ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

צילו של הצל -עץ הרשמה [5/5] (חצי-חופשיטה,פנטזיה) - משחק המשך לבני המפלצות

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
dragonitzan

צילו של הצל -עץ הרשמה [2/6] (חצי-חופשיטה,פנטזיה) - משחק המשך לבני המפלצות

שליחה על ידי dragonitzan » 28 אוקטובר 2018, 09:40

דבר ראשון, אני מבקש להפסיק עם דאבל-פוסטינג.

דבר שני:
אלישעהצג
תשנה את 'תחפשי את קאגה' ל'תחפשי את הצל של הראשונה'.
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 28 אוקטובר 2018, 09:52

ניצן
ספוילרהצג
אגב מה לגבי היכולות בסיס שלי? וכבר החלט מה אתה רוצה שתהייה גודל האוכלוסייה של השבט?
כדאי להכות ראשון אבל תמיד עדיף להכות אחרון.
סמל אישי של משתמש
dragonitzan

שליחה על ידי dragonitzan » 28 אוקטובר 2018, 11:36

קאגה
ספוילרהצג
כל אחד מהשבטים הוא בין 1,000 ל-1,500 איש, אין לכם ספירה מדויקת.
אני עוד צריך לחשוב לך על יכולות, אשלח בהמשך היום.
ח'אן
ספוילרהצג
טוב, אז: יכולות!
יכולת בסיס: וואף, כלב צייד (גודל בינוני, התקפות טפרים/נשיכה, יכול בתורו לבצע פעולה אחת להתקיף/לנוע/משהו אחר כפעולה נוספת לתורך).
יכולות:
אדם לצד כלב/צעדי הצייד
הסתערות אימתנית/קשר טלפתי

אדם לצד כלב: כאשר אתה ווואף עומדים זה לצד זה, שניכם מוסיפים 2+ להטלות התקפה. בנוסף, אם אתה מותקף ו-וואף לידך, הוא רשאי להתקיף את המתקיף (כמו התקפה מזדמנת). (פסיבי - תמיד פועל).
צעדי הצייד: כאשר אתה מתגנב או מנסה ללכת ככה שלא ישמעו/יראו/יחושו בך, גלגל שתי קוביות ותבחר את הטובה ביניהן. בנוסף, ההקתפה הראשונה שלך מהתגנבות עושה נזק מסיבי יותר. |(פסיבי - תמיד פועל).
הסתערות אימתנית - כאשר וואף מסתער על אויב, הוא רשאי לבצע עליו התקפה ללא בזבוז פעולה. התקפה זו עושה נזק נוסף. (ניתן לשימוש פעם בקרב).
קשר טלפתי - אתה יכול לדבר עם וואף בקשר טלפתי של מחשבות ורגשות, שלא תלוי במרחק, שמיעה או יכולת לדבר. (ניתן לשימוש בכל עת).
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 28 אוקטובר 2018, 12:36

למה אתה קורא לי קאגה? אני כבר לא משחק את הדמות הזאת...
סמל אישי של משתמש
dragonitzan

שליחה על ידי dragonitzan » 28 אוקטובר 2018, 13:24

כי התרגלתי... אני אתרגל מחדש בקרוב, אל תדאג.
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 28 אוקטובר 2018, 13:59

אני מבין שבקרבות יהיו מפות?

ניצן
ספוילרהצג
הערה קטנה: כלבים לא שורטים, הטפרים שלהם לא מתקפלים ולכן נוטים להישחק מהקרקע. הם עדיין לא נעימים בשריטה, אבל לא משהו להתקיף איתו. לעומת זאת יש להם סיבולת ריצה מעולה ונשיכה אימתנית שלא מרפה ממך. פחות או יותר ההפך מחתולים...

אני בוחר ''אדם לצד כלב'' ו''קשר טלפתי''.
There, where I have passed, the grass will never grow again.

Aquiris quodcumque rapis.
סמל אישי של משתמש
dragonitzan

שליחה על ידי dragonitzan » 28 אוקטובר 2018, 14:01

ח'אן
ספוילרהצג
אחלה, תכתוב אותם בדפ"ד.
אל תשכח לכתוב את המידע שבסוגריים על וואף יחד איתו, זה חשוב.
לא יהיו מפות מדויקות כמו שאין לכם מהירות מדויקת, אבל יהי עניין של לזוז/טקטיקה וכולי.
אם נראה שצריך מפה אז אכין מפות.
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 28 אוקטובר 2018, 14:04

קשה לנהל טקטיקה בלי מפה, ויש את הכוח שלי שבשבילו צריך לדעת מה המצב בשטח. בכ''מ מפה יכולה להיות באקסל, אין צורך באינקרנייט מושקע.

ניצן
ספוילרהצג
נערך.
There, where I have passed, the grass will never grow again.

Aquiris quodcumque rapis.
סמל אישי של משתמש
dragonitzan

שליחה על ידי dragonitzan » 28 אוקטובר 2018, 14:37

מפות אינקרנייט אני אכין לאזורים נרחבים בהם תהיו הרבה זמן. מפות אקסל... אחשוב על זה. ככל הנראה בקרבות מרובי אויבים אשתמש בכאלה.

אלישע
ספוילרהצג
יכולות!
יכולת בסיסית: חוזה (לא ניתן לחתום על חוזה כנגד רצון הצד השני, ניתן להחזיק עד שלושה חוזים במקסימום, מישור הפרא, היסודות והארצי בלבד, יצורים בדרגת כוח בינונית ומטה).
יכולות:
שריקת המוות/חוזה זול
סוחרת ממולחת/תכסיסי לחימה בחנית המושלמת

שריקת המוות: אויבים ששומעים את השריקה של החנית נתקפים בבהלה וצריכים להציל או שהם קופאים מפחד/בורחים מהאזור. (אחת לקרב)
חוזה זול: יכולות המיקוח שלך עוזרות לך להשיג חוזים טובים יותר. יצורים פחותים יחתמו איתך על חוזים לא משתלמים להם, או אפילו על חוזים בהם אתה לא נותן דבר אם הם צריכים לתת משהו פשוט.
סוחרת ממולחת: כישורי הסחר של שבטה הגיעו גם את רין, והיא יודעת להתמקח טוב יותר. עוזר בחתימת חוזים וגם סתם בחיים.
תכסיסי לחימה בחנית המושלמת: תכתוב לי שני תכסיסי לחימה פשוטים יחסית עם החנית, בהם אתה טוב במיוחד. אתה יכול לבצע את התכסיסים האלה יותר בקלות, ולהילחם מגניב (אחד לקרב לכל תכסיס).
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 28 אוקטובר 2018, 18:07

ניצן
ספוילרהצג
הרעיון של החוזה היה שהוא מוגבל יותר סיפורית... אבל שיהיה.
האם חוזה ממשיך גם אחר נתינת יכולת? למשל נגיד שחתמתי חוזה עם לטאת חשמל שאחרי השירות לימדה אותי ליצור סביב הידיים שלי ברקים האם זה נחשב "חוזה" רק כאשר אני עדיין צריך לעשות את השירות או שהחוזה נגמר ואני מקבל את היכולת וזה כבר לא "נספר" לי? (יכולות שנלמדו ולא מושאלות משתמשות באנרגיה של המשתמש כך שזה יעלה לי אנרגיה לפי השימוש)
והאם החוזה של הל-קן יספר לי לצורך ספירת החוזים?

אני עדיין לא בוחר יכולות כי המידע הזה ישפיעה על ההחלטה שלי.

התכסיסים כנראה חזקים מדי אבל הם מגניבים והם יכולת שתוחלש ככול שהעלה דרגות (כי יכולת הלחימה שלה תשתפר) כך שיש סיכוי שהם יאושרו.
תכסיסי חנית:
חיתוך משולש ודקירה (שם בעבודה): רין יכולה לסחרר את החנית המושלמת סיבוב וחצי וכך לתקוף במתקפת חיתוך שלושה פעמים, היא יכולה לבחור להדוף את היריב צעד אחד לאחור (נקרא לזה משבצת?) על כל התקפה מוצלחת, לאחר שלושת ההתקפות היא תוקפת באמצעות דקירה עם הראש שתקף רק פעם אחת, במקרה והיא לא הצליחה לפגוע עם אף אחת מההתקפות הקודמות היא סובלת ממחסר חמור להתקפה ולנזק, במקרה והיא הצליחה לפגוע פעם אחת היא סובלת ממחסר רגיל לנזק בלבד, במקרה והיא הצליחה לפגוע פעמיים היא לא סובלת מחסר, במקרה והיא הצליחה לפגוע שלושה פעמים היא מקבלת יתרון קטן בנזק ובהתקפה.
התרגיל הזה קשה ודורש ריכוז ולכן משאיר אותה פגיעה להתקפות מצד כל יצור שאינו היצור הנתקף (היא מקבלת מחסר להגנה).
שתי סיבובים, שתי חצאים (שוב, שם בעבודה, זה נשמע זוועה): רין אוחזת בנקודה של החיבור של אחד הלהבים ומסתובבת בעודה אוחזת את הלהב בתנוחה הזאת, לאחר מיכן היא משתמשת במומנטום בשביל לאחוז בקצה השני ולסובב גם אותו, בעצם היא תוקפת עם הלהב שלא אחוז בנקודת החיבור על ידי זה שהיא משעינה את המקל על עורפה, היא יכולה לבחור לנוע כעד שלושה משבצות בין מתקפה אחת לשנייה.
יריבים סובלים רק חצי נזק מכול התקפה מוצלחת, אך נזק הוא לא המטרה העיקרית של ההתקפה הזו, המטרה היא בעיקר ליצור את הצווחה המצמררת של הלהב כדי להוציא אותם מריכוז.
רמת ההשפעה של הצווחה תלויה בהאם הם היו בטווח של אחת או שתיים מההתקפות והאם הם פגעו.
אויב שהיה בטווח של התקפה אחת ולא נפגע לא ירגיש יותר מאי נוחות קלה בעוד אויב שנפגע פעמיים עשוי לסבול זעזוע רציני או להיבהל מאוד.
לצורך העניין יצרתי סוג של פרמטר כאשר להיות בטווח שווה לנקודה אחת ולהיפגע שווה שתיים.
נקודה אחת (לא נפגע ממתקפה אחת): אי נוחות קלה, כמעט תמיד אין השפעה אמיתית.
שתי נקודות (לא נפגע משתי התקפות): אי נוחות, עשוי לגרום למחסר קל כל שהוא.
שלושה נקודות (נפגעה ממתקפה אחת): צמרמורת קלה, גורם לחסר קל בהתקפה או בהגנה בהתאם להחלטת השה"ם
ארבע נקודות (נפגע מאחת וחמק משנייה): צמרמורת, מחסר בהגנה או בהתקפה או מחסר קל בשניהם
שש נקודות (נפגע פעמיים): זעזוע, מחסר בהתקפה ובהגנה, יתכן שהוא לא יוכל לפעול בתורו הקרוב.

סמל אישי של משתמש
dragonitzan

שליחה על ידי dragonitzan » 28 אוקטובר 2018, 18:53

tkhag1
ספוילרהצג
אחלה של תכסיסים.

חוזים מידיים (של לימוד מידע או יכולת, למשל) לא נספרים במספר החוזים במקסימלי שלך.

תהיה הגבלה סיפורית, אבל אני זקוק להגבלה מכאנית כדי שאוכל לשפר את הכוח של החוזים שלך...

בכל אופן, התכסיסים שלך נורא מגניבים.
נ.ב. אתה יכול לשלוח פה/בוואטסאפ תמונה של החנית שלך, כדי שאני אבין איך היא בדיוק נראית?
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 28 אוקטובר 2018, 19:58

ניצן
ספוילרהצג
אתה יכול לקרוא לי אלישע (כולם פיצחו את הtkhag לפני הרבה זמן).
בכל מקרה לא אמרת לי אם החוזה שהנבחר של לה-קן נספר בתוך שלושת החוזים שלי.
והחוזים המיידים לא נספרים אחרי השלמתם או תמיד? כלומר יכול להיות לי 3 חוזי זימון וחוזה יכולת נוסף (שלא נספר) שעדיין לא הושלם? כמו חוזה אם דרקון שאחרי שאחזיר את הביצה שלו הוא ילמד אותי לנשוף אש (ועוד לא החזרתי את הביצה).
הוספתי תמונות בדף הדמות שדומות תוך כדי הסבר מה לא דומה, אבחר את הצבע של החנית בקרוב ואת היכולות, אני עדיין מתלבט.
סמל אישי של משתמש
dragonitzan

שליחה על ידי dragonitzan » 28 אוקטובר 2018, 20:47

אלישע
ספוילרהצג
אתה יכול להחזיק את הקסם של עד שלושה חוזים שעדיין מתקיימים באותו הזמן. אם מישהו מעביר אליך קסם/ידע ואתה מעביר לו קסם/ידע בתמורה, החוזה הזה לא נספר לך בשלושת החוזים. אבל אם אתה רוצה ללכת להביא לדרקון ביצה והוא ילמד אותך לנשוף אש, עד שהחוזה מושלם ושני הצדדים מקבלים את מבוקשיהם החוזה נשאר בשלושת החוזים. חוזי זימון, למשל, הם חוזים שנשארים תמיד - כי הדרישה שלך מתמשכת.
הסיבה לכך היא שהחזקה של חוזה זה דבר שדורש הרבה כוח קסם, משום שהחוזה מכריח את שני הצדדים לעשות את מה שהחוזה מצווה עליהם. לכן, עד שהקסם לא הכריח את המטרות לעשות את הפעולה, עליך להחזיק אותו.
שים לב, שאתה יכול 'לשמוט' חוזים שבהם אף צד עוד לא מילא את מטרתו, או שרק אתה מילאת את מטרתך. אבל אם דרקון מלמד אותך לנשוף אש ואז שולח אותך למצוא ביצה, אתה חייב למצוא את הביצה ותרגיש דחף של ממש לחפש את הביצה, אבל זה לא יחשב ברשימת החוזים - כי הקסם כבר בוצע.
הבנת?
לכן החוזה הזה לא נחשב.
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 28 אוקטובר 2018, 21:04

ניצן
ספוילרהצג
לאחר התלבטות קשה אני אלך על סוחרת ממולחת וחוזה זול.
סמל אישי של משתמש
dragonitzan

שליחה על ידי dragonitzan » 28 אוקטובר 2018, 21:05

אלישע
ספוילרהצג
אז אתה לא רוצה שום יכולת קרבית? בחירה מעניינת. הייתי בטוח שתיקח את התכסיסים...
שלח תגובה