הושלם שדרוג תחזוקה לפורום
שדרגנו את הפורום לגרסה עדכנית של PHPBB. אם אתם נתקלים בבעיות, זה המקום לדווח: שדרוג תחזוקה לפורום - ספטמבר 2019
בנוסף אנו שוקלים בטווח הארוך יותר לשדרג את מערכת הפורומים למערכת מודרנית יותר ונשמח לשמוע את דעתכם. זה הנושא בו אנחנו מציגים אפשרויות שונות: אז EnWorld עדכנו את האתר שלהם

צילו של הצל -עץ משחק [5/5] (שיטה פרטית, פנטזיה) - התחלנו!

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
nautti

שליחה על ידי nautti » 13 נובמבר 2018, 15:28

ביגורן
ספוילר
הצג
"אין לנו לפחות מפה של גבולות הממלכה ואזור הפיצוץ?" שואל הננס
אתה חושב שאתה יכול לאיים עלי? עלי?! אני שחקן בפונדק, חיסול דרקונים זה לא המקצוע שלי, זו דרך להעביר את הזמן
סמל אישי של משתמש
tkhag1
תשובות: 1

שליחה על ידי tkhag1 » 13 נובמבר 2018, 17:05

ניצן.
ספוילר
הצג
רין מהנהנת לעבר הזקן "סלח לי על כך" היא לוחשת לו בשקט אך במספיק כל כדי שזה ישמע כך שזה נותן את הרושם שהיא אמרה משהו בעייתי והזקן נזף בה, מה שלא כל כך רחוק מהאמת.
ישבתי חצי שעה מול המסך בניסיון לחשוב על משהו חכם ומתוחכם, ואז הבנתי שאין לי שום דבר מעניין להגיד.
א.ש.
סמל אישי של משתמש
dragonitzan

שליחה על ידי dragonitzan » 14 נובמבר 2018, 09:43

ביגורן
ספוילר
הצג
"המפה מאוד פשוטה. זה מישור שחור ומת שנמשך לאורך של כמה עשרות קילומטרים. מלבד זאת, הסירה תשאר אצלכם בחוף. אנחנו לא יודעים אם תצליחו לסיים את המשימה תוך שבוע, אבל אנחנו צריכים לקבוע לכם זמן לפני שנחליט שמתתם וישלחו משלחת חדשה.
ואנחנו לא יודעים מה אתם צריכים לעשות, אבל אתם צריכים להצליח. אין לנו יותר מידע ממה שאמרתי כבר, וזה שהאזור מלא באנרגיה ממישור הצללים."
ואשו
ספוילר
הצג
וואף מתגנב לעבר הזאב, ושולח לך מסרים טלפתיים תוך כדי.
"הוא מתרחק. הוא הולך. הוא מנסה לברוח, פחדן. הוא יילל, אדון. מה לעשות, אדון?"
יש רגע של שקט, ואז וואף משדר לך תמונה.
הזאב מיילל, ושני זאבי צללים דומים נוצרים מתוך הצללים לצידו, מתגשמים לידו. ואז שלושת הזאבים מתחילים לרוץ.
רין
ספוילר
הצג
"למה הבאת את הילדה חסרת הנסיון הזאת?" שואל אדום העור את הנציג שנזף בך. "המטרה של הכינוס הזה הוא להחליט על דרכי הפעולה שלנו כנגד בני השבט השחור, לא ללמד את הצעירים מה עושים בישיבה. הישיבה הזאת חשובה ביותר. אני מבקש ממך להוציא את הילדה הזאת או לספק הסבר מספק."
הנציג משפיל את מבטו, ומגמגם משפט לא ברור.
OUT
אם תשארי במועצה או תצאי - זה תלוי בך.
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 14 נובמבר 2018, 10:00

ואשו
הצג
להסתער.
וואף מסתער על אחד הזאבים, נושך אותו בעורפו נשיכה במלתעות ברזל, וואשו ממהר לשם מהיר כאיילה, ומנחית את האלה על צווארו של הזאב, קוטל אותו.

Meta
וואף:
הח׳אן הטטרי גלגל 1d20 וקיבל תוצאה סופית של 7:
7

ואשו:
הח׳אן הטטרי גלגל 1d20 וקיבל תוצאה סופית של 14:
14
There, where I have passed, the grass will never grow again.

ארבעת ההנאות הגדולות ביותר - מנוחה אחרי אימון קשה, מים לגרון צמא, התבוננות באדם אהוב, וההרגשה שאחרי תפילה.
סמל אישי של משתמש
dragonitzan

שליחה על ידי dragonitzan » 14 נובמבר 2018, 10:25

ואשו
ספוילר
הצג
וואו קופץ על הזאב, אבל הזאב מתחמק מניזוקו ומתחיל לרוץ. הזאבים מתחילים לרוץ יחד איתו, לברוח מהכלא התוקפני. תוך כדי ריצה, הם מייללים, ועוד ועוד זאבים נוצרים מתוך הצל לצידם. למרות שהם ביתרון מספרי עצום, הם בורחים ולא מנסים להתקיף אתכם.
כשאתה מגיע למקום, אתה רואה את הזאבים יורדים במורד הגבעה עליה אתם נמצאים כמו גל מיילל של חשכה, ובתחתית הגבעה, עמוק בעמק, נמצא כפר קטן.
סמל אישי של משתמש
אביעד
תשובות: 43

שליחה על ידי אביעד » 14 נובמבר 2018, 10:27

גורן
הצג
האנרגיה ממישור הצללים יכולה לשפר את הביצועים שלי? אשמח לחקור אותה. אקח סוללות נטענות ואמלא אותן באנרגית צללים.
ביגור
הצג
"אז לא צ-ריך לדאוג לגנ-בים. בואו נ-צא".
out
בק-רוב יימ-אס לי מהדיבור המקו-טע. ואז אני אפסיק אי-תו.
nautti

שליחה על ידי nautti » 14 נובמבר 2018, 10:35

ספוילר
הצג
"שאלה קטנה בגיאוגרפיה לפני שאנחנו יוצאים, באיזה אזור בערך נמצאת לינגאה ביחס לאילהארה? חוץ מזה אין לי יותר שאלות" אומר הננס
out
מבחינתי אפשר להריץ
אתה חושב שאתה יכול לאיים עלי? עלי?! אני שחקן בפונדק, חיסול דרקונים זה לא המקצוע שלי, זו דרך להעביר את הזמן
סמל אישי של משתמש
dragonitzan

שליחה על ידי dragonitzan » 14 נובמבר 2018, 11:10

ביגורן
ספוילר
הצג
"אם כך, אין לכם עוד שאלות? מעולה."
Out
הוא מתעלם מדבריך בכוונה, נאוטי, אבל אתה יודע שלינגאה זה מצפון לאילהארה (יש מפה בבני המפלצות).
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 14 נובמבר 2018, 11:30

ניצן
ספוילר
הצג
Out
נגיד שהזימון למועצה היה לפני ארבע ימים אוקיי?
בכל מקרה הוספתי קינוי לארצות מעבר לערבות.
In
היא מביטה באדום העור ואז בזקן השבט שלה זה יכול לפגוע במוניטין המסחרי שלנו המילים של זקן הל-קן מהדהדות בראשה, היא אינה מסכימה אימו על קוו הפעולה הזה אך הוא מבוגר ומנוסה ממנה, אך היא בטוחה שיש להזהיר מפני המדבר השחור.
היא חוזרת להביט באדום האור "אני כאן בגלל שאני עדה למה שנשאר אחרי מתקפה יוצאת דופן. לפני ירח אחד שלחנו שיירת מסחר לעבר הארצות חסרות הצבע, שלחנו איתם את אחד הנבחרים שלנו, לפני כשבועיים כיבלת זימון מצוקה מאותו נבחר וזומנתי, אך הזימון נכשל ושוגרתי רק חלק מהדרך, כאשר הצלחתי להגיע לשם ראיתי מחזה מטריד ביותר, רדיוס של כ4 קילומטרים של מדבר שחור מצלק את הנוף" היא ניגשת קדימה לעבר מרכז המועצה מורידה מחגורתה שקיק גדול, היא מניחה אותו על השולחן ופותחת אותו, בתוכו נראה חול שחור משחור.
"אך היעלמות השיירה והרס השטח הם לא הדבר המטריד ביותר, כאשר פתחתי את "העניין השלישית"שלי כדי למצוא את נשמות בני השבט לא היה שם שום נשמה מלבד אחת, הנשמה של הנבחר שגם היא בקושי החזיקה את עצמה מלהתפורר והייתה שחורה כמו החול מסביבי, היא אמרה לי "תחפשי את הצל של הראשונה" לפני שהתפוררה לחלוטין. חזרתי ודווחתי לזקנים השבט והם פתחו בחקירה, הם גילו מספר מקומות בערבה שהושחרו באותה דרך" היא מביטה הדובר האדום מורידה את ראשה בנימוס וחוזרת למקומה.
נערך לאחרונה על ידי tkhag1 ב 14 נובמבר 2018, 15:40, נערך פעם 1 בסך הכל.
ישבתי חצי שעה מול המסך בניסיון לחשוב על משהו חכם ומתוחכם, ואז הבנתי שאין לי שום דבר מעניין להגיד.
א.ש.
nautti

שליחה על ידי nautti » 14 נובמבר 2018, 11:37

ביוגרן
ספוילר
הצג
מריצים?
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 14 נובמבר 2018, 11:51

ואשו
הצג
ואשו משפשף את עיניו, מוודא שהוא רואה את האמת. זאב אפל, פחדן ומשתכפל... זה לא טבעי. אבל הוא חייב לעצור את זה, ולו כי הוא התחיל בציד, וחינכו אותו לסיים את מה שהתחיל.
עצור. ואשו מוציא את הקשת מהאשפה, דורך ויורה. כשגל כזה צפוף שועט מולך, הסיכוי להחטיא אפסי.

Meta
הח׳אן הטטרי גלגל 1d20 וקיבל תוצאה סופית של 6:
6
There, where I have passed, the grass will never grow again.

ארבעת ההנאות הגדולות ביותר - מנוחה אחרי אימון קשה, מים לגרון צמא, התבוננות באדם אהוב, וההרגשה שאחרי תפילה.
סמל אישי של משתמש
אביעד
תשובות: 43

שליחה על ידי אביעד » 14 נובמבר 2018, 11:55

ביגור
הצג
לא. אני רוצה להישאר ולדבר איתם. נריץ אחר כך.
(מה יש להריץ? אנחנו נוסעים בספינה לאילהארה, זה הכל...)
Hell lord
תשובות: 3

שליחה על ידי Hell lord » 14 נובמבר 2018, 15:28

אומבר
ספוילר
הצג
Out
אני עם כל הציוד עלי. אמרתי שלבשתי את הכל והצטיידתי בהכל.
In
אומבר מתקרב בזהירות למגילות שג'יבריש כתוב עליהן, ונוגע בהן עם קצה החרב שלו בזהירות, למקרה שמוטלות על המגילות קללות שיפגעו במי שינסה לגעת בהן, וכך גם לגבי הספרים. אם דבר לא קורה אומבר לוקח את המגילות והספרים.
Out
לא ממשיך עם התגובה למקרה שכן קורה משהו
I am no nightmare, nightmares fear me
סמל אישי של משתמש
dragonitzan

שליחה על ידי dragonitzan » 15 נובמבר 2018, 09:42

אומבר
הצג
כשאתה נוגע במגילות דבר לא קורה, אבל הספרים משחררים גל הדף קטן שדוחף אותך מעט אחורה. אתה מכיר ספרים קסומים שנעולים בקסם, ולרוב הם לא פוגעים במי שמנסה לפתוח אותם אבל לא נפתחים אלא אם הוא עושה את הלחש הנכון.
אתה שומע רעש של צעדים במדרגות מתחתיך.
ביגור
ספוילר
הצג
אביעד, בלי ציניות בבקשה. אני מריץ.
- - -
אתם הולכים לנמל, ושם אתם מוצאים את הסירה - היא קטנה למדי בקשוי תכיל את כולכם, אבל הזמן יקר וזאת סירה מהירה.
בתוך הסירה יושב בחור זקן למדי ולבוש שריון, בעל יד אחת. לא נראה שהוא שם לב אליכם, אבל נראה שהוא מחכה למשהו.
רין
הצג
יש לחשושים בקהל, ונראה שהמסר שלך עבר. הצלחת להבהיל אותם, ונטוע בהם את הפחד מהשבט השחור.
"אתם סוחרים עם השבטים חסרי הצבע?" צועק מישהו מהקהל.
"מכשפה!" צועקת מישהי אחרת.
"מסחר עם השבטים חסרי הצבע יביא אותם אלינו! אסור לשבטים חסרי הצבע להכנס לערבות!"
"בוגדים!"
"אתם בטח משתפים פעולה עם השבט השחור!"
כעת הצעקות באות מכל כיוון, מציפות אתכם.
"את תראי מה זה כשנחזור," לוחש נציג הלה-קן.
ואשו
הצג
החץ פוגע באחד הזאבים, אבל כשהוא רץ משם אתה רואה את החץ תקוע בקרקע.
הזאבים ממשיכים בהסתערות.
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 15 נובמבר 2018, 11:22

ניצן
ספוילר
הצג
הכתפיים של רין נופלות והיא מביטה בזקן השבט שלה בבושה, היא יוצאת ממפגש השבטים הפחד הוציא אותם מדעתם היא חושבת בעצב.
Out
זקני השבט שלי יוצאים גם או שהם מנסים להרגיע את הרוחות?
א.ש.
שלח תגובה