נותר שבוע לרישום המנחים לדרקוניקון 2019
אוהבים להנחות? רוצים להריץ משחק חדש או לנסות הרפתקה או עולם שכתבתם? בואו להנחות בכנס המשחקים של הפונדק - דרקוניקון 2019 יתקיים ב 29-30 באוגוסט בתל-אביב. מנחים מקבלים כניסה חינם ועוד כרטיס לאירוע. הרישום באתר - www.dragoncon.co.il/dm-login.aspx

צילו של הצל -עץ משחק [5/5] (שיטה פרטית, פנטזיה) - התחלנו!

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
tkhag1
תשובות: 1

שליחה על ידי tkhag1 » 16 יוני 2019, 14:02

אומברין
ספוילרהצג
In
רין אומרת "אתרו עבורי את הצייד הירוק, ילד הכלבים ואשו"
ישבתי חצי שעה מול המסך בניסיון לחשוב על משהו חכם ומתוחכם, ואז הבנתי שאין לי שום דבר מעניין להגיד.
א.ש.
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 20 יוני 2019, 21:23

ניצן
ספוילרהצג
OUT
המשפחה הגרעינית:
משפחתו של ואשו - Google Docs#
לא כתבתי את בני הדודים שלו וכו', אתה מוזמן להמציא. ואשו גדל בשבט די קטן אז הוא ביחסים ממש קרובים עם בני דודיו.
חוץ מזה קרא לי מנצ'קין, אבל זה יהיה מגניב אם לטקס ההתבגרות של ואשו תהיה משמעות סיפורית ואולי גם מכאנית, מעבר ל''הגעת לשבט, הראת להם גולגולת, יאללה לך תחפש את הצל''. בכל זאת זה טקס מעבר בין ילדות לבגרות, אמורה להיות לזה הרבה משמעות, במיוחד כשמדובר באחר.

IN
ואשו מסרב לעצור. השבט לא הושמד. הוא לא הושמד. לא יכול להיות שהוא הושמד. אבא לא מת. גם לא אמא, הם חייבים לחיות. ואפרי, לא יכול להיות שמישהי כמוה תמות. או בעלה נאטו עם חוש ההומור שלו. או סואה. או ת'יודה הקטנה שאהבה שואשו מרים אותה על הכתפיים. הם חייבים לחיות. הם לא מתו!
הוא בקושי ישן, נואש לראות את היקרים לו חיים, מתקדם ומתקדם ומחפש אותם. הוא כבר כמעט שכח מטקס הבגרות או מרצונו לספר להם בשמחה על האחרות שלו או על השליחות שלו. הוא פשוט רוצה לראות אותם חיים.
There, where I have passed, the grass will never grow again.

Vae victis.
Hell lord
תשובות: 3

שליחה על ידי Hell lord » 20 יוני 2019, 21:38

אומברין
ספוילרהצג
אומבר מקלל באוויר, עם משמעות כללית של "לא שוב", ואז מתיישב בצד, מחכה לרין שתסיים עם מה שהיא לא עושה הפעם.
I am no nightmare, nightmares fear me
nautti

שליחה על ידי nautti » 21 יוני 2019, 12:45

ביגורן
ספוילרהצג
ביאורן הולך לגורן ומסתכל על הבניין, רואה ת החלון, ואז הוא מבין. הוא נותן לגורן 2 סכינים כדי שישתמש בהם כדי לטפס על הקיר.
ואז הוא מכין שיקוי ריפוי ושותה אותו
אתה חושב שאתה יכול לאיים עלי? עלי?! אני שחקן בפונדק, חיסול דרקונים זה לא המקצוע שלי, זו דרך להעביר את הזמן
סמל אישי של משתמש
dragonitzan

שליחה על ידי dragonitzan » 21 יוני 2019, 12:56

ואשו
ספוילרהצג
אתה רץ. אתה רץ לאורך השממה כמו שלא רצת מעולם.
ואז אתה רואה אותן.
חונות בצל עץ קטן, קבוצה קטנה של ניצולים יושבת, ביניהם אפרי ונאטו.
אנשי השבט שלך.
מצאת אותם.
OUT
לא תקבל משהו מכאני מטקס הבגרות, אבל זה ישפיע (אני מניח) על הדמות שלך ועל היחסים שלו עם השבט שלה.
אומברין
ספוילרהצג
רין
רוחות שונות מתחילות להופיע סביבך, מהנהנות לרגע ומתחילות ללכת לכיוונים שונים.
זה חוזה מספיק פשוט כדי שהרבה רוחות יענו לו, אבל נראה שרבות מהן לא יודעות את הדרך.
OUT
אם אתה רוצה לנסות את מזלך, גלגל קוביית מזל (כלומר 1ק12. 1 - מזל רע מאוד, 2-6 - מזל רע, 7-11 - מזל טוב, 12 - מזל טוב מאוד) ונראה אם אתה בוחר ברוח הנכונה.
אם אתה לא רוצה לקחת את הסיכון, תעשה משהו יצירתי.
אומבר
רין ממשיכה לזהור. היא נראית מבולבלת.
ביגורן
ספוילרהצג
אביעד - תפעל בבקשה. תנסה לטפס עם הסכינים אם בא לך.
המצב הבריאותי של ביאורן משתפר, אבל יש גבול לכמות שיקויי הריפוי שאפשר לשתות ביום.
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 21 יוני 2019, 13:16

ואשו
ספוילרהצג
ואשו ממצמץ, צובט את עצמו עד זוב דם. המראה לא נעלם. החזה שלו מתרחב, פיזית, מרוב שמחה.
''אפרי! אפרי! נאטו!'', הוא צועק במלוא ראותיו, רץ אליהם כמו חץ מקשת. ''אתם חיים, תודה לרוחות! מה קרה! אמא ואבא בחיים? וסואה ובעלה?'', הוא מתנפל על אחותו בחיבוקים, שוכח לחלוטין מהגולגולת על ראשו או מלהקת הזאבים המלווה אותו.

Vae victis.
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 21 יוני 2019, 14:16

אומברין
ספוילרהצג
out
בוא נראה אם יש לי מזל, יש כמה דרכים אבל זה יהיה משעמם וארוך.
tkhag1 גלגל 1d12 וקיבל תוצאה סופית של 6:
6

in
רין מביטה באחת הרוחות ובוחת אחת "נראה לי שזו הדרך" ומתחילה להוביל אותם"
ישבתי חצי שעה מול המסך בניסיון לחשוב על משהו חכם ומתוחכם, ואז הבנתי שאין לי שום דבר מעניין להגיד.
א.ש.
סמל אישי של משתמש
אביעד
תשובות: 31

שליחה על ידי אביעד » 22 יוני 2019, 23:26

ביגורןהצג
לטפס עם סכיני מטבח זה לא רעיון חכם... במיוחד כשגורן הוא רובוט צבאי שמחזיק בציוד לטיפוס באורח קבע. עם זאת, הסכינים האלה בהחלט יכולים לעזור לו - אם יש איזה סדק בקירות שציוד הטיפוס שלו לא יכול להשתמש בו, עוד סכין יהיה נחמד, למרות שלא סביר שרובוט משוכלל כמוהו יזדקק לסכין מטבח כדי לטפס. גורן מטפס על הקיר כדי לבדוק מה יש בקומה השלישית מלבד כבשנים - עם מחסנית בהכנס.
סמל אישי של משתמש
dragonitzan

שליחה על ידי dragonitzan » 07 יולי 2019, 22:38

ביגורן
ספוילרהצג
אביעד... רק עכשיו ראיתי את זה, אבל בבקשה תזרוק קובייה... זה לא פעולה קלה במיוחד, תזרוק בבקשה לפני שאוכל להגיב לכם באמת.
יש לציין שמתחיל להחשיך סביבכם. הלילה מגיע.
*עריכה*
זרקתי לך, יצא 12. להבא תזרוק בעצמך.
IN
גורן מטפס על הקיר. הגלגלים על רגליו מקשים עליו מעט, אבל הוא עולה.
הוא מגיע בערך לקומה השנייה, כשהקיר נהיה חלק יותר, הבליטות בהם השתמש עד עכשיו נעלמות, והוא תקוע. המרחק ממנו אל החלון הקטן של הקומה השלישית לא גדול, ותוכל לקפוץ אל החלון ישר - אבל זה יהיה מסוכן למדי.
אומברין
ספוילרהצג
אתם הולכים במשך זמן ממושך, עד שאתם מגיעים לגופה של מה שנראה כמו ביזון ערבות גדול, שלהקת זאבים חיסלה. הרוח מתפוגגת, ואין משם סימנים ברורים לכיוון ממנו ואשו הלך. ראשה של החיה חסר.
לאט לאט, האזור מחשיך סביבכם. הלילה מגיע.
צללים זעירים, כמעט בלתי נראים, מתחילים לזרום אל תוך גופת הביזון.
OUT
ביזון ערבות: חיה עצומה בגודלה, בערך בגובה של שלושה מטרים ובאורך של כעשרה, עם שש רגליים אדירות וארבע קרניים ענקיות בוקעות מראשה.
ח'אן
ספוילרהצג
הם מחייכים, ומחבקים אותך בחזרה.
"התבגרת," הם אומרים בחיוך. "ידענו שתצליח, ואשו."
אבל אז אתה שואל על שאר המשפחה.
"זמנים... קשים, עוברים עלינו," אומרת אפרי, "הכפר שלנו הושמד על ידי השבט השחור, ונאלצנו לברוח בקבוצות קטנות. אני בטוחה שהוריך בחיים, אבל אני לא יודעת איפה הם. נראה שמצאת לעצמך ציד מכובד, בכל אופן."
OUT
זאבים נשארו לך שניים-שלושה, לא להקה של ממש.
אתה רוצה לעשות משהו עם משפחתך?
נערך לאחרונה על ידי dragonitzan ב 08 יולי 2019, 08:23, נערך פעם 1 בסך הכל.
Hell lord
תשובות: 3

שליחה על ידי Hell lord » 07 יולי 2019, 23:52

אומברין
ספוילרהצג
אומבר ממהר אל גופת הביזון ואומר לרין "תבררי מה קרה כאן - אני אנסה לעצור את הצללים האלה", ובזאת הוא כורע על יד גופת הביזון, מניח את ידו על גוף הביזון ומנסה לעצור את הצללים ולהרחיקם.

Hell lord גלגל 1d20 וקיבל תוצאה סופית של 19:
19
I am no nightmare, nightmares fear me
nautti

שליחה על ידי nautti » 08 יולי 2019, 10:01

ביגורן
ספוילרהצג
בהתחשב בזה שלילה מגיע, ביאורן נכנס לבניין ומתחיל לחשוב איך לבצר את הבניין ללילה. בעדיפות ראשונה יהיה למצוא משהו שיאפשר להם לחסום את הדלת.
nautti גלגל 1d20 וקיבל תוצאה סופית של 10:
10
אתה חושב שאתה יכול לאיים עלי? עלי?! אני שחקן בפונדק, חיסול דרקונים זה לא המקצוע שלי, זו דרך להעביר את הזמן
סמל אישי של משתמש
אביעד
תשובות: 31

שליחה על ידי אביעד » 08 יולי 2019, 10:34

בניגורןהצג
גורן לא טיפש - אין לו ולא היתה לו כוונה להגיע אל החלון החשוף ככה שמי שבפנים יוכל לירות עליו מיד, הגם שאם הוא יציץ גורן יכניס אליו כדור. גורן משתמש בפריסקופ, מכשיר שימושי ביותר שהננסים אוהבים להשתמש בו - והוא מאפשר לך להציץ מתוך פתחים בלי להגיע לפתח בעצמך. הוא מעלה את הפריסקופ למעלה, אל הקומה השלישית, ומציץ כדי לראות מה יש שם.
out
באמת שאני לא מבין... איך אני אמור להיות מסוגל לקפוץ אל הקומה השלישית? יש לי יותר אפשרויות של טיפוס, כמו להשתמש בכדורים כדי ליצור בקיר פגמים שבהם הסכינים יוכלו להיכנס, וגם זה לא ממש הגיוני מציאותית.
תסביר לנו בבקשה כמה חוקי הפיזיקה אמורים להיות תקפים במשחק הזה (כשקסם לא מעורב), כי לא סיכמנו על זה בתיאום ציפיות, אז אני רוצה לדעת.
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 08 יולי 2019, 11:50

אמביון
ספוילרהצג
Out
אני משנה את השם של לחץ סיסמטי לתלסומה (רחוק-גוף)
In
רין מביטה בביזון ומושיטה את ידה ומתרכזת, מניחה לכוחה לקרוע את גופת הביזון לגזרים.

Out
tkhag1 גלגל 1d20 וקיבל תוצאה סופית של 11:
11

א.ש.
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 08 יולי 2019, 12:58

ואשו
ספוילרהצג
ואשו מלא אושר מהפגישה עם משפחתו, אבל יש דברים חשובים על הפרק. ״יש כאן שאמאן?״, הוא שואל.

Vae victis.
שלח תגובה