ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

[pf] בשערי המצודה- עץ משחק 5/5

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 21

שליחה על ידי liorgonen3 » 10 דצמבר 2018, 22:05

"אני מדבר על ההישרדות שלנו. שלי, שלך, של כולם!" הוא אומר בכעס. "מה אתה חושב שסירונה וחסרי הדם שלה הולכים לעשות? אתה חושב שהם פה לשלוט ולתת לכם להתקיים? היא אוספת את הכוח שלה בשביל לעשות מה שאמא טבע עשתה לפני עידן ועידינים, ולהתחיל מחדש את העולם הזה, רק שהפעם הוא יועצב בדמותה ובצלמה. בלי הילדים שבגדו בה, בלי האלים האחרים, רק היא. ורק הילדים שלה." הוא אומר בכמעט כעס. "היא צדה את הלואה עד כה כדי לתדלק את הכוח שלה, אבל אם היא הייתה מגיעה לשיאה, אז היינו שמים לב, ואז גם האלים. שהיו מוצאים דרך לעכב אותה עוד פעם. אבל היא הייתה חכמה, היא יצרה ארבעה כתרים, העניקה אותם לחצרות שלה, ובהם אחסנה את הכוח שלה. ברגע שיהיו לה שוב ארבעת הכתרים, יהיה לה הכוח לסיים הכל, ואז אף אחד לא יוכל עליה מאן, לא אני, לא אתם, לא האלים, ולא מלך הברזל." הוא אומר בתסכול. "זה למה אתם כאן, כי כולכם נגעתם במוות איכשהו, וחלק מכם אפילו מלוכלך במוג'ו של קסם פיות, וזה מה שאני צריך, לערבב קסם פיות בקסם מוות, ולנצח את הכלבה במשחק שלה, היא חושבת שבגלל שלילידם שלה אין דם, והם לא מתים כאן, אין לי כוח עליה. אבל אני כבר נתתי כוח לאחד, והוא עושה מספיק נזק. עכשיו אם אתן אותו לאחד עם דם וקסם פיות?" הוא אומר ברטרויות, מבטו לעבר טאריס והרן. "כולכם פה מסיבה מסוימת, חלקכם פשוט לא יודעים אותה, עדיין."
הוא מרחף במרכז שלכם, מביט בכל אחד מכם. "העסקה פשוטה, אני אתן לכם מידע, אתם תעשו במידע הזה מה שאני אבקש מכם, ואני אתן לכם גם מתנה שלא ניתן לכמת, אם תקדישו את חייכם ומותכם לי, אזי אסכים שפעם אחת, אבל פעם אחת בלבד תוכלו לחמוק מהמוות, לא משנה מה יקרה, ולא משנה על ידי מי. אני לא אתן לרום לאסוף את הנשמות שלכם, וכשתמותו בפעם השנייה. אני אקח את הנשמות שלכם, של האלופים של לואה הדם והמוות."
הוא נותן לעסקה לשקוע, "המוות בא לכולם, עדיף לכם לקבל אותו בתור ידיד, ולא בתור אויב."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 10 דצמבר 2018, 22:37

"אתה בטח טועה, כי אני לא נגעתי במוות." נלתנרה מתנגדת לרעיון ובאמת מאמינה בצדקתה. אולם, מכיוון שהוא הציע מידע והפעם לא תמורת הנשמה שלה או ילד: "בכל מקרה, אם תתן לי את המידע אותו אני מבקשת אני אקשיב לבקשה שלך, אבל אני לא אקדיש את חיי למוות."
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 10 דצמבר 2018, 23:11

״אני מוכן לעסקה״ אומר זולג׳ין בנחישות, מוכן לעשות את רצונם של הלואה. ״אך אני מציע עסקה נוספת, אישית יותר. אני מעוניין לעשות את טקס הקשירה אלייך. כל נשמה שאני אקח בידיי תילקח על ידך. בתמורה, כאשר אצטרך את עזרתך ואקרא לך, תתן לי מכוחך. כדי שאוכל סוף סוף לחסל את דאה׳רקה ולקחת את השליטה על האמני״ מכריז זולג׳ין את מטרותיו ללואה, מוכן לעבור את הטקס בשביל הסיכוי לקבל כוח ועוצמה.
“I am the righteous shield of Moradin and a sword
in his mighty hand! I fear no evil!”
padron

שליחה על ידי padron » 10 דצמבר 2018, 23:22

"אתה ממשיך לדבר על דם ןאיך לחלק יש אותו ולחלק אין, אולם לא ברור לי למה בדיוק אתה מתכוון מעבר לזה שאתה לא מתייחס לדם כפשוטו." הרן אומר ביובש.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 11 דצמבר 2018, 12:17

"הו אני הרבה דברים ילדה, אבל טועה אני אף פעם לא. אני מריח את המוות ממך. אם תרצי ואם לא, משהו או מישהו שמחובר אליך היה מאוד קרוב לעבור לצד השני. אם הוא עבר? מי יודע." הוא מצחקק. "הנשמות של כולם עוברות אצלי, ההצעה שלי היא שתוותרו על החיים שאחרי המוות, בתמורה ללחמוק מהמוות פעם אחת." הוא מסביר לאלפית. "אני לא עושה חצי עסקה." הוא ממשיך ופונה לזולג'ין. "אתה לא יכול להקדיש לי נשמה שהיא לא שלך, אתה יכול להקדיש לי את המוות שלה, אבל הדבר הזה הוא שולי, אתה רוצה את העוצמה של הלואה? אתה תצטרך להביא לי נשמה חשובה, או לפחות להבטיח לי אחת." הוא מסביר. ופנוה להרן.
"ראית פעם דם של פייה?" הוא שואל. "אין להן, הן לא יכולות למות מחוץ לאי שלהן, כל פייה שתמות מחוץ לאי, תישבר ותיווצר מחדש בסופו של דבר. הן כל כך רגישות לברזל, שאפילו דם אין להן, זו סתם מזימה של סירונה למנוע ממני גישה לכוח של הפיות. אתה תופתע מה היא עוד עשתה כדי למנוע מהלואה שליטה עליהם. חה" הוא נוחר, "היא אפילו יצרה לואה חדשה משלה. אני די בטוח שאתה מכיר אותו."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 11 דצמבר 2018, 12:48

״אז אני אצוד את אלו שברחו ממך, אלו שעשו עסקאות ומנסים להתחמק מהמוות ואלו שמשתמשים בוודו בשביל לרמות. ושהזמן יגיע, הנשמה של דאה׳רקה תוקדש לך. זו ההצעה של זולג׳ין מהאמני״ לוותר על העוצמה של בוסמנדי יהיה הפסד גדול לזולג׳ין. לשלם את הנשמה שלך זה מחיר פעוט אם זולג׳ין יוכל לעשות אימפריה מהאמני.
yds
תשובות: 4

שליחה על ידי yds » 11 דצמבר 2018, 23:08

טאריס מזעיף פנים. הם יכולים לעשות כמה עסקאות שהם רוצים, אבל הוא לא בוטח בבוסמדי הזה. אם הם רוצים למכור את הנשמה שלהם למישהו שהרגע פגשו, זו בעיה שלהם.
הוא שותק, מהרהר במה שנאמר עד כה, ומחכה שהעסקה תסתיים
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 11 דצמבר 2018, 23:37

"מוסכם מאן." אומר בוסמנדי לזולג'ין. הוא מרים מהרצפה פיסת עפר, ספק מגופת חצי העוג ודוחף אותה לתוך כף ידו של זולג'ין. "כשנסיים פה, אתה תקבל את הנשמה שאני רוצה." הוא מצחקק.." אל תשכח את המחיר של להפר את העסקה שלנו."
כשהוא מזיז את היד, רונה טרולית נחתמת על ידו של הטרול. היא זוהרת מעט ואז כמעט ונספגת בעורו.
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 11 דצמבר 2018, 23:42

"כמו שאמרתי אני לא אקדיש את חיי למוות" נלתנרה חוזרת ואומרת, לא ממש מצליחה לעקוב אחרי הדרישות המשתנות של הלואה ולכן המשפט הבא יוצא יותר בתור שאלה: "ואני מבינה שאתה לא מוכן לעסקה אחרת?"
padron

שליחה על ידי padron » 12 דצמבר 2018, 17:20

"אני גם ככה מתעסק במוות - מהי עוד עסקה בעניין? אבל אני חושב שעדיף לך לנצל את הכישורים שלי במקום מעט כוח שתתן לך הנשמה שלי במוות השני. אה, ועוד משהו - מה שלא תהיה הדרך שלך לתת לי כוח - גם אם היא כוללת מוות שלי זה לא נחשב לפעם הראשונה שאני מת במסגרת העסקה. יותר מהכל מעניין אותי לראות מה יקרה בשילוב הכוח שלך עם הכוח של אדוני. " הרן אומר.
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 14 דצמבר 2018, 08:57

אוסקר מציץ מאחורי הזקיף, ומנדנד את ראשו.
"אתה מפחד מסירונה..." הוא אומר אל עבר הלואה, "אתה מפחד שהיא תתחזק יותר משהיא כעת, ואתה תהפוך להיות לא רלוונטי בכלל... אני לא רוצה לחתום איתך עסקה, אני לא יכול לסמוך עליך."
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 14 דצמבר 2018, 16:08

"מוסכם מאן!!!!" צועק בוסמדי, ולוחץ את ידו של הרן. "אתה תהיה הצייד שלי, הצייד של הלואה. הצייד של הדם!" הוא צועק בעוד הרן מרגיש שידו נמחצת. "אתה תשתמש בקסם של חסרי הדם ובקסם שלי, כדי להשמיד את חסרי הדם!" הרן מרגיש כאב עצום בוקע ממנו. כאילו הדם שלו מאיים לפרוץ מגופו. "לא פראי, לא טבעי. אתה תהיה צייד דם-חיוור. השליח של הלואה."
הכאב מכריע באותו רגע את הרן, והוא מרגיש את גופו כמעט נבנה מחדש, הוא מאבד את היכולת להבין מה קורה סביבו, כאשר ענן של דם יבש מקיף אותו, חונק אותו, נכנס לתוכו. משנה אותו. דבר אשר גרום לנוחכים בחדר, לרבות זולג'ין, תחושת אי נוחות.

ואז ברגע אחד הכל נגמר, הרן צונח על הרצפה, ומרגיש... אחרת. הוא מרגיש שמשהו בקסם שלו לא אותו הדבר. רק לא ברור לו עוד מה.
"זכרו." אומר בוסמנדי לטרול ולצייד החדש שלו, "תעמדו בצד שלכם, ותקבלו את אשר הובטח לכם. תפרו את ההסכם..." הוא לא משלים את המשפט שלו.
"וכעת, כמובטח." הוא מציין. "אני מניח שאתם רוצים לדעת על כתר העלים, לא כך?" הוא שואל. "ובכן, זהו פריט כוח עצום, מוג'ו שהעולם לא ראה כמותו. והפיות איבדו אותו. בלעדיו, סירונה לא תוכל להרוס את העולם. איתו? מי יודע מה תוכלו לעשות." הוא מחייך. "הוא נמצא רחוק, רחוק במקום שבו הפיות לא יכולות לגעת, לא בגלל שאין להן דם, אלא בגלל סוד עתיק שאסור לאיש לספר."
הוא מתחיל להיעלם, בעוד תחושת הכוח שלו נעלמת, והמציאות חוזרת לעצמה. "חפשו אותו בנמל חירות, אצל ביתו של הים." קולו נשמע מהדהד. "זו הדרך היחידה שלכם, של כולנו. לשרוד."
ובוסמנדי נעלם, משאיר אתכם לבדכם במערה שבה הייתם, מערה בה פרט לארגזים אשר נגנבו מהפליטים. לא נשאר דבר, לא גופות, לא חפצים, ולא אבק.
META
עד כאן הפרולוג, בערך.
נתחיל מהסוף ובואו נעלה רמה. אמרתי לכם שה3 הראשונית יהיו מהירות, אז ככה נתחיל.
מבחינת דמויות- במסגרת העלייה בדרגה אתם יכולים להחליף מקצוע/כשרונות/בילד. אם מישהו רוצה להחליף לגמרי דמות. שידבר איתי בפרטי.
אם יש לכם הערות והארות, תרשמו אותם כאן,בעץ ההרשמה או בוואטסאפ, ואני מבטיח לקחת אותם לתשומת ליבי.
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 16 דצמבר 2018, 14:52

זולג׳ין מרים שני ארגזים ומסתובב ליציאה למערה. נראה שהוא רגיל במידת מה לדברים האלה. ״לבוסמנדי יש מוג׳ו טוב״ שהוא יוצא מן המערה הוא מוריד את אחד הארגזים ופותח אותו. ״אבל אסור לשכוח את שאר הלואה״ הוא שופך את תוכלת הארגז על הרצפה. ״זה קורבני לג׳אני. פטרון הבוזזים, לורד הגנבים, אל הזבל, אדון הנתינים, שומר הסודות והלואה של הדברים הזרוקים. שיימצא עוד עניים וחולים לעזור להם, שיזכה להוסיף עוד לאוסף הזבל הגדול שלו, שיבצע את המתיחות הגדולות ביותר וישיג את כל הסודות הנסתרים״ הטרול אומר את הברכה בזמן שהוא מצייר סביב ערמת האוכל מה שנראה כמו מסכות מוזרות. שהוא מסיים, לא קורה כלום. הערמת אוכל נשארת שם מוקפת סמלים משונים, אבל הכל נראה רגיל. זולג׳ין לוקח את ארגז האוכל השני וממשיך ללכת. ״הלואה איתנו היום״ הוא צוחק לעצמו וממשיך.
yds
תשובות: 4

שליחה על ידי yds » 16 דצמבר 2018, 18:34

טאריס רושם בראשו את כל מה שאירע, את כל הידע שנחשף, ומצחקק לעצמו שוטים. אבל שוטים שניתן לעשות בהם שימוש
''לרוח היה את הכיוון הנכון. נזוז לכיוון הנמל. אני....כבר אצטרף אליכם''
טאריס ניגש ומתחיל לחטט בין הציוד שבמערה, שומר על ארשת פנים מכובדת ןמתאפק שלא לחתוך הכל לגזרים עד שימצא את מה שנלקח ממנו
Meta
לוקח 20 בבדיקת הבחנה, זה שתי דקות, תוצאה סופית 28.
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 17 דצמבר 2018, 00:18

לאחר שהלואה נעלם נלתנרה לוקחת את הדקות הבאות כדי להתרכז בעצמה ולחשוב בזמן שהיא מכינה עבור עצמה תמצית מרפאה ושותה אותה. רק לאחר שהיא מרגישה מאוששת היא פונה אל האחרים ואומרת: "אני לא בטוחה שהאינטרס של הלואה חופף לשלנו, אחרי הכל הוא אמר שהוא לא מוכן לעזור אם לא יוצא לו משהו משמעותי. לכן, אני לא חושבת שאני אלך לנמל חירות עכשיו, בייחוד כשהוא אמר שהפיות לא יכולות להגיע לכתר." אתם מקבלים את ההרגשה שלנלתנרה יש סיבות נוספות להימנע מנמל חירות עכשיו.

meta:
הכנת תמצית (דקה)+ ריפוי פצעים קלים:6+2=8
שלח תגובה