ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

[pf] בשערי המצודה- עץ משחק 5/5

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 25 אוגוסט 2019, 16:50

"א-אין צורך לחפש אותו, זה אני..." אומר אוסקר וצועד קדימה. בבירור לחוץ מההחלטה שביצע כעת. "אני שכרתי אותם על מנת שילוו אותי הנה."

META
תרמית - 14-1 = 13
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
yds
תשובות: 4

שליחה על ידי yds » 27 אוגוסט 2019, 17:57

טאריס פולט אנחה בלתי נשמעת
באמת, אוסקר? טוב...הגיע הזמן לאלתר

ברור לו שאסטל תבין שמדובר בשקר חלש למדי, אז הוא לא מנסה לתמוך בו. במקום זאת, הוא תופס את אוסקר בכתפו וצועד קדימה, מחייך לשתי הנשים שעומדות מולו
''תסלחי לאוסקר, גבירתי. הוא גדל באיזור מרוחק מאנשים, והוא לא רגיל לעימותים. תוסיפי את זה שהוא ביישן יותר מארנבת..."

טאריס טופח בחביבות על ראשו של אוסקר ודוחק אותו לאחור, ממקד את תשומת ליבה של אסטל בו ''מצד שני, מה שחסר לאוסקר בפתיחות הוא מפצה בנאמנות לחברי הצוות שלו. מאחר שהוא לא איתנו הרבה זמן, הוא לא הספיק ללמוד ששקרים הם לא תחלופה טובה לשיחה נורמלית ופתוחה, וניסה לבלף את הדרך שלנו החוצה כדי להגן עלינו''

הוא נאנח ''מצטער על זה. בכל מקרה, זולג'ין ילך לחכות למעסיק שלנו, ואנחנו נלך לאדמירל ונענה על כל השאלות שיש לו'' הוא מסיים בחיוך, מקווה שזה יספיק כדי לחפות על הכמעט-אסון דיפלומטי שעמד להתרחש

Meta

גלגול דיפלומטיה
19+11=30
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 24

שליחה על ידי liorgonen3 » 27 אוגוסט 2019, 18:03

אסטל מרימה גבה למשמע דברי אוסקר, יש לה פרצוף שאומר שלמרות שהיא מנסה להיות נחמדה ולעזור, ולמרות שהיא לא רוצה לחשוד בכם מעבר למה שהיה, היא עדיין שוקלת לדחוף אתכם למים וזהו, הדברים של טאריס גורמים לה לפלפל מעט בעיינים, היא קונה את זה, אבל כל אמון שאולי היה לה באוסקר נהרס כרגע, נראה שגם אם האחד הזה יתריע בפני דרקון שמתקרב לכפר, היא עדיין תניח שהוא מקשקש.

"הלנה." היא אומרת בשקט, "תיקחי אותם ל"שן, הגולגות, והבקבקוק השבור". אני אחכה פה כדי לראות אם המעסיק שלהם, בהנחה והוא אמיתי יגיע הנה בזמן שהטרול מחפש אותו."
אסטל מביטה בזולג'ין, "תעשה טובה ועל תגרום לצרות, אם לא תחזור בעוד כמה שעות במקיסימם אני אקח את החברים שלך למשפט מול האדמירל, ואני אדאג שיעצרו אותך. אם המעסיק שלכם באמת גר פה, הוא ידע לקחת אותך לפונדק שהם נמצאים בו." היא מוסיפה. מחכה לראות את התגובה שלכם.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 27 אוגוסט 2019, 18:06

אוסקר לוקח את הצעד אחורה שטאריס גרם לו לקחת ובולע את רוקו. הוא מהנהן בשקט, מראה כי הוא מבין את ההוראות, אך לא אומר דבר נוסף. הפה שלו כבר סיבך מספיק את הסיטואציה.
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
yds

שליחה על ידי yds » 27 אוגוסט 2019, 18:30

טאריס מתחיל לצחוק ומסווה את הצחוק בשיעול
מצוין, אסטל. תזלזלי בי. ככל שהאף שלך יותר בעננים, יותר קל להוריד אותו לעפר
''בטח, אני בעד. בואו נלך!" הוא מחווה בתנועה מסוגננת להלנה וקד קידה, מסיט את גלימתו לאחור ''אחריך''
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 28 אוגוסט 2019, 00:16

"אפשר לחכות איתך?" נל שואלת את אסטל במחשבה שהיא מעדיפה לשאול את אסטל שאלות על המקום ולא את הלנה, אך אם היא תסרב תלך עם האחרים בלי לעורר יותר מדי עניין.
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 28 אוגוסט 2019, 08:51

״בואו נתקדם עם זה, אני לא רוצה להמשיך להישאר בנוכחות פיות״ זולג׳ין אומר בצמצום עיניים והולך אחריי הלנה. הוא מסתכל במבט חשדן על אסטל אבל חוץ מזה לא עושה כלום.
“I am the righteous shield of Moradin and a sword
in his mighty hand! I fear no evil!”
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 28 אוגוסט 2019, 12:07

"צר לי." עונה אסטל לנל "אבל..." היא עוצרת. "את יודעת מה, כן, אני מוכנה שתישארי," היא משנה מהר את דעתה.
הלנה מפלפלת עיניים ולקוחת את הרן אוסקר וטאריס, לא לפני שהיא מסבירה לזולג'ין איך להגיע למרכז העיר.

בפונדק
ספוילרהצג
זה פונדק סביר בגודלו וקרוב לנמל, נראה שהוא הפונדק הכי קרוב לנמל ולכן הובילו אתכם לפה.
הלנה מסמלת לכם לשבת ליד שולחן צדדי יחסית, מציינת שאפשר לקנות אלכוהל זול ומוצלח פה, וגם אוכל. אבל שלא תצפו ממנה לקנות לכם, היא הלכת לעבר שולחן אחר שכמה מלחים יושבים בו. ההיא צועקת לאחד מהם אם יש לו עוד סיפורים על התקופה ששירת ב"כוכב הנופל" או משהו כזה.
זוג'לין
ספוילרהצג
אתה מגיע למרכז העיר, זו שעה מוקדמת ובנתיים המקום קצת ריק. אתה זוכה להרבה מבטים חשדנים, אופה שפותח את המאפייה שלו מרים גבה כשאתה עובר, "לא היה פה טרול כבר הרבה זמן." הוא לוחש לעצמו.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 28 אוגוסט 2019, 13:47

זולג׳ין-
ספוילרהצג
״יש אחד עכשיו״ משיב הטרול לאופה, אין לו ממש דרך למצוא את הבחור שהוא רוצה, הוא נשאר באותו אזור ופשוט נשען על סמטה לכרגע. השמועות עליו ירוצו מהר והסמטה תתן למי שמחפש אותו את היכולת לעשות את זה בלי למשוך תשומת לב.
yds

שליחה על ידי yds » 28 אוגוסט 2019, 16:19

בפונדק
ספוילרהצג
טאריס מתמקם בנוחות בכסא שלו "אז...הלנה. פעם ראשונה שלנו בעיר, והאמת היא שהרושם שקיבלנו מעט שונה משחשבנו...יש דברים שכדאי שנדע על העיר? כלומר, אחרי שנגמור את הסיבוך הזה, אנחנו צפויים להישאר פה כמה ימים לפחות, אז אם יש משהו ששווה לדעת עליו...?" הוא מרים גבה, ונשען לאחור, משלב את כפות ידיו מאחורי ראשו
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 28 אוגוסט 2019, 20:54

נל
ספוילרהצג
"את אחראית על כל מה שקורה בנמל או רק על הפליטים?" נל שואלת את אסטל בסקרנות ובחוסר טאקט הרגיל שלה אחרי שהאחרים מתרחקים, מצפה שהבת של האדמירל תענה בחיוב. חושב שלפי התשובה שלה היא תדע אם לשאול על קרובת המשפחה שלה שהאביר הזכיר או לשאול אם החברה שלה היא זו שטוענת שהיא נגן להב או שאולי בכלל עדיף לשאול על נסיך הפיות שנהרג הנמל.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 29 אוגוסט 2019, 14:45

זולג'ין
ספוילרהצג
זה לוקח כשעה שעתיים שבהם שעמום תוקף את זולג'ין, אבל הוא שומע רעש כחכוח בגרון לידו, כשהוא מפנה את מבטו למקור הרעש, הוא מבחין בנוק. "הגעתם, אני מבין." הוא אומר לטרול. "איפה האחרים?"
נל
ספוילרהצג
"אני הסגנית של האדמיראל, כשהוא רוצה שאני אהיה אחראית על נושא מסויים הוא מעביר את זה אלי, באותה צורה הוא יכול היה לשולח את אחד הקפטנים במקומי. היום הוא בחר בי."
בפונדק
ספוילרהצג
הלנה מפלפלת בעיניים לטאריס, ברור לו שהוא שאל את האדם הלא נכון. לוקח לה דקה להחליט שלהתעלם ממנו יהיה הפתרון המושלם, והיא הולכת להתיישב ליד החברים שלה.
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 29 אוגוסט 2019, 19:07

זולג׳ין-
ספוילרהצג
״בעיה בנמל, אנחנו צריכים שאתה או מישהו שאתה עובד איתו יבוא ויגיד שאתה שכרת אותנו לאיזו משימה״ זולג׳ין מסביר בפשטות. הוא ספר ציפורים בזמן שהוא חיכה, חשב על איך הוא יכול לתקוע בהן גרזן במרחק הזה. חות מזה המבט המהיר שתמיד צריך לעשות למקרה שיבוא כייס. ״תמציא משימה שאתה שכרת אותנו בשבילה ואיך השגת לנו אישורים לספינות. תלך לנמל ותשאל את מי ששם אם הגענו לעיר. זה אמור לכסות את סיפור הכיסוי שלנו״ הטרול לא מפחד שיראו את הפה שלו זז, הכיסוי שתלוי מהניבים שלו יימנע מאנשים לקרוא את שפתיו או לראות שהוא בכלל מדבר והקול יטבע תחת רעש העיר.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 29 אוגוסט 2019, 19:13

זולג׳ין
ספוילרהצג
"כן, כן" אומר נוק, "אז האחרים בנמל?" הוא שואל
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 29 אוגוסט 2019, 20:15

נל
ספוילרהצג
"הסגנית? אז הלנה טוענת שהשם שלה הוא "נגן להב"? איך היא קיבלה את השם? מאיפה היא מגיעה?" נל מחליטה ללכת על הכיוון הבטוח ואם יהיה לה זמן היא תשאל גם את השאלות האחרות.
שלח תגובה