פורים בפונדק - אתגר כתיבת סקירות
לקראת פורים ולרגל רענון עמודי הסקירות בפונדק, יש לנו אתגר כתיבת סקירות עבורכם - ובין כל מי שכותב סקירה יוגרל המשחק שם-קוד!
לפרטים: [תגובות] הצטרפו לאתגר הסקירות שלנו לפורים וזכו בפרס

מסתורי מי-מצולות - עץ משחק[מו"ד 5] (5\5)

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
The Traveler
תשובות: 1

שליחה על ידי The Traveler » 16 ינואר 2020, 10:47

דרגוניין OUT
ספוילר
הצג
ברקע שלך הוספת קצין משמר שרודף את אוכל חינם, לקחתי את החירות לשנות את שמו לסמל קדריק דה-לאניס כדי שהוא ישתלב גם עם הרקע של גרגויל, מקווה שזה בסדר
על הגג
ספוילר
הצג
אוכל חינם מצליח לטפס בקלות על המרזב, בעוד לטאלין לוקח מעט יותר זמן למצוא מקום נוח לטפס עליו. במבט ראשוני הגג נראה ריק, אך עיניו החתוליות של אוכל חינם מבחינות לפתע במשהו מתכתי קטן זרוק על פינת הגג. מה שנראה כמו גלגל שיניים קטן עשוי ארד - טאלין מזהה אותו כסמל הקדוש של האל גונד.
הולבר לא מזהה סימן מזהה כלשהו על השרשרת, והמסכה לא אומרת הרבה לאאוליס - היא סגולה ונראית מסוגננת, ויכולה להיות מסכת נשף של אצילים, או אולי חלק מתחפושת של טרובדור.
קול של קריאת ציפור נשמע בשמיים לפתע. אתם מרימים את עיניכם ושמים לב שרוכב גריפון - אחד מלוחמי העילית של המשמר - הגיע לאזור על הגריפון המלווה שלו, וכעת מפטרל בשמיים מעל הסמטה. קולות של צעדי מגפיים רומזים לכם שאנשי המשמר קרובים לכאן - יש לכם רגעים אחרונים לבדוק את האזור לפני שהם יגיעו, וכנראה יחסמו את אזור הפשע לאזרחים.
".I cast grease. On the king and queen. They're the ones that I want"
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 27

שליחה על ידי liorgonen3 » 16 ינואר 2020, 10:54

על הגג
ספוילר
הצג
"תתכונן" אומר טאלין כשהוא צופה ברוכב, "אם הוא ישאל למה אנחנו פה תן לי לענות". הוא מבקש, מניח שהיותו הרפר יאפשר להם מעט חופש פעולה באיזור. הוא מתקרב לעבר הסמל, "עכשיו, איך לעזזאל הוא הגיע לכאן?" הוא מנסה להבין.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
תשובות: 34
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 16 ינואר 2020, 10:59

IN
אאוליס, חדש למי-מצולות, מסתכל אל השמים ועל הגריפון. הוא מעולם לא ראה יצור כזה, והוא מהדק את אחיזתו בנשקים. "מה זה?" הוא שואל את הולבר ווירדו, מוכן להילחם במה שלא יגיע. הוא מזהה שהם נראים כמו המשמר, אבל הוא לא בטוח מהי התגובה המקובלת ב'עיר' לדבר שכזה.
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 16 ינואר 2020, 12:07

על הגג
ספוילר
הצג
אאוט: סתם המצאתי שם. זורם.
אין:
אוכל חינם מביט בסקרנות בגלגל שיניים לפני שהוא מעביר אותו לטאלין.
"אה. חבר שלי הגיע. הוא תמיד שמח לראות אותי." הטבאקסי הצעיר מחייך. 'אנחנו משחקי שומרים וגנבים. עש עכשיו תמיד ניצחתי.'
הוא מניח יד על גבו של טאלין ובידו השניה אוחז בסמל הקדוש מעשה ידיו, דסקית עץ עם ציור של שפתי אישה. הילה סגולה מקיפה את הסמל, ואז "זורמת" ליד השניה ואז אל טאלין
"אתה יודע, שמחה... מנקה את הראש. נותן לך להביט יותר בבהירות בעולם. חייך. זאת תעלומה, פתח להרפתקה מרגשת!'

מטה:
מטיל Guidance

אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 16 ינואר 2020, 12:11

על הגג
ספוילר
הצג
נראה שטאלין שוקל הכל, בוחן כל פינה וסדק על הגג, מנסה להבין איך האירוע הזה התרחש.
10 סה"כ (כולל ההכוונה).
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
גרגויל

שליחה על ידי גרגויל » 16 ינואר 2020, 15:23

"אל תדאג, הוא חלק מהמשמר." וירדו ניגש בפעם האחרונה אל הגופות של הקורבנות, מנסה לבדוק מה הכנסת לקחה מהקורבנות.
"אל תאמינו למה שאומרים לכם, שחקני תפקידים הם לא נאורים. אנחנו הורגים אלפים על פי העובדה שהם שחורים ומאפשרים לנשים לנהל את הקהילה שלהם."
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 17 ינואר 2020, 00:14

״חלק אומרים משמר לטובה, חלק לרעה. אני לא בטוח עדמין מה אני חושב עליו״ אומר אאוליס, אבל מוריד את הנשק שלו.
נערך לאחרונה על ידי העוג הברברי ב 18 ינואר 2020, 11:08, נערך פעם 1 בסך הכל.
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 17 ינואר 2020, 04:25

כשהולבר שומע את קולות המגפיים הוא מראה סימני בהלה מאחר והוא לא קיבלת התראה מנאגה ממנה הוא ביקש לעוף ולהודיע לו על אנשים המתקרבים או מתרחקים מהמקום. לכן, הוא עוזב את מה שהוא התעסק בו באותו רגע והתחיל לרוץ אל עבר הכיוון בו הוא הרגיש בה לאחרונה במחשבה שאולי משהו קרה לה.
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 18 ינואר 2020, 15:12

אאוליס, לא מבין במיוחד, רץ אחריו. הוא חושב שזוהי תגובתו של הולבר למשמר.
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
The Traveler

שליחה על ידי The Traveler » 21 ינואר 2020, 12:18

על הגג
ספוילר
הצג
טאלין לא מצליח למצוא שום דבר מעניין נוסף על הגג.
אנשי המשמר מופיעים לבסוף, בערך שישה במספר, ועוד קצין ועוד אדם מבוגר אחד. הקצין צועק כמה פקודות על אנשי המשמר, והם מתחילים להשתלט על זירת האירוע, להרחיק את האזרחים וסוגרים את האיזור. האדם המבוגר מביט בכם לרגע, ואז לוחש משהו לקצין, והשניים מתחילים להתקרב אליכם.
הקצין הוא אדם בשנות השלושים לחייו, בעל שיער שחור ושפם מטופח, לבוש בשריון משמר בלוי - וירדו מזהה אותו כסמל קדריד דה-לאניס, המפקד הקודם שלו במשמר. האדם המבוגר הוא נמוך, בעל שיער וזקן בלונדיניים. הוא לובש גלימות סגלגלות ולובש משקפיים בעלות עדשות כהות. הולבר מזהה אותו ממספר מסיבות של בתי האצולה בעיר: בארניבוס רוח-סערה, מג חיזוי וחוקר מיוחד של גילדת המגים בעיר. "סמית'סון, חתיכת כלב!" קדריק נובח על וירדו, "ידעתי שתסתבך בצרות! עכשיו אכלת אותה ברצינות!" הוא צועק בעצבנות, זעם בעיניו. "די די, קדריק. העובדה שהבחור היה בזירת הפשע לא הופכת אותו לאשם." מנסה להרגיע אותו בארניבוס, "ובכל זאת, חברים, אשמח לשמוע מה אתם יודעים על מה שקרה כאן." הוא שולף פנקס קטן ונוצה מגלימותיו, בעוד סמל קדריק מחכה לידו בעצבנות, לא מוריד את העיניים מוירדו.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 21 ינואר 2020, 12:27

על הגג
ספוילר
הצג
"בוא" אומר טאלין, "אני לא חושב שנמצא פה עוד משהו, ונראה שהאחרים יצטרכו אותנו." הוא מוסיף ופונה לרדת מהגג.
סמל אישי של משתמש
גרגויל

שליחה על ידי גרגויל » 21 ינואר 2020, 17:43

"ובכן, השלושה האלו הם זנתרים, ועל פי איך שהם נראים הם עברו מסע קטן הביוב, שכמו שמי שלא מנסה להפיל את בעיות העיר על כוח אפור היה יודע הוא השטח של הקאזנת'אר. וכנראה שהקזאנת'אר החליט להגיב על הפלישה הזו בהרג של אותם פולשים. עוד משהו?"
"אל תאמינו למה שאומרים לכם, שחקני תפקידים הם לא נאורים. אנחנו הורגים אלפים על פי העובדה שהם שחורים ומאפשרים לנשים לנהל את הקהילה שלהם."
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 22 ינואר 2020, 02:00

IN
"אם אתם שואלים אותנו מה אנחנו יודעים, זה אומר שכמונו- אין לכם מושג את מי לשאול" אומר אאוליס, נראה מרוגז מכול העניין. "במקום לשאול שאלות לא קשורות שלאף אחד מהצדדים אין תשובה, בואו נזרז את הציד: יש למישהו מכם דרך לעקוב אחרי מישהו שברח באמצעות קסם?" הוא מפנה את השאלה למשמר.
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 23 ינואר 2020, 09:31

אוכל חינם נשאר על הגג.
"....נראה לי שאישאר לנשום אויר צח. כשתתקדמו, אעקוב אחריכם מהגגות'
אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
סמל אישי של משתמש
The Traveler

שליחה על ידי The Traveler » 23 ינואר 2020, 10:44

הקוסם מביט באאוליס בעניין, מגרד בזקנו. "אני חושש שאין לי אפשרות שכזאת. עם זאת, עלי לשאול - הננס ששוכב שם, האם אחד מכם מכיר אותו? האם ראיתם אותו בעבר?" הוא שואל בטון חקרני.
שלח תגובה