נפתחה הגשת המשחקים לדרקוניקון 2020
עוד שלושה חודשים לדרקוניקון, ומערכת הרישום להגשת משחקים לכנס נפתחה! הריצו את משחקי התפקידים האהובים עליכם, ארגנו אירועי משחקי לוח, תגישו משחק תפקידים חי וכל משחק אחר. https://www.dragoncon.co.il/dm-login.aspx

צילו של הצל -עץ משחק [5/5] (מהדורה 5, פנטזיה) - התחלנו!

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
Hell lord
תשובות: 3

צילו של הצל -עץ משחק [5/5] (שיטה פרטית, פנטזיה) - התחלנו!

שליחה על ידי Hell lord » 30 ינואר 2020, 22:18

אומבר בוחן את החדר, ומחפש מכשירים ולחשים שונים שמטרתם לצוטט לשיחה שמתנהלת. לאחר שהוא מוודא שאין כאלה או מבטל את אלה שישנם הוא פונה אל האחרים.
"אני אומבר סאנגוויס, לוחם וקוסם, לכאורה בשירות מועצת הקוסמים - האנשים שלקחו אותנו. אל תסמכו עליהם ואל תתנו להם שום פיסת מידע. לפני כמה חודשים ראש המועצה השתגע וכתב מגילות מלאות ג'יבריש, שרק כאשר יצורפו ביחד אפשר יהיה להבין אותן - אחת מהחתיכות האלה מצויה בידי, השאר בידי המועצה, אבל אני לא סומך עליהם. במקרה הטוב הם יקחו את המגילה ויכלאו אותנו, במקרה הרע הם משתפים פעולה עם הצל."

סריקת החדר:
Hell lord גלגל 1d20 וקיבל תוצאה סופית של 20:
20
I am no nightmare, nightmares fear me
סמל אישי של משתמש
dragonitzan

שליחה על ידי dragonitzan » 30 ינואר 2020, 22:38

אין סודות בחדר. לא מרגלים, לא מאזינים, לא מלכודות - הם נתנו לכם אוהל נח במטרה שיהיה לכם נח, וככל הנראה סומכים עליכם.
סמל אישי של משתמש
אביעד
תשובות: 46

שליחה על ידי אביעד » 31 ינואר 2020, 00:38

"מה זה המדבר השחור?" גורן שואל את רין, ואז פונה לאומבר בלחש: "ולמה אסור לנו לסמוך על המועצה, מלבד העובדה שהם חבורת זרים נחמדים?"
סמל אישי של משתמש
tkhag1
תשובות: 1

שליחה על ידי tkhag1 » 31 ינואר 2020, 01:09

"אתה בטוח שאין כאן משהו אישי נגד המועצה? מכאן ועד להנחה שהם עובדים עם הצל זה... מעט יוצא דופן" היא אומרת "והמדבר השחור הוא אזורים ענקיים של עפר שחור במקום בו היה חיים, בדיקה שעשיתי מגלה שמה שזה לא יהיה שיוצר אותם, כנראה הצל, מכלה אפילו נשמות שהיה בשטח ההתפרצות, בהנחה שמדובר בהתפרצות"
החיים אינם סידרה של אכזבות או הצלחות, הם פשוט סדרה של אירועים.
משמעות ואלוהות הם קונספט אנושי שנועדו למלאה תחושת ריק פנימית.
הפחד מהמוות הוא פחד מאי ידיעה, שהוא עצמו שורש הפחד.

ארבע לפנות בוקר הוא זמן נהדר להרהר במשמעות החיים... או לקשקש בחוסר הגיון.
nautti

שליחה על ידי nautti » 05 פברואר 2020, 08:55

"תודה על האזהרה, אומבר, אין לי שום דבר שהם רוצים, אבל לפחות עכשיו אני יודע ממה צקיך להיזהר"
אתה חושב שאתה יכול לאיים עלי? עלי?! אני שחקן בפונדק, חיסול דרקונים זה לא המקצוע שלי, זו דרך להעביר את הזמן
Hell lord

שליחה על ידי Hell lord » 06 פברואר 2020, 07:09

"יש משהו אישי כנגד המועצה, אבל זה לא העניין. אני חשתי בנוכחות המועצה באזור עוד לפני הקרב עם קאגה. לא נראה לכם מעט חשוד שהם הצטרפו דווקא בתזמון שכזה, עם סוף הלחימה ואחרי שכוחות הצללים נוצחו בקושי? עם כמות הקוסמים שהיו שם הם היו יכולים לחסל את הצל בקלות עוד לפני שאנחנו היינו מגלים על קיומו" מגיב אומבר לדבריו של גורן.
סמל אישי של משתמש
אביעד

שליחה על ידי אביעד » 09 פברואר 2020, 23:48

"מה חשוד בזה? אם הם רצו לנצח את הצל הם יכלו, אבל אם הם רצו שהצל ינצח הם היו יכולים לעזור לו ואם הם רצו שנמות ממנו הם היו יכולים לחסל אותנו בלי בעיה בכלל. ההסבר הסביר ביותר הוא שהם הגיעו בשיא המהירות שלהם אל הצל - צבא גדול זז לאט.
אבל יש משהו שאני צריך לספר לכם: היה לי 'חלום', אולי הוא קשור למה שקורה כאן. ראיתי קריסטל ירוק בעמק, אז פיצוץ שהשמיד את העיר אליהראה, ואיש זקן, מת, ליד מגילות רבות מספור." אומר גורן, מתאר את האיש הזקן ואת העמק. "אז ראיתי ננס במעבדה, אליה הגענו כשחקרנו את חורבות אילהארה ובה עמד שער שהוגן על ידי אותו הננס, שעבד כנראה למעל 'הצל'. דרך השער הזה עברנו והנה אנחנו כאן."

out
הקריסטל מהחלום - הוא נמצא בתוך עמק שדומה לתוואי שטח שראיתי בעבר?
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 10 פברואר 2020, 16:52

''גם אני זוכר מראה כזה!'', ואשו קורא. ''אני לא זוכר מתי... הקריסטל הוא בוודאי כלאה של הרוח הגדולה!'', הוא מכנה את יצירה בשם הנפוץ לה בשבטי המערב.
There, where I have passed, the grass will never grow again.

ארבעת ההנאות הגדולות ביותר - מנוחה אחרי אימון קשה, מים לגרון צמא, התבוננות באדם אהוב, וההרגשה שאחרי תפילה.
סמל אישי של משתמש
dragonitzan

שליחה על ידי dragonitzan » 25 פברואר 2020, 16:33

לפתע, נראה שואשו מבין משהו. "כמובן!" הוא צועק וקם על רגליו. "וואף, אני יודע איפה היא! בוא!" בלי שאתם מצליחים לעצור אותו הוא נעלם מהאוהל, וואף אחריו, וגם אם אתם מחפשים אחריו אתם לא מוצאים אותו.

Out
לאור עזיבתו של ח'אן את המשחק, אני נפטר מואשו. בספוילר למטה מתואר הסוף שלו - אבל אני מבקש רק ממי שבאמת יודע להפריד ידע דמות שחקן לקרוא את הספוילר.
ספוילר
הצג
ואשו נכנס לאוהל הפיקוד של דררה בזמן שהיא עומדת מעל מפה מסובכת של הערבות, מנסה לתכנן מסלול למקום לא ברור.
"מה אתה רוצה?" היא שואלת, קולה קר.
"אני הבנתי איפה יצירה נמצאת! זה לא רחוק, אני יכול להגיע לשם תוך שלושה ימים! ואז כל זה יגמר - "
"לא." דארה קמה בחדות, שולפת את חרבה ומדליקה אותה בלהבות.
"דארה?" שואל בחשש ואשו, אבל מגיב לאט מידי.
דארה נועצת את חרבה בבטנו, ושולפת אותה בתנועה חלקה וקטלנית. ואשו היהלום קורס לקרקע.
"אני לא יכולה לאפשר את זה," היא אומרת. "ניסיתי להיות נחמדה אליכם, אבל אני לא יכולה לאפשר את זה. לשחרר את יצירה לא הולך לגמור כלום."
דארה העבירה את מבטה לכלב המפוחד בפינת החדר.
"אני מניחה שאתה לא הבנת את מה שהוא הבין עדיין," היא אומרת, קולה עדיין קר ואכזרי. "לך, לפני שאני אתחרט."
וואף נמלט דרך דלת האוהל, ובורח מהמחנה הכי רחוק שהוא יכול, מייבב.
באווחת יד להבות עוטפות את ואשו, וגופתו נעלמת לאפר שמתפזר על רצפת האוהל.
"בראג?" קוראת דארה, ובריון גדול במדי צבא נכנס לאוהל. "הגיע הזמן שנתחיל בתוכנית התקיפה."
nautti

שליחה על ידי nautti » 28 פברואר 2020, 18:55

"טוב, זה מוזר. היה לי חלום דומה בלילה לפני שיצאנו למסע, רק שהוא כלל גם אותך. נדמה לי שניסיתי לספר לך על זה בספינה. לאילהארה."

ואז ביאורן יושב וחושב קצת.

"אוקיי, יש לי ניחוש, רק ניחוש, בנוגע למקום של יצירה. ואשו הבין את זה לפני 2 דקות בערך, ואז נעלם. אין לי מושג איך הוא הבין את זה, אבל בהתבסס על זה שלכולנו, כולל ואשו, היו חלומות דומים, אני חושב שאפשר להניח שואשו ראה את החיזיון של הקריסטל בחלום שלו, כמוני וכמו גורן. עכשיו, לא אני ולא גורן מסוגלים לזהות את המיקום של הקריסטל, כנראה כי אף פעם לא היינו שם, אבל ואשו גילה את זה. כלומר, הוא ראה בעבר את הקריסטל, או את המקום שבו הוא נמצא, ובהתבסס על זה שואשו גדל בחברה שבטית בערבה, אני מוכן להתערב שלא היו לו הרבה הזדמנויות לראות עולם, כלומר, הקריסטל שהופיע בחלומות שלנו כנראה נמצא בערבה, ליד השבט של ואשו."
אתה חושב שאתה יכול לאיים עלי? עלי?! אני שחקן בפונדק, חיסול דרקונים זה לא המקצוע שלי, זו דרך להעביר את הזמן
Hell lord

שליחה על ידי Hell lord » 29 פברואר 2020, 19:38

אומבר מהנהן למשמע דבריו של גורן, ואומר "היה גם לי חלום בדיוק זהה לזה שלכם, מלבד כמה פרטים... עם זאת אני חושב שאני יודע לבאר כמה פרטי מידע".
"בחלום שלי לא ראיתי אף אחד מכם, אלא את אימי שנספתה כאשר היא יצאה לצוד שד - ונעלמה בתוך מעגל הרס כמו האחד שכילה את איליהארה. הזקן והמגילות הם ראש המועצה והמגילות שעליהן דיברתי. על מנת להמשיך ולהתקדם אנחנו מוכרחים לשכנע אותם לתת לנו את המגילות האחרות. אולי נספר להם שבגלל שאנחנו החמישה אולי אנחנו נוכל לפרש את המגילות? בכל מקרה, אמא שלי... ככל הידוע לנו היא נספתה, אבל אני ראיתי אותה לאחרונה, למעשה זמן מועט לפני שפגשתי בכולכם. אני מאמין שלא מדובר בה אלא בשד שמתחזה אליה... אבל כך או כך אם נתפוס אותה נוכל לקבל ידע רב".
אומבר מסיים עם האמירה "בכל מקרה כל הדרכים מובילות לדארה, ראש המועצה הנוכחית. על מנת לקבל גישה לשאר המגילות אנחנו צריכי לפנות אליה, ואם מישהו ידע לספר לנו פרטים נוספים על אנשים שלכאורה שרדו את מעגלי ההרס זו תהיה היא - למרות שאני מתעקש שתשמרו בסוד על המידע שחשפתי בפניכם. איני סומך על המועצה לשמור על דברים פעוטים - ובטח שלא על גורל העולם. בנוסף לכך אם למישהו מכם יש מושג לאן הלך ואשו אשמח לדעת כדי שנוכל לאסוף אותו וללכת לדארה."
סמל אישי של משתמש
אביעד

צילו של הצל -עץ משחק [4/5] (שיטה פרטית/מהדורה 5, פנטזיה) - התחלנו!

שליחה על ידי אביעד » 05 מרץ 2020, 20:26

"נצא לדארה כדי לקחת את המגילות האחרות. אולי חברי המועצה יוכלו לתקן א-את היד שלי." מחליט גורן. "אבל לפני זה בואו נבדוק מה קורה כאן. אם הם כל כך חשודים אולי יש להם איזו מ-גילה שאנחנו צריכים.". החבורה יוצאת מהאוהל לכיוון האוהל של המפקדת. הם צריכים לראות מה כתוב במגילות האלה, וזה נראה שלפחות חלק מהן נמצא אצלם.
סמל אישי של משתמש
dragonitzan

שליחה על ידי dragonitzan » 09 מרץ 2020, 10:25

כשאתם מגיעים לאוהל של דארה, אתם רואים שני שומרים חמושים עומדים בפתחו. כל אחד מהם מחזיק חנית ארוכה כך שהן מוצלבות על הכניסה.
"אנחנו מצטערים," אומר השומר הראשון, "אבל דארה בישיבה חשובה עכשיו. לא נוכל לתת לכם להיכנס."
"יש לנו הוראות מפורשות לא להכניס איש לישיבת המלחמה," אומר השני. "אתם נכללים בהוראה זו, לא משנה איזה אל בחר אתכם."
"הישיבה תימשך עד הערב, ויכולה להיגרר עד אמצע הלילה," מוסיף הראשון. "דארה לא מעוניינת בכם בישיבת המלחמה הזו, ככל הנראה."
"נבקש מכם ללכת מפה," מסיים השני, "לפני שדארה תגלה על מה שקרה פה כעת."
Hell lord

שליחה על ידי Hell lord » 09 מרץ 2020, 21:55

אומבר פונה אל השומרים בכעס ואומר להם "אתם יודעים מי אני? מי אנחנו? אני הבן של נוקס נייטפול, ואנחנו כולנן מצויים בשליחות מהותית בשם המועצה והעולם כולו. לא משנה איזו ועידה יש לה שם בפנים, מה שבאנו לומר בעל חשיבות רבה יותר, והיא תעצור את הישיבה לכבוד זה. אתם מוזמנים להכנס ביחד איתנו כדי לוודא את העובדה הזו אם אתם לא מאמינים לי", ובמהלך כל הדברים האלה אומבר מדגיש את דבריו עם תנועות ידיים בולטות ודיבורים מתלהמים.

Hell lord גלגל 1d20 וקיבל תוצאה סופית של 8:
8
סמל אישי של משתמש
dragonitzan

שליחה על ידי dragonitzan » 09 מרץ 2020, 22:39

"אני לא חושב," מתכווץ לאחור השומר הראשון. "אבל אם זה כל כך חשוב לך אל תתערב אותנו בבקשה..."
שלח תגובה