השרת חזר לעבודה, לאחר מספר ימים של בעיות שנבעו מתקלה בדיסק הקשיח של מסד הנתונים.
דבר זה גם גרם לאובדן חלק מההודעות שנכתבו בסופ"ש, עמכם הסליחה. במקביל אנחנו בודקים אפשרויות לעתיד כדי למנוע את הישנות המקרה. פרטים כאן: The oldman @ מה קרה לפורום?

[pf] בשערי המצודה- עץ משחק 5/5

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 21

שליחה על ידי liorgonen3 » 21 מאי 2019, 11:14

היד של טאריס נכנסת לחצי הקרוע של הציור, אבל הוא מרגיש שמשהו דוחה אותו, ורגע אחרי זה הוא נזרק לאחור בעוצמה.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
yds
תשובות: 4

שליחה על ידי yds » 23 מאי 2019, 11:07

טאריס פולט אנקת כאב חנוקה ומקרטע לעמוד על רגליו. הוא מבריש את האבק מבגדיו "זה...לא היה צפוי" והוא ניגש שוב פעם לכיוון הציור "אבל אם בעל הבית לא רוצה שניכנס, זו כנראה סיבה מספיק טובה שנגלה מה הולך בפנים" הוא מזמן את היד המאגית המנצנצת באור קסום ושולח אותה פנימה, מנסה לגשש דרך התמונה.
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 23 מאי 2019, 11:09

היד המאגית נוגעת בציור הקרוע, אבל דבר לא קורה.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 23 מאי 2019, 21:01

"אולי תנסו ציור שלם?" נל מבקשת מהאחרים חושדת בכך שהמצב של הציור הוא הסיבה לכישלון הקסם, לכן היא בוחנת את מעט יותר לפני שהיא מנסה בעצמה, בטוחה שהפעם לפחות, היא לא תשאב פנימה.
padron

שליחה על ידי padron » 24 מאי 2019, 17:47

"או שניצור אחד." הרן אומר. הוא ניגש לדלת ולוקח את חצי הציור העליון. הוא הולך אל החדר בו הוא זוכר שהיה חצי תחתון, ומנסה לחבר את שני החלקים
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 24 מאי 2019, 17:48

החלק שבידו של הרן כמעט ונתלש מידיו כשזה מתקרב לחצי השני, בעודו נע במהירות לעבר הציור השני, נתפר בחזרה תוך שניות לנקבס, ויוצר ציור ברור של מרתף.
padron

שליחה על ידי padron » 24 מאי 2019, 18:50

"פנימה." הרן אומר וחצי דוחף את טאריס ואוסקר לכיוון הציור.
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 26 מאי 2019, 09:38

"בסדר, בסדר! אל תדחוף..." אומר אוסקר בחשש וניגש אל עבר הציור השלם שהרן יצר, ומנסה לגעת בו בידו הימנית בעוד כדור דחוס של מים נוצר בידו השנייה, מוכן לכל סכנה שתארוב להם מהצד השני.
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 26 מאי 2019, 17:29

ידו של אוסקר נוגעת בציור, וזה מגיב כאילו היה הדבר יד הנכנסת לדלי מים, פעימה של צבע בוקעת מהציור, וברגע בודד של אור, בולעת את כולכם, למערך של שלל צבעים, התחושה לא דומה לתחושה של המעבר בציורים מקודם, אתם מרגישים שמשהו מושך אתכם פנימה, כוח שלא היה שם קודם יוצר קלידסוקופ של צבעים שכמעט מאיים למשוך מכם את השפיות שלכם.
קשת הצבעים פועמת פעם נוספת, ואתם מוצאים את עצמכם בחדר גדול וטחוב, הוא חסר חלונות, ובעל תקרה מעט נמוכה, חלקכם שחיי בערים יודע כיצד מרתף מרגיש, אבל משהו במרתף הזה מחניק במיוחד.

עשרות ציורים מפוזרים על הקיר, חלקם עולים אחד על השני, חלקם בודדים, חלקם מעצבים קולג' גדול יותר של תמונה ברורה וגדולה, אבל כמעט כל התמונות זהות, אנשים בהבעה של פחד, של אימה, ילדים, נשים, מבוגרים וזקנים, תווי פניהם מקבלים אתכם בצעקה שקטה שאינה נגמרת.

ומולכם, עומד עם הגב, מה שנראה כמו יצור נמוך, עד שכמעט ניתן להתבלבל בינו לבין ננס, הוא עומד על שרפרף קטן שמאפשר לו לעמוד על מול קנבס ציור, הוא מחזיק מכחול בידיו, אותו הוא טובל בחזה המשוסף של אדם שנמצא לידו, אתם כמעט בטוחים שזה הרופא מאתמול, תלוי במהופך מהתקרה, ככל הנראה בקסם שכן אין שום כלי המחזיק אותו באוויר, מבטו הקפוא ננעץ בכם, בעוד המכחול נטבל עמוק בבית החזה שלו, יוצא משם מלא דם סמיך, משום מה יש לכם תחושה שהבחור עדיין בהכרה.

"אין דרך אמיתית לתפוס את הצבע האדום אלא אם דם חי." אומר היצור הנמוך, גבו עדיין אליכם, "כל החיים שלי בתיר-נא-נוג, חשבתי שאני מבין אומנות מהי, אבל דם? אם היה זורם בנימי דם הייתי כבר מקיז את כולו כדי לצבוע בו שחר חדש." הוא ממשיך, גבו עדיין מופנה אליכם. "אבל עד אז, אני אסתפק בדם שלכם." הוא אומר, קולו הרגוע מביא עימו אימה לא ברורה. הוא משקיע רגע בודד בעודו מסתובב אליכם, כדי לחפש מקום להניח בו את המכחול שלו, ובהיעדר מקום נוח הוא נועץ אותו בכוח בגופו של הרופא, זה עוד מפרפר לרגע ללא קול. ואתם זוכים למראה ברור יותר, של עורו האפרפר, של אוזניו המחודדות, של גופו השברירי, כל אלה מתחת לבגדי אצולה המוסתרים תחת סינר ציירים
"נעים מאוד," הוא אומר, עדיין נשאר על השרפרף, "הברון רוד-הארט, מחצר הקיץ." הוא מוסיף את התואר שלו, "ואני חייב לציין שלא ציפתי לכם, כשפיות השינים שלי נעלמו בלילה, ויחד איתם יצירת האומנות האחרונה שלי, הנחתי שיש מישהו שאני לא מכיר בכפר שלי, חשבתי לתת לכם עוד לילה לעזוב, או להביא לי את הציור שלי, אבל אני רואה שחלקכם הם יותר ממה שהעין רואה." הוא מציין. "ואני חייב לתהות, מה הסיבה שאתם פה?" הוא שואל בסקרנות, בעודו פושט את הסינר, מנקה מעט כתמי דם מפניו.
yds
תשובות: 4

שליחה על ידי yds » 26 מאי 2019, 22:20

דם.
הריחות חוזרים ראשונים לראשו של טאריס, ידיו רועדות ואז נקמצות עד שפרקי האצבעות שלו מלבינים בעודו פוסע קדימה, נאבק לשמור על שליטה עצמית כאשר שטף הזכרונות הטראומטיים חודר למוחו. הוא מרים את אגרופו, וערפל סגול עמוק מתחיל לזלוג מבין אצבעותיו. עיניו נצבעות באותו גוון, והוא אומר בגרון ניחר
"אתה רוצה דם, ברון? אני אתן לך דם" אישוניו של טאריס נעלמים בתוך השטף הסגלגל, והוא נועץ את מבטו בעיניו של הננס, נועל אותן בתוך הערפילים המסתחררים שלו "פיות כמוך הקשיחו את מילותי לפלדה, קיררו אותן לקרח, והשחיזו אותן ללהב שיחסל אותן" הערפל מתחיל להופיע מידו השניה, בעוד הוא פורש את זרועותיו לרווחה ומכין כל שבריר של כוח שיש בו להתמודדות עם האויב.
הזעם ממלא את כל עולמו, צובע את החיוך שלה בארגמן נוטף, שזולג לדמותו של אדון הפיה שמולו
"אני אחסל אותך"

Meta
יוזמה
yds גלגל 1d20+2 וקיבל תוצאה סופית של 3:
1
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 26 מאי 2019, 22:30

״אולי אין לך דם, אבל אנחנו נהפוך אותך לזכוכית״ זולג׳ין מסובב את גרזניו. הדם לא מפריע לו, לא נורא יותר מטקסים לבוסמנדי. אבל היצור המכוער קרא ללואה העתיק ציור. חוסר כבוד כזה לא דורש רק מוות, הוא דורש השמדה מוחלטת.
״זולג׳ין הורג אותך עכשיו״.
Meta
יוזמ: 15+3=18.
“I am the righteous shield of Moradin and a sword
in his mighty hand! I fear no evil!”
padron

שליחה על ידי padron » 26 מאי 2019, 23:55

"איזו מן התנהגות זאת רבותי? השם הוא הרן, ברון, ואני סקרן - מה בדיוק עשית לאלף ההוא? כבילת לואה עתיקה לגוף חדש נשמע כמו רעיון מעניין למדי." הרן שואל את הברו.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 27 מאי 2019, 00:23

"אההה." עונה הברון, "אני שמח לראות שיש סקרנים עוד בקרב בני התמותה, כאלה שחייהם הקצרים לא גורמים להם לשכוח מהאומנות, כל מה שהיה עלי לעשות נערי." אומר הפיי, "הוא לצייר בחיים כאילו היו צבע, לצערי לא סיימתי את יצירת האומנות שלי לפני שזו ברחה ממני, אבל יש לי עוד אחד לפסל כרצוני, ברגע שאסיים איתכם, גם את השני אני אעצב מחדש."
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 27 מאי 2019, 01:15

נל מנסה למשוך כמה שפחות תשומת לב לעצמה בזמן שהאחרים מעסיקים את הפיה באיומים או בדיבורים ולכן היא נשארת בשקט ומשתדלת להימנע מתנועות ברורות. ברגע בו ההברון מתחיל לדבר היא מנסה להגניב את ידה אל המיוטגן שלה ולשתות אותו בתקווה שהוא יעזור להכין אותה לרגע בו לזולג׳ין יימאס מהדיבורים.

META:
זריזות ידיים:
ג'וני גלגל 1d20+7 וקיבל תוצאה סופית של 22:
15
padron

שליחה על ידי padron » 27 מאי 2019, 12:33

"האם היצירה הלא גמורה היא כבילת הלואה לגוף או גירושה ממנו?" הרן שואל בסקרנות גלויה.
שלח תגובה