ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

מסתורי מי-מצולות - עץ משחק[מו"ד 5] (5\5)

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 06 ינואר 2019, 20:29

טאלין
ספוילרהצג
הוא עוצר לרגע, והוא באמת שוקל להישאר, לשכוח מהעולם, לשכוח מההרפרים, לשכוח מהכל. הוא פונה לדלת, אבל עוצר ומסתובב. "זה עסקי לגמרי." הוא מתקרב ומתיישב. "עבודה שלקחתי על עצמי, ואני מנסה לוודא שאני לא נכנס עכשיו למשהו שהוא גדול עלי מידי."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 07 ינואר 2019, 00:41

לא טאלין
ספוילרהצג
אוכל חינם" הוא טאבאקסי צעיר, ולמרות שמו הוא רזה למדי. פרוותו זהובה וקצרה וקוצנית מזהו, עם חברבורות, באופן מוזר על מצחו חברבורה בצורת סהר, עינו האחת ירוקה והשניה כחולה. עגיל קטן על אוזן שמאל, לבוש בבגדים צבעוניים מלאים בטלאים, ווסט סגול מכסה את גבו מכוסה החבורות, מעל חולצה אדומה דהויה לכמעט ורודה ומכנסיים שנראים כמעט משובצים מרוב טלאים.
על יד אחת כפפה בלי אצבעות. חיוך ממזרי חתולי כמעט מקועקע לפניו, מקסים אנשים מסוימים, או מרגיז רבים אחרים

הוא מסתובב לאאוליס, זוקף אוזניים. "זה לא אני!" בהתנצלות.
הוא בוהה. "אתם.. בהרפתקה?" שואל בחיוך

אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
גרגויל

שליחה על ידי גרגויל » 07 ינואר 2019, 07:52

לא טאלין
ספוילרהצג
כן, עכשיו בגלל הקרב בין שני הארגונים הארורים האלה התרחשו לא מעט חטיפות של אנשים, אנחנו מחפשים אחד שיש לו חבר עשיר והסכים לשלם לנו. אני הולך לשאול כמה אנשים, בתקווה שלא יהיו שיכורים.
וירדו נכנס לדרקון המשופד.
כל שעה פוצעת. האחרונה הורגת.
אמרה ישנה
כל מפלצת מובסת. האחרונה היא הבוס שנתן יותר נק'"נ.
אמרה קצת פחות ישנה
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 07 ינואר 2019, 11:51

לא טאלין
ספוילרהצג
"אוכל חינם" הולך אחרי וירדו לתוך הדרקון המשופד. "זה נשמע מרתק! אני יכול לברר לכם!" אומר בהתרגשות
אבא סטאלין
סמל אישי של משתמש
The Traveler

שליחה על ידי The Traveler » 07 ינואר 2019, 19:09

טאלין
ספוילרהצג
היא מתיישבת לידך, נאנחת. "אפילו אם אגלה לך שהסטיאוציה אכן גדולה עליך, זה לא יעצור אותך, נכון?"
היא מפסיקה להביט לך בעיניים, מסתכלת מחוץ לחלון כעת. "לא, שום דבר שאומר לא ישכנע אותך לבוא איתי. אתה לא סומך עלי יותר. לא נתתי לך סיבה טובה מספיק לסמוך עלי. אני לא מאשימה אותך. אך אם לא אוכל לשכנע אותך לבוא איתי, יש לי בקשה אחרת ממך. עזוב את זה, לפני שיהיה מאוחר מדי. אין לך מושג עם מי אתה מתעסק. עזוב את העבודה הזאת, עזוב את ההרפרים. תחזור לסילברימון, קח משרה בתור מורה ב"קולג' הגברת", או ספרן ב"כספת החכמים". עזוב את מי-מצולות, לפני שתפגע בעצמך. לפני...לפני שאני אאלץ לפגוע בך."
הולבר
ספוילרהצג
"ובכן... זה היה לפני מספר ימים. ראיתי שני גברים מסתובבים ברחוב בשעת לילה מאוחרת - נראו בני אצולה, בגדים נקיים מדי." הננס עושה פרצוף חמוץ, ואז מבין שגם אתה נראה כבן אצולה, ומכוון שאתה לקוח פוטנציאלי הוא מחליף אותו בחיוך רחב. "כמובן, הזיכרון שלי מאותו הלילה טיפה מעומעם - אני בטוח שאם תבחר לקנות את אחד התכשיטים שלי, אני אצליח להזכר בפרטים הנוספים..."
בדרקון המשופד
ספוילרהצג
לא רחוק מהחנות של קסובלוב הזקן, בסמטה בין רחוב הרשת לבין שדרת דג-הפילה, עומדת מסבאת "הדרקון המשופד", שנראית יותר כמו הריסה מאשר מסבאה. שני החלונות הקדמיים שלה מנופצים, וחרטום של ספינה ישנה תקוע על הגג. אתם נכנסים דרך הפתח הראשי, ורואים חבורות של לקוחות מאיימים השותים מספלים ענקיים, צוחקים ושרים שירי מלחים. לא נראה שאף אחד מתייחס אליכם בעוד אתם נכנסים פנימה אל המבנה, שבזכות חלונותיו השבורים אינו מגן עליכם במיוחד מקור הלילה.
".I cast grease. On the king and queen. They're the ones that I want"
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 07 ינואר 2019, 19:45

הולבר
ספוילרהצג
"מנסה למצוא קיצורי דרך?" הולבר שואל בחיוך וקריצה, "אתה יודע איך זה עובד, קודם אתה עוזר לי ורק אם תספר לי משהו מועיל אתה תבוא על שכרך, כי בינתיים נראה שאתה רק מנסה למשוך אותי באף.."
meta:
משתמש בנוכחות פיה - הצלת wiz מול 13 או שהוא מוקסם.
סמל אישי של משתמש
The Traveler

שליחה על ידי The Traveler » 07 ינואר 2019, 20:50

הולבר
ספוילרהצג
META
1 טבעי, הננס מתאהב בך ואתם חיים באושר ועושר עד עצם היום הזה
IN
אתה שוזר במילותיך את הכוח הפייתי שנתן לך המלך הירוק. הננס ממצמץ מספר פעמים, ואז מחייך חיוך רחב, אמיתי. "כמובן, כמובן, מה חשבתי לעצמי! אלף סליחות, חבר - בוא ואספר לך כל מה שקרה."
הוא מניח את המקטרת שלו על הדלפק וממשיך: "אז שני העשירים הולכים כאן ברחוב, צוחקים על משהו, כן? פתאום אני שם לב שמאחת הסמטאות יוצאים חמישה גברים אחרים - לא הצלחתי לראות את פניהם, אך הם לבשו שריונות עור כהים ואחזו בפגיונות. הם קפצו על השניים, גררו אותם אל החשיכה. אחרי המקרה דיברתי עם כמה חברים שלי, והם די בטוחים שהחוטפים הם זנת'הרים! אני מחשיב את ידידיי כמקורות די אמינים, הם..." נראה שהננס מהסס להמשיך את המשפט - למרות שהוא מוקסם על ידיך, כנראה שאת הדברים ששקל לומר הוא לא מספר גם לחברים טובים שלו. "בכל מקרה, זה כל הסיפור. לא יאומן מה הזנת'הרים יעשו כדי להשיג את מבוקשם, אה?"
גרגויל

שליחה על ידי גרגויל » 07 ינואר 2019, 21:00

דרקון
ספוילרהצג
וירדו מתעטף חזק בברדס שלו, מנסה להרחיק ממנו את הקור. כשהוא מתייאש הוא מתחיל לסקור במבטו אנשים שעוברים כאן הרבה פעמים, בעיקר כאלה שנראים הכי פיכחים כרגע ומתישב לצד אחד מהאנשים שמתאימים למגבלות הנ"ל. משרוולו מציץ זוהר כסוף קטן.
אמרה ישנה
אמרה קצת פחות ישנה
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 07 ינואר 2019, 21:14

הולברהצג
"מרשים ביותר." הולבר אומר מתרשם מהמידע, עכשיו רק צריך לוודא שפלון הוא אחד מהחטופים: "אני אשמח אם תתאר עבורי את החטופים, איך הם נראו ומה הם לבשו."
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 07 ינואר 2019, 21:18

הדרקון המשופדהצג
IN
אאוליס מסתכל על איש החתול המוזר. "לא הייתי קורא לזה הרפתקה, אלא עבודה" אומר אאוליס בפשטות, ומסתובב מסביב, בוחן את האנשים בפונדק, מחפש אנשים שמתאימים לתיאורו של האיש אותו הם מחפשים- או דברים אחרים שמושכים את עיניו.

"אז מה אמרת שאתה עושה פה?" הוא שואל את איש החתול הקטן.
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!
גרגויל

שליחה על ידי גרגויל » 07 ינואר 2019, 21:40

ספוילרהצג
אם צריך לגלגל הבחנה
גרגויל גלגל 1d20+3 וקיבל תוצאה סופית של 10:
7
אמרה ישנה
אמרה קצת פחות ישנה
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 07 ינואר 2019, 23:03

טאלין
ספוילרהצג
הוא עוד לא קם, עוד לא. "זו בדיוק הסיבה שאני צריך לעשות את זה." הוא אומר לה, "זה לא בישבילי, וזה לא בשביל מטרה נעלה יותר, אני צריך את הכוח הזה, אני צריך להיות מסוגל להגן על אלה שלא יכולתי להגן עליהם אז." הוא עונה לה. "יש לי משימה כאן. ואני הולך להשלים אותה." הוא נעמד מולה, קרוב. "ואני מקווה שיום יבוא ותסכימי איתי שאלו לא סתם עקרונות." הוא נוגע בסיכת ההרפר שלו. ומתקדם לצאת. "את יודעת, הגבירה שאלה אותי מה אני יודע." הוא אומר לה בדרך אגב. "כל חוש היגיון בי אמר לי לספר לה עליך. אבל לא יכולתי. או שלא רציתי." הוא מסיים. ניגש לדלת. "אני מניח שנתראה בהקדם. נקווה שלא בשני צדדים שונים של שדה הקרב."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 08 ינואר 2019, 00:54

בדרקון המשופד
ספוילרהצג
"אני? מה זאת אומרת, כחבר בחבורה שלכם אני משתתף בעבודה!" "אוכל חינם" עונה, מחליט לוותר על הטקסיות, וכל החלק שהוא כורע על ברכיו ומתחנן. לא נראה שזה עובד.
קיימי הזיקית מזדחל מתוך צווארון חולצתו, כעת בצבע צהוב מביט ב"חבורה" ש"אוכל חינם" החליט להידבק אליה.
"אוכל חינם" הולך ישר לאיש או האישה בבר.
"שלום!" אומר בחיוך מקסים.

"אנחנו חבורת הרפתקנים הרפתקנית ועזת לב! ואנחנו צריכים עזרה כדי שנוכל לעשות את מי מצולות מקום טוב! ו!"
עוצר בדרמטיות, שולף מטבע זהב. "אנחנו לא כפויי טובה!"
אבא סטאלין
סמל אישי של משתמש
The Traveler

שליחה על ידי The Traveler » 08 ינואר 2019, 17:55

הולבר
ספוילרהצג
"ובכן, הם היו בני אנוש, אני חושב, והם..." הוא ממצמץ שוב ומשפשף את עיניו, ואתה מבין שהוא אינו עוד מושפע מקסמיך. "על מה דיברנו, בחור? אתה מתכוון לקנות משהו או לא?"
טאלין
ספוילרהצג
סאנקה מחייכת בעצבות, אך לא אומרת דבר. רגע לפני שאתה יוצא, היא עוצרת בעדך "חכה רגע, טאלין." היא מתקרבת אל מפתן הדלת, אוחזת בלחייך ונותנת לך נשיקה ארוכה. "רק תחשוב על מה שהצעתי, זה הכל." היא לוחשת בעודה מתרחקת ממך וסוגרת את הדלת אחריך.
לאן פניך מועדות כעת?
בדרקון המשופד
ספוילרהצג
אתם מתיישבים ליד שולחנו של לקוח בודד שנראה עוד פיקח במידה מסויימת. הוא נראה כצב ירוק מגודל על שתי רגליים, חצי אנושי - זהו טורטל (Tortle), אשר אינו לובש דבר מלבד השריון הגדול על גבו ובנדנה אדומה המכסה את ראשו הקירח. הוא נראה מבוגר יחסית, ומחייך בעגמומיות כשאתם מתקרבים.
"את ז...ז...זה אני אחליט, חתול צעיר" הוא מגמגם וצוחק בקול בס. "איך צ...צ...ב ים זקן שכמוני יכול לעזור לכם?"
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 08 ינואר 2019, 17:58

טאלין
ספוילרהצג
בהיעדר ברירה, ועם האזהרה הברורה, טאלין יוצא לפגוש את האחרים בדרקון המשפוד, מקווה שלהם הצלחה גדולה יותר. הוא ממהר, הלילה איתו, בעודו נותן לינשוף שלו לצאת החוצה, למתוח כנפיים ולהנחות אותו בדרכו.
שלח תגובה