לא רואים הודעות חדשות בפורום?
כדי לפתור את הבעיה עלייך לרענן את העמוד הבעייתי באמצעות f5 במחשב או סמל הרענון בטלפון החכם.

צילו של הצל -עץ משחק [5/5] (שיטה פרטית, פנטזיה) - התחלנו!

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
dragonitzan

שליחה על ידי dragonitzan » 05 דצמבר 2018, 20:13

ביגור
ספוילרהצג
יש לך פצצה שמתפוצצת ישר במגע עם משהו ופצצה דביקה שנצמדת לאויב/מקום ומתפוצצת רק כשיש יצורים חיים בסביבתה, אבל מורידה פחות נזק ובפיצוץ יותר קטן.
*בנשמה יש שלושה חלקים - השער הפנימי, שמתעל אנרגיה ממישורים אחרים, האישיות שקובעת את... האישיות שלך וגרעין הנשמה, שמרכז הכל ביחד. הפצצה הדביקה מזהה גרעיני נשמות, חלק הנשמה היחיד שחסר אצלך (לך יש גרעין נשמה מלאכותי), ולכן היא לא מתפוצצת בתוכך.
הל
ספוילרהצג
תמחק את אחת ההודעות.
IN
"אתה סותר את עצמך. אתה זה שקובע לאן אתה הולך והיכן אתה גר, וזה מחדל חמור אם אתה לא זוכר את המקום בו ישנת. בנוסף, לא עבר יום בזמן שאנו בחדר הזה, וקודם טענת שאתה קיבלת את המכתב מעט לפני שיצאת לכאן. אני מבקשת ממך לספר את האמת, רק האמת, וכל האמת. אם תשקר עוד פעם אחת, הלהבות יכלו אותך."
רישו
ספוילרהצג
המועצה התכנסה מחדש לצד בניין המועצה ההרוס. הוא מלא בגופות ודם, והוא אינו ראוי לשימוש כלשהו מלבד התאבלות. המועצה קטנה בהרבה ממה שהיא הייתה קודם, אבל הם נראים החלטיים יותר.
"בעקבות האירועים שקרו כעת," אומר האחר האדום הכהה שאירגן את הישיבה מקודם לואשו ורין כשהם מגיעים, "החלטנו כי עלינו לפעול כעת. ננסה לגייס אחרים נוספים, אבל כעת האחרים שבינינו יתקבצו לשלוש קבוצות קרב קטנות. מטרת קבוצות הקרב היא לגלות את מקור בני השבט השחור, לשרוד את המשימה ולחזור למקום בטוח, ואז להנהיג כמה שיותר שבטים למקום זה ולהפיל את הצללים. נתחלק לשלוש משום שזו משימת התגנבות - כמות גדולה מדי תפיל את המשימה, ובנוסף עלינו לכסות חלק גדול כמה שיותר. הקבוצות הן אלה," הוא מוציא מגילה קטנה, מביט באחרים שנותרו, חושב קצת, רושם משהו ומקריא.
"אני, אלארוג וביסטארקול," האחר הירוק והאחר הורוד מהנהנים. "לון, רקאשין וג'אראאדור, אתם הקבוצה השנייה." האחר הקן-לה האחר, האחר האדום הבהיר והאחר הסגול מביטים זה על זה, "ולסיום ואשו ורין כקבוצה שלישית. לצערי אין אנו מתחלקים בשלוש, אבל שניכם הראיתם יכולות לחימה מרשימות. מי יתן ותצליחו במשימתכם. הקבוצה הראשונה פונה צפונה, השנייה דרומה והשלישית מזרחה. יש שאלות?"
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 05 דצמבר 2018, 20:30

רישו
ספוילרהצג
"אין, אבל הצלחתי להילחם כראוי בעיקר הודות לרוחות הלוחמים שנפלו והשאילו לי את כוחם, אני אצטרך יכולת כל שהיא בשביל להגביר את יעילותי, אפילו אם היא זמנית" רין אומרת ומביטה האחרים "בנוסף כדי שאני ובן שבטי ניצור חוזה תקשורת בינינו ובין ובינך בשביל להעביר מידע במהירות"
נערך לאחרונה על ידי tkhag1 ב 05 דצמבר 2018, 20:31, נערך פעם 1 בסך הכל.
כדאי להכות ראשון אבל תמיד עדיף להכות אחרון.
nautti

שליחה על ידי nautti » 05 דצמבר 2018, 20:31

ספוילרהצג
ביאורן זוחל באיטיות ובודק את הפצע של החייל הפצוע. ואז הוא צועק על החיילים "קדימה, קדימה, קדימה, תתקפו את המתנקש, יש הרבה יותר מכם מאשר ממנו . עכשיו גם יש לכם שיקויי ריפוי, אז פשוט תוודאו שאתם לא מתים ביריה הראשונה והכל יהיה בסדר, אני אטפל בפצועים" ואז ביאורן חוזר לטפל בפצוע ומחפש שוב קליע או משהו דומה.
לחיפוש
nautti גלגל 1d20 וקיבל תוצאה סופית של 8:
8

להמשך הטיפול
nautti גלגל 1d20 וקיבל תוצאה סופית של 3:
3
אתה חושב שאתה יכול לאיים עלי? עלי?! אני שחקן בפונדק, חיסול דרקונים זה לא המקצוע שלי, זו דרך להעביר את הזמן
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 05 דצמבר 2018, 20:56

רישו
ספוילרהצג
''לא, צ'יף'', אומר ואשו בהחלטיות, ונזכר שהוא עומד מול זרים. ''אממ... אצלנו צ'יף הציד הוא המנהיג הזמני, שנבחר להוביל את הלהקה בציד''. הוא מביט ברין. ''להקה של שני אנשים, מתוכם אחת נערה, היא בחירה גרועה, אבל זה מה שיש... מתי נצא לציד, צ'יף?''.
There, where I have passed, the grass will never grow again.

Vae victis.
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 06 דצמבר 2018, 21:21

רישו
ספוילרהצג
ואשו מרגיש כאב חד כאשר עקב מגפה של רין משטח את רגלו.
"בכל מקרה..." רין אומרת ממתינה לתשובה.
Out
תריץ אחרי יצירת החוזה והיציאה לנקודה רלוונטי בבקשה

סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 07 דצמבר 2018, 17:55

רישו
ספוילרהצג
לא נראה שואשו שם לב לכאב.

OUT
תגובה חסרת טעם, אני יודע, גם התגובה שלך היתה חסרת טעם.
There, where I have passed, the grass will never grow again.

Vae victis.
Hell lord

שליחה על ידי Hell lord » 09 דצמבר 2018, 22:42

ספוילרהצג
OUT
אני לא מגיב לקטע של לא זכר איפה אומבר ישן כי אני חשבתי שזה פשוט משימות מאורגנות שאירגנו אנשים "מלמעלה" וכל מה שאומבר עושה זה פשוט את העבודה המלוכלכת - ובמקרה כזה הוא לא אמור לדעת את שם הפונדק.
IN
אומבר מושך בכתפיו, בבירור לא מתרשם מאוד מהאיומים של דארה. "אני לא שיקרתי לך, ואבקש ממך בנעימות להפסיק ולפגוע בכבודי. שאלת אותי מתי זה קרה ועניתי לך - זה הגיע אלי אתמול, אך קראתי את זה היום בבוקר."
I am no nightmare, nightmares fear me
סמל אישי של משתמש
אביעד

שליחה על ידי אביעד » 10 דצמבר 2018, 10:43

ביגורהצג
אמרתי קודם, אני משתמש בפצצה הרגילה.
סמל אישי של משתמש
dragonitzan

שליחה על ידי dragonitzan » 11 דצמבר 2018, 18:09

אומבר
ספוילרהצג
תקרא שוב את ההודעה הראשונה שלי לך. כתוב שם איפה ישנת, וזה לא בפונדק. אחרי זה תגיב מחדש.
ביגור
ספוילרהצג
החיילים מסתערים לעבר הצלף, אבל אחד מהם נופל תוך כדי ריצה. כאשר הם מתקיפים הם הרבה יותר פגיעים למוות במכה אחת.
מחכה לפעולה אמיתית מאביעד, החיילים מגיעים אל הצלף בתור הבא.
ביאורן מוצא חתיכת מתכת שנראית כמו קליע רובה, רק מחודדת מאוד בקצה שלה ולא מכילה עקבות נוזל שריפה או רכיבים אלכימיים.
רישו
ספוילרהצג
"את... יכולה להסביר על החוזים?" שואל אחד מהאנשים. "החוזים מפחידים אותי, ועוד אנשים. מה שעשית שם באולם... לא הבנו מה קרה שם. אנחנו מעדיפים שלא להתעסק עם זה..."
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 11 דצמבר 2018, 18:24

ניצן
ספוילרהצג
Out
היכולת אינה סוד מסיבות ברורות מעיליו"
In
רין מחייכת "אין מי מה לפחד, החוזים כשמם כן הם, אני מסוגלת ליצור חוזה אם כל יצור שמעוניין בכך והוא רשאי להסכים או לסרב, אני יכולה לקבל או לתת תמורת מחיר או ללא מחיר כוחות יכולת זיכרון..." רין מסבירה בפירוט על סוגי החוזים השונים הזמנים ועוד...
אחרי הרבה מאוד זמן שהיא גומרת להסביר היא שואלת "אז אתה מבין?

סמל אישי של משתמש
אביעד

שליחה על ידי אביעד » 11 דצמבר 2018, 18:34

בפעם השלישיתהצג
אביעד כתב:
02 דצמבר 2018, 20:22
גורן ממשיך בהסתערות. כמו שתכנן, ברגע בו הברנש יורה את החץ שלו לעבר אחד החיילים, גורן יורה לעברו פצצה אחת. כך הוא מרוויח שלושה יתרונות: האחד - הברנש חשוף. השני - הברנש אינו יכול לתקוף בחזרה. השלישי - היוזמה עוברת לידיו.
meta
אביעד גלגל 1d20 וקיבל תוצאה סופית של 11:

להתקפה
out
סליחה...
ליתר ביטחון הבאתי את התגובה שוב. להבא אפשר להזכיר לי גם בוואטסאפ
dragonitzan כתב:
05 דצמבר 2018, 20:13
יש לך פצצה שמתפוצצת ישר במגע עם משהו ופצצה דביקה שנצמדת לאויב/מקום ומתפוצצת רק כשיש יצורים חיים בסביבתה, אבל מורידה פחות נזק ובפיצוץ יותר קטן.
*בנשמה יש שלושה חלקים - השער הפנימי, שמתעל אנרגיה ממישורים אחרים, האישיות שקובעת את... האישיות שלך וגרעין הנשמה, שמרכז הכל ביחד. הפצצה הדביקה מזהה גרעיני נשמות, חלק הנשמה היחיד שחסר אצלך (לך יש גרעין נשמה מלאכותי), ולכן היא לא מתפוצצת בתוכך.
אביעד כתב:
10 דצמבר 2018, 10:43
אמרתי קודם, אני משתמש בפצצה הרגילה.
אני יורה פצצה רגילה על הצלף ויצא לי 11 בקוביה
סמל אישי של משתמש
dragonitzan

שליחה על ידי dragonitzan » 11 דצמבר 2018, 19:18

ביגור
ספוילרהצג
dragonitzan כתב:
05 דצמבר 2018, 14:59
הפצצה פוגעת לרגלי הדמות ומתפוצצת, אבל לא נראה שהיא משפיעה עליו.
הגבתי על פעולת הפצצה. מה אתה עושה עכשיו?
nautti

שליחה על ידי nautti » 11 דצמבר 2018, 21:04

ביגור
ספוילרהצג
שאלה, במה החיילים חמושים? בכל מקרה
In
ביאורן מנסה לטפל בחייל כמיטב יכולתו ומכין לו מרק. הוא די חסר תועלת בקרבות שבהם האויב מוריד את החיילים במכה. חוץ מזה, ביאורן מקפיד לסמן את מיקום הקליע ובשום פנים ואופן לא נוגע בו. יש לו רובוט בצבא. הרבה יותר הגיוני לתת לו לטפל בקליע, נניח, למקרה שהוא מצופה בחומצה.
הכנת מרק
nautti גלגל 1d20 וקיבל תוצאה סופית של 8:
8
אתה חושב שאתה יכול לאיים עלי? עלי?! אני שחקן בפונדק, חיסול דרקונים זה לא המקצוע שלי, זו דרך להעביר את הזמן
סמל אישי של משתמש
אביעד

שליחה על ידי אביעד » 11 דצמבר 2018, 21:49

ביגורהצג
גורן ממשי להתקדם אל המתנקש המוזר. הוא יותר מוזר, אז הוא לא מפחד. הוא לא באמת הרגיש פחד בעבר. הוא מנסה להסתכל על המתנקש ולבחון אותו תוך כדי שהוא מקרב אליו.

תנועה כפולה אל היצור אם אפשר.
זיהוי כל מיני פרטים ביצור, מי הוא ומה הוא:
אביעד גלגל 1d20 וקיבל תוצאה סופית של 16:
16
סמל אישי של משתמש
dragonitzan

שליחה על ידי dragonitzan » 12 דצמבר 2018, 13:34

ביגור
ספוילרהצג
המרק של ביאורן מתבשל לאיטו, וריח טוב עולה באוויר.
גורן מגיע לבסוף אל הצלף, ומבין מה מוזר בו כל כך. הוא לא אנושי - הוא מכונה. הוא דומה במראהו לגורן, אבל פחות אנושי - הפנים שלו לא דומות לפני אנוש, והן כדור מתכתי עם כמה עיגולים משונים ומעגלים טכנומאגיים, הפורפורציות של גופו אינן אנושיות, עם רגליים קצרות וידיים ארוכות מדי וחזקות, ויד שמאל שלו אינה יד כלל, אלא רובה משוכלל שמחובר לכתפו ובעל שלושה קנים שונים ועשרות מערכות משונות.
על חזהו של המכונה (אני אכנה אותו גולם כי זה המונח המדויק, אם זה מבלבל תגידו) מצויר בשחור האות 1. שאר הגולם עשוי ממתכת אדומה-כתמתמה.
חייל נוסף נופל, וחייל אחר נפגע כאשר הקליע חודר דרך החייל האחר. הגולם מתעלם מגורן.
OUT
החיילים חמושים בחניתות ארוכות ואקדחים קצרי טווח.
שלח תגובה