נפתחה הגשת המשחקים לדרקוניקון 2020
עוד שלושה חודשים לדרקוניקון, ומערכת הרישום להגשת משחקים לכנס נפתחה! הריצו את משחקי התפקידים האהובים עליכם, ארגנו אירועי משחקי לוח, תגישו משחק תפקידים חי וכל משחק אחר. https://www.dragoncon.co.il/dm-login.aspx

צילו של הצל -עץ משחק [5/5] (מהדורה 5, פנטזיה) - התחלנו!

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
nautti

צילו של הצל -עץ משחק [4/5] (שיטה פרטית/מהדורה 5, פנטזיה) - התחלנו!

שליחה על ידי nautti » 20 מרץ 2020, 22:12

"בואו כולנו נרגע. אנחנו באותו צד. נדמה לי. גם אם יש לנו מטרות שונות, הן בבירור לא סותרות. בואו פשוט נשב ונשתף מידע. אחר כך כנראה שנעזוב למצוא את הצל ונפסיק להטריד אתכם. תעשו מה שאתם רוצים עם הממלכה שלכם. אנחנו מתעסקים בצל.
אתה חושב שאתה יכול לאיים עלי? עלי?! אני שחקן בפונדק, חיסול דרקונים זה לא המקצוע שלי, זו דרך להעביר את הזמן
סמל אישי של משתמש
dragonitzan

שליחה על ידי dragonitzan » 20 מרץ 2020, 22:46

דארה נאנחת. "סוף כל סוף מישהו מכם מדבר לעניין. לכם אין שום עניין בממלכה שלי - המטרה שלכם היא לטפל בצל. אבל, כדי לוודא שאתם לא עושים שטויות בעייתיות, אני אצמיד אליכם מישהו שלי שיעזור לכם ויפקח עליכם. יש לכם התנגדות?"
Hell lord
תשובות: 3

שליחה על ידי Hell lord » 21 מרץ 2020, 22:32

אומבר מחייך ואומר "אין בעיה. כשליח של המועצה אני מתנדב להשגיח. אבל כדי להשגיח אנחנו צריכים אדם שעליו אני אשגיח - החבר החמישי שלנו. איפה הוא? אנחנו בתוך המחנה, ואני יודע שאת מודעת לכל דבר ודבר שמתרחש כאן. ובנוסף נצטרך גישה למגילות - מה שכתוב בהן בודאות ישפיע עלינו, אחרת המגילה לא הייתה נשלחת אלי."
I am no nightmare, nightmares fear me
סמל אישי של משתמש
dragonitzan

שליחה על ידי dragonitzan » 23 מרץ 2020, 20:24

"עליך אני סומכת פחות מכולם. אני אצמיד לכם מישהו שאני סומכת עליו. ובנוגע למגילות - ההחלטה לשלוח לך את חתיכת המגילה - שאני עדיין מבקשת שתחזיר כמו שצריך, ולא בזכרון לא מדויק - הייתה של ראש המסדר הקודם. אני לא רואה שום סיבה שאתה תקרא את הכתוב שם."
היא פותחת את דלת האוהל, צועקת פנימה: "ג'ושוע, בוא הנה!"
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 30

שליחה על ידי liorgonen3 » 23 מרץ 2020, 20:56

"אמרתי לך" עונה ג'ושוע מתוך האוהל, קולו נישא ברוח בעודו צועד בקלילות החוצה, עורו מעט חום-כהה, אבל לא מספיק בשביל להיות אלף אפל, ברור שדם אנושי מעורב בדמו שלו, שיערו החום מעיד לחלוטין על העבודה שדמו האלפי לא טהור, וזה קשור בזנב סוס קצר. במבט ראשון אפשר להגיד שהבחור יפה, לא יפה מהסגנון של לטפח את עצמך מול מראה שעות כל בוקר, אלא מראה "פראי" יפה, גזרתו מעט דקה, והוא לובש על עצמו שריון עור שנראה שזוכה לניקוי יסודי לרוב, חרבו קשורה בנדן לצד גופו, ורובה קשת תלוי על חגורתו. הוא מביט בכם לעומק, עיניו הכחולות בוחנות אתכם, ומשהו בהן אומר שהוא ראה הרבה, אולי יותר מידי לתקופת חיים אחת.
הוא מסתכל על כל אחד מכם כמה פעמים, ונראה שהוא מסתכל גם על מישהו שלא באמת נמצא שם. "אתה רואה." הוא אומר, "אמרתי לך שיקראו לנו." הוא חוזר להביט בכם וקד קידה קטנה, אולי איזה רמז קטן לחיים אחרים שהיו לו, "ג'ושוע שיידבררו, לשירותכם."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
dragonitzan

שליחה על ידי dragonitzan » 23 מרץ 2020, 21:29

"ג'ושוע ילווה אתכם בשמי. הוא ידווח לי על מה שאתם עושים ויפקח עליכם שלא תעשו בעיות. חוץ מזה, אני מניח שהוא יהיה יעיל לאור זה שהחבר האחר שלכם ברח לבדו את הערבות לחפש משהו. אני מניחה שהוא לא יחזור."
דארה פונה את ג'ושוע, ומוסיפה לו עוד משהו בלחישה.

ג'ושוע בלבד
ספוילר
הצג
דארה לוחשת אליך ככה שרק אתה שומע: "זה נשמע משונה, אבל מעבר למה שאמרתי לכולם אתה חייב לוודא שיצירה לא תתעורר עד שלא תקבל ממני הוראה אחרת. זה יגרום לי ולעולם להרבה צרות, ויש לי סיבות לחשוב שזה יהיה מסוכן לכולנו. אסור ליצירה להשתחרר. ברור?"
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 23 מרץ 2020, 22:56

ג'ושוע שורק בשקט, אולי זה אישור לדברים שנאמרו, ואולי זה סתם תגובה חסרת פשר. הוא מתקדם מדארה ומתקרב לקבוצה.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
tkhag1
תשובות: 1

שליחה על ידי tkhag1 » 23 מרץ 2020, 23:17

רין מנידה בראשה "בואו... נלך"
החיים אינם סידרה של אכזבות או הצלחות, הם פשוט סדרה של אירועים.
משמעות ואלוהות הם קונספט אנושי שנועדו למלאה תחושת ריק פנימית.
הפחד מהמוות הוא פחד מאי ידיעה, שהוא עצמו שורש הפחד.

ארבע לפנות בוקר הוא זמן נהדר להרהר במשמעות החיים... או לקשקש בחוסר הגיון.
סמל אישי של משתמש
אביעד
תשובות: 46

שליחה על ידי אביעד » 25 מרץ 2020, 22:27

אם לגורן היו יותר רגשות, הוא כנראה היה שמח ללכת. אחרי הכל, הגברת הזו לא תרמה להם כמעט כלום חוץ מאוהל ואפילו לא עזרה לו לתקן את היד שלו, אלא רק עיכבה את כולם כאן למרות שהבטיחה עזרה ואז סירבה להושיט אותה, אלא ביקשה מהם מידע ורתצה לעצור את אחד מהם. אבל כל זה לא באמת הפריע לו, והוא פשוט עזב עם המסקנה שעדיף לא לבטוח באישה הזו ואולי גם לקבור את ג'ושוע באיזה בור ממנו הוא לא יוכל לדווח לדארה איפה הם נמצאים.
סמל אישי של משתמש
dragonitzan

שליחה על ידי dragonitzan » 29 מרץ 2020, 08:29

אתם עוזבים את המחנה, משאירים מאחור את דארה, את הצבא, את האוהל הנוח ואת הביטחון.

ועכשיו נשאלת השאלה:
לאן אתם הולכים?
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 29 מרץ 2020, 11:33

ג'ושוע מהנהן לאוויר פעם אחרונה, "אני קצת עסוק עכשיו, אני.. אדבר איתך אחר כך." הוא אומר למה שנראה כמו שום דבר. ואז הוא ממהר אחרי האחרים. "אז?" הוא שואל אותם, "מה התוכנית שלכם?"
סמל אישי של משתמש
אביעד

שליחה על ידי אביעד » 02 אפריל 2020, 23:13

"לחפש את הצל. אם דארה שלחה אותך אתה בטח יודע איפה הוא, ואולי גם מה כתוב במגילה. זה הזמן לספר הכל."
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 04 אפריל 2020, 19:46

"דארה נראית לך כמו מישהי שמספרת לאנשים דברים? אם אתה חושב שזה מעצבן שהיא מסתירה ממך דברים תנסה להתמודד עם זה שהיא מסתירה לך דברים כשאתה עובד יחד איתה." עונה ג'ושוע.
סמל אישי של משתמש
אביעד

שליחה על ידי אביעד » 04 אפריל 2020, 23:19

"אז למה היא שלחה אותך איתנו? לך, תחזור אליה. אתה לא עוזר לנו אז אין שום סיבה שתעקוב אחרינו."
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 04 אפריל 2020, 23:20

"אתם תקועים איתנו." עונה ג'ושע, "אלא אם כן אתם מעדיפים שלא להשמיד את הצל."
שלח תגובה