ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

צילו של הצל -עץ משחק [5/5] (שיטה פרטית, פנטזיה) - התחלנו!

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 17 ינואר 2020, 14:34

ואשו נאנח. אחרי הקרב יש לו זמן לנוח, ולחשוב.
מי אלו האנשים האלה? אילו מין עורות מוזרים הם לובשים?
לצד מי נלחם הרגע? יצור מתכתי ויצור זעיר? מה הם בדיוק?...
מי זו האישה הזו? למה העור שלה לבן והשיער שלה בצבע של אש?

הראש שלו מתחיל להסתחרר מהשאלות. הם מציעים להם רפואה ואוכל, וזה מה שחשוב. שבועות שואשו חי על לקט, ציד ושימורים. הגיע הזמן לארוחה טובה. ״אוכל, מיטה, רפואה, נענה על הכל אחר כך, אנשים לבנים״, הוא אומר. ״אנחנו בקושי עומדים על הרגליים״.
There, where I have passed, the grass will never grow again.

ארבעת ההנאות הגדולות ביותר - מנוחה אחרי אימון קשה, מים לגרון צמא, התבוננות באדם אהוב, וההרגשה שאחרי תפילה.
סמל אישי של משתמש
אביעד
תשובות: 44

שליחה על ידי אביעד » 19 ינואר 2020, 15:31

"אז קחו אותנו לבסיס שלכם, ושם נחלוק בינינו את המידע בזמן שנתקן את עצמנו" מציע גורן. "אף אחד כאן לא במצב מתאים להישאר במקום הזה, מסוכן פה."
nautti

שליחה על ידי nautti » 20 ינואר 2020, 20:30

"השם שלי מופיע בנבואה עתיקה ומסתורית? נבואה עתיקה שחזתה שאני אגיע לכאן? כלומר, משהו חזה את העתיד, וראה שאני אהיה פה ברגע הזה ממש, ואז הוא אמר לכם את זה? מעולה! יש לכם נאצ'וס?"

אם משהו באמת חזה את העתיד, ובאמת ראה את הרגע הזה, ובאמת אמר לאנשים האלה שהוא יהיה כאן, אז הוא בטוח שמע את הבקשה שלי לנאצ'וס. מה שאומר שהם ידעו שאבקש נאצ'וס כשהם יצאו למסע, מה שאומר שהם ההביאו איתם נאצ'וס, ואני ממש רעב. מה גם, שמסיבה כלשהי כשאמא שלי הכינה את הסיר, היא ווידאה שהוא לא יוכל לייצר נאצ'וס. אולי, בדיעבד, הוא היה צריך לבקש נשק קסום כלשהו במקום הנאצ'וס. נו טוב.
אתה חושב שאתה יכול לאיים עלי? עלי?! אני שחקן בפונדק, חיסול דרקונים זה לא המקצוע שלי, זו דרך להעביר את הזמן
Hell lord
תשובות: 3

שליחה על ידי Hell lord » 21 ינואר 2020, 20:11

אומבר מביט באישה במבט ממורמר למדי, בבירור הדבר האחרון שהוא רוצה זה שהאישה תפענח את הכתבים.
"אם פענחתם את הטקסט, תניחו לי לראות אותו, אולי אני אצליח ללמוד משהו חדש. ומה האינטרסים שלך? אני יודע שאת לא בדיוק מחפשת את היצירה ממניעים אלטרואיסטיים כגון הצלת העולם. בכל זאת הנחתם לאימי למות בידי הצל, איזה אינטרנס יש לך להרים יד כנגדו כעת?"
I am no nightmare, nightmares fear me
סמל אישי של משתמש
tkhag1
תשובות: 1

שליחה על ידי tkhag1 » 21 ינואר 2020, 21:11

רין מביטה בננס במבט שפירושו הברור הוא "שתוק" ואז על אומבר "אני לא יודעת מה העבר המשותף שלכם ונראה שהוא בהחלט בעל משקל, אבל הזמן דוחק והמלכה מרובה, תשאיר את המטען האישי שלך בצד לעט אתה" היא נאנחת "עלינו כמעט לנצל כל משאב שיש לנו וכל בן ברית שנוכל למצוא הוא ברכה, מעבר לקח העובדה שהיא חייה בעולם הזה כנראה מרמזת שהיא עשויה למות במידה והצל יצליח במזימתו"
ישבתי חצי שעה מול המסך בניסיון לחשוב על משהו חכם ומתוחכם, ואז הבנתי שאין לי שום דבר מעניין להגיד.
א.ש.
סמל אישי של משתמש
dragonitzan

שליחה על ידי dragonitzan » 22 ינואר 2020, 20:30

תוך התעלמות בוטה מהננס, הקוסמת מכוונת את מבטה החד לעבר אומבר.
"אני אעשה כל מה שאני אצטרך כדי לעזור לארץ שלי," היא אומר בקול קר וקטלני, "בין אם זה לצאת למלחמה כוללת נגד הצל ובין אם זה לא לעזור לקוסמת בעייתית בקרב שלא יכולתי לצפות שהוא יקרה. אז תחשוב טוב בפעם הבאה שאתה מטיל ספק בי או במטרתי. ואת הטקסט אני לא אתן לך לקרוא עד שלא תחזיר את החתיכה שיש אצלך ממנו, לפחות."
היא מרימה את מבטה מאומבר. "כל השאר, אל תדאגו. אנחנו נדאג לכם לרפואה, אוכל ומה שלא תצטרכו. הכל טוב. אתם באים?"
סמל אישי של משתמש
אביעד

שליחה על ידי אביעד » 22 ינואר 2020, 23:17

"כן"
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 24 ינואר 2020, 13:46

OUT
תריץ.

ארבעת ההנאות הגדולות ביותר - מנוחה אחרי אימון קשה, מים לגרון צמא, התבוננות באדם אהוב, וההרגשה שאחרי תפילה.
סמל אישי של משתמש
dragonitzan

שליחה על ידי dragonitzan » 28 ינואר 2020, 23:00

אתם עוקבים אחרי הצבא למחנה אוהלים רחב ידיים, מחזה משונה מאוד לואשו ומוכר לכל השאר - מחנה צבאי, שנפרס ללילה ומפורק ביום. נותנים לכם אוהל מרווח וריק לנוח בו, עם אוכל חם שמחכה לכם. ארוחה טובה זה משהו שחסר לכם זמן רב, וגם אם האוכל הוא בשר פשוט וקצת ירקות לא טריים, הוא חם ומבושל, ומחזיר משהו בכם לחיים.
"יש לי דברים אחרים לדאוג להם," אומרת דארה. "אני לא יודעת אם אתם מתכננים להישאר איתנו או לא, אבל בתור נבחריה של יצירה נספק לכם את מה שתצטרכו. מחר בבוקר נחזור לצעדה, אז תתכוננו." דארה יוצאת, משאירה את חמשתכם באוהל לבדכם.

ויש לכם, לשם שינוי, זמן. הכרתם זה את זה לא מזמן, ואתם בקושי יודעים את השמות זה של זה - אם בכלל. תדברו ביניכם, תחליטו לאן אתם מכוונים עכשיו, תשלימו פערי ידע - תבינו מה אתם רוצים לעשות ואיך אתם עושים את זה. יש לכם לילה לנוח וצבא שיגן עליכם, ולעת עתה אתם בטוחים - אז מה אתם רוצים לעשות עכשיו?
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 29 ינואר 2020, 09:28

רין מביטה בננס הרובוט ובחצי השד באי נוחות קלה, היא יושבת לצד ואשו ומביטה על האחרים ואומרת "אז..." היא מביטה באחרים "עדיין לא ביססנו משהו די בסיסי... מי אתם בדיוק? כל מה שאני יודעת זה שכולנו כאן נבחרים ושאתם בהחלט לא מכאן"
ישבתי חצי שעה מול המסך בניסיון לחשוב על משהו חכם ומתוחכם, ואז הבנתי שאין לי שום דבר מעניין להגיד.
א.ש.
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 29 ינואר 2020, 14:42

זה המחנה הגדול ביותר שואשו ראה בחייו, והאוהלים בו עשויים ממין עור מוזר כזה, שעשוי מחוטים. עיניו נפערות, אבל הוא לא מוציא מילה לפני שהוא מחסל את המנה שהונחה לפניו.
''אני ואשו משבט וואיו טהא, בוגר כבר כמה ימים, אוהב כלבים ובשר טעים'', הוא מלטף את כלב הציד הגדול שנח לרגליו. ''מי אתם ולמה אתם נראים כל כך מוזר?''.

סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 29 ינואר 2020, 15:07

רין מוסיפה "אני רין קן-לה משבט הקן-לה והלה-קן, השתיים שהם אחד, שבט הסוכרים" היא אומרת "ומה שואשו שואל הוא מדוע אתם לא בעלי צבע כמונו, אני אישית יודעת את התשובה לכך ולכן באותה הזדמנות אסביר לכם מדוע אנחנו בעלי צבע שאתם עשויים למצוא יוצאי דופן, אנחנו אנשי הערבה מתחלקים לשבטים, הצבע שלנו נקבע לפי השבט שלנו, אם אחד מאיתנו יחליף שבט גם צבעו ישתנה, מבין אנשי השבטים יש מספר נבחרים המחזקים בכוחות השבט שלהם, אני משבט השוכרים וכוח השבט שלי נקרא חוזה, אני יכולה ליצור חוזים קובלים ואני משתמשת בו בעיקר בשביל ליצור חוזים עם רוחות כדי לקבל מהם כוחות. ואשו מחזיק ביכולת... כלבים למיטב הבנתי" היא נאנחת "אנשים שאינם מהערבות מחזיקים בצבע עור הקשור למורשת שלהם ככול הידוע לי, ואני יודעת שיש לכם כוחות משלכם... מעבר לזה אני לא יודעת הרבה על מה שמעבר לערבות"
א.ש.
nautti

שליחה על ידי nautti » 29 ינואר 2020, 17:22

אני ביאורן, וזה גורן. אנחנו מלינגאה, שזו ממלכה של ננסים. באופן כללי אני טבח. אני מכין אוכל, חומרי נפץ ושאר חומרים אקזוטיים. אני אתן לגורן להציג את עצמו. הוא... יחודי, ורני לא מכיר אותו כל כך טוב.
אתה חושב שאתה יכול לאיים עלי? עלי?! אני שחקן בפונדק, חיסול דרקונים זה לא המקצוע שלי, זו דרך להעביר את הזמן
סמל אישי של משתמש
אביעד

שליחה על ידי אביעד » 29 ינואר 2020, 23:51

"אני גורן מלינגיאה, כמו שהוא אמר. נשלחנו לממלכת אילהארה על מנת לגלות מה מחק אותה לפני מספר שבועות, אבל לא מצאנו שום מידע שימושי. אז מצאנו ננס שיצר מכונות מלחמה שדומות לי, והוא שמר על שער מימדי, דיבר כל הזמן על יצירה ועל הכוחות שפועלים ביקום הזה. הרגנו אותו ועברנו בשער, ואז מצאנו את עצמנו מול יצור הצל הזה. מכאן אתם מכירים את ההמשך. אז מה אתם חיפשתם בערבות המערב ואיך הגעתם לשם?"
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 30 ינואר 2020, 00:44

"תופעה שאנחנו מכנים מדבר שחור פגעה באזורים שונים בערבה, עקב כך התקבצה מועצת שבטים אך היא הותקפה על ידי השדים, השבט השחור כי שאנחנו מכנים אותו, יצאנו לחקור והתקלנו בחצי שד בשם קאגה שניסה להרוג אותנו, במהלך הקרב איתו גיליתי על הנבחרים האחרים, אתם ועם הסימנים של אסון הצל חיברתי את הנקודות, קאגה הניח לנו ללכת מישום מה, ואז נתקלנו בצל ואת השאר אתם יודעים..."
א.ש.
שלח תגובה