדות בויקטוריו לאחר אמירת השם דאגלוט בצורה ממש לא מנומסת. לא נראה שאאוליס שם לב לכך.
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 21 אוקטובר 2019, 19:18

אוכל חינם, בינתים מבריש את הסוס בחיוך חתולי כמעט קבוע.
הוא כרגע ממשיך להקשיב.

וירדו וטראבלר
ספוילר
הצג
בדרך אוכל חינם קנה או סחב (מה שקל יותר) כמה מאפים, הוא מנופף ומברךלשלום את שכניו לשעבר. ו'דיירים" חדשיפ זוכים לקידה ממנו, ברכה משארס והבטחה לדבר שוב.

לוירדו:"..רק רגע.' לוחש.

הוא הולך לעפר ואפר. "יאפרראוי!' קורא בשמחה. 'טוב לראות אתכם! רוצים מאפים?"
אבא סטאלין
סמל אישי של משתמש
גרגויל

שליחה על ידי גרגויל » 21 אוקטובר 2019, 19:34

אוכל חינם+ טראבלר
ספוילר
הצג
"קח את הזמן"
וירדו, שמשגיח על התאומים. מקשיב בחצי אוזן לשיחה, משפחת גחלת- עד, מי שלא יהיו, מעורבים לחלוטין בתוך הבלגן שקורה בעיר.
שלח תגובה