הושלם שדרוג תחזוקה לפורום
שדרגנו את הפורום לגרסה עדכנית של PHPBB. אם אתם נתקלים בבעיות, זה המקום לדווח: שדרוג תחזוקה לפורום - ספטמבר 2019
בנוסף אנו שוקלים בטווח הארוך יותר לשדרג את מערכת הפורומים למערכת מודרנית יותר ונשמח לשמוע את דעתכם. זה הנושא בו אנחנו מציגים אפשרויות שונות: אז EnWorld עדכנו את האתר שלהם

צילו של הצל -עץ משחק [5/5] (שיטה פרטית, פנטזיה) - התחלנו!

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 27 אוקטובר 2019, 16:13

רישו
ספוילר
הצג
ואשו מסתובב אליה. הוא מחייך, למרות שעיניו עדיין דומעות. והוא מחבק אותה חיבוק חזק, חיבוק של חברים. ''תודה'', הוא לוחש.
There, where I have passed, the grass will never grow again.

ארבעת ההנאות הגדולות ביותר - מנוחה אחרי אימון קשה, מים לגרון צמא, התבוננות באדם אהוב, וההרגשה שאחרי תפילה.
סמל אישי של משתמש
tkhag1
תשובות: 1

שליחה על ידי tkhag1 » 27 אוקטובר 2019, 17:52

רישו
ספוילר
הצג
Out
אני לא רואה דרך לפתח את ריו כרגע, אז בואו נעזוב את זה לזמן אחר.
In
רין מחייכת נוגעת במצחו של ואשו, שולחת את שניהם חזרה לעולם החומרי.
או"ר
ספוילר
הצג
רין וואשו חוזרים חזרה לחושיהם
Out
לא אמרת שתעלה אותנו דרגה?
ישבתי חצי שעה מול המסך בניסיון לחשוב על משהו חכם ומתוחכם, ואז הבנתי שאין לי שום דבר מעניין להגיד.
א.ש.
סמל אישי של משתמש
dragonitzan

שליחה על ידי dragonitzan » 29 אוקטובר 2019, 13:45

tkhag1 כתב:
27 אוקטובר 2019, 17:52
לא אמרת שתעלה אותנו דרגה?
אני מדבר אתכם בפרטי, במקום לעשות משהו רשמי, בעיקר כדי שיהיה לכם כוחות יותר לפי מה שאתם הייתם רוצים.
רישו
הצג
טוב, זה היה ממש נחמד.
IN
אתם מתעוררים, ורואים את אומבר עוקב אחרי משהו. הוא נראה כמו סוג כלשהו של שד או צל, אבל כשאתם מופיעים הוא נעלם.
אומבר
הצג
היא מסתובבת עם מפה גדולה ומעוטרת, ונראה שהיא הולכת לנקודה שמסומנת במפה - אבל אז היא רואה את רין וואשו מתעוררים מאחוריך. היא לא רואה אותך, אבל היא נבהלת לרגע, מפילה את המפה, הופכת את עצמה לצל ונעלמת.
או"ר
הצג
רין וואשו מתעוררים, וואשו נראה מעט שונה מאיך שהוא היה קודם. אומבר מעט רחוק מהם, וקצת אחריו זרוקה על הקרקע מפה גדולה ומעוטרת שלא הייתה שם קודם. אתם יצאתם מהנחל, אבל הסכר של אומבר התפרק והמים חזרו לזרום בנחל.
מה אתם עושים?
ביגורן
הצג
תודה רבה לשניכם, קוראד נשאר בחוץ (לאור זה שהוא מחוץ למבנה). אם זה מעניין אתכם, אחרי שהבניין קורס סופית מהשריפה ואתם לא שם, הוא חוזר ללינגאה ומדווח ששניכם עזרתם בחיסול האיום ששהה במדבר החדש, מצאתם שער והמשכתם דרכו הלאה למצוא את מקור הבעיה האמיתי. גופתו של הננס נקברת תחת המבנה שקרס, ומה שלא לקחתם אתכם מהחדר מושמד גם הוא.
IN
גורן לוקח חתיכה קטנה מהמבנה של השער. זה נראה כמו מתכת רגילה, אבל אין לדעת. האנרגיה של השער היא אנרגיית צללים רגילה- לא משהו מיוחד.
שניכם נכנסים בשער.
אתם מופיעים במקום משונה, ההפך הגמור של המקום בו הייתם. זה שדה רחב ידיים עם עשב גבוה וסמיך, שהוא משום מה בצבע... סגול... יש לא מעט עצים, העלים שלהם בצבעים משתנים, וכך גם הגזע. ציפורים דו-ראשיות עפות בשמיים, ואתם רואים במרחק חיה שנראית כמו ביזון ענקי עם שש רגליים ושמונה קרניים מתפתלות סביב ראשה. קבוצה של אנשים בעלי עור אדום הולכים לימינכם במרחק, ומשמאלכם יש נחל גדול, בו זורמים מים רגילים, והמקום כולו מרגיש די... שלו.
מה אתם עושים?
סמל אישי של משתמש
tkhag1
תשובות: 1

שליחה על ידי tkhag1 » 29 אוקטובר 2019, 14:51

או"ר
ספוילר
הצג
רין מביטה בכם "אני אסרוק את עולם הרוחות ואנסה למצוא רוח שתיקח אותנו לאחרים, בנתיים אני אתן את גופי לרוח הדוב, הבטחתי לו 5 דקות של שימוש בו והוא ניצל רק 4 לפני שהוא גורש" העינים שלה זוהרות לשניה הסגול ואז בכסוף כאשר רווח הדוב לוקחת את גופה למשך 4 הדקות הקרובות
Out
תרגישו חופשי לדבר עם רוח הדוב בזמן שאני לא כאן, תנסו לא לגרום לצרות
ניצן
ספוילר
הצג
רין מביטה ברוח הדוב הנמצאת מולה בעולם הרוחות "הבטחתי לך 5 דקות שמתוכם יכולת לנצל רק 1, אני תמיד מספקת את הסחורה שאני מבטיחה, זו גאוותי כסוכרת, נצל את זמנך ואולי אף דבר אל בני בריתי, אך אל תפגע בהם או תעזוב את המקום בבקשה" היא אומרת לפני שהיא פונה לעולם הרוחות הרחב, מיצרת חוזה פתוח לרוח שתוכל לקחת אותם או לפחות לכוון אותם לאחרים.
ישבתי חצי שעה מול המסך בניסיון לחשוב על משהו חכם ומתוחכם, ואז הבנתי שאין לי שום דבר מעניין להגיד.
א.ש.
סמל אישי של משתמש
אביעד
תשובות: 43

שליחה על ידי אביעד » 02 נובמבר 2019, 23:39

ספוילר
הצג
גורן מנסה להבין איפה הוא נמצא - הוא שמע את הסיפורים העתיקים, ומנסה להבין האם למקום הזה ישנו קשר אליהם.
הוא גם בודק איזו מן אנרגיה ממלאת את המקום הזה - אנרגיית צללים או יצירה, או קדמונית או אחרת.
אז הוא מנסה ליצור קשר עם האנשים האדומים, מתקדם אליהם בזהירות "שלום אנשים, איפה אנחנו?" הוא שואל, מקווה שהם מבינים את שפתו.
out
איך באמת עובדות שפות בעולם שלך?
Hell lord
תשובות: 3

שליחה על ידי Hell lord » 08 נובמבר 2019, 15:01

או"ר
ספוילר
הצג
אומבר מביט לאורך כמה שניות בנקודה לא מובנת, ואז עשן מתחיל להישפך מאצבעותיו וליצור צורה של אישה שאוחזת במפה, ומשחזר את הסיטואציה שאומבר ראה לפני כמה שניות, עם דגש על המיקום המסומן במפה.

META
Hell lord גלגל 1d20 וקיבל תוצאה סופית של 4:
4
I am no nightmare, nightmares fear me
nautti

שליחה על ידי nautti » 10 נובמבר 2019, 13:43

ספוילר
הצג

יוווו, יצורים אדומים מוזרים וצמחים מגניבים
ביגורן מסתכל על הצמחים והיצורים. כטבח/מומחה לשיקויים הוא מכיר כל מיני חומרים, צמחים ויצורים אקזוטיים שאפשר לאכול/להכין שיקוים בעזרתם. הוא מחפש צמחים ויצורים שהוא מכיר, ככה אולי הוא יוכל להבין איפה הם.
בנוסף הוא מחפש חומרים לשיקויים שהוא לא יכול להכין בסיר שלו. אם הוא הגיע למקום אקזוטי, שינצל את זה

אתה חושב שאתה יכול לאיים עלי? עלי?! אני שחקן בפונדק, חיסול דרקונים זה לא המקצוע שלי, זו דרך להעביר את הזמן
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 10 נובמבר 2019, 17:24

או''ר
ספוילר
הצג
ואשו כורע מיד מול רוח הדוב, זוכר היטב את מה שלימדו אותו השאמאנים בילדותו. ''דוב גדול! אנא חלוק איתי מחוכמתך!'', הוא מבקש באדיקות שלא ספק נראית מגוחכת מאוד מהצד.
שלח תגובה