ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

[pf] בשערי המצודה- עץ משחק 5/5

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
padron

שליחה על ידי padron » 29 דצמבר 2018, 23:29

"אני לא חושב שזה חכם לצאת כנגד נסיך פיות. הם לא צפויים והוא עלול לחזור בהפתעה. אני צריך לחשוב על זה." הרן אומר ופונה לעזוב.
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 30 דצמבר 2018, 08:25

מבטו של אוסקר קופץ מספר פעמים בין הרן, שאר החבורה ונוק, לפני שהוא מזנק אחרי האלף, עוקב אחריו החוצה.
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 30 דצמבר 2018, 08:40

"אני אצטרף." אומרת נל במחשבה שזה יעזור לה ללמוד על המצב מחוץ לצלקת והשמועות על האלף שמחפש אחרי אחותו עוזרות לה להגיע להחלטה. בקשר למשימה עצמה היא עדיין לא בטוחה שתעזור אחרי שיגיעו לכפר וזה יותר תלוי במה שהיא תגלה בדרך או בכפר עצמו, אולי היא בכלל תנצל את ההזדמנות כדי לטפס על ההר או לשמוע מה קורה בו...
yds

שליחה על ידי yds » 31 דצמבר 2018, 21:09

טאריס מביט בבן האנוש בחשד ובעניין. מי שמספיק חזק כדי לחסום את ההקסמה שלו...זה בהחלט דורש חקירה נוספת
''אני בפנים''
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 31 דצמבר 2018, 22:40

אצל נוק
"אני שמח לשמוע." אומר בן האנוש, "נשארו לי מס' דברים עוד לארגן כאן, אז אבקש שתחזרו בערב, עד אז אוכל לארגן לכם מורה דרך מסודר למקום." הוא מוסיף.

במצודה
המסע לסנט-מיילו לוקח טיפה זמן, אבל עד הצהריים אתם מגיעים לשערי המבצר, כעבור מס' דקות אתם כבר מוצאים את עצמכם בתוך המבצר, ומצליחים לשים לב שהמקום הזה הוא הכל חוץ מנוח, הקירות מקולפים, השטיחים קרועים, אבק נמצא בכל מקום, ונראה שלאבירים זה לא מפריע.
לבסוף אתם מובלים לחדר גדול בקומה השנייה, בבאלאגן שהמבצר שורץ בו, החדר הזה מנסה להיות אי של סדר, כאשר שולחן עץ גדול וישן אשר בוודאות שימש פעם חדר אוכל מצוי במרכז החדר, ועליו מציירת מפה של גלקוס במשיכות מכחול גסות.
סירין עומד בצידו השני של השולחן, לצד ערימת מסמכי קלף אשר מגיעה עד לברך שלה, היא מנידה בראשה לתסכול כאשר היא מבחינה בשניכם נכנסים. "שלום." היא אומרת בפשטות. "אני שמחה שבאתם." היא מוסיפה.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 03 ינואר 2019, 22:50

במצודה-

"את משקרת..." אומר אוסקר וניגש לשולחן בהיסוס, מציץ אל עבר ערמות הקלף, מנסה להבין מה הסיטואציה הנוכחית מהכתוב.
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 03 ינואר 2019, 23:09

במצודה
"למה אתה מתכוון." היא נשמעת מעט כועסת, אבל סקרנית. בעוד אוסקר רואה שמדובר בעיקר במפות ודוחות, כמויות אספקה, כפרים באיזור, וכמות משוערת של פליטים. נראה שיש איזה ניסיון להגיע לרמת הפרט. אבל הוא כושל.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 03 ינואר 2019, 23:21

במצודה-
"את לא נראית שמחה לראות אף אחד..." אוסקר מרים את המפה הגדולה ביותר ובוחן אותה בסקרנות, לומד ומשנן לאט את המקומות השונים ואת השמות שלהם.
"התחלה חדשה, אורקל, תמ-ארדה, הורד הלבן, הצלקת, סנט-מיילו..." הוא ממלמל לעצמו.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 03 ינואר 2019, 23:25

במצודה
"תגיע לגילי ותעבור את מה שעברתי ותוכל לתת לי ביקרות." היא אומרת. "אתם פה כדי לעזור, או לא?"
yds

שליחה על ידי yds » 04 ינואר 2019, 09:22

אצל נוק-

טאריס מקמט את מצחו כאשר האדם הולך. מישהו שיכול להתנגד אליו...הוא לא יכול להיכנס לשדה הקרב בלי מעט מידע, לא מול אויב כזה. הוא מבלה את שארית היום בהסתובבות במחנה הפליטים, באיסוף כל שמועה אפשרית על המתנגדים לסירונה, על האיש הזה, ובניסיון לוודא שגם אדם סקרן עם תודעה חזקה במיוחד לא יוכל לעקוב אחרי נתיב השאלות שלו
Meta
משתמש בדיפלומטיה כדי לאסוף שמועות
yds גלגל 1d20+9 וקיבל תוצאה סופית של 18:
9

משתמש בתכסיס של הסוואה עצמית ובהתחזות כדי להתחפש לאנשים שונים במהלך היום, ככה שגם אם מישהו מנסה לעקוב אחרי ואחרי השאלות שלי הוא יאבד אותי
גלגול בלאף
yds גלגל 1d20+12 וקיבל תוצאה סופית של 25:
13
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 05 ינואר 2019, 20:32

אצל נוק-
נלתנרה מהנהנת אל עבר בן האנוש המוזר וחושבת איך תוכל להעביר את הזמן בלי למשוך יותר מדי תשומת לב לעצמה ובסופו של דבר מחליטה לנסות למצוא דרך לקבל קצת יותר מהעסקה: "במקרה עובד אתכם איזה אשף שאוכל ללמוד מספר הלחשים שלו או אולי יש לכם מעט מרכיבים אלכימיים לשיקויים או תרכובות או שאתה יודע איפה אפשר להשיג דברים כאלה?"
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 06 ינואר 2019, 12:55

YDS
אתה מגלה מעט מאוד, נראה שאין הרבה מידע על הבן אדם, הדבר היחידי שאתה שם לב שבין כל הדברים עליהם הוא רב, צועק, ומתריס, הוא מעולם לא עסק במזון לעצמו ולתומכים שלו, שגם אותם אתה לא מצליח לזהות. נראה שהם שם, אבל אחרי זה הם פשוט.. לא.

ג'וני
"לא פה." הוא אומר, "אני יכול לנסות לבקש שישלחו לנו משהו, אבל זה תלוי במה יצליחו הבריח להבריח מהתחלה-חדשה, אם כי יכול להיות שמונרו יודע משהו, הוא אומנם לא אשף, אבל הוא מבין בקסם.
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 06 ינואר 2019, 16:10

במצודה-
אוסקר מביט בהרן שעמד עד עכשיו מבלי להגיד הרבה. מדוע הם כאן, באמת?
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 06 ינואר 2019, 18:48

אצל נוק-
"ואיפה אני יכולה למצוא את מונרו?" נלתנרה שואלת, נחושה לנסות למצוא משהו מועיל לעשות, אם כי נראה לה שזה יהיה ממש קשה עד בלתי אפשרי במחנה הפליטים.
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 08 ינואר 2019, 11:55

אצל נוק-
זולג׳ין הולך, מוכן לחזור עם רדת הערב. לבנתיים הוא הולך למקומות בו אנשים זורקים זבל ומחפש דברים שעשויים להיות מועילים. בין אם זה עכבר ענק שאפשר לחסל או פריטים מעניינים. גם לזבל יש משמעות.
“I am the righteous shield of Moradin and a sword
in his mighty hand! I fear no evil!”
שלח תגובה