נותר שבוע לרישום המנחים לדרקוניקון 2019
אוהבים להנחות? רוצים להריץ משחק חדש או לנסות הרפתקה או עולם שכתבתם? בואו להנחות בכנס המשחקים של הפונדק - דרקוניקון 2019 יתקיים ב 29-30 באוגוסט בתל-אביב. מנחים מקבלים כניסה חינם ועוד כרטיס לאירוע. הרישום באתר - www.dragoncon.co.il/dm-login.aspx

[pf] בשערי המצודה- עץ משחק 5/5

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
yds
תשובות: 4

שליחה על ידי yds » 10 יולי 2019, 21:31

טאריס מושך בכתפיו "יש לנו שתי משימות. אולי המילים שלי חסרות ערך כנגד היצורים שאנחנו נאבקים בהם, אבל אם אני יכול לעשות משהו הוא ייעשה", ובזאת טאריס מתחיל לשוטט סביב, לשאול אנשים, לבקש הכוונות משאר תושבי הכפר במטרה למצוא את הנפח
meta
דיפלומטיה (איסוף מידע)
yds גלגל 1d20+11 וקיבל תוצאה סופית של 13:
2
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 24

שליחה על ידי liorgonen3 » 11 יולי 2019, 13:51

הרן
ספוילרהצג
אתה נפרד מטאריס ופונה לבית של הנפח, זה בית יחסית רגיל, ונראה שהסדנה שלו נמצאת מחוץ לה. יש רעשים מתוך הבית, בעיקר של דלתות נסגרות.
אחרי זמן מה, טאריס וזולג'ין פוגשים אחד את השני, זה לקח זמן, אבל הם יודעים איפה הנפח גר.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 11 יולי 2019, 15:38

״בוא נמצא את הנפח הזה״ אומר זולג׳ין, נראה שהוא עצבני מהרגיל בעוד הוא צועד לביתו של הבחור.
“I am the righteous shield of Moradin and a sword
in his mighty hand! I fear no evil!”
yds

שליחה על ידי yds » 11 יולי 2019, 16:14

טאריס מביט בזולג'ין, מהנהן, ומתחיל ללכת. אחרי כמה צעדים, הוא נושם עמוק "תגיד, זולג'ין..." ואז מניד בראשו "לא משנה, אני אדבר איתך אחר כך." ואז הוא מביט שוב בפניו של זולג'ין, ומרים גבה "אתה נראה...לחוץ. הכל בסדר?"
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 11 יולי 2019, 17:48

״הבן אנוש והאלפית מנסים לעזור לדרואיד להשמיד את מביגואני, אל של רוח והשמיים, בשביל... סיבות? הם מסוג המפגרים שחושבים שבן תמותה יעזור יותר מאל, או שיש להם אינטרס מציק. אני לא לחוץ, אני עצבני. עצבני כי עכשיו אני צריך לשקול להפריע לעצמי את השינה בשביל לחסל אותו בלילה. או שאני אאלץ לעשות עסקה עם בוסמנדי בעצמי. בכל מקרה אני חייב לעשות את זה ואסור להם לעצור אותי״.
“I am the righteous shield of Moradin and a sword
in his mighty hand! I fear no evil!”
yds

שליחה על ידי yds » 11 יולי 2019, 19:33

טאריס מביט בטרול במבט מבוהל, ואז נושם עמוק ומתחיל לדבר
''תשמע...זולג'ין, אני מבין בדיוק כמוך את הסיכונים, ואני מסכים שהכוח של אל יכול לעזור טוב יותר מזה של בן תמותה. אבל אני חושב שכדאי לשקול...'' הקול שלו דועך לרגע

''כדאי לשקול את זה שבדיוק כמו שלך יש חיים משלך, רצונות, מחשבות, רגשות...גם לו יש. אין לנו זכות לקחת ממישהו את זה רק כי זה יהיה יותר נוח בעבורנו'' נימה כאובה מתגנבת לדבריו של טאריס

''אני לא לקחתי את זה בחשבון, והדבר הזה מכאיב לי בכל רגע. אני אנסה לעזור למצוא פשרה, אבל אני לא יודע אם להרוג את האלף בגלל שהוא נקלע למקום הלא נכון בזמן הלא נכון זה הדבר שהכי טוב לעשות''

לאחר שהות קלה, טאריס מפנה לזולג'ין שאלה ''למה אתה צריך לערוך איתו את העסקה בכל מקרה? מה קרה לבוסמנדי?"
זהב!!!
padron

שליחה על ידי padron » 11 יולי 2019, 21:51

הרן
ספוילרהצג
הרן ניגש לדלת ודופק עליה בכוח. "תפתח מהר, זה עניין של חיים ומוות." הוא קורא, בעודו חושב לעצמו שאין לנפח מושג עד כמה זה נכון.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 11 יולי 2019, 21:52

הרן
ספוילרהצג
הדלת נפתת, בן אנוש עומד בכניסה ומביט בך, "מה אתה רוצה?" הוא שואל. "אני ממהר."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
padron

שליחה על ידי padron » 11 יולי 2019, 21:55

הרן
ספוילרהצג
"האם אתה הנפח עליו שמעתי? יש לי מידע שעשוי להציל את חייך." הרן משיב.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 11 יולי 2019, 22:00

הרן
ספוילרהצג
"כן, אבל אם אתה צריך שאני אכין לך משהו אתה חסר מזל, אני עוזב את הכפר הזה ובורח מכאן. אני עכשיו מבוקש אצל הפיות, אני חייב להיעלם מפה."
padron

שליחה על ידי padron » 11 יולי 2019, 22:03

הרן
ספוילרהצג
"לאן בכוונתך לברוח? ההמלצה שלי היא שתנסה להיעלם בין הכפרים - לטובתך האישית אל תלך לסיינט מיילו אם חשבת על זה." הרן אומר לנפח.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 11 יולי 2019, 22:08

הרן
ספוילרהצג
"הצלקת זה הברירה היחידה שלי." הוא עונה. "בכל מקום אחר הפיות יוכלו לבוא אחרי."
padron

שליחה על ידי padron » 11 יולי 2019, 22:13

הרן
ספוילרהצג
"תקשיב, בתור אחד שהגיע מסיינט מיילו עם הוראות די ברורות מהפיקוד העליון של האבירים - אל תלך לשם. נאמר לי לעשות הכל כדי למנוע את הגעתך, סכסוך פנימי בקרב אנשי המקום. אני מאמין שאתה מבין למה אני מתכוון." הרן אומר ומניח יד באגביות על נשקו.
Meta
איום: 14+9=23
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 11 יולי 2019, 22:23

הרן
ספוילרהצג
הנפח מחוויר מעט, "אתה רוצה להגיד לי שמישהו שם שלח אותך לחסל אותי?"
padron

שליחה על ידי padron » 11 יולי 2019, 22:29

הרן
ספוילרהצג
"הפיקוד העליון. יש קבוצה של הרפתקנים שהגעתי איתה שנשכרה על ידי הבריח לגייס אותך לטובת התקפה כנגד הפיות, התקפה שנידונה לכישלון חרוץ לפי הנהגת האבירים. אני גם ככה באתי הנה לחפש מישהו למען המטרות שלהם, אז הם הוסיפו לי גם את המשימה לוודא שאתה לא מגיע. לאור העובדה שאתה גם ככה סבלת בידי הפיות וכדי לא לשפוך דם מיותר החלטתי לתת לך אזהרה לעוף מכאן מהר ככל האפשר, ולא לסיינט מיילו. לא משנה מה הבריח יבטיחו לך - אני בספק אם הם יכולים להגן עליך תחת אפם של האבירים. "הרן אומר ומניד בראשו להדגשה.
שלח תגובה