[pf] בשערי המצודה- עץ משחק 4/4

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
yds
תשובות: 5

שליחה על ידי yds » 22 אוגוסט 2020, 23:53

ספוילר
הצג
ליבה של טיירה מאיץ כשהיא רואה שנל נמצאת שם. הארמון...לא מקום טוב. הרבה אנשים בפרופיל גבוה, אנשים מסוכנים, והמלך הזה לא נראה כמו מישהו שיהסס לתלות זרים רק כי הם לא מוצאים חן בעיניו...טיירה פוסעת בזריזות לעבר המבנה, מנסה להבין עד כמה המבנה שמור, באיזה אופן, ואם יש שומרים עד כמה הם השתתפו בחגיגות ובשתיה סביבם
Meta
הבחנה בשביל הארמון
1 טבעי, 3 סהכ
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 31

שליחה על ידי liorgonen3 » 23 אוגוסט 2020, 00:25

טיירה
ספוילר
הצג
כנראה שכל החגיגות, הרעש, והחיפוש הארוך השפיעו לרעה על טירה, היא לא מצליחה להבין שום דבר ממבט בשומרים.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
ג'וני
תשובות: 1

שליחה על ידי ג'וני » 23 אוגוסט 2020, 23:52

נל
ספוילר
הצג
"אבל עכשיו רובם הולכים אחריך..." נל לא מבינה "אז בגלל מה שהסבים של הסבים שלהם עשו מגיע לאלה שהולכים אחרים למות?"
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 24 אוגוסט 2020, 00:05

נל
ספוילר
הצג
"אם הם ממשיכים להתנהג אותו דבר?" היא שואלת בתוכחה. "את חושבת שאם היה ניתן אחרת לא היינו פועלות ככה. כל הטרולים שאני מנהיגה לא משנים אם מתוכם ממשיכים לצאת כל הזמן עוד ועוד עשבים שוטים שמנסים לגרום לעוד מוות, עוד הרס, ועוד מלחמות." היא אומרת, "את רוצה להגיד לי שזולג'ין הולך לאפשר לטרולים לחיות תחת השלטון שלי? הרן הולך להסכים שהפיות ימשיכו לפעול ללא מפריע? או אולי טיירה שמחפשת אותך בעוד אנחנו מדברים, קוראת לעצמה אם הזאבים ומנסה לחסל פיות בשם הנקמה חסרת ההיגיון שלה." היא אומרת בבוז, "נל, את לא טיפשה, אז אל תגרמי לי לחשוב שאת כזו, את יודעת טוב מאוד איך העולם הזה פועל, את האש" היא מדגישה את המילה האחרונה. "את יודעת שמספיק גחל אחד כדי להבעיר את היער, מספיק גיץ אחד כדי לשרוף ערים. כל עוד יש רצון חופשי בעולם הזה, יהיה מי שמתנגד לדרך שלנו, יהיה מי שימשיך לנעוץ סכינים באפלה, להרעיל בורות מים, ולקלל את בני עמו רק כדי להילחם בנו." היא ממשיכה לכעוס, "או שאת חושבת שהצלקת היא טעות? לא מעשה ידי אדם שנועד רק כדי שהפיות לא יכולו לעבור מצפון גלקוס למרכזה בקלות - מחסום כל כך יעיל שהיה צריך לייצור אותו אלף שנה לפני הפלישה שלנו, אלף שנה בהם כל דבר שחי שם מת, הפך לאלמת ונרדף והשמד. את היית באדמה המתה הזו- את חושבת שכל מי שנהרג ביצירה שלה לא היה חף מפשע בדרך זו או אחרת? או אולי המורדים של סבסטאין, בריח הברזל שלו- את יודעת שהם מוציאים להורוג אנשים שמשתפים פעולה עם ברוני פיות? גם אם מדובר בחוואים שמנסים לשרוד, הבריח מאמין שעדיף שאתה לא תשרת את הפיות ותהיה מת מאשר תחיה ותשרת את סירונה." היא עוצרת ומקשיה בידה, חרב ארוכה עשוייה מתכת מופיעה באוויר, מרחפת לצידה, ניצבי החרב נראים כמו כנפיים פרוסות בצבע ערד. "או אולי הנשק הזה- להב הפניקס- שנועד על ידי האבירים להילחם בצבא הפיות- את יודעת מה הלהב הזה עושה? הוא כובל נשמות של לוחמים לתוך החול, וגורם להם להתעורר כצבא על פי פקודה, מונע מהם להמשיך הלאה. מונע מהם לנוח." היא מקישה עוד פעם והחרב נעלמת באוויר.

"עשרת אלפים שנה, עשרת אלפים שנה שאני קיימת בעולם הזה נל, ראיתי ממלכות עולות ונופלות, ראיתי גזעים קמים ונמחקים, ראיתי את הזמן נשבר ומתחיל מחדש עשרות פעמים, ובכל פעם, כל התחלה - הובילה לסוף, עוד גזע שחי בשלום עד שהוא מגלה שהוא יכול לקחת בכוח, ואז מתחילות המלחמות, הרציחות, ההשמדות- ובכל פעם שמישהו מנסה לעשות סדר, הוא נקרא טיראן על ידי כמה מורדים כריזמטאים, ואנשים הולכים אחריהם בעינים עצומות ומפילים את המלך מהשלטון- רק כדי להיכנס לתקופה של תוהו, ואז להעלות מלך חדש שיעשה את אותו דבר. זה מעגל אימה שלא פוסק. ועכישו הגיע הזמן להפסיק אותו."

היא מקישה שוב באצבעות שלה, והדלת נפתחת. "אנחנו סיימנו כאן." היא אומרת. "את מוזמנת לחזור לפה בנתיים כדי לקבל את הזכרונות שלך או כדי להישבע אמונים לסירונה. אין לי דבר אחר להגיד לך." היא מפנה את הגב שלה ויוצאת החוצה. כוס היין שלה בידה.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 24 אוגוסט 2020, 00:19

נל
ספוילר
הצג
"במה הפיות יותר טובות מהאחרים?" נל שואלת גבה של אנסטסיה, ובמידה ואין תשובה היא נאנחת ועושה את דרכה החוצה באטיות מנצלת את הזמן שלה ביציאה כדי לסקור את הארמון והטכנולוגיה שבו יותר.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 24 אוגוסט 2020, 00:26

נל
ספוילר
הצג
אנסטסיה לא עונה.

היציאה של נל דומה לכנסיה שלה, הטכנוגלויה של הארמון מדיהמה, אבל ברור לה שהיא תצטרך להשקיע כמות זמן שאין לה כדי להבין בדיוק כיצד המקום עובד. היא רושמת לה כמה דברים, אבל היא תצטרך להשקיע כמה ימים בשביל באמת להבין מה גורם לארמון הזה לטקטק.

כשהיא מגיעה לבסוף לשערי הארמון היא רואה את טיירה עומדת שם, נראה שהיא בוחנת את השומרים בצורה מאוד לא יעילה
נל יוצאת מהארמון ורואה את טיירה.
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 24 אוגוסט 2020, 00:30

כשנל מזהה את טיירה היא ממהרת אליה ואומרת "אנסטסיה אמרה שאת מחפשת אותי. פספסתי משהו חשוב?"
yds

שליחה על ידי yds » 24 אוגוסט 2020, 17:17

טיירה פולטת נשיפת הקלה ושולחת זרוע לחבק את כתפה של נל, אבל ממהרת להסיר את ידה.
''נל! אני כל כך שמחה שאת בסדר? כשגיליתי שאת בארמון הייתי בטוחה שאת...'' ואז היא ממצמצת ונעצרת ''רגע, מה בכלל עשית בארמון? ואיך מי שזו לא תהיה ידעה שחיפשתי אותך? מה קורה כאן?"
החיפוש המעייף הותיר את חותמו על טיירה, שנראית כאילו כעס ועייפות והקלה נאבקים בתוכה. היא צובטת את גשר אפה ונאנחת ''לא פספסת שום דבר, פשוט חששתי שמשהו קרה לך...מה קרה בכלל?"
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 25 אוגוסט 2020, 00:14

"אני בסדר" נל נראית מעט משועשעת ממבול השאלות כשהיא מתחילה לענות עליהן אחת אחרי השנייה, "אנסטסיה הזמינה אותי, אני לא יודעת איך היא יודעת ומה שקורה זה שאת חוקרת אותי בכניסה לארמון."
בטון מעט יותר רציני ובקול נמוך נל מוסיפה, "למה שלא נחזור לזולג'ין והרן בזמן שאני אענה על השאלה האחרונה?" נל מביטה אל עבר השומרים שטיירה בחנה מושכת מעט בכתפיה כדי להראות שהיא לא אחראית להתנהגות המוזרה ומתחילה להתקדם ברחוב, אך נעצרת בפניה הראשונה ומחכה שטיירה תוביל מאחר והיא לא יודעת לאן עליה ללכת.
בזמן ההליכה נל מספרת לטיירה את ההתחלה של מה שקרה: "אני הלכתי בעיר כדי להכיר אותה מעט יותר, מה שלא היה יעיל כי אסרו עלי להיכנס לכל המקומות החשובים, כשהרוח הביאה לידי מעטפה עם שמי עליה." כשהיא מדברת על המכתב נל מניחה את ידה על כיסה, היכן שהיא שמרה את המכתב אחרי שנכנסה לארמון, "במעטפה היה מכתב מאחותי, אנסטסיה נסיכת חצר הסתיו והרוח, בו היא הזמינה אותי לארמון..." נל נראית כאילו יש לה עוד כמה דברים להגיד, אך רק מוסיפה במעט פליאה "היא אמרה שהיא יכולה להחזיר לי את הזיכרונות שלי!"
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 25 אוגוסט 2020, 00:21

בעוד נל וטיירה חוזרות לקבוצה, זולג'ין והרן מנסים להינות מהחגיגות ככל הניתן. הטרולים החוגגים והרעש כמעט מסתירים את שילאן המגיע אליכם, גרזן מלחמה טרולי בידו.
"אני מבין שהמסורת הברברית שלכם מכתיבה שאני אמור לאתגר אותך לשדה הקרב." הוא אומר בעוד מבטו נעוץ עמוק בזולג'ין. "ראה עצמך מאותגר." הוא מסנן ונעוץ את הגרזן בשולחן שמולכם. "נתראה מחר. תחגגו כאילו זה היום האחרון שלכם." נראה שהוא התכוון להגיד את המילה כלבים. אבל עצר.
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 25 אוגוסט 2020, 00:28

זולג'ין מרים את גרזנו לאוויר וקורא לקהל הטרולים. "מחר דם פיות ישפך בזירה! נציגם של האמני וקבוצתו כנגד שליחם של חצר האוויר! זולג'ין ייתן לכם קרב שלא יישכח!" הוא שואג, מלהיב את הטרולים השיכורים.
“I am the righteous shield of Moradin and a sword
in his mighty hand! I fear no evil!”
yds

שליחה על ידי yds » 25 אוגוסט 2020, 14:18

טיירה מרימה גבה ''אילו...חדשות נפלאות, את חושבת שאפשר לסמוך עליה?" ואז היא מצמצמת עיניים בחשדנות ''רגע, היא הציעה לך את הזכרונות....האם-'' היא עוצרת את עצמה מלשאול ומניפה ידיים באוויר ''לא משנה, אני לא אציק לך, מצטערת על זה...'' טפיחה ידידותית נוספת על כתפה של נל, ובחיוך עקום טיירה מצביעה ''בואי נצטרף,יש לי תחושה שהגענו בזמן לאתגר'''
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 25 אוגוסט 2020, 22:39

"פיות לא יכולות לשקר." נל עונה וממשיכה במשיכת כתפיים לפני שהיא ממשיכה: "היא גם מאמינה שאם אני אקבל את הזיכרונות שלי בחזרה אני אבחר להצטרף אליה ולסירונה. אם כבר אני מזכירה זיכרונות היא אמרה שהיא תחזיר לטרולים את הזיכרונות שלקחו מהם אם אני חושבת לנכון.." ולאחר הרהור של רגע היא מוסיפה "היא לא אמרה מתי היא תעשה את זה והשבטים שיעברו פעם נוספת על החוקים שלה יגורשו לאיזה אי.." נל ממשיכה לספר לטיירה חלק ממה שעבר עליה בזמן שהן מצטרפות לאתגר.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 27 אוגוסט 2020, 00:42

הקבוצה מתאגדת יחדיו, ומנסה לבלות את שאר היום בחגיגות, חלקכם אולי בוחרים לשתות, פשוט אוכלים טוב, או שסתם נהנהים מהחגיגות, יגידו מה שיגדיו על הטרולים, הם כן יודעים לארגן מסיבות וחגיגות. בשר ואלכוהול מוגשים בחינם לכל מבקש, וטרולים רבים נהנים מהחגיגות, משהו כמעט גורם לשכחה של העובדה שהם אמורים להיות תחת כיבוש זר, או מהעבודה שמחוץ לשערי העיר הם היו שופכים את הדם אחד של השני על פחות מעלבון.

כמובן שאין זכר לפיות, לא לשלושת האלופים ולא לכתר הפרצים - נסיכת חצר האוויר. שלוש האלופים נעלמו כמעט כמו שהם הופיעו, ועד כמה שאולי תרצו לקוות שהם לא יופיעו יויתר, ברור לכם שזה לא יהיה המצב.

כך או כך, אחרי לילה של חגיגות, אתם מחליטים לחזור למקום המגורים שלכם בשביל שנת לילה טובה, בידיעה שבבוקר תמצאו עצמכם בקרב ויהי מה.

הבוקר עולה והטרולים של האמנאי מנסים לסייע לכם ככל הניתן, מזון טרי מוכן לכם בבוקר, ונראה שאיש לא מנסה להפריע לכם, כשאתם מוכנים הם ילוו אתכם לזירה, נשבעים שהם יעודדו את זולג'ין מהקהל, אתם רואים שיחד איתכם קבוצה גדולה של טרולים נעה לכיוון הזירה, למעשה נראה שכל העיר בדרך לשם. מה שיוצר עומס כבד לנוע, ואתם מבינים שיקח לכם קצת זמן להגיע, גם אם תלכו בקצב המהיר ביותר.

אחרי עמידה ארוכה על הרגלים ומסע איטי, אתם מגיעים בסוף לזירה, קולות שאגות נשמעים מבפנים, ואתם מסוגלים לשמוע רעשי לחימה, דבר שלא אמור להפתיע אתכם, זה שאתם הולכים להילחם בפנים לא אומר שאתם היחידים שהולכים להילחם היום, למעשה הכניסה שלכם לתוך הזירה עצמה נדחית, ומציעים לכם ללכת לשבת עם הקהל ולהמתין שיקראו לכם, אם כי ניתנת לכם האפשרות לחכות בכניסה לתוך הזירה עצמה, ולצפות בקרב מקרוב יותר.

בין אם חלקכם הלכתם לשבת למעלה, או חלקכם נשארתם לצפות בקרב מתחתית הזירה, אתם מסוגלים לראות את מה שמתרחש בפנים די בקלות, 6 טרולים- שנושאים על עצמם את סמלי 3 השבטים שסירבו להיכנע לסירונה, מקיפים דמות אחת בקרב שנראה שהתחיל לפני כמה דקות, מבט מהיר מזהה עוד 3 טרולים על הרצפה, ראשיהם ערופים וידייהם חסרות.
ואז באחת אתם שומעים את רעש החיתוך, ומזהים במהירות את קלבאך עומד במרכז הזירה, חרבו - שנראית כאילו חושלה מזכוכית וקריסטל, נוטפת דם, ושלושה טרולים נוספים נופלים לרצפה במהירות, לא מספקים אפילו להגיב למוות שלהם.
צייד הפרא מחייך, ברור שהוא נהנה מהלחימה ונהנה עוד יותר מהעליונות שלו על הטרולים, שמנסים לתקוף אותו בזעם עיוור וחסר סיכוי אחרון, אבל הם לא מתקרבים לרמה שלו, הוא מרים בידו קריסטל נוסף, וקרני אור נשלחות ממנו לעבר הטרולים, מעוורות אותם ברגע, הם שואגים בכאב בעוד קלבאך הולך לעברם באיטיות לא אופניות, הוא מחסל כל אחד מהם במוות של אלף חתכים- אפשר היה לקרוא לאירוע הזה קרב - אבל האמת היא שהוא היה יותר דומה להוצאה להורג, לא ברור מי היו הטרלים שהיו מספיק אמיצים בשביל להיכנס לזירה עם צייד פראי, אבל הם שילמו על כך מחיר כבד.

"וכעת" אתם שומעים את קולו של המלך נשמע ברחבי הזירה כאשר הטרול האחרון נופל מת והקהל שואג בצורה כמעט לא טבעית או שפוייה. "הרגע לו כולם חיכו" הוא שואג שוב, והקהל שואג יחד איתו ומתחיל לזמר את השירים ששרו לתוך הלילה הקודם.
טרולים מובילים אתכם לעבר הכניסה לזירה עצמה. בעוד המלך מכריז על שלוש האלופים של סירונה שבחרו לאתגר את אלו אשר העזו להעליב את גבירת העמקים, אתם שומעים את המשך הנאום שלו, אשר מרגיש פחות ופחות רלבנטי, מה שאתם שומעים יותר חזק הוא קריאות הקהל, קריאות הקוראות למותכם. אלה מכם שכבר הסתובבו בחוץ יודעים שהקהל לא אוהד אתכם בלשון המעטה. וזה מאוויר בכם תחושה רעה, לא משנה כמה אתם מסוגרים בעצכמם, אלפי אנשים אשר מזמרים בקול למותכם ומנסים לשבור את הריכוז שלכם יפריעו לכם.

ואז כשאתם מגיעים לשערים שאמורים להכניס אתכם לתוך הזירה עצמה אתם מבחנים בפעם הראשונה שהפרידו בינכם, לא ברור כיצד ובדיוק זה קרה, אבל אתם מביטים הצידה ורואים רק בן ברית אחד לידכם, ללא זכר לשנים האחרים. אתם לא מספיקים להגיב לזה יותר מידי כשדלתות הזירה הענקיות נפתחות, ואתם ספק נדחפים ספק נמשכים פנימה, נחשפים מחדש לאור השמש, ושומעים את שאון הקהל בצורה ברורה וחזקה, כמעט כאילו היא נמצאת בתוך ראשכם.

הדבר הראשון שאתם מסוגלים להבחין בו ברגע שהסנוור מהשמש נגמר הוא מבנה הזירה- היא עגולה לחלוטין ומסביבה ישנה טריבונה מגודלת שמכילה את הקהל העצום, טוטמים שמקיפים את הזירה מעניקים הגנה לקהל מפני נזק שהיה עלול לדלוף מתוכה.
במרכז הזירה ישנו בור ענקי, אתם לא מצליחם להעמיד את עומקו מנקודת הכניסה לזירה, או מה הוא מכיל, בנוסף לזירה 4 שערים במרכזי הקשתות של המעגל, ממולכם אתם מצליחים לזהות את שני בני הברית שהופרדו מכם, יש לכם רגעים בודדים שבהם אתם לבד בזירה, לפני שהמלך פותח שוב את פיו.

"ועכשיו!" הוא שואג, "שלושת הפרשים של סירונה, נבחרי גבירת הרוח, קותלי המרד ונציבי היבשת" השאר הצפוני נפתח ומתוכו יוצאת דמות בודדת "שילאן השחור" מכריז המלך בעוד בן הפייות יוצא מתוך החשיכה של הזירה, בגדיו שחורים כמו הלילה, וחנית של בדולח וקרח בידיו- הוא רוכב על סוס שנראה שעשוי מקסם טהור, ומרחף מעט מעל האדמה. מבטו בוחן את כולכם והוא מלקק את שפתיו. מוכן לקרב

"ואיתו!" צועק שוב המלך והשער הדרומי נפתח, שתי דמוית דוהורת ממנו במהירות כמעט מפחידה "תאסאור
האדום, והגבירה הלבנה!"
שני הפרשים יוצאים גם הם על סוסי קסם, הראשון נושא חרב מעוקלת מלובנת מחום, השנייה מחזיקה קשת שנראית כאילו חושלה מזכוכית וולקנית. שניהם מהנהים בשקט לשילאן, ושולפים את נשקהים.

"מי יתן ואורה של גבירת העמקים יזרח על כולכם, ושאורה יעניק לחזק מכם את הניצחון." המלך שואג שוב, ומרים את ידו לקהל השואג בטירוף. ואז באחת הוא מוריד אותה, מסמל את הקרב שמתחיל.
META
מפה
rastakhan rumble -סיבוב שני - Google Sheets

הערות חשובות
הקרב נערך עם חוקי קרב הופעה -Performance Combat – d20PFSRD
כחוק מיוחד, אתם משתמשים בתה"ב שלכם לצורך ביצוע הפעולות האלה במקום רמות בהופעה. בשלב זה הקהל עוין כלפיכם מה שאומר שאתם סוובלים ממחסר 2 להתקפה, הצלות ובדיקת מיומנות - זו השפעה על התודעה. אתם כמובן יכולים לנסות בכל שלב להשפיע על הקהל לטובתכם. בהתאם לחוקים האמורים.

הופרדתם בכניסה לזירה- ולכן אתם נמצאים ב2 נקודות כניסה שונות (מסומנת בצהוב במפה) - תבחרו מי נמצא בכל צד, מוזמנים לעשות את הדיון בוואטסאפ.

לבסוף - משבצות ירוקות כהות במפה הם תוואי שטח קשה, בין אם זה גופות שהושארו בזירה, תלוליות חול שלא נוקו, או אפילו סדקים בסלע- כל אלה מקשים על ניסיון ללכת בקצב טוב בזירה ללא סיוע מיוחד או הכשרה.

גלגלו יוזמה, תציבו את עצמכם בטבלה.
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 29 אוגוסט 2020, 10:17

זולג'ין מסובב את גרזניו, מסתכל על שילאן השחור. "אף אחד לא יותר רע ממני" הוא אומר ומכין את עצמו, יורק על הרצפה שגבירת העמקים מוזכרת כאילו היא אלה שצריך לסגוד לה.
META
יוזמה: 13+5=18.
“I am the righteous shield of Moradin and a sword
in his mighty hand! I fear no evil!”
שלח תגובה