ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

[pf] בשערי המצודה- עץ משחק 5/5

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
padron

שליחה על ידי padron » 15 ינואר 2019, 23:03

מצודה
ספוילרהצג
"מקובל מבחינתי. השיטות של הבריח לא מוצאות חן בעיני - מרגיש לי שזה רק יגרום למהומות גדולות יותר." הרן אומר.
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 15 ינואר 2019, 23:32

נל
ספוילרהצג
"וזה לא קסום.." נל מתרשמת ומסתקרנת, אך לאחר כמה רגעים היא שואלת עם מעט חשדנות בקולה: "איך הצלחת ללכוד את האש בבקבוק ואיך הצלחת להביא אותה לפה בהתחשב במגבלות?" היא ממש רוצה לשים את ידיה על האש הזו וכל מידע שתוכל להשיג יוכל להועיל. מצד שני, זה אומר שנוק היה בסלה קלה בזמן האש!?
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 16 ינואר 2019, 17:42

זולג׳ין-
ספוילרהצג
זולג׳ין נכנס אבל לא רץ לכיוון סירים או אלו שמדברים איתה. במקום זאת הוא מסתובב במבצר, מסתכל מסביב ובוחן את המקום. לא נראה כאילו השומרים הולכים לעצור אותו אז זה מקל על העניין.
“I am the righteous shield of Moradin and a sword
in his mighty hand! I fear no evil!”
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 21

שליחה על ידי liorgonen3 » 16 ינואר 2019, 18:21

מצודה
ספוילרהצג
"על זה אנחנו מסכימים, בייחוד לאור העובדה שהפיות כבר הבינו כיצד להכניס כוחות לצלקת, הן פשוט צריכים לשלוח את המשרתים שלהם." היא אומרת בתסכול. "אני יכולה לשבת בחדר עם שני סירונאים ולא לדעת את זה בכלל."
זולג'ין
ספוילרהצג
זו מצודה די גדולה, ונראה שלאף אחד לא מפריע שאתה פה משום מה, אתה מבין שלאור העובדה שכל האבירים פה הם אל-מתים, אז רעיונות כמו חדרי אוכל וחדרי שינה פחות רלבנטים, ואלה הפכו לחדרי אימון ומחסנים.
אתה בשלב כלשהו מגיע לחצר המצודה, אין כאן הרבה אנשים בשלב הזה, אבל אתה מבחין בפסל אבן גדול שניצב במרכז המצודה, הוא בבירור חצי אלף, אם כי יש לו כנפיי מלאך. הוא נראה לך כמו כל האבירים מעבר לזה, אם תתקרב תוכל לראות את החרטיה "מיילו נגן-להב" בתחתית הפסל, אם תארוך שרץ כמה מאות שנים אחורה.
"הוא היה גיבור." אתה שומע, ומבחין בנקרופוליטנית מתקרבת לעברך. בניגוד לשאר האנשים פה, היא לא לובשת שריון ולא נראה שהיא לוחמת, למעשה הבגדים שלה די פשוטים ומאובקים, וספק גדול שנועדו לקרב. "או לפחות זה מה שההיסטוריה אומרת." היא מוסיפה
נל
ספוילרהצג
"האש הזו קסומה, בצורה כזו או אחרת" עונה נוק בתגובה, אם כי זו לא דעה מושכלת מידי, "וכל עוד נסתיר אותה בצל, ורחוק מקרני שמש, היא די נוחה למעבר. פשוט צריך לוודא שהמיכל שלה לא נהרס, ושהאש לא נוגעת באוויר או מתחממת מידי." הוא מסביר. "ואני חייב לציין שגם אני לא יודע כיצד מונרו השיג את האש, הוא רק סיפק לי את אחת הדגימות שלו."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 16 ינואר 2019, 19:32

זולג׳ין-
ספוילרהצג
״אני לא מכיר אותו. לא שמעתי עליו סביב המדורות״ אומר זולג׳ין את האמת. ״מה הוא עשה בשביל הכבוד הזה?״.
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 16 ינואר 2019, 20:12

נל
ספוילרהצג
"אתה מזכיר את מונרו הזה יחסית הרבה. מי הוא בכלל?" נל שואלת, סקרנית לשמוע על האדם המוזר, אך תוך כדי שהיא מדברת היא מושיטה את ידה אל עבר הבקבוקון במטרה לקחת אותו ולבחון את התוכן,כמובן שזה במידה ונוק יהיה מוכן להביא לה אותו.

meta:
בשביל לחסוך מעט זמן (אם הוא לא מביא או שאפשר לקחת 20 אז תמיד אפשר להתעלם):
ג'וני גלגל 1d20 וקיבל תוצאה סופית של 10:
10

אם מדובר ב- מיומנות אלכימיה או בידע טבע, אז +9.
אם מדובר בידע ארקנה: +11
padron

שליחה על ידי padron » 16 ינואר 2019, 23:47

מצודה
ספוילרהצג
"הא, אי אפשר לדעת על מי לסמוך בימינו. בכל אופן יש לנו עסקה,ואני די בטוח שאני מדבר גם בשם ידידי הצעיר כאן. דבר אחרון - אני די בטוח שהסוכן של הבריח אינו מי שהוא טוען שהוא. יש הילת קסם חזקה סביבו שרומזת על הסתרת זהות." הרן אומר.
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 17 ינואר 2019, 09:55

מצודה:
ספוילרהצג
אוסקר מהנהן בשקט, מסיט את מבטו מהאישה. "אנחנו צריכים לעבור את ההסגר. אין לנו ברירה, אני אעשה את מה שאת מבקשת."
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 17 ינואר 2019, 17:07

זולגי'ן
ספוילרהצג
"הוא התחיל מכלום, פליט חסר שם שחלם להיות אביר, חי על אגדות ששמע על המסדר הזה, שהיו רחוקות ממה שציפה, אבל הוא נלחם קשה, ווהתקדם. הוא בסוף הצליח להיות אביר, ואפילו פיקד על המסדר בשעה הקשה ביותר שלו, המעשים שלו הצילו את המסדר ואפילו גרמו לאלים לשלוח מלאכים להילחם בשמו, לבסוף הוא הצליח להביא שלום בין המתים לחיים, ולסיים את מלחמת האזרחים שהייתה ביבשת הזו, אומרים גם שהוא סייע בלעצור את המרד ברעגיה, ושהוא קטל בעצמו כמה שטנים ושד." היא מספרת. "אבל נראה שהמעשה האחרון שלו היה יותר מידי, הוא מת ונקבר לא רחוק מכאן." היא מסיימת.
נל
ספוילרהצג
META
נל מצליחה לזהות שהאש נוצרת מחומר מסויים, היא לא חושבת שהיא אי פעם ראתה את החומר הזה, יכול להיות שמדובר במתכת כלשהי, היא מאוד קלה ונראית כמעט לא מוצקה, אבל משהו מונע ממה להתקלות. נראה שעד כמה שהחומר הזה הוא חומר כימי, יש קסם שמחזק אותו או מתחזק אותו.
IN
"מפקד הבריח" עונה נוק. "עד כמה שאפשר להגיד שיש לנו מפקד." הוא ממשיך בעודו מעביר לך את הבקבוק, מוודא שנל לא חושפת אותו לקרני שמש. "אומרים שהוא הראשון שהרג אציל פיה אחרי שאלה כבשו אותנו, ומאז הוא טוען שעלינו להילחם בהם."
מצודה
ספוילרהצג
"הבריח מתעסקים בדברים שאסור להם להתעסק איתם, קסם מסווה לא יפתיע אותי." אומרת סירין ופונה מכם, "עתה עם תסלחו לי, ובהנחה וסיימתם את כל אשר רציתים לעשות פה, אני צריכה לחזור לעיסוקי."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 17 ינואר 2019, 19:41

נל
ספוילרהצג

כשנל בוחנת את הבקבוקון היא מאבדת עניין במפקד הבריח שנראה שנוק לא ממש שופע מידע ממשי לגביו ('אומרים' - 'עד כמה שאפשר להגיד'), ובסיום הבחינה היא אומרת לנוק: "נראה כמו מתכת כלשהי שאני לא מזהה וקסם..", ממתינה לראות אם יש לו רעיונות כיצד להתקדם. בכל מקרה, נל מנסה לשנן את תכונות החומר כדי שתוכל לזהות אותו בפעם הבאה בה היא תתקל בו כמו גם מנסה לזהות את הקסם.
במקרה הרע היא תמיד תוכל לנסות לשאול את נוק על ספרייה בה תוכל לנסות לזהות את החומר, אם כי היא בספק שיש כזו בנמצא אלא אם כמה פליטים בחרו לקחת את הספרים יקרי הערך שלהם ונוק יודע מזה...
yds
תשובות: 4

שליחה על ידי yds » 18 ינואר 2019, 12:28

טאריס
ספוילרהצג
לאחר זמן מה של חוסר מעש, טאריס מחליט להתחיל לחפש...בכיוון אחר. בתקווה למצוא עוד מידע על זו שאבדה לו, הוא מתחיל לנסות למצוא רמזים, להוציא מידע מאנשים בנוגע למיקום האפשרי של פליטים מהכפר שבו הכל התחיל
Meta
גלגול דיפלומטיה (חיפוש מידע)

yds גלגל 1d20+9 וקיבל תוצאה סופית של 22:
13
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 18 ינואר 2019, 12:30

זולג׳ין-
ספוילרהצג
״הוא היה חלק מחבורה לא? חמישה, מי הם?״ זולג׳ין אז חושב לרגע, ״ואיפה הוא קבור?״.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 18 ינואר 2019, 12:37

זולג'ין
ספוילרהצג
"אני חושבת שהוא הגיע רק עם חבר אחד." היא עונה, "איזה אשף שנעלם לא הרבה לפני הקרב הסופי." היא מספרת. "סירין קברה אותו לא רחוק מכאן. על גבעה יחסית חייה. קשה לפספס את המקום."
נל
ספוילרהצג
"את חושבת שיש אפשרות לשחזר את זה?" הוא שואל. "אני חייב להודות שאני לא מומחה בנושא כל כך."
טאריס
ספוילרהצג
אחרי חיפוש ארוך, אתה מגלה שפליטים מהכפר הזה נדירים, אתה לא בטוח שאתה מבין מה קרה שם עד הסוף, אבל השמועה אומרת שהיה בכפר ההוא משהו אחר, אתה לא בטוח שאתה מבין מה, כי אתה צריך להפריך הרבה שמועות. אבל אתה מבין שיש פליט אחד מהכפר שנמצא פה, ואתה גם מבין היכן הוא נמצא
padron

שליחה על ידי padron » 18 ינואר 2019, 12:44

מצודה
ספוילרהצג
"תודה על זמנך. נטפל בשני העניינים עבורך בתמורה למקום בספינה." הרן אומר ופונה לצאת. "אתה תעשה כרצונך בינתיים - אני חושב שעדיף שנצא לדרך עם שליחי נוק - לפחות לבינתיים. אני מתכוון להסתובב במצודה לראות אם יש פה משהו מעניין - מי יודע מה אפשר ללמוד פה." הרן אומר לאוסקר ויוצא להסתובב.
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 18 ינואר 2019, 12:59

נל
ספוילרהצג
"אם נצליח לאתר את החומרים המתאימים, אז אין סיבה שלא." נל עונה. "מה שמביא אותי לשאלה אם אתה במקרה יודע היכן ניתן למצוא ספרי אלכימיה טובים שיעזרו לי לזהות את החומר?" אם אנשים יכלו לקחת אתם יצירות אומנות הם בטח יכלו להביא ספרים...
שלח תגובה