תוקן הבאג של שליחת ההודעות
פירוט נוסף בנושא כאן: בעיות בשרת ודרכים אפשריות לפתרון

מסתורי מי-מצולות - עץ הרשמה [מו"ד 5] (0\4-5)

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 29 נובמבר 2018, 12:45

אני לא יודע את 5, אבל אני מבין שהיא ידידותית למשתמש ושיש פה תמצות של החוקים שלה ואף תרגום לעברית, אז אני אנסה. אני בן 13 אמנם, אבל אני מבטיח שאני שחקן משקיע ורציני. ככל הנראה אשחק לוחם. כמה שאלות:

1) מה התרבות הכללית בעיר? סגנון ימי הביניים - פנטזיה רגיל של מו״ד? האם אני יכול לשחק דמות, נניח, בהשראה מזרח-תיכונית או ויקינגית?

2) כעיר מסחר ימית, עד כמה יש סביבה שוד ימי?
There, where I have passed, the grass will never grow again.

Vae victis.
סמל אישי של משתמש
dragonitzan

שליחה על ידי dragonitzan » 29 נובמבר 2018, 13:21

אין לי את ספר החוקים... יש אותו בpdf חוקי באינטרנט, או את הנוכחות המאדים איפשהו? לא מצאתי אותו...
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 29 נובמבר 2018, 13:25

אין. יש רק את מה שאביעד שלח שפורסם חינמית והוא לא כולל את הרוב.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
גרגויל

שליחה על ידי גרגויל » 29 נובמבר 2018, 14:54

אני רוצה לשחק לוחם בן אנוש שמשתתף ב"כוח אפור"
שאלה: האם אפשר לשחק בן אנוש עם פיט, בגיל ו1+ לשתי תכונות?
כל שעה פוצעת. האחרונה הורגת.
אמרה ישנה
כל מפלצת מובסת. האחרונה היא הבוס שנתן יותר נק'"נ.
אמרה קצת פחות ישנה
סמל אישי של משתמש
dragonitzan

שליחה על ידי dragonitzan » 29 נובמבר 2018, 15:08

החלטתי ללכת על נוכלת arcane trickster. אני רק רוצה לדעת כמה סיפור הרקע ישפיע על העלילה, כי יש דברים שלא אכניס אליו אם הם לא באמת יהיו חשובים מלבד זה שהם קרו פעם.

שני לוחמים, סייר, נוכל ואשף. אלו המקצועות שנכתב שיבחרו.
מסקרן.
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 29 נובמבר 2018, 15:35

אם כך אני אשחק כוהן בשביל לאזן.
כדאי להכות ראשון אבל תמיד עדיף להכות אחרון.
סמל אישי של משתמש
dragonitzan

שליחה על ידי dragonitzan » 29 נובמבר 2018, 16:08

אל תשכח שלא כולם יבחרו, אבל כן כדאי שנחשוב על איזון הקבוצה. (אני נוכל מאגי אז אני קצת מטיל לחשים).
סמל אישי של משתמש
The Traveler

שליחה על ידי The Traveler » 29 נובמבר 2018, 16:27

@dragonitzan
זה נוגע גם לעוג הברברי - אין לי בעיה לשלב קרסי הרפתקה מהרקעים שלכם בתוך ההרפתקה המוכנה. עם זאת, אני מעדיפה שאלו יהיו דברים יחסית מינוריים, שלא יהיו המיקוד של רקע הדמות או המטרה העיקרית של הדמות בחיים, ושיוכלו לקרות בתוך העיר. דוגמא טובה, כמו שהעוג הברברי הציע, היא חוב משפחתי לשוק השחור.

@liorgonen3
לפי הספרים, אנחנו נמצאים בהווה של וואטרדיפ, בערך שנת 1492 DR. הבלאקסטאף הנוכחית היא
Vajra Safahr | Forgotten Realms Wiki | FANDOM powered by Wikia

@העוג הברברי
אכן, מתחילים ברמה 1
ספוילרהצג
1. אפשר ואף רצוי, הסייר בספר החוקים די מעאפן
2. בטח - כל עוד אתה לא מקבל יתרון מכאני, אתה מוזמן להוסיף לרקע מה שבא לך
3. מה שתרצה, לי זה לא משנה כל כך
4 - 5. כמו שכתבתי לדרגוניצן
6. רוב ראשי הגילדות מקבלים כיום את שלטון הלורדים, אבל קיימים עוד כמה נצרים לראשי הגילדה הישנים שחושקים בשליטה בעיר.
7. כן
8. לא נורא במיוחד, זו עיר פנטזיה גדולה בסופו של יום ומסתובבים שם הרבה אנשים עם חיות כאלו ואחרות. כמובן שזאב גדול יגרום לכך שפחות אנשים יאמרו לך שלום ברחוב, אבל אף אחד לא יתקיף אותך
@הח׳אן הטטרי
כן, פנטזיה ימי הבינימיית-רנסנסית. בגלל שזה אזור צפוני, וחיים בסביבה שבטים ברבריים, יכול להיות שדמות סטייל ויקינג תהיה מתאימה יותר.

@גרגויל
אפשר, אין בעיה
".I cast grease. On the king and queen. They're the ones that I want"
גרגויל

שליחה על ידי גרגויל » 29 נובמבר 2018, 21:12

הח׳אן הטטרי כתב:
29 נובמבר 2018, 12:45
אני בן 13 אמנם, אבל אני מבטיח שאני שחקן משקיע ורציני.
רק כרגע שמתי לב להגבלת הגיל. אני גם בן 13 אבל אין לי בעיה עם משחק רציני, אני מאוד אשמח להשתתף
אמרה ישנה
אמרה קצת פחות ישנה
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 29 נובמבר 2018, 21:38

אגב אני מניח לפי הגבלת הגיל שתהיה אלימות בינונית וללא מיניות. אני צודק?
כדאי להכות ראשון אבל תמיד עדיף להכות אחרון.
סמל אישי של משתמש
The Traveler

שליחה על ידי The Traveler » 29 נובמבר 2018, 22:59

פחות או יותר - עוד לא עברתי על כל פרט בהרפתקה, אבל זאת מערכה מוכנה כך שאינה אמורה להכיל תכנים לגילאי 18+.
לחבר'ה מתחת גיל 15, אשקול להכניס אתכם אבל זה על הקשקש, כמובן לא אישי. נראה מה יהיה בהתחשב בכמות השחקנים האחרים שירשמו ובדמויות שלכם
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 30 נובמבר 2018, 07:12

רעיון כללי לדמות:
ספוילרהצג
ברברי צעיר מהביצות, שיצא בגיל 16 לשרת כשכיר חרב אצל סוחרים כדי להגן מפיראטים ומפלצות שאורבות בים, על מנת להשיג כבוד ותהילה ויום אחד לחזור כגיבור לביצות. כרגע הוא סיים עוד מסע, והוא פנוי ומזומן לכל אחד שיציע לו הזדמנות לכבוד ותהילה.
הרעיון הכללי בסדר?
There, where I have passed, the grass will never grow again.

Vae victis.
גרגויל

שליחה על ידי גרגויל » 30 נובמבר 2018, 10:37

רקע לדמות
ספוילרהצג
רקע- וירדו סמית'סון
בגיל 6, וירדו נזרק לרחוב. הוא לא זוכר שום דבר מהוריו, רק את הזוועות בתחילת חיי הרחוב. בסמת שבה התחבא בשביל לישון, בתוך פח האשפה מצא סכין קטנה, סכין שהצילה את חייו של וירדו כמה פעמים- כי כל בריון שניסה לגנוב את פיסת האוכל יצא עם דם על פניו וגיד אכילס חצי קרוע.
בשלוש שנות חייו הבאות של וירדו הוא ליקט מזון והתחיל לפתח שרירים חזקים עד כדי שרוב ילדי הרחוב פחדו ממנו. ואז, קרה הנס הראשון-וירדו הצליח להגיע אל חבורת "המטבע השחור".
גילדת הסכין השחור היא איגוד פשע גדול ונרחב מאוד ברובע העני של מי-מצולות- גנבים, מתנקשים וסוחרי סמים. חבורת המטבע השחור היא חלק מהגילדה שמגייס ילדי רחוב לפשעים קטנים (פריצה לחנויות קטנות וכייסות) במטרה להביא עוד נאמנים לגילדת הסכין השחור.
אבל אצל וירדו, שמבנה גופו התאים לשכיר חרב ולא למתנקש, קרה בדיוק ההפך מנאמנות לגילדה. כי כשהגילדה נתנה לו מספיק אוכל אז אינסטינקט ההישרדות נחלש ו-וירדו החל לחשוב על מוסר וצדק.
הוא הבין שזה לא נכון לגנוב ולהרוג בשביל אוכל, והחליט לעזוב את המטבע השחור. ואחרי שש שנים של אימונים מרושעים בפריצה וכיוס. קרה הנס השני- הוא מצא כרזה לגיוס למשמר העירוני, וברח מהחבורת המטבע השחור.אחרי שהגיע לתחנת המשמר נאלץ לעבור מבחן על שימוש בנשק וקרבות דמה שוירדו עבר בקלות, הוא התקבל למשמר.
בחמש השנים הבאות וירדו הכיר את הרובעים העשירים יותר של העיר, שבהם התרבות והחוק שולטים, ולא הכוח. הוא פגש אנשים מכל המעמדות, עד שהגיע יום גורלי אחד: המשמר העירוני החליט לפשוט על גילדת הסכין השחור. למרות ההתנגדות הפעילה של וירדו לפעול כנגד האנשים שהצילה את חייו, הוא ידע שאין לו בררה והוא חייב לעשות זאת. אבל כאן האירוניה לא הפסיקה ללעוג לו- הוא היה בקבוצה שמטרתה לפשוט על המטבע השחור. הוא פרץ פנימה עם עוד שני שומרים שלא הכיר, חרבותיו בשתי ידיו. הוא נזהר מתוך רחמים לא להרוג אף ילד, עילף את מי שראה עם הצד השטוח של החרב, ואז, ראה את המנהיג של המטבע השחור: ארתור שתום העין, שני הפגיונות שלו מתנופפים כנגד שני שומרים. וירדו ניגש אליו באיטיות ואמר "אני מצטער ארתור, אני חייב." ותקעתי את החרבות שלי בתוך חזהו והוא נפל מת. אבל אז, מתוך כיסו של ארתור התגלגל מכתב קלף מוזר שתוכנו היה כך
ספוילרהצג
שלומות אדון המטבעות
אני שמח לבשר לך שהמוטרף הסכים לברית שלנו בהתקפה על העיר, אנחנו נפיל את העיר מבפנים ונזכה בגמול. אבל יש לו דרישה נוספת, אנחנו צריכים להעביר 50 ילדים בשביל טקס שהוא רוצה לבצע, אז תעביר כמה יתומים אל הבסיס שלנו, אנחנו נדאג להעביר אותם למטורף
בברכה לורד הסכינים
אני העברתי את המכתב אל קצין מהכוח האפור, אחרי חודש הוא חזר אליו "בזכות הידע שלך על הסכין השחור, אני רוצה לגייס אותך לכוח האפור. אבל עם משימת קבלה- אני רוצה שתמצא את אדון הסכינים הזה ותהרוג אותו, אם תצליח אז תראה את עצמך כחבר בכוח האפור" ועזב. משאיר את וירדו לחשוב למי נאמנותו שייכת.
מראה
וירדו הוא אדם צנום עם שער שחור קצר, עיניים שחורות ועור אפרפר, גובהו כ-1.70 סנטרו מחודד ויש לו זקן קצר. הוא לבוש השריון שרשראות של משמר העיר, הוא לבוש בגלימה שחורה עם ברדס ושתי חרבותיו תלויות בהצלחה על גבו.
אופי
וירדו הוא טיפוס אמיץ יחסית, הוא לא מפחד לקחת סיכונים אבל מעדיף לבחור בדרך הבטוחה יותר בדרך כלל. יש לו נטייה לפרנויה ולקושי לבטוח באנשים חדשים, אבל כשהוא בוטח במישהו הוא יכול להפקיד בידיו את חייו. הוא טיפוס טוב ושומר חוק אבל הוא יכול להיות מאוד אכזרי למען מטרתו- שיוויון מלא: זה שמעמד הוא סיכוי להצלחה בשאר החיים זו חוסר הוגנות מלאה. כל אדם צריך להתחיל מנק' שווה ומשם לקבוע את מעמדו בזכותו, לא בזכות הוריו וסביו.
נערך לאחרונה על ידי גרגויל ב 30 נובמבר 2018, 16:44, נערך 4 פעמים בסך הכל.
אמרה ישנה
אמרה קצת פחות ישנה
סמל אישי של משתמש
dragonitzan

שליחה על ידי dragonitzan » 30 נובמבר 2018, 11:58

שאלה
ספוילרהצג
כמה קשה להקים גילדה, אם זה בכלל אפשרי?
בנוסף, כמה מהר נעבור על הדרגות 1-3? אני יכול לתאר דברים בסיפור הרקע שלי כאילו אני בדרגה גבוהה יותר מ-1?
סמל אישי של משתמש
The Traveler

שליחה על ידי The Traveler » 30 נובמבר 2018, 14:10

@הח׳אן הטטרי
ספוילרהצג
בתור רעיון כללי, זה בסדר.
@גרגויל
ספוילרהצג
הקונספט הכללי נחמד, אבל חסרים לי כמה דברים:
1. מהרקע ששלחת, אני לא יכולה להבין מי הוא וירדו. מה האישיות שלו? מה הרצונות שלו? חוץ מהעובדה שהוא שומר חוק ובן אדם טוב, איך הוא מתנהג? מה המטרות שלו בחיים, רק להביס פושעים? איך החיים ברחוב השפיעו על האופי שלו?
2. אפשר לקבל תיאור של וירדו מבחינה חיצונית?
3. Force grey הם לא הימ"מ, הם בדר"כ לא נלחמים בכנופיות רחוב. הם מגייסים הרפתקנים כדי להלחם באיומים גדולים יותר על העיר. תצטרך לספק סיבה טובה לכך שהם גייסו את וירדו להלחם בפושעים, או אולי לשקול להעביר אותו לקבוצה אחרת כמו הנבלנים או מסדר הכפפה.
@dragonitzan
ספוילרהצג
כמובן שזה קשה מאוד להקים גילדה חדשה מאפס - אתה צריך למצוא מקצוע שאין לו גילדה קיימת בעיר, למצוא אנשים שיצטרפו לגילדה, להתעסק עם כל העניינים החוקיים, וכמובן שתצטרך הרבה, הרבה כסף. הדמות שלך ברמה 1 כנראה לא מסוגלת גם להיות ראשית גילדה שהקימה וגם להיות הרפתקנית, אבל אתה יכול להיות מאחת המשפחות של ראשי הגילדאות.
אני מניחה שאתה מתייחס ליכולת שלך להטיל לחשים שתקבל רק ברמה 3? אתה יכול להתייחס לזה ברקע, ונמצא סיבה נראטיבית הגיונית ללמה לא תשתמש בהם עד רמה 3.
שלח תגובה