ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

[pf] בשערי המצודה- עץ משחק 5/5

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 24

שליחה על ידי liorgonen3 » 27 מאי 2019, 12:39

נל - הצלחה בלשתות את המוטגן, כמו שרמשתי בקובצת וואטסאפ
IN
"הלואה? זו סתם טעות, כוח חיים שבטעות היה באוויר כשעירבבתי את הצבעים, כנראה בגלל טיב הקנבס שעליו עבדתי," הוא מציין. מתעלם לחלוטין מהאיום של הטרול ושל טאריס. "לשמחתי יש לי עוד קנבס כזה. אחד איכותי אפילו יותר. ועליו אני אוכל לצייר בדם קצת יותר איכותי." הוא מחייך. "אבל זה עדיין לא מסביר לי מה אתם עושים פה. ולמעשה, אני מתחיל לתהות אם אני לא נותן לכם לנשום כבר יותר מידי זמן."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
yds
תשובות: 4

שליחה על ידי yds » 27 מאי 2019, 12:51

טאריס מעיף את מבטו בהרן ''אתה באמת מתעניין בזה? הוא טובח אנשים למען ה''אמנות'' שלו. ראיתי כבר הרבה ברוני פיות מתועבים, חייתי בקרבם''

הצבע שבעיניו של טאריס נעשה יותר בוהק ''אבל זה...זה יותר מתועב מהשאר. אין מה להתעניין, אין מה לשאול, לפיות יש מספיק דם על הידיים''
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 27 מאי 2019, 23:04

לאחר שנל שותה את המוטאגן שלה השרירים שלה טופחים במעט והופכים לדחוסים יותר, כך ששריון העור והבגדים אותם היא לובשת נצמדים לעורה, כאילו הם קטנים עליה במידה, ועיניה משנות את גוונם לירוק בהיר יותר. למרות השינוי שחל בה, נל נשארת בשקט מקווה שהברון ימשיך להקדיש את תשומת הלב שלו לאחרים ויתעלם מהשינוי.

META:
מוטאגן :4DEX + 2NA - 2WIZ for 20min.
יוזמה:
ג'וני גלגל 1d20+7 וקיבל תוצאה סופית של 12:
5
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 28 מאי 2019, 06:39

אוסקר נשאר קפוא במקומו. הוא עמד פנים אל פנים אל פיה. למרות שאי-אפשר היה להשוות את הפעם הזו לפעמים הקודמות, הנוכחות של הברון השאירה אותו חסר מילים ואינו מסוגל לנשום. הקיום שלהם דחה כל היגיון, ומוחו של אוסקר התקשה לעבד את המתרחש. הוא לא רצה להסתכן בלחימה, אך אם אף אחד לא ידע...

יוזמה: 17+5 = 22
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
padron

שליחה על ידי padron » 28 מאי 2019, 07:30

"לא רק אתה טאריס, לא רק אתה." הרן אומר לטאריס. "ובכן, אני ספציפית מחפש דרואיד ששמעתי שאמור להיות פה. הם מחפשים נפח. בנוסף שמעתי שמועות על מרד שלך בנסיך מעליך אז באתי לבדוק גם את זה." הרן מוסיף לברון.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 28 מאי 2019, 11:56

הברון נראה מופתע, "בחיי שאין לי מושג על מה אתה מדבר, אני אומנם לא תמיד מסכים עם הנסיך שלי, אבל אני לא מורד בו." הוא אומר, בצורה שדי ברור שיהיה מאוד קשה לתמרן כדי לשקר.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
padron

שליחה על ידי padron » 28 מאי 2019, 12:01

"אם כך כנראה שהבנתי לא נכון את מה ששמעתי. פוליטיקת החצרות תמיד עברה קצת מעל הראש שלי." הרן אומר ומושך בכתפיו. "אז הקנבס השני שאתה מדבר עליו - יש מצב שזה הדרואיד שאני מחפש? או אולי האלף שהפך ללואה?" הוא שואל
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 28 מאי 2019, 13:50

"אולי." עונה הברון, ברור שהוא מתעצבן מהחקירה הזו. "ואלי לא." הוא גם מוסיף. "אני עדיין רוצה לדעת למה אני לא אמור להוסיף אתכם לקולג' הצבעים שלי." הוא לא שואל. אלא מדבר לאוויר.
padron

שליחה על ידי padron » 28 מאי 2019, 14:33

"אתה מוזמן לנסות, אבל לפחות לחלקנו יש קשרים רמים בטיר-נא-נוג שלא בהכרח ישמחו ממותנו." הרן משיב. הוא לוקח צעד יחיד אל עבר הברון כך שהוא לפני האחרים ומרים בפניו את הרטייה שלו לרגע, חושף את מה שמתחת.
Meta
יוזמה: 19+7=26
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 28 מאי 2019, 14:45

הברון מפלפל בעיניו, "אז תלך להגיד את זה לאדון הצייד בעצמך." הוא אומר בכעס, "אם ישאר ממך משהו." הוא שולף את המכחול שלו מגופת הרופא, "אני רואה שאתם מוכנים לקרב, כדי שגם אני אהיה." והוא מתחיל לגבוה, גופו הגוץ מתארך, ידיו נעשות שריריות, עד שגודלו עובר את הגובה מבינכם, ועד לגובה של סוס בוגר. הברון מצחקק מעט בעודו מניף את המכחול, וכתמי צבע ניטזים על חלק מהתמנות, וכתמי צבע נוטפים מארבעה מהן על הרצפה, יוצרים בבואות של האנשים אשר נמצאים בתמונות, הבעת הפחד שלהם נשארה, אבל בגדי הכפר שלהם השתנו לשריון, וידייהם הריקות לנשקים.
והמכחול? מתארך עד שהופך לגרזן מוט ארוך. "אני אהנה מזה." הוא אומר. בעוד שאר הציורים בחדר הופכים למערבולת אין סופית של צבעים, קשה להחבין בדיוק איזה ציור מסמל מה.
META
מפה
לצייר לכם קרב בוס? - Google Sheets
שימו לב- אתם בשטח הכחול, יש ציורים על הקירות , הם מסומנים בהתאם.

הרן אוסקר וזולג'ין מתחילים.
padron

שליחה על ידי padron » 28 מאי 2019, 14:54

הרן מחייך חזרה לעבר הברון. "תאמין לי שגם אני. אני נתתי את הצ'אנס לגמור את זה בשלום." הוא משיב. תוך כדי דיבור הוא שולף את הגרזן שלו ומפעיל את שינוי הצורה שלו. לאחר שהלהב נשלף עם השרשרת, הוא מניף אותו במעגל סביב ראשו, נותן לשרשרת להיפתח יותר ויותר לפני שהוא עוצר את הסיבוב המפתיע ושולח אותו לעבר אחד מחיילי הציור.
Meta
כפעולת תנועה מפעיל trick weapon.
כפעולה רגילה תוקף את חפש 2: 14+4=18
נזק אם פגע: 5+2+3=10 חותך.
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 28 מאי 2019, 15:05

זולג׳ין מנצל את הרגע הראשון בקרב, משליך גרזן היישר על הברון, מכוון לרגלו. הוא לא מצפה לגרום לברון לדמם מכיוון שזה לא יכול להקיז דם. אך הוא צריך לבדוק גבולות. לחסל את הברון יכול לעזור ללואה והוא ייעשה את זה ברצון עז.
Meta
פעולת תנועה: לומד את הברון.
פעולה חופשית: שולף גרזן הטלה.
פעולה רגילה: משליך אותו על הברון.
התקפה(נגד flat footed כי הוא לא פעל): 11+7=18.
נזק: 11 נזק.
“I am the righteous shield of Moradin and a sword
in his mighty hand! I fear no evil!”
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 28 מאי 2019, 22:29

אוסקר מרים את ידו ויורה בברון את קליע המים שהכין עוד מלפני שנכנס לתמונה. הוא לא ידע אם הכוח שלו יכל לפגוע בפיות, אך אם כן, זו תהיה הפתעה נעימה למדי לגלות כי המים שלו מסוגלים לשטוף את הצבע מפני הברון. מיד לאחר מכן, אוסקר נע אחורנית, מסתתר מאחורי הרן וזולג'ין בהכנה להתקפת-הנגד.

META
פעולה רגילה: Kinetic Blast כנגד הברון, 9+7 = 16 נגד דרג"ש, 10 נזק בפגיעה, ומתעלם מעמידות ללחשים.
פעולת תנועה: נע למשבצת K13.
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 03 יוני 2019, 22:46

בעוד הגרזן של זולג'ין פוגע בלורד, ומשאיר מה שנראה כמו כתם צבע על גופו המגודל, קליע המים של אוסקר מתנפץ על השריון שלו מבלי לגרום לנזק.
בנתיים, גרזן המוט של הרן פוגע באיש הציור, במה שנראה כמו הכנסה של הגרזן לתוך פחית צבע, הגרזן נעוץ עמוק באדם, אבל גופו מעוכל מסביב לגרזן, כמעט בולע אותו.
ואז ארבעת אנשי הציור מזנקים כאחד, ממהרים לתקוף את המטרות הקרובות להם, חרבותהים חסרות הצבע מקבלות מעט מגוון הדם שהן מקיזות
META
חפ"ש 2 מסתער לעבר טאריס
התקפות על טאריס
התקפה
liorgonen3 גלגל 1d20+7 וקיבל תוצאה סופית של 22:
15

נזק
liorgonen3 גלגל 1d8+3 וקיבל תוצאה סופית של 6:
3

חפש 1 ו4 ממהרים לעבר הרן , שניהם עדיין לא מגיעים לעמדת איגוף, ואחד מהם יזכה לפגוש את הגרזן של הרן.
(שניהם מעוררים התקפה מזדמנת, שהרן יבחר מי מהם הוא מתקיף, אם יש לו יכולת לתקוף יותר ממטרה אחת במזדמנת, שיהנה)
התקפות על הרן

התקפה 1
liorgonen3 גלגל 1d20+5 וקיבל תוצאה סופית של 10:
5

נזק
liorgonen3 גלגל 1d8+3 וקיבל תוצאה סופית של 10:
7

התקפה 2
liorgonen3 גלגל 1d20+5 וקיבל תוצאה סופית של 12:
7

נזק
liorgonen3 גלגל 1d8+3 וקיבל תוצאה סופית של 5:
2

החפש האחרון עומד נצמד להרן, אבל חרבו נשלחת לעבר הטרול
התקפות על זולג'ין
התקפה 2
liorgonen3 גלגל 1d20+5 וקיבל תוצאה סופית של 8:
3

נזק
liorgonen3 גלגל 1d8+3 וקיבל תוצאה סופית של 7:
4
padron

שליחה על ידי padron » 03 יוני 2019, 22:55

הרן מקפץ בקלילות בין התקפות הלוחמים עליו. "טעות חמורה חבר." הוא אומר לאחד מהם בעודו מושך את להב הגרזן חזרה אליו ושולח אותו ישירות לעברו.
Meta
מזדמנת נגד חפ"ש 4: 20+4=24
וידוא קריטי: 6+4=10
נזק: 2+5+3=10 חותך.
שלח תגובה