ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

צילו של הצל -עץ משחק [5/5] (שיטה פרטית, פנטזיה) - התחלנו!

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 06 ספטמבר 2019, 12:51

ואר
ספוילרהצג
הנער הוא בחור ארוך רגליים עם עור ירוק זית, שלבוש רק במכנסי עור, ונושא קשת ואלה ארוכה. כמה זאבים וכלב ציד אימתני למראה מקיפים אותו.
''אני אלך עם הכלבים ואארוב מאחוריו. סמני לי בשריקה מתי לתקוף'', מוסר ואשו בלאקוניות לרין ורץ חרישית משם. הוא והכלבים תופסים עמדות בטווח של כעשרה מטרים מקאגה, נגד כיוון הרוח, מתחבאים בעשב.
There, where I have passed, the grass will never grow again.

ארבעת ההנאות הגדולות ביותר - מנוחה אחרי אימון קשה, מים לגרון צמא, התבוננות באדם אהוב, וההרגשה שאחרי תפילה.
סמל אישי של משתמש
tkhag1
תשובות: 1

שליחה על ידי tkhag1 » 06 ספטמבר 2019, 13:33

ואר
ספוילרהצג
רין משדרת לאומבר "תעסיק אותו" ומשדרת לו תמונה מנקודת מבטה (מה שמושך את המיקום של קאגה) ומתרכזת ואשו שומע לשנייה שריקה במוחו לפני שקאגה מרגיש את רין פולשת למוחו, מחפשת אחר המידע על השתיים האחרים
tkhag1 גלגל 1d20 וקיבל תוצאה סופית של 18:
18
נערך לאחרונה על ידי tkhag1 ב 07 ספטמבר 2019, 15:16, נערך פעם 1 בסך הכל.
ישבתי חצי שעה מול המסך בניסיון לחשוב על משהו חכם ומתוחכם, ואז הבנתי שאין לי שום דבר מעניין להגיד.
א.ש.
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 06 ספטמבר 2019, 13:43

ואר
ספוילרהצג
''אווו!'', ואשו מיילל ומסתער בראש הלהקה שלו על קאגה. וואף מוביל את הזאבים, שמתקיפים את השד מכל הכיוונים, נושכים ולא מרפים, כשואשו מניף את האלה הארוכה שלו.

META
ואשו - 15
וואף - 20
זאבים - 14, 17, 16, 11, 18 (יש לי חמישה, כן?)

ארבעת ההנאות הגדולות ביותר - מנוחה אחרי אימון קשה, מים לגרון צמא, התבוננות באדם אהוב, וההרגשה שאחרי תפילה.
nautti

שליחה על ידי nautti » 09 ספטמבר 2019, 21:08

ביגורן
ספוילרהצג
ביאורן משליך את החומצה על הרובוט, ואז יוצר שמן ושופך אותו על המדרגות כדי להאט את הרובוט.
חומצה
nautti גלגל 1d20 וקיבל תוצאה סופית של 18:
18

שמן
nautti גלגל 1d20 וקיבל תוצאה סופית של 18:
18

nautti גלגל 1d20 וקיבל תוצאה סופית של 5:
5

nautti גלגל 1d20 וקיבל תוצאה סופית של 20:
20

nautti גלגל 2d6 וקיבל תוצאה סופית של 11:
6, 5

nautti גלגל 2d6 וקיבל תוצאה סופית של 10:
5, 5
אתה חושב שאתה יכול לאיים עלי? עלי?! אני שחקן בפונדק, חיסול דרקונים זה לא המקצוע שלי, זו דרך להעביר את הזמן
Hell lord
תשובות: 3

שליחה על ידי Hell lord » 10 ספטמבר 2019, 20:37

ואר
ספוילרהצג
אומבר מבולבל לחלוטין ממה שמתרחש, אבל הוא צועד קדימה, מוכן לכל צרה שלא תבוא
I am no nightmare, nightmares fear me
סמל אישי של משתמש
אביעד
תשובות: 36

שליחה על ידי אביעד » 10 ספטמבר 2019, 23:15

בני גורןהצג
כעת, כשהשער נמצא בתווך בין גורן לבין הננס, גורן יכול לפעול כרצונו. הוא שמע את אגדות היצירה, ועל שני הכוחות שפועלים בעולם, והבין דבר מעניין - אם הננס דובר אמת, הוא נוצר על ידי היצירה, שהרי הכוח האחר, הצל, אמר לו להשמיד אותו. אבל זה לא נגמר בכך: הצל נוצר גם הוא מכוחות היצירה, ולכן היצירה עשויה להיות מסוגלת להשתמש בהם. והשער הזה, הניצב בינו לבין הטכנומאג האדיר הזה - יוצר מחונן לכל הדעות, על פי מה שככל הנראה יצר הוא בעצמו: יצירות ששימשו את גורן לשדרוג עצמי - לא מהווה סתם איזה טכנולוגיה מסוג S שמשמשת לטלפורטציה, אלא הרבה יותר מזה - ייתכן שהוא קשור ליצירה או לצל עצמם, ואם החישובים של גורן מדויקים, והשער אכן נמצא בדיוק במרכז אזור ההשמדה, הוא ככל הנראה אחראי לאותה ההשמדה, ונוצר באמצעות אנרגיית צללים עוצמתית, מלבד מה שיש לו כבר. בנוסף, הצל יכול רק לצוות ולעמוד מרחוק, למרות שיש לו יכולת השפעה מסוימת, כך שתודעתו של מי שמתעסק איתו לא נפגעת במיידית, אפילו אם מדובר בתודעה ביולוגית פשוטה כמו של הננסים שעבד איתם. לכן, בהבנה שהקרב אבוד בלי זה, גורן משתמש במוצא האחרון שלו, כאשר הוא מוגן מאחורי השער הזה, בלי שיוכל הננס לפגוע בו: הוא לוקח סוללה טעונה באנרגית צללים, ומכניס אותה אל בתי הסוללה. כעת גם אנרגית צללים זורמת בו, מחכה לרגע בו יפרוק אותה.
סמל אישי של משתמש
dragonitzan

שליחה על ידי dragonitzan » 12 ספטמבר 2019, 12:01

ביגורן
ספוילרהצג
השער יחסית קרוב לקיר שמאחוריו, אבל גורן נכנס במעבר הצר שביניהם - ותוקע לתוכו סוללה הטעונה באנרגיית הצללים שהוא אסף ממקודם.
האנרגייה האפלה זורמת בתוך גורן, ממלאת אותו במאגר של אנרגיה מחודשת ומשופרת. האנרגיה החדשה זורמת בתוכו כאילו הוא נועד אליה - או שפשוט היא לא שונה בהרבה מאנרגיה רגילה - אבל הוא מרגיש חזק יותר. טוב יותר. הרסני יותר.
בצד השני של החדר, ביאורן שופך שמן וחומצה לעבר הרובוט. השמן החלקלק מתפזר לאורך המדרגות, אבל נראה שהרובוט לא מושפע ממנו במיוחד - כל צעד כבד שלו נאחץ בעוצמה במדרגות, ומרעיד אותן מעט. עם זאת, החומצה תוססת על לוח המתכת שבחזהו, ונראה שהיא המיסה לא מעט מהשריון שלו שם. הרובוט מתקדם לאיטו ועוד כמה צעדים הוא יגיע ללמעלה - יש לכם עוד תור אחד, אולי שניים בזכות השמן, עד שהוא יגיע אליכם.
הננס מחייך לרגע למראה גורן, ואז מבין שמצבו רע ורץ לאחור, משחרר יריה על המבנה שמחזיק את השער במקום - היא פוגעת בפיצוץ של אנרגייה, והמבנה מתחיל להעלות עשן. קליע אנרגייה נוסף פוגע בביאורן מאחור, משאיר כוויה כואבת על גבו שמשקשה עליו להתכופף.
"השער הזה הוא הדרך שלי להגיע אל האדון," הוא לוחש לעצמו, "אבל למנוע מהם להגיע לשם זה יותר חשוב. אסור לתת להם להצליח להגיע אליה."
או"ר
ספוילרהצג
אתם מתקדמים, חלקיכם בהסתערות וחלקיכם מבולבלים, אל מעבר לפיתול.
אתם נכנסים לאזור שנראה כמו אגם מיובש, אזור בו הנחל מתרחב ונהיה עגול יותר סביבכם. בצד השני של האגם יש סכר עשוי צללים, ונראה שהוא עוצר את המים מלהציף את האגם הזה והנחל שבו הלכתם כעת.
במרכז האגם יושב קאגה, המוכר לחלקיכם - הוא לבוש שחורים, עם קרניים מוארכות מתפתלות סביב ראשו, אחת מידיו עשויה קריסטל שקוף ומחט מוארכת מוחזקת בכל אחת מידיו. הוא מביט בכם במבט מהורהר, וקם.
"קיוויתי לתפוס את בן השדים לבדו, אבל אני יכול להרוג את שלושתכם ביחד," הוא אומר ומנער את בגדי המתנקש שלו מאבק. "זה אמנם דרך לא יפה במיוחד, אבל דורשים ממני לבצע את העבודה כמו שצריך."
הוא מרים את ידו, הסכר נעלם - ומים מתחילים לגעוש לתוך האגם, מציפים אותו בגל גדול ומהיר שמתקדם לכיוונכם - ומאיים להטביע אתכם מאוד בקרוב.
OUT
אם זה לא היה ברור, היה לכם עוד הליכה עד לקאגה, ולכן את ההסתערות עם הכלבים אני ביטלתי (לאור זה שלא ידעת איך נראה שדה הקרב והיה לך עוד הליכה) ולרין אני נותן טיפה מידע.
רין
ספוילרהצג
רובוט וננס, שנמצאים מאוד רחוק וככל הנראה כבר חוסלו.
סמל אישי של משתמש
tkhag1
תשובות: 1

שליחה על ידי tkhag1 » 12 ספטמבר 2019, 12:56

אור
ספוילרהצג
העניים של רין זוהרות בעודה עומדת מול הזרם הגואש "רוח הנחל גבירת האגם! תני לי הכוח לטהר את הטומאה המשתמשת בך!" במידה וזה לא מצליח היא משתמשת בכוח הטליקיניטי שלה כדי להרים ולהניח אותה ואת השאר מיחוץ לזרם.
חוזה (עם צריך)
tkhag1 גלגל 1d20 וקיבל תוצאה סופית של 7:
7

טלקיניזס (עם צריך)
tkhag1 גלגל 1d20 וקיבל תוצאה סופית של 5:
5

ישבתי חצי שעה מול המסך בניסיון לחשוב על משהו חכם ומתוחכם, ואז הבנתי שאין לי שום דבר מעניין להגיד.
א.ש.
סמל אישי של משתמש
dragonitzan

שליחה על ידי dragonitzan » 12 ספטמבר 2019, 13:19

או"ר
ספוילרהצג
שום דבר אפל לא משתמש במים - הם נחסמו על ידי סכר, וכעת הסכר נשבר.
רין לא מצליחה להרים את כולכם בזמן.
Out
הל, ח'אן - יש לכם תור אחד לפני שהמים מגיעים.
Hell lord

שליחה על ידי Hell lord » 12 ספטמבר 2019, 20:54

ואר
ספוילרהצג
אומבר לא מהסס והוא מניף את חרבו, מניח לענן של עלטה לזלוג מתוכה ולהקים את הסכר מחדש.
META
Hell lord גלגל 1d20 וקיבל תוצאה סופית של 12:
12
nautti

שליחה על ידי nautti » 15 ספטמבר 2019, 12:19

ביגורן
ספוילרהצג
איך לכל הרוחות אני מאט את הרובוט הזה? זה ברור, מדליקים את השמן. מוזר, זה כמעט כאילו ישות אחרת מיקום מקביל חשבה על זה במשך 3 ימים ואז דחפה לי לתוך הראש את הפתרון.

ביאורן מדליק את השמן
nautti גלגל 1d20 וקיבל תוצאה סופית של 1:
1

עריכה - אאוץ'
אתה חושב שאתה יכול לאיים עלי? עלי?! אני שחקן בפונדק, חיסול דרקונים זה לא המקצוע שלי, זו דרך להעביר את הזמן
סמל אישי של משתמש
אביעד
תשובות: 36

שליחה על ידי אביעד » 15 ספטמבר 2019, 22:19

בני גורןהצג
האדון של הננס לא מעניין את גורם כהוא זה - הוא נשלח לחקור את השער והוא ישמח לתשאל את הננס הזה ולחזור לדווח. אבל אם השער יושמד זה עלול להזיק לממצאים, לכן גורן לא לוקח סיכונים, ובעודו זוהר בשחור הוא עוקף את השער ומשגר אל הננס פצצה מונחית נשמה, שבאמצעות אנרגיית הצללים שואבת החיים מתבייתת על מטרתה, ולא תניח לה עד שתפגע בה ותשאב ממנה כוח חיים רב ככל האפשר.
פצצה מתבייתת גוזלת נשמות.
אביעד גלגל 1d20 וקיבל תוצאה סופית של 16:
16
סמל אישי של משתמש
dragonitzan

שליחה על ידי dragonitzan » 15 ספטמבר 2019, 22:29

או"ר
ספוילרהצג
אומבר מקים מחדש את הסכר, אבל יהיה קשה לתחזק אותו - המים מכים בעוצמה מהצד השני. המים ממלאים את האגם עד הברכיים שלכם, מה שמפריע בעיקר לזאבים.

ח'אן תגובה בבקשה.
ביגורן
ספוילרהצג
גורן יורה פצצה מונחת נשמה ומוטענת בכח צללים על הננס, ופוגע. הננס מנסה להוריד מעצמו את המתקן ונכשל, וזרמים של ברקים שחורים עוברים לאורך גופו, מחלישים אותו. הכח החדש ממלא את גורן, והוא אוהב את התחושה הזאת. מאוד.

באותו זמן, ביאורן מצית את השמן.
ועושה את זה לא בזהירות.
האש עולה בפיצוץ גדול, מבעירה את המדרגות אבל גם יותר מזה - מסך האש מכסה את הקירות לצד המדרגות ומתקרב אל החלון, חוסם כל דרך שלכם החוצה. האש מסתירה את המדרגות אבל נשמע שהרובוט עדיין עולה למעלה, מה שדי מטריד לאור זה שהמדרגות כולן עולות באש חזקה מאוד.

הננס מתקפל לאור הברקים השחורים, אבל יורה ירייה נוספת לעבר השער - אבל מפספס, ויוצר כתם שרוף על הרצפה.

מה אתם עושים?
Hell lord

שליחה על ידי Hell lord » 17 ספטמבר 2019, 20:09

וא"ר
ספוילרהצג
"תמצאו פיתרון מהר! אני לא יכול להמשיך ולהחזיק את הסכר לזמן רב! ברגע שאעזוב אנסה להתחקות אחרי יצור הצללים הזה, אבל בינתיים תימלטו. חשתי בקוסמים שמגיעים לאזור, תיזהרו מהם, הם יכולים להיות עויינים."

META
תחזוק הסכר:
Hell lord גלגל 1d20 וקיבל תוצאה סופית של 20:
20
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 17 ספטמבר 2019, 21:02

אור
ספוילרהצג
ואשו מהנהן קצרות. להקה, עולים למעלה!, הוא אומר להם מחשבתית. הוא וכלבו וואף מובילים את הבריחה מעלה.

META
ואשו
הח׳אן הטטרי גלגל 1d20 וקיבל תוצאה סופית של 12:
12

וואף
הח׳אן הטטרי גלגל 1d20 וקיבל תוצאה סופית של 18:
18

זאבים
הח׳אן הטטרי גלגל 1d20 וקיבל תוצאה סופית של 17:
17

שלח תגובה