הושלם שדרוג תחזוקה לפורום
שדרגנו את הפורום לגרסה עדכנית של PHPBB. אם אתם נתקלים בבעיות, זה המקום לדווח: שדרוג תחזוקה לפורום - ספטמבר 2019
בנוסף אנו שוקלים בטווח הארוך יותר לשדרג את מערכת הפורומים למערכת מודרנית יותר ונשמח לשמוע את דעתכם. זה הנושא בו אנחנו מציגים אפשרויות שונות: אז EnWorld עדכנו את האתר שלהם

[pf] בשערי המצודה- עץ משחק 5/5

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
padron

שליחה על ידי padron » 25 דצמבר 2018, 23:08

הרן מתלבט לרגע אולם יש לו חשדות לגבי בן האנוש. הוא מתחיל ללכת בעקבותיו, מתכוון לנסות לברר לגביהם לפני שהוא מחליט במי הוא תומך.
yds
תשובות: 4

שליחה על ידי yds » 26 דצמבר 2018, 18:21

טאריס מהרהר לרגע, שוקל כל אופציה, ואז מחליט ללכת אחרי האדם. המחיר יהיה נורא...אבל כל סיכוי לנקמה בממזרה הזקנה הזו שווה את זה. חיוך קודר עולה על פניו והוא מתחיל ללכת אחרי האיש
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 25

שליחה על ידי liorgonen3 » 27 דצמבר 2018, 12:09

אתם הולכים יחדיו לאיזור האוהלים, אליו בן האנוש יצא קודם. ישנו חוסר שקט ברור במחנה הפליטים, האבירים שנשארו מנסים לשמור על סדר, והאספקה שהחזרתם מעניקה קצת תקווה לאנשים, זאת בנוסף למבטי הערצה שחלקכם מקבלים מידי פעם.
האוהל של בן האנוש קצת חריג בנוף, ברור שהוא לא אוהל פליטים ושהוא הובא מחוץ לצלקת, יש בו מקום למס' אנשים, ואין כל שומר בכניסה. קח שאתם נכנסים בקלות ובשקט ללא קושי.

ציוד די פשוט מקבל את פניכם, שולחן עם מפה, כסא, וציוד שינה שמקופל בצד.
בן האנוש רוכן על מפה לצד בן אנוש נוסף, הוא מבחין בכם ודוחף את השני קלות, מסמן לו לצאת ולהשאיר אתכם לבד.
"או, הנה הגיבורים חוזרים." הוא אומר בחצי חיוך. "אני חייב להגיד שכבר חששתי שלא תצליחו למצוא את הארגזים. או שלא תחזרו בחיים, מצד שני, אני שמח שהימרתי עליכם." הוא מתקרב ללחוץ לכם את היד. "אם זאת קיוותי שתבואו אלי, חכמה ככל שסירין רוצה להיות, היא שוחכת שאנשים צריכים לאכל כדי לשרוד, ולשרוד זה לא לחיות." בן האנוש השני חוזר עם ארגז קטן, "אבל רצינו לוודא שתדעו שהעבודה שלכם לא הייתה לשווא, זה לא הרבה. אבל זה מה שהצלחנו לאסוף בהתראה קצרה."
הוא פותח את הארגז, יש בו כמות של מטבעות וזהב מספר חפצים שאתם עדיין לא מספיקים לבדוק כשהוא חוזר לפנות אליכם. "אגב, אני מניח שהנימוסים שלי לא במקום." הוא מחייך, "תרשו לי להציג את עצמי." הוא קד קלות. "שמי נוק."
META
הלוט שלכם (לצרוך העניין והפלאפ, פדרון- אתה מוצא בנוסף לכל מה שיש שם את החלקים שאתה צריך כדי להרכיב את הנשק שלך)
ספוילר
הצג
Coins
GP175
Gems
Agate (8 gp)
Freshwater Pearl (7 gp)
Malachite (8 gp)
Malachite (10 gp)
Milky Quartz (55 gp)
Moonstone (60 gp)
Onyx (40 gp)
Pyrite (9 gp)
Rhodochrosite (8 gp)
Rock Quartz (8 gp)
Rock Quartz (9 gp)
Total value = 222 gp

Art Objects
Bronze flagon with warrior images (50 gp)
Engraved gold scarab (75 gp)
Gold cup with royal crest (550 gp)
Gold holy symbol (100 gp)
Ivory drinking horn with copper ends (60 gp)
Silver holy symbol (25 gp)
Total value = 860 gp

Magic Items
Potion of Enlarge Person x2 50 gp
Potion of Guidance (cr, 25 gp)
Potion of Hide from Undead (cr, 50 gp)
Potion of Pass without Trace (cr, 50 gp)
Potion of Protection from Evil (cr, 50 gp)
Potion of Resistance (cr, 25 gp)
Potion of Stabilize (cr, 25 gp)
Scroll of Arcane Mark (cr, 12 gp 5 sp)
Scroll of Detect Law (cr, 25 gp)
Scroll of Detect Magic (cr, 12 gp 5 gp)
Scroll of Mage Hand (cr, 12 gp 5 gp)
2X Scroll of Obscuring Mist (cr, 25 gp
Total value = 436 gp 5 sp
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
yds
תשובות: 4

שליחה על ידי yds » 27 דצמבר 2018, 15:45

טאריס ניגש קדימה, מחייך, ולוחץ לו את היד בזמן שהוא מיישיר מבט לעיניו ''נעים להכיר אותך, נוק, סליחה על שדיברתי נגדך בפומבי, אבל רבים מהפליטים כאילו היו נפגעים, ואני חוויתי בעצמי את אכזריותן של הפיות. אני בהחלט מאמין שקבוצה קטנה ומהירה תוכל לפעול כנגדן'', הוא מחדיר במילותיו לחש שיערפל את תודעתו של נוק, יעשה אותו נוח יותר להשפעה
Meta
פעולה מהירה-מפעיל מבט מהפנט על נוק, יש לו -2 להצלת הרצון
פעולה רגילה-מטיל הקסמת אדם
ד''ק הצלה 16 (10+1+4+1)
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 27 דצמבר 2018, 15:56

טאריס מרגיש את הכוח שלו נשלח לעבר בן האנוש, אבל נזרק הצידה בטלטלה. הוא מחייך כשהוא מיישר מבט לעבר טאריס, ולוחץ את היד של זה בכוח, אפשר להגיד בקצת יותר מידי כוח.
אם הוא מודע להשפעת ההקסמה? מי יודע. יכול להיות שהוא בחר להתעלם ממנה.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 27 דצמבר 2018, 19:03

אוסקר שומר מרחק מבן-האנוש, ומהאוצר שהוא מראה בארגז, למרות שעיניו בהחלט נמשכות לעושר. כאשר הוא חושב שאף אחד לא רואה, הוא ניגש בחטף לארגז, חוטף חיפושית זהב מעוטרת ופנינה גדולה וחלקה, מכניס אותם לכיסו וחוזר לפינה בה עמד קודם לכן.

"אתה טיפש..." הוא אומר לבסוף, אוזר אומץ לדבר. "האנשים שקיבלו את שלטון הפיות חיים כפי שחיו לפני... אתה רוצה לשלוח את האנשים למותם כאשר אפשרות חלופית וטובה פי עשר עומדת היישר מול הפנים שלך..."

OUT
אוסקר לקח את ה-Engraved Gold Scarab ו-Freshwater Pearl. אם מישהו רצה את זה, תצעקו עליו והוא יחזיר אותם.
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 27 דצמבר 2018, 20:52

"איזו אפשרות?" שואל נוק. "פספסת את האנשים הרעבים בחוץ ללחם? זה לא כי הפיות דואגות להן."
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 27 דצמבר 2018, 21:42

"זה כי אנשים כמוך מעודדים אותם להתנגד ולהילחם כאשר אין להם סיכוי." אומר אוסקר, מלבה את הביטחון העצמי שלו מעט כנגד האדם הפשוט. "חבורת הקבצנים שלך לא מסוגלת להביס אותי בקרב, שלא לדבר על האחרים באוהל הזה, מה גורם לך לחשוב שלהתאבד מול הפיות זו אפשרות טובה יותר מלהשתקע ולזרוע חיטה כדי שיהיה לכם מה לאכול?"
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 27 דצמבר 2018, 21:45

"אתה מתנהג כאילו לא היו אלא הפיות שתקפו קודם, ואם לא היה לנו סיכוי, אז מדוע הן שמו פרס על ראשו של בריח הברזל עצמו?" הוא שואל, "סבסטיאן מסתתר לא כי הוא מפחד, אלא כי הוא מתכונן למשהו."
padron

שליחה על ידי padron » 28 דצמבר 2018, 11:34

הרן מתבונן בשקט רגע בנוק ובוחן אותו בספקטרום הקסום דרך עינו המכוסה. במקביל הוא מתבונן בארגז ואת עינו צדים מספר פריטים שלא קשורים לשאר הדברים בו - ראש גרזן קרבמספר חתיכות ברזל שככל הנראה לא היו משמעותיות עבורו בעבר אולם עתה הוא יכול לתאר בעיני רוחו כיצד הן משתלבות עם הגרזן. "זו מתנתי לך, צייד הדם החיוור. נצל אותה היטב וחסל את חסרי הדם בשם לואה המוות. לרוב זה ייקח יותר זמן אולם הפעם אני אכוון את ידיך. " בוונסמדי לוחש בראשו עת הידע זורם לראשו. הוא לוקח את החתיכות הכוללות שרשרת ברזל, גלגלי שיניים קטנים ועוד כמה וכמה חתיכות ברזל משונות אחרות ומתחיל לחבר אותן לפי לחישותיו של הלואה, בונה גרזן שנראה רגיל למעט ידית אחיזה טיפה שמנה מהרגיל ומה שנראה כמו הדק קטן בצידה. לאחר סיום בניית הנשק, הרן מרגיש את דרך השימוש המיטבית בו זורמת אליו. הוא מחייך חיוך שקט ומחבר את הגרזן לחגורתו באמצעות לולאה שיש בקצהו. "תגיד נוק, שאלה קטנה - מה זה כל הקסם סביבך בדיוק?" הרן שואל את נוק ומחווה בידו לעברו בתנועה מעורפלת.
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 29 דצמבר 2018, 15:12

הטרול מרים שני שיקויים, בוחן את התכולה שלהם ואז מכניס לנרתיק צד. חברי הקבוצה שמים לב שמדובר השיקויים שנועדו בשביל להתחבא, אבל האם הוא מתכנן לברוח ממשהו או לרדוף אחריי משהו כצל?
״אז מה אנחנו יודעים ומתכננים לעשות? אני איתך כי אתה נותן לי להיות בהתקפה, אז תגיד לי איפה אתה יודע שאפשר להכות״.
לאחר מכן הוא מזדקף, ״אני זולג׳ין מהאמני״ נראה שהחליט להגיב להצגה של נוק, אם כי מעט זלזול נשמע בקולו, רואה את עצמו כיותר חשוב מהבחור בעל האקדחים.
“I am the righteous shield of Moradin and a sword
in his mighty hand! I fear no evil!”
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 29 דצמבר 2018, 18:18

"קמסי תהפוכה ידידי חד העין." הוא עונה להרן, "מעט אשליות על הגוף שלי שנועדו לסייע לי, היה הרבה יותר קשה לנדוד בארץ אם הפיות היו יכולות לזהות אותי."
למשמע דברי זולג'ין, נוק מביט במפה. "אנחנו צריכים להביא נשק לאנשים." הוא מסביר. "אם האבירים לא מסכימים להביא לנו אותם, אז נביא מישהו שכן." הוא מחייך. "לא רחוק מפה, ישנו כפר עם בעל מלאכה מוצלח, הוא יהיה מסוגל להפוך את הזבל שאספנו לנשק סביר עם הציוד הנכון. הבעייה שהפיות עצרו אותו." הוא פותח גליון קלף שמציג דיוקן של דמוי אדם, נראה שהציור עשוי טוב למרות שנעשה בחופזה, "תכירו את הנסיך יורגן, מחצר הקיץ." הוא מכווה בפניכם את הקלף, המשנה האחראי על החלק שבין הצלקת להתחלה חדשה, אומרים שהפסיד בהתערבות כדי לקבל את השטח שדרומי להתחלה חדשה ואת העיר עצמה, וכרגע כל מה שנישאר לו זה הכפרים שאפילו המפה שוכחת לפעמים. וכפועל יוצא מכך, האחראי לכך שהבחור שלנו נעצר. עכשיו, מאחר ובכל זאת מדובר בנסיך, אנחנו צריכים לוודא שאנחנו מוציאים את הבחור מאחיזת הפיות כשזה לא נמצא, והמרגל שלנו בכפר מאשש שזה המצב כרגע."
הוא נועץ סכין במיקום הכפר על המפה, מה שנראה כמו מרחק של יומיים הליכה מהמקום שאתם, כפר למרגלות הר תמ-אדרה. "אנחנו צריכים לצאת לשם כמה שיותר מהר, לשחרר את הבחור וכל מי שיסיכים לבוא איתנו, ולהחזיר אותם לכאן, ואם אפשר על הדרך לקחת איתנו עוד משהו, זה יהיה יתרון."
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 29 דצמבר 2018, 18:28

"אז למה אנחנו מחכים?" זולג'ין מחייך וצוחק, אבל תוך כדי משנן את פני הנסיך, נראה אם הוא יוכל לחסל אותו מתישהוא.
“I am the righteous shield of Moradin and a sword
in his mighty hand! I fear no evil!”
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 29 דצמבר 2018, 22:47

"שאלה" נלתנרה אומרת בקצת חוסר ביטחון מקווה שהשאלה שלה לא תשמע שטותית, "אם הנסיך הפסיד בהתערבות הוא לא צריך לוותר על שטח ולא לקבל יותר? ומה זאת אומרת שהכפרים הם כל מה שנשאר לו אם יש לו את התחלה חדשה?"
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 29 דצמבר 2018, 22:58

"הוא לא קיבל את התחלה חדשה, אלא נתקע רק עם הכפרים בינה לבין הצלקת, מצד אחד זו פחות עבודה, מצד שני ברור לכולם שהוא הפסיד מהסיפור, והכבוד שלו נפגע... כנראה העליב את הגבירה שלו או משהו." הוא משער.
שלח תגובה