לא רואים הודעות חדשות בפורום?
כדי לפתור את הבעיה עלייך לרענן את העמוד הבעייתי באמצעות f5 במחשב או סמל הרענון בטלפון החכם.

צילו של הצל -עץ הרשמה [5/5] (חצי-חופשיטה,פנטזיה) - משחק המשך לבני המפלצות

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

צילו של הצל -עץ הרשמה [2/6] (חצי-חופשיטה,פנטזיה) - משחק המשך לבני המפלצות

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 10 נובמבר 2018, 17:55

מה התרבות בעולם? סגנון ימי הביניים? שילוב מוזר בין טכנולוגיה ארכאית לתרבות מודרנית? או משהו חדש? (אני שואל על היבשת, כי אני מניח שאצל הננסים יש משהו ננסי מקורי ומוזר ושבערבות זה לפי שבטים).
There, where I have passed, the grass will never grow again.

Vae victis.
סמל אישי של משתמש
dragonitzan

שליחה על ידי dragonitzan » 10 נובמבר 2018, 19:35

גוויג
ספוילרהצג
השאלות שלך לא היו שאלות שצריך לחשוב פעמיים לפני ששואלים אותן, הן היו שאלות שכל מי ששיחק במשחק פנטזיה אי פעם וקרא את ההודעה הראשונה אמור לדעת את התשובה עליהן.

דרך אגב, סתם מתוך סקרנות, מה היחס של קיי לאירועי עידן האלים (הקרב של יצירה והצל בפרט)?
חאן - סגנון ימי הביניים, אם תוספות יותר מודרניות (נגיד פמיניזם).
סמל אישי של משתמש
GWIG

שליחה על ידי GWIG » 10 נובמבר 2018, 19:56

ספוילרהצג
ברואי אלף אפל הם ב"צד" של הצל, נדמה לי, כי הצל מעורב בבריאתם (לא 100% בטוח אם הצל יצר אותם או שהם תת-סוג של יצור שהצל ברא)
מקווה שזכרוני אינו מטעני, אם כי אנו משוכנעים שהם בצד של הצל, לגבי קיי... זה קצת מסובך להסביר, אם ברואי אלף אפל הם בצד של הצל, אז קיי לא. למעשה גם אם ברואי אלף אפל הם נייטרלים, התקיפה של היצירה נראית לו כמעשה מיותר, כיוון שהיצירה בראה את הצל. בכל מקרה, אבדן הכוח של היצירה הוא אבדה נוראי, לפי דעתו.

אחרי חיפוש, הסתבר לי שברואי אלף אפל הם רק דומים לאלפים אפלים, אבל איננו בטוחים כמה זה מתבטא.
סמל אישי של משתמש
dragonitzan

שליחה על ידי dragonitzan » 11 נובמבר 2018, 08:15

למרבה צערי, הגעתי למסקנה שהערכה של 6 שחקנים זה יהיה משהו שקשה לי להחזיק. אני אתחיל בהרצה לחמישה שחקנים, ואם אראה שאני מצליח לעשות את זה בקלות אולי אוסיף שחקן נוסף.

השחקנים הנבחרים הם:

tkhag1
hell lord
אביעד
הח'אן הטטרי
nautti

גוויג - סליחה שלא קיבלתי אותך, אבל אם יתפנה מקום הדמות שלך מחכה כשחקנית ספסל.
חובב - אם תשלח דף דמות, גם אתה תחכה כשחקן ספסל.

יכולות ישלחו בקרוב, אני פשוט צריך לעבור שוב על דפי הדמות שלכם כדי לקבוע יכולות מדויקות. עץ משחק יפתח היום בצהריים ככל הנראה, או מחר אם לא יהיה לי זמן.

כשהצל מכסה בצילו את העולם, מי יוכל להדליק את האור?
סמל אישי של משתמש
dragonitzan

שליחה על ידי dragonitzan » 11 נובמבר 2018, 11:25

יכולות - הל לורד
ספוילרהצג
יכולת בסיסית - קסמי צללים (קסמים פשוטים, עיצוב ויצירת צל, פעולות פשוטות עם קסמים אפלים, שימוש רצוף עלול לגרום לשד להשתלט).
שריון אפל/מעבר צל
להב המוות/הילת קור

שריון אפל: אתה מחזק את שריונך באנרגיה אפלה, מעלה את הגנותיך ועושה נזק חלש למי שפוגע בך. (להפעלה, נשאר כל עוד אתה מתרכז בזה/לא צריך ריכוז במצב שדי)
מעבר צל: אתה משתגר לצל שאתה רואה, נעלם לתוך הצללים (שימוש שני בדקרב גורר צורת צל)
להב המוות: אתה מחזק את חרבך, גורם לה לעשות נזק צללים נוסף.
הילת קור: אתה יוצר הילה של אופל וקור סביבך, ששואבת חיים ופוגעת ביצורים חיים סביבך.
יכולות - אביעד
ספוילרהצג
יכולת בסיסית - גוף מכאני (חסין לרעלים אנושיים ומחלות, עשוי ברזל, נשקים דוקרים עושה לך פחות נזק).
להבים נשלפים/ירי פצצות
רובים מובנים/זרם חשמלי

להבים נשלפים: בעשרה מקומות אסטרטגיים (מרפקים, ברכיים, מפרק כף היד, קצה כף הרגל, השכמות) ממוקמים להבים נסתרים אותם אתה יכול לשלוף לפי רצון. הלהבים במפרקי כפות הידיים באורך של חרב קצרה, השאר באורך של פגיון ממוצע. בכפות הידיים אתה נלחם איתם טבעי, ברגליים ובמרפקים אתה נלחם עם מחסר 2- לקובייה ובשכמות אתה לא יודע להילחם, נועד כדי לחתוך חבלים וכו'.
ירי פצצות: בחזה העליון שלך ממוקמים שני עיגולים (כל אחד מהם בקוטר של בערך 10 ס"מ והם ממקומים בערך בין הכתפיים לצוואר), שכפעולה חופשית יכולים להיפתח וכפעולה רגילה הם יכולים לירות (כל אחד בנפרד) פצצות קטנות.
יש לך שני סוגי פצצות, מכל פצצה שתי פצצות (בכל מנוחה ארוכה אתה מחדש את הפצצות, שתיים מכל סוג זה רק בגלל מגבלות מקום בגוף שלך):
פצצות אש: ברגע שהן פוגעות בחומר, הן מתפוצצות בפיצוץ להבות בפיצוץ של 3X3 (כן אני משתמש במפה בסוף) שעושה נזק בינוני.
פצצות דביקות: אלו פצצות מופעלות נשמה, שמתפוצצות כאשר יצור חי (אתה לא נחשב יצור חי בשבילן) נוגע בהן. הן עושות נזק דומה לאחרות אבל מתפוצצות בפיצוץ של משבצת אחת, במידה והן פוגעות באדם הן מתפוצצות ישר, אם לא הן נשארות שם ומשמשות כמוקש.
אתה שולט בירי של שתי הפצצות, אבל (כמובן) בעל סיכוי לפספוס.
רובים מובנים: בכתפיך יש שני רובים מובנים, שנשלפים לפי רצון. אתה יכול לירות בהם כפעולה רגילה, ברובה אחד כל פעם בלי בעיה או בשניהם ביחד עם מחסר 2- לקובייה (לכל ירייה).
יש לך 10 כדורי רובה שמתחדשים במנוחה ארוכה.
זרם חשמלי: אתה יכול להעביר זרם חשמלי בגוף שלך, שעושה נזק מסיבי ליצורים שבאים איתך במגע. אתה יכול להשתמש ביכולת כרצונך (כפעולה רגילה), אבל אם תשתמש בה פעמיים או יותר בהפרש של 10 דקות או פחות אתה עלול לקבל קצר מערכות.

הבהרה: היכולות הינן קסומות (טכנומאגיות). הפצצות והרובים מופעלי קסם, וכך גם הזרם החשמלי. הלהבים אינם קסומים אבל המכונה ששולפת אותם קסומה. לכן אתה יכול לחדש את התחמושת שלך כרצונך במנוחה ארוכה: קסם יצירה יוצר אותה.

עוד משהו: עכשיו, כשאני חושב על זה, אין סיבה שהצבא יחמש אותך בכלי נשק.
יכולות - נאוטי
ספוילרהצג
יכולת בסיסית: סיר קסום (מייצר נוזלים פשוטים, משקאות אלכוהוליים או תערובות כפעולה רגילה, לא מייצר חומרים קסומים או אקזוטיים במיוחד.
תערובת מתפוצצת/תערובת מרפאת
הראשון על חשבון הבית/ניטרול שיכורים
תערובת מתפוצצת: אתה יודע לערבב חומרים בצורה הנכונה כך שתיצור תערובת מתפוצצת. את התערובת אתה יכול לאגור בבקבוקים, ואחרי שהיא תעמוד שעה בבקבוק סגור היא תהפוך למוכנה ותתפוצץ במגע עם האוויר. לא מומלץ להחזיק יותר מדי בקבוקים או שאחד עלול להתפוצץ בתיקך. הפיצוץ הוא באזור של 3X3, בקרבות עם מפה.
תערובת מרפאת: אתה יודע לגרום לסיר להכין תערובת חומרים שמרפאת את פצעיו של מי ששותה אותה.
הראשון על חשבון הבית: פעם בתור, אתה יכול להכין תערובת כפעולה חופשית במקום פעולה רגילה.
ניטרול שיכורים: אחרי שנים של ניטרול שיכורים בפונדק, אתה יודע לתת לאנשים מכות במקומות הנכונים כדי לשתק אותם ולעלף אותם. בפגיעה מוצלחת, בנוסף לנזק מהאגרוף שלך האויב צריך להציל או לאבד את תורו הבא, כשההצלה יורדת ככל שהוא יותר שתוי.
ניתן להשתמש ביכולת זו פעם בקרב.
הבהרה: בתור, אתה עושה פעולה רגילה, זז ועושה כמה פעולות חופשיות שבא לך (בגבול הטעם הטוב).
מזכיר: אתם בוחרים אחד מהזוג הראשון ואחד מהזוג השני. הם ממוינים בכוונה ככה, ואי אפשר לבחור את שתי היכולות באותו הזוג ואף אחת מהזוג האחר.

אני ממליץ לנאוטי ולאביעד לדבר אחד מעם השני על היכולות, יש לכם יכולות דומות וכדי שלא תיקחו יכולות דומות מדי ביחד.
nautti

שליחה על ידי nautti » 11 נובמבר 2018, 16:12

ניצן
ספוילרהצג
אני ואביעד החלטנו לקחת את
1. תערובת מרפאת
2. הראשון על חשבון הבית
שאלה: שתייה של משקאות וזריקה של דברים נחשבים פעולות רגילות או חופשיות?
אתה חושב שאתה יכול לאיים עלי? עלי?! אני שחקן בפונדק, חיסול דרקונים זה לא המקצוע שלי, זו דרך להעביר את הזמן
סמל אישי של משתמש
dragonitzan

שליחה על ידי dragonitzan » 11 נובמבר 2018, 18:09

נאוטי
ספוילרהצג
לזרוק (כולל לכוון) - רגילה.
לשתות - חופשית.
שלח תגובה