הושלם שדרוג תחזוקה לפורום
שדרגנו את הפורום לגרסה עדכנית של PHPBB. אם אתם נתקלים בבעיות, זה המקום לדווח: שדרוג תחזוקה לפורום - ספטמבר 2019
בנוסף אנו שוקלים בטווח הארוך יותר לשדרג את מערכת הפורומים למערכת מודרנית יותר ונשמח לשמוע את דעתכם. זה הנושא בו אנחנו מציגים אפשרויות שונות: אז EnWorld עדכנו את האתר שלהם

[pf] בשערי המצודה- עץ משחק 5/5

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 25

שליחה על ידי liorgonen3 » 12 יולי 2019, 12:56

זולג'ין וטאריס מגייעם לביתו של הנפח, מדובר בבית שלצידו סדנה קטנה, סדנה ממנה יוצא הרן כרגע, נראה שהוא מדמם מעט.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 12 יולי 2019, 12:57

"שייהנה בחיים שלו, זה לא מעניין אותי. אם הוא בו את אחד האלים הקטנים שלכם הוא מיד היה מוכן להקריב את עצמו וגם לכם לא היה עניין רע בזה. הבעיה שלכם זה שאתם חושבים שהמוות זה הסוף" זולג'ין נוקב אצבע לכיוון טאריס. "שהאלף הזה ימות או לא יודע מה. מביגואני ישתחרר. כל מה שהוא צריך לעשות זה עסקה עם בוסמנדי. ואז מאן, מיד אחריי שהוא מת הוא מקבל לחזור לחיים. ולא באיזה וודו משוגע שיביא אותו כזומבי או איזו יצור צלקת משונה. לחזור באמת, חי כמו טיגריס נושך. מביגואני חופשי והוא חי. אבל אתה צריך להבין שאם הוא מסרב והלואה נשאר בתוכו, הלואה שאני עשיתי איתו עסקה, אני אצטרך לקבור לו גרזן עמוק בתוך החזה, קפיש מאן?" זולג'ין מטה את ראשו במשפט האחרון ושם יד על אחד הגרזנים. ואז מוריד אותה וממשיך להתקדם.

"ומה קרה לך מאן? אני רואה שאתה כל הזמן חוזר ומנסה להישאר מדמם".
“I am the righteous shield of Moradin and a sword
in his mighty hand! I fear no evil!”
סמל אישי של משתמש
ג'וני
תשובות: 1

שליחה על ידי ג'וני » 12 יולי 2019, 13:29

"איך החיים בתמ-ארדה? איך מגיעים לשם? כמה פליטים נמצאים שם?" נל שואלת את השאלות, כשהיא מתחילה להתקדם לעבר החדר הראשי של הפונדק, שם יוכלו להזמין את הארוחה ולספר את הסיפור ביתר נוחות. היא מקווה שהוא יענה לפחות על חלק מהשאלות בתקווה לדעת אילו חיים יכולים להיות למשפחתה למרות שבעקבות מה שנאמר לה היא מאמינה שאולי רק אביה שם.
padron

שליחה על ידי padron » 12 יולי 2019, 19:03

"עברתי סמוך ושמעתי רעש אז קפצתי לבדוק. מצאתי דם בסדנה וציוד ארוז בבית - הדם עליי מטקס שבוונסאמדי העניק לי שמאפשר לי לקבל מידע מדם. לא נתן המון אבל נראה שזה דם של הנפח. אני חושד שהוא הותקף ונמלט שכן לא קיבלתי מידע על מוות." הרן אומר לאחרים.
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 12 יולי 2019, 23:15

"אם כך הוא ישאיר סימנים. אני אגשש קצת ואמצא את עקבותיו" זולג'ין אומר שהוא נכנס פנימה.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 13 יולי 2019, 20:58

נל-
"קשים" עונה האלף, "הם תמיד היו קשים, אין הרבה מה לגדל בפסגות ואת יכולה לנחש שהמים לא הכי נפוצים שם, מי שחי שם בעבר היו אלה שידעו להסתדר עם הקושי הזה, הכמות של הפליטים לא הופכת את זה לקל יותר, יש כאלה שלא שורדים את הטיפוס מעלה, וממזמן שאין מספיק כוח אדם כדי להעלות את הפליטים עם הגריפונים." הוא מסביר, "ואני מניח שמס' הפליטים יעלה, לא נעים להודות, אבל אם זה יקרה, ספק שהם ישרדו שם לאורך זמן."

זולג'ין והאחרים
יש דם בסדנה, אבל מעבר לזה היא נראית די רגילה בבדיקה מהירה, בדיקה מדוקדקת עלולה לחשוף יותר מידע.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
yds
תשובות: 4

שליחה על ידי yds » 13 יולי 2019, 21:13

טאריס מרים את גבותיו בתגובה לדבריו של זולג'ין "ואתה...סיפרת לו על האופציה של לחזור לחיים?" הוא מושך בכתפיו, ואז הן נשמטות למשמע דבריו של הרן "אתה לא רציני...טוב, אני אחזור לדבר עם האלף, אולי אצליח לשכנע אותו ללכת בכיוון שזולג'ין הציע"
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 13 יולי 2019, 23:07

נל מקשיבה בריתוק לתשובתו של הדרואיד וכשהוא מסיים היא לא יכולה להימנע מלשתף ולשאול: "גם בניו-גאנה המצב בהתחלה היה נורא, אבל הוא השתפר ככל שחלפו השנים. אז מה התוכנית להתמודד עם המשבר? בטוח יש משהו שיכול לעזור..."
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 13 יולי 2019, 23:47

"לחכות?" עונה האלף, "בכנות המצב גדול מידי על רובינו, הלוואי והייתה לי תשובה לך, אבל אין לי."
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 14 יולי 2019, 00:25

"אז אתה לא הגעת לכפר במטרה לעזור.." נל חושבת בקול וממשיכה בחוסר הטאקט הרגיל שלה "אז בשביל מה הגעת לכפר?"
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 14 יולי 2019, 00:36

"נקמה." הוא עונה, "אף אחד בתמ'-אדרה לא מתכוון לעשות משהו, הרגשתי שאני חייב לנסות, אבל אחרי מה שקרה כאן, אם זה הכוח של ברון פשוט, אני מפחד." הוא מודה, "אני פשוט מפחד."
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 14 יולי 2019, 22:32

"כדאי לך." אומר אוסקר, שהיה שקט כל הזמן הזה, והקשיב ממרחק מנומס. "לפני שהגעתי לצפון, עברתי ליד תמ-ארדה ואורקל. מה שקרה שם... הברון הזה שנלחמנו בו, לעומת כוחה של גבירת החורף, העוצמה שהוא החזיק הייתה כמו ג'וק לעומת סופת טייפון. תשכח מהנקמה שלך, המוות שלך לא יואיל לאף אחד."
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 14 יולי 2019, 22:49

נל לא יכולה להסתיר את הבלבול שהיא חשה כשהיא אומרת לאחר שאוסקר מסיים את דבריו: "אם אני מבינה אותך נכון אף אחד בתמ'-אדרה לא מנסה לשפר את המצב הקיים שמה ואף אחד לא מנסה להילחם בחזרה בפיות, אז מה הם עושים כל הזמן!? מה הם עשו במשך 20 שנה!?"
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 15 יולי 2019, 21:25

"שורדים" עונה האלף, "מחכים" הוא ממשיך. "מה את מצפה שהם יעשו? יעלו עם כל צבא תמ-אדרה על סירונה, את יודעת שילדה שרפה את יער גאלה? ילדה אחת בודדה מבני הפיות?! הביסה את כל צבא הסיירים, הביסה את כל הדרואידם, והביסה את גבירת אלור גאנה עצמה לבדה. מה את מצפה שהם יעשו, תמ-אדרה עושה מה שהיא עשתה כל הזמן, נשארת בשקט של הפסגות ומקווה שאף אחד לא ישים לב שהיא שם. כי אם סירונה תרצה, היא כנראה תוכל לשטח את ההרים." הוא עונה בספק זעם.
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 16 יולי 2019, 13:59

זולג׳ין מתחיל להסתובב בבית, מחפש דברים נוספים. אין לו סיבה לחשוב שרק בסדנה יהיה שובל, הרי הבחור היה לכוד בציור, למה שדבר ראשון הוא יילך לסדנת העבודה שלו? רמזים לאן הוא הלך יהיו בחדר שלו, אולי אפילו אוכל שהוא לקח מהמטבח או סתם התרסק בכניסה לבית מתשישות.
Meta
תפיסה: 18+9=27.
שלח תגובה