לא רואים הודעות חדשות בפורום?
כדי לפתור את הבעיה עלייך לרענן את העמוד הבעייתי באמצעות f5 במחשב או סמל הרענון בטלפון החכם.

צילו של הצל -עץ משחק [5/5] (שיטה פרטית, פנטזיה) - התחלנו!

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 27 נובמבר 2018, 11:17

רישו
ספוילרהצג
משהו מוזר בזאבים האילו... היא מנידה בראשה בעודה פותחת את ה"עין השלישית" שלה ומאתרת את רוחות הלוחמים המתים.
"שמעו נא אתם הנופלים את קריאתי! אני מציעה לכם נקמה! כבוד! הזדמנות להגן על משפחתכם! העניקה לו מכוחם והעניק לכם את מבוקשכם!".
Out
גילגול עם צריך
tkhag1 גלגל 1d20 וקיבל תוצאה סופית של 11:
11

נ.ב. אני יכול להתייחס לרוחות כאילו יצור אחד? אם לא אני לוקח כמה שיותר חוזים שאפשר ואת אילו היותר חזקים.

נערך לאחרונה על ידי tkhag1 ב 27 נובמבר 2018, 19:08, נערך פעם 1 בסך הכל.
כדאי להכות ראשון אבל תמיד עדיף להכות אחרון.
nautti

שליחה על ידי nautti » 27 נובמבר 2018, 15:37

ביגורן
ספוילרהצג
ביאורו בודק את החייל בזהירות, מנסה לבדוק אותו ולראות האם הוא מזהה את סיבת המוות. אולי משהו שמופיע במגילות?
Meta
ידע (אם צריך)
nautti גלגל 2d6 וקיבל תוצאה סופית של 10:
6, 4

nautti גלגל 1d20 וקיבל תוצאה סופית של 10:
10

אני לא בטוח איזה זריקה צריך, פשוט תתעלם מהמיותרת
אתה חושב שאתה יכול לאיים עלי? עלי?! אני שחקן בפונדק, חיסול דרקונים זה לא המקצוע שלי, זו דרך להעביר את הזמן
סמל אישי של משתמש
אביעד

שליחה על ידי אביעד » 27 נובמבר 2018, 18:38

ביגורהצג
"ת-בדקו מה ק-רה ועמדו על המש-מר." אומר גורן לחיילים. הוא עצמו בוחן נוכחות של אנרגיות מוזרות בסביבה, ומסנה לאחסן אותן בסוללות שהביא מראש, אם אפשר.
עריכה: גלגול - 4
סמל אישי של משתמש
dragonitzan

שליחה על ידי dragonitzan » 28 נובמבר 2018, 11:28

ביגורן
ספוילרהצג
ברגע שביאורן מסובב את הגופה ומנסה לבדוק את סיבת המוות. בצווארו של החייל, בדיוק מתחת לצווארון כך שלא שמתם לב לכך קודם, יש חור מוארך, שעובר מצד אחד לצד השני של הצוואר. קטן מאוד, כמעט ולא יוצא ממנו דם, אבל חודר דרך עמוד השדרה והמפרקת. משהו מאוד מדויק חדר דרך צווארו של החייל בלי ששמתם לב והרג אותו, מדויק ויעיל.
גורן מחזיק בסוללה קסומה ממתכת ונראה שהוא מנסה לעשות משהו, אבל הסוללה מתפוצצת בידו.
חייל נוסף נופל.
OUT
נותרו 8 חיילים, שניכם וקוראד. לגורן נותרו שלוש סוללות.
רין
ספוילרהצג
את פותחת את העין השלישית שלך, ורואה מעט מאוד נשמות. נשמות המתים כבר כמעט ונעלמו, אבל הזכרון שלהן עדיין קיים באזור, ולכמעט וכל הזאבים - מלבד הזאב הגדול - אין כל אזכור במישור הרוחני. בנוסף, את רואה מעבר לקיר נשמה אחת, שזורחת באור חזק, נשמה חזקה במיוחד. נראה שקו כסוף דק מחבר אותה ואת הזאב.
בנוסף, את מרגישה פרץ של כח פתאומי עובר בגופך.
OUT
החיילים המתים מעבירים לך את כוחם הפיזי ואימוניהם בחוזה, אבל החיזוק הזה ישאר עד שתסיימי עם הנקמה. לאחר מכן הכח יעלם.
רישו
ספוילרהצג
מחכה לתגובה מאלישע כדי להמשיך.
מזכיר: זורקים 1ק20 כל פעם, ותזרקו קובייה כל פעם שאתם עושים משהו שיש לכם סיכוי כלשהו להיכשל בו.
(לדוגמא: ללכת לא דורש קובייה. לרוץ דרך יער עבות כשהשביל מכוסה אבנים ושורשי עצים כן).
מי שנלחם - אם אתם לא מזיזים את עצמכם על המפה זה לא נחשב שאתם זזים. אתם יכולים לומר שאתם הולכים, אבל תבצעו את זה על המפה.
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 28 נובמבר 2018, 11:42

רישו
ספוילרהצג
in
עורה של רין זורח במגוון צבעים בעוד הנשמות הצבעוניות עוטפות אותה, היא מזנקת בזינוק אדיר ועוברת מעל לזאב השחור ומניפה את חניתה שזהרת גם היא בסחרור קטלני... לא לעבר הזאב הענק עילה לנקודה מאחוריו משום מה...
ניצן
ספוילרהצג
out
אני מניח שאני יכול "להתעלם" מהזאבים האחרים, אם הזינוק לא מביא אותי לנקודה הרצויה אני ממשיך דרך הזאבים תחת ההנחה שהם אשלייה או משהו דומה.
בכל מקרה אני מנסה לחתוך את החיבור בין האדם לזאב בעודי עוטף את הנשק שלי באנרגיה הרוחנית של הנשמות.
בגלל שאני לא בטוח איפה מיקמת את הזאב הגדול (זו המשבצת השחורה?) ואם אני מוסגל להגיע לשם בתור אחד הודות לחיזוק אני משאיר לך את ההצבה במפה.
אם הגעתי מתקפת סחרור (אני תוקף פעמיים על ידי סחרור הנשק).
התקפה 1
tkhag1 גלגל 1d20 וקיבל תוצאה סופית של 14:
14

התקפה 2
tkhag1 גלגל 1d20 וקיבל תוצאה סופית של 19:
19
נערך לאחרונה על ידי tkhag1 ב 28 נובמבר 2018, 13:18, נערך 2 פעמים בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
אביעד

שליחה על ידי אביעד » 28 נובמבר 2018, 12:33

ביגורהצג
גורן מחפש את מי שירה את החץ. הוא לא ידע שחיצים כאלה קיימים, וככל הנראה מדובר בחץ מורעל. "הסתת-רו מאחורי!" הוא קורא לחיילים ומכין פצצה לירי, (לא פותח את פתח היציאה עד לשהצלף יכה שלישית, כדי שהצלף לא יכוון לשם) בידיעה שגופו עמיד יותר לקליעים האלה.
נע לכיוון ממנו בוצע הירי
בנוסף חיפוש כדי לאתר את הצלף:
אביעד גלגל 1d20 וקיבל תוצאה סופית של 9:
9

סמל אישי של משתמש
dragonitzan

שליחה על ידי dragonitzan » 28 נובמבר 2018, 15:29

ביגורן
ספוילרהצג
יש דמות מרוחקת על אחת הגבעות, שנראה שמחזיקה מקל ארוך.
רישו
ספוילרהצג
ואשו ווואף מתקיפים כאחד את הזאב השחור. הזאבים האחרים סביבם נעים רגע לאחור, ומתכוננים להתקיף, כשמתקפתו של ואשו פוגעת בראשו של הזאב וזה נופל לקרקע. עשן עולה מהמקום בו הוא נפגע.
ואז רין נוחתת מאחורי הזאב, מסובבת את חניתתה, קוטעת חוט בלתי נראה.
הזאב השחור מתפוגג, ואיתו כל ים הזאבים.
הרבה אנשים מתו. הזאבים לא היו אשליה.
אבל ניצחתם.
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 28 נובמבר 2018, 15:31

רישו
ספוילרהצג
"זה עדיין לא נגמר, הבחור ששלט בהם עדיין כאן" רין אומרת ורצה החוצה לעבר המקום בו ראתה את האדם.
נערך לאחרונה על ידי tkhag1 ב 28 נובמבר 2018, 15:37, נערך פעם 1 בסך הכל.
Hell lord

שליחה על ידי Hell lord » 28 נובמבר 2018, 15:36

ספוילרהצג
אומבר מושך בכתפיו ואומר "אני משוכנע בזה. אבל דברים שנכנסים לגוף נעלמים מהר יחסית. אימי פעם הראתה לי כיצד עור כסוס מתפורר במהירות כאשר הוא אפילו לא נמצא בתוך הגוף, וכאשר גם הגוף מפרק את החומר..."
I am no nightmare, nightmares fear me
סמל אישי של משתמש
dragonitzan

שליחה על ידי dragonitzan » 28 נובמבר 2018, 15:41

אומבר
ספוילרהצג
"הבנתי את הרמז. אמנם אני שולטת באש, אבל אמך ידעה להשמיד דברים טוב יותר ממני. בכל אופן, בפעם הבאה תיידע מישהו אחראי יותר ממך כשאתה מקבל מכתב שכזה. מה היה כתוב בו בדיוק? אני ראש המועצה עכשיו, בצורה זמנית לפחות. ספר הכל."
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 28 נובמבר 2018, 16:08

רישו
ספוילרהצג
ואשו מעווה את פיו בצער למראה הגופות. הציד היה מאכזב, וחסר תועלת. אבל כעת יש לו דברים אחרים לעשות - להציג את עצמו בפני אחיו לנשק, כי הכבוד דורש זאת, וללכת לישון כי כבר מאוחר. מסע הציד שלו יוכל להמשיך מחר.

''שלום, אחים לנשק'', הוא פונה אל הנוכחים האחרים בחדר בשפת אמו. ''אני חושב שהכבוד מחייב אותי להציג את עצמ, הרי כעת נלחמנו יחד בזאבים... אני הזאב-הצעיר-והנועז-הירוק-זית, בן לשבט וואיו-ט'הא''. הוא מושיט ידו ללחיצה לגברים, כנהוג מול אנשים זרים, ומהנהן לעבר הנערה, כי לא לעניין לגעת באישה שאינה ממשפחתך.

OUT
שלום, אחים לנשק - Aerouti, fathni sie yeedhgi.
אני חושב שהכבוד מחייב אותי להציג את עצמי - Na hayoutrau yach mielsa dhawau waadna chuilmae waadna.
הרי כעת נלחמנו יחד בזאבים - Mi shu yathash kafi vagau gohoa-ni.
אני הזאב-הצעיר-והנועז-הירוק-זית, בן לשבט וואיו-ט'הא - Na vashu-aeothwa, dhan shalaan Wayu-T'ha.
There, where I have passed, the grass will never grow again.

Vae victis.
סמל אישי של משתמש
אביעד

שליחה על ידי אביעד » 28 נובמבר 2018, 17:09

ב"גהצג
!
"היכנע והרם י-דיים" צועק גורן ושועט לעבר המתנקש.
Hell lord

שליחה על ידי Hell lord » 28 נובמבר 2018, 17:57

ספוילרהצג
אומבר אומר בצורה כמעט מזלזלת "היום בבוקר זכרתי שמי שהיה הכי 'אחראי' הוא ראש המועצה, ולכן עשיתי כפי שצווה במכתב: "לאומבר, עליך לבוא אלי מיד. לאחר שתקרא את המכתב תשרוף אותו ותאכל את האפר. קלאריוס ראש המועצה ו(הכנס כאן תארים מתאימים)""
I am no nightmare, nightmares fear me
nautti

שליחה על ידי nautti » 28 נובמבר 2018, 20:29

ספוילרהצג
"נו באמת" אומר ביאורן "שלחו אותי למשימה כי אמרו שאני מרפא. אבל עם פציעות כאלה אני חסר תועלת, אבל זה נותן לי רעיון..." ואז הוא צועק "על הרצפה, כולם!!! תגנו על הצוואר עד כמה שאתם יכולים" ביאורן עצמו נשכב על הרצפה וזוחל לכיוון שאליו החץ היה אמור להישלח, מקווה למצוא משהו ממה שנורה.
לחיפוש
nautti גלגל 1d20 וקיבל תוצאה סופית של 3:
3

עריכה: אני מניח שלא מצאתי כלום, לא נורא, לפחות זה לא כשלון קריטי
אתה חושב שאתה יכול לאיים עלי? עלי?! אני שחקן בפונדק, חיסול דרקונים זה לא המקצוע שלי, זו דרך להעביר את הזמן
סמל אישי של משתמש
dragonitzan

שליחה על ידי dragonitzan » 30 נובמבר 2018, 17:34

רישו
ספוילרהצג
האנשים השונים שנשארו בחדר לוחצים ידיים בזהירות עם ואשו, הפרימיטיבי בעיניהם.
רין רצה החוצה, ורואה כתם של אפר איפה שהיה האדם שהיא ראתה, וקוו של דשא סגול מת שמוביל הלאה אל תוך הערבות.
ביגור
ספוילרהצג
החיילים משתטחים על הרצפה לצד ביאורן. ירייה נוספת נורת, ופוגעת בגבו של אחד החיילים - הפציעה קשה אבל הוא עדיין חי. האסטרטגיה עובדת.
בנוסף, גורן שועט לעבר המתנקש. הוא עדיין לא מגיע אליו, אבל משהו בו נראה מוזר, מתכתי.
אומבר
ספוילרהצג
"זה כל מה שהיה כתוב? חשוד מאוד. היה מצורף למכתב משהו? טקסט בלתי קריא? מצאנו מגילה לא קריאה קרועה לחלקים לצידו, אבל חלק מהחלקים חסרים. אם הוא שלח אליך אחד זה יכול לעזור לנו למצוא את החתיכות החסרות. בנוסף, איזה סיבה יש לו דווקא לשלוח את המכתב הזה לך? לא עשית שום דבר שאמור לגרום לך לזכות באמונו..."
שלח תגובה