נותר שבוע לרישום המנחים לדרקוניקון 2019
אוהבים להנחות? רוצים להריץ משחק חדש או לנסות הרפתקה או עולם שכתבתם? בואו להנחות בכנס המשחקים של הפונדק - דרקוניקון 2019 יתקיים ב 29-30 באוגוסט בתל-אביב. מנחים מקבלים כניסה חינם ועוד כרטיס לאירוע. הרישום באתר - www.dragoncon.co.il/dm-login.aspx

[pf] בשערי המצודה- עץ משחק 5/5

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
yds
תשובות: 4

שליחה על ידי yds » 30 יוני 2019, 00:39

טאריס מחווה לנפח "בוא, מכאן", וממשיך לצעוד לכיוון הפונדק. אין להם זמן לבזבז.
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 24

שליחה על ידי liorgonen3 » 30 יוני 2019, 13:56

בן האנוש הולך אחרי הקבוצה, הוא ממשיך לדדות אבל מסרב לקבל עזרה. "בשדות אני לא מקבל עזרה." הוא אומר, "אז למה שארצה כאן?" הוא יענה לכל מי שינסה לעזור לו.
אתם מגיעים לפונדק, ולא קשה למצוא בו את נוק, שעומד בכניסה למבנה והולך הלוך ושוב עד שאתם מגיעים. "מצויין" הוא אומר כשאתם חוזרים, "אני מבין שמצאתם אותו?"
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
padron

שליחה על ידי padron » 30 יוני 2019, 14:34

הרן מתעלם מהעזיבה של טאריס עם האדם וממשיך לשאול הנפח והדרואיד - הוא לא ממש בטוח לגבי הבחור שאוסקר מצא.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 30 יוני 2019, 20:09

הרן
ספוילרהצג
OUT
לוקח לך שעה, קח בחשבון בהתאם למה שיקרה לשאר האנשים
IN
לאחר חיפוש שמשאיר כמה אנשים בתחושה לא נעימה, הרן מצליח להבין ארבע דברים.

* האדם שהאחרים לקחו הוא לא בדיוק נפח, הוא פחח, למעשה מדובר באחד שעובר בין הישובים באיזור ומציע תקונים קלים או יצירה של כלים פשוטים, הוא הגיע לעיירה ונעצר על ידי הברון, כנראה בגלל שהוא יודע לעבוד טוב עם ברזל, או כי יש לו הרבה ברזל בעגלה.

* הנפח שהאחרים כנראה מחפשים הוא בחרו צעיר, הוא כנראה שב לביתו בזמן שחיפשת אותו, או שמישהו החזיר אותו, הוא לא רב אומן אבל הוא כן בעל הידע ליצור נשק, אומרים שמישהו מחוץ לכפר לימד אותו לעשות את זה, אבל זה היה מזמן.

* הדרואיד הוא אלף מסלה-קלה, הוא הגיע לאחרונה לאיזור וגרם לקצת תסיסה באנשים. למיטב הבנתך האלף הזה הוא האחד שמבגינאי חולק איתו גוף.

* האלף הזה לקח לו לשולייה את אחד מענרי הכפר, ואתה מבין שהוא אח של האחת שפגשתם בפונדק בלילה הקודם, עד כמה שאיש לא רוצה להודות בזה, הוא כנראה הצליח ללמוד אותו לעשות במלאכה הדרואיד. אם כי ברמה הנמוכה ביותר
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 01 יולי 2019, 15:44

זולג׳ין לא עונה לשאלה ובמקום שואל שאלה אחרת. ״איפה הלואה? אתה יכול לדבר עם הבחור הזה לא יודע אם זה הוא. איפה הלואה?״ הוא שואל שוב.
“I am the righteous shield of Moradin and a sword
in his mighty hand! I fear no evil!”
yds

שליחה על ידי yds » 01 יולי 2019, 15:48

טאריס מסתובב ''בשדות? איפה הנפח"
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 01 יולי 2019, 18:56

נוק מצביע לזולג'ין לכיוון הפונדק, "בחדר, הוא התחיל לדבר לעצמו." הוא עונה, "חשבתי שכדי שתחזרו מהר."

בן האנוש מושך כתפיים ביחס לשאלה של טאריס. "מעין לי לדעת?" הוא שואל, "מה הקשר שלי אליו?"
padron

שליחה על ידי padron » 01 יולי 2019, 21:37

הרן
ספוילרהצג
הרן מחייך למשמע הדברים. קודם כל זמן לטפל בנפח, אחרי זה הדרואידים. הוא הולך לעבר ביתו של הנפח ודופק בדלת.
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 01 יולי 2019, 22:01

"למה?" נלתנרה שואלת את נוק, מקווה שיסביר למה זה משנה אם האלף מדבר אל עצמו, ותוהה אם בכלל נוק יודע שהוא יותר מאלף רגיל.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 01 יולי 2019, 22:47

נוק מושך בכתפיים, "יכול להיות שזה לא היה מיוחד, אבל העניין שהוא מדבר לעצמו בשני קולות שונים." הוא מסביר. "חשבתי שלאור העובדה שלבחור יש טופר במקום יד, אמורה לעורר קצת תהיות." הוא אומר, מבטו על בן האנוש שהבאתם. "ומה הקטע שלו?" הוא שואל.
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 01 יולי 2019, 23:28

״אוסקר אומר שזה הנפח, החליט את זה ממבט או משהו. עכשיו זוז!״ זולג׳ין עובר את הפונדק במהירות ומגיע לחדר, נכנס פנימה.
“I am the righteous shield of Moradin and a sword
in his mighty hand! I fear no evil!”
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 03 יולי 2019, 16:08

אוסקר הלך אל חדרו של הדרואיד מיד כאשר הגיע לפונדק, אפילו לפני זולג'ין, ופותח את הדלת, מביט פנימה בזהירות.
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
yds

שליחה על ידי yds » 03 יולי 2019, 17:37

טאריס תופס את כתפיו של האיש ומטלטל אותו ''אחד האנשים שלנו אמר שאתה הנפח. אם אתה לא הוא, אתה יודע איפה הוא? הייתם אסורים באותו בניין''
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 03 יולי 2019, 18:02

"אין לי מושג." עונה בן האנוש. "אין לי מושג מי אמר לכם שאני נפח, אני בסה"כ סוחר מתכות... פחח אם תרצה, אני עובר באיזור הזה, אוסף מתכות ישנות, ממחזר אותן או מכין מהן משהו אחר, ומוכר את זה בכפר הבא." הוא עונה.

בפונדק -
זולגין ואוסקר מגיעים לחדר, הם כבר שומעים מבחוץ את הקולות בחדר.
"לא," אומר קול שלא שמעתם קודם, "לא אכפת לי איזה שבועה נשבעת זה הגוף שלי."
"טיפש" אומר קולו של הלואה, "נשבעתי לשכון בגוף של אחר, והגוף שלך רק מונע ממני להמשיך הלאה"
אתם נכנסים פנימה, ורואים את האלף עומד מול מראה ולמעשה מדבר לעצמו לבד. כשאתם נכנסים הוא פונה אליכם, ובקולו של הלואה, "גוש הבשר הזה מסרב לזנוח את חייו." הוא אומר, "כדי שאוכל להמשיך הלאה אני חייב שלא יהיו עוד חיים בגוף הזה."
"בבקשה מכם" אומר הקול השני, ונראה לכם שזה קולו של האלף "תוציאו ממני את הדיבוק הזה, מאז הרגע שהתעורתתי הוא מנסה לגרום לי לחתוך את הצוואר שלי."
yds

שליחה על ידי yds » 03 יולי 2019, 18:46

טאריס מצמצם את עיניו "אתה לא מוכר את המתכות לנפח?" ואז נאנח "לא משנה. אני אחזור לבית לחפש אותו"
זהב!!!
שלח תגובה