לא רואים הודעות חדשות בפורום?
כדי לפתור את הבעיה עלייך לרענן את העמוד הבעייתי באמצעות f5 במחשב או סמל הרענון בטלפון החכם.

צילו של הצל -עץ משחק [5/5] (שיטה פרטית, פנטזיה) - התחלנו!

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 30 נובמבר 2018, 19:48

רישו
ספוילרהצג
Out
כבר די מאוחר בערב, להזכירכם.

In
ואשו לא מוטרד מזלזולם של הזרים. הבגדים שלו לא מרשימים כמו שלהם (אם כי פלג הגוף העליון החשוף והאתלטי שלו מפצה על כך), אבל הוא ללא ספק קשוח וחזק יותר מהם. איך אפשר להיות חזק ומחושל כשיש לך בגדים רכים ויפים ובתי קבע מוזרים?

הוא מביט החוצה. הוא לא יספיק לעקוב אחרי העקבות עד רדת הלילה, אין ספק, אבל וואף... הכלב כנראה יספיק משהו, ואין ספק שלא יסרב לפקודה. עקוב אחרי העשב החרוך, ורחרח את הנערה. אני לא בוטח בזרים המוזרים האלו. הוא עצמו יוצא החוצה לעשב הרך, ונשכב עליו לישון. מסע הציד דורש שינה על העשב החשוף, ללא מזרון או שמיכה, ו-ואשו מתכוון לחזור לשבט כגבר, לא כילד חלש ופחדן.

Meta
גלגול לוואף:
הח׳אן הטטרי גלגל 1d20 וקיבל תוצאה סופית של 15:
15
There, where I have passed, the grass will never grow again.

Vae victis.
nautti

שליחה על ידי nautti » 01 דצמבר 2018, 13:29

ביגורן
ספוילרהצג
יש מפה של הקרב?
In
ביאורן זוחל במהירות לחייל הפצוע, ורוקח לו שיקוי ריפוי, בנוסף, הוא נותן לחיילים את הבקבוקים שכבר יש לו כדי שלכל זוג יהיה בקבוק. הוא עצמו נשאר עם הפצוע ועוד אחד
Metta
פעולת תנועה: זחילה אל החיילים
פעולה חופשית: רקיחת שיקוי ריפוי לחייל הפצוע
פעולה רגילה: חילוק הבקבוקים לחיילים
אתה חושב שאתה יכול לאיים עלי? עלי?! אני שחקן בפונדק, חיסול דרקונים זה לא המקצוע שלי, זו דרך להעביר את הזמן
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 01 דצמבר 2018, 17:44

רישו
ספוילרהצג
In
"זה עדיין לא נגמר! בוא הנה!" אין צועקת לכיוון הבניין ורצה בנטיב הדשא המת.

כדאי להכות ראשון אבל תמיד עדיף להכות אחרון.
סמל אישי של משתמש
אביעד

שליחה על ידי אביעד » 01 דצמבר 2018, 19:06

ספוילרהצג
גורן ממשיך בהסתערות. כמו שתכנן, ברגע בו הברנש יורה את החץ שלו לעבר אחד החיילים, גורן יורה לעברו פצצה אחת. כך הוא מרוויח שלושה יתרונות: האחד - הברנש חשוף. השני - הברנש אינו יכול לתקוף בחזרה. השלישי - היוזמה עוברת לידיו.
Hell lord

שליחה על ידי Hell lord » 02 דצמבר 2018, 17:24

ספוילרהצג
אומבר אומר בטון מבוייש למחצה "היה טקסט בלתי קריא, עכשיו כשאת מציינת את זה... חשבתי שזה קוד תרים כלשהו, וכשלא הצלחתי לפענח אותו שרפתי ואכלתי אותו עם היתר... ולמרות שאני לא עשיתי שום דבר מרשים, אימי ידעה איזה טריק או שניים"
I am no nightmare, nightmares fear me
סמל אישי של משתמש
dragonitzan

שליחה על ידי dragonitzan » 02 דצמבר 2018, 18:28

אומבר
ספוילרהצג
"אידיוט!" צועקת דארה בקול רם, והצעקה מהדהדת מהקירות. "בגללך איבדנו את היכולת האחרונה שלנו לפרש את המסר שניסה להעביר אלינו. איפה זה קרה, ולפני כמה זמן? אני אולי אוכל להצליח להחזיר את הזיכרון של הפתק. אנחנו חייבים למהר."
OUT
איפה הפתק נמצא עליך?

ביגור
ספוילרהצג
שוב, אביעד, כשאתה פועל אתה זורק קובייה. כשאתה מתקיף, תמיד, לא משנה מה, אתה זורק קובייה להתקפה. כשאתה מטיל קסם או מפעיל יכולת, לא משנה איזו יכולת, אתה זורק קובייה.
כנ"ל לגביך, נאוטי. רוקח שיקוי: זורק קובייה. לרוב זה יצליח, אבל בשביל ה1/20 שיצאו (או בשביל זריקות נמוכות וחוסר מזל) אתה זורק.
פעולה לא מתבצעת כל עוד לא זורקים בשבילה קובייה.
אנא תזרקו קובייה לפעולות שלכם. לא אוכל להמשיך בלי זה.
רישו
ספוילרהצג
ואשו... נרדם. וואף הולך לרדוף אחרי רין, וחוזר למחרת בבוקר, גורר את רין בצווארונה. היא מעולפת, אם כי לא נראה שיש עליה סימני פציעה. רין מתעוררת, ולא זוכרת דבר.
רין
ספוילרהצג
את רצה במורד השביל השרוף... ומתעוררת על הדשא, ליד הכלב וואשו.
אינך זוכרת דבר, מלבד זה שכמעט והשלמת חוזה.
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 02 דצמבר 2018, 18:52

רישו
ספוילרהצג
רין ממצמצת "מה... מה בדיוק קרה?"
סמל אישי של משתמש
אביעד

שליחה על ידי אביעד » 02 דצמבר 2018, 20:22

ביגורהצג
גורן ממשיך בהסתערות. כמו שתכנן, ברגע בו הברנש יורה את החץ שלו לעבר אחד החיילים, גורן יורה לעברו פצצה אחת. כך הוא מרוויח שלושה יתרונות: האחד - הברנש חשוף. השני - הברנש אינו יכול לתקוף בחזרה. השלישי - היוזמה עוברת לידיו.
meta
אביעד גלגל 1d20 וקיבל תוצאה סופית של 11:
11
להתקפה
out
סליחה...
ליתר ביטחון הבאתי את התגובה שוב. להבא אפשר להזכיר לי גם בוואטסאפ :D
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 02 דצמבר 2018, 20:53

רישו
ספוילרהצג
OUT
באיזו שפה היא מדברת? אלא אם אתה מציין אני מניח שבמדוברת.

IN
ואשו מתמתח, לועס חופן עלי מנתה שליקט כדי להעביר את הריח הרע, ומתכונן לצאת לדרך. יש לו ציד דגול לחפש - ובמקרה, גם ארוחת בוקר. הוא ממצמץ מעט, מנסה להבין את דברי הנערה. ''אתה... אתם... יכולים לנו לספר...'', הוא אומר, פונה לנערה ורק לה, גאה עצמו על שהצליח להשלים משפט בשפה המוזרה הזו.

OUT
אני החלטתי לעבוד מחדש על השפה מכל מיני סיבות דקדוקיות, אז לכל מה שכתבתי עד כה תתייחסו כאל משהו כללי שמדגים איך השפה נשמעת, לא יותר מזה.

Vae victis.
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 02 דצמבר 2018, 21:17

רישו
ספוילרהצג
רין מביטה בו מחייכת חיוך שהיא בהחלט ירשה מאימה הל-קן ולא מאביה הקן-לה "אתה נשמע מתוסכל" נובחת בשפתו בעודה מחייכת חיוך זאבי "אני מוכנה למקור לך שליטה מוחלטת בשפה ואף בשפות אחרות, אך לכול סחורה יש מחיר, מה תיתן לי בתמורה? ואזרוק המתקה קטנה לעסקה, אני לא אקח ממך יכולת בתמורה עילה העתיק אותה, אני מקבלת תשלום בזיכרונות יכולות שפות ניסיון וניסיון מקצועי, יש לך משהוא להציעה לי עבור סחורתי?"
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 02 דצמבר 2018, 21:27

רישו
ספוילרהצג
''מה בדיוק יש לי להציע לך, נערה?'', הוא שואל בגבה מורמת. הוואיו-ט'הא מאמינים בעבודה אמיתית, לא במסחר, והמעט שהם סוחרים בו הוא כשהם מחליפים מדי פעם עורות עם שכניהם. הוא לא אוהב את הרעיון של לקבל משהו על מגש של כסף. מילדות חינכו אותו שבשביל להצליח יש לעבוד קשה. ''את יכולות הציד, הלחימה, ההיאבקות שלי? אישה לוחמת זה מספיק מוזר ולא טבעי... הייתי מוכן ללמד אותך, אבל לא לתת לך את הידע תם ככה, בלי שבכלל תדעי מה לעשות בו. אין לי דבר חומי להציע לך, מלבד כמה עשבים, קמעות בריאות ומזל, ומכנסיים''.

Vae victis.
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 02 דצמבר 2018, 22:03

רישו
ספוילרהצג
"אתה מזלזל במסחר ילד, כאשר אנשים מחליפים טובין מתבצע טקס קדוש, אין זה זריקה של כמה מטבעות על דלפק, זה אחד מסדרי היקום, השמים זזים, העשב צומח, השועל טורף את הארנבת, והמסחר מתרחש" היא מביטה בו "אין לי עניין ברכושך החומרי, ואני לא לוקחת מאדם דבר שהוא צריך" היא נאנחת "אנחנו לא מעבירים דברים סתם כך, כל אחד מאיתנו עבד קשה כדי לקבל את מה שיש לו והוויתור על הבלעדיות הזאת היא בדומה למחירה של זמנך" היא מטה את ראשה "ואני חא יודעת מה הנשים בשבט שלך נוהגות לעשות על אף שעל פי תגובתך אני יכולה לנחש... הצבעים שלנו שונים והתרבויות שלנו שונות, אתה לא יכול להשוות אותי לנערה משבטך כשם שאני לא יכולה להשוות אותך לנערי שבטי"
nautti

שליחה על ידי nautti » 03 דצמבר 2018, 06:46

ביגור
ספוילרהצג
על מה בדיוק אני צריך לזרוק קוביה? חשבתי שאלה פעולות עם הצלחה אוטומטית.
בכל מקרה:
nautti גלגל 1d20 וקיבל תוצאה סופית של 18:
18
אתה חושב שאתה יכול לאיים עלי? עלי?! אני שחקן בפונדק, חיסול דרקונים זה לא המקצוע שלי, זו דרך להעביר את הזמן
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 03 דצמבר 2018, 07:00

רישו
ספוילרהצג
״ילד״, מגחך ואשו, ומתקרב לרין. הוא גבוה ממנה בלפחות עשרה סנטימטרים, אם לא יותר. עם גופו האתלטי, האלה שלו והזיפים שמעטרים את פניו אחרי שלא התגלח מאז תחילת מסע הציד, הוא נראה כמו הרבה דברים, אבל לא כמו ילד. ״הנשים בשבטנו עושות מה שהן רוצות וצריכות לעשות. מגדלות ילדים, מבשלות, תופרות. הגברים הם אלו שמחרפים את נפשם יום ביומו בציד. מכל מקום... אני מוכן לתת לך, אם כך, את... יכולות הריצה שלי״. נימתו נחרצת ומראה שהוא לא מתכוון להתמקח. ״אני לא אשלם לך יותר מדי על ידיעת שפה שגם כך אני יכול ללמוד אותה״.

Vae victis.
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 03 דצמבר 2018, 09:07

רישו
ספוילרהצג

"אתה אכן ילד עבורי משתי סיבות הראשונה היא שאתה כנראה נמצא בטקס הבגרות שלך כך שאתה כנראה בן 16 בעוד אני בת 17" רין מחייכת "השניה היא שאתה נותן למילה 'ילד' להציק לך" רין ממשיכה לחייך ומשירה מבט נוקב לתוך עניו, ואשו מבין שההבדל בינה לבין נשות השבט שלו קרוב להבדל בין כלב בית קטן ומאולף ובין זאב אלפה משחוחרר לטרף.
"או! היכן הנימוס שלי!" רין מושיטה את ידה ללחיצה בחיוך ממזרי, נראה שהיא מודעת לכך שבשבט הירוק לא נוהגים לגעת בנשים מחוץ לשבט והיא מאתגרת אותו "אני רין בת לקן-לה וללה-קן, האחד שהוא שתיים והשתיים שהם אחד"
רין מביטה בו "מכיוון שאתה כנראה לא מעריך את הזמן שלקח לי ללמוד את השפה ואני לא יכולה לתת הערכה כנה על יכולת הריצה שלך אני אציעה לך חוזה פשוט בשביל להניח תג מחיר על היכולות העילו, אני אשאיל לך במשך דקה שלמה את הזכרונות של הלימוד השפה שלי ופיתוחה והשימוש האולטימטיבי בה ואתה תשאיל לי זכרונות זהים על יכול הריצה שלך" אור סגלגל מתפתל על ידה המושתתת ללחיצה של רין "שנינו נשכח את פרטי הזיכרונות אחרי הדקה, לא נוכל ללמוד מהם כלום וישאר לנו רק מושג כללי לגבי הקושי והשמישות של היכולת" אין מביטה בו "אתה מוכן לקבל את העיסקה הזו? אין בה שום הפסד לאף אחד מהצדדים והרווח היחיד הוא הידיעה של הערך"
שלח תגובה