ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

[pf] בשערי המצודה- עץ משחק 5/5

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 08 דצמבר 2018, 20:06

"אתה רוצה שושלת?" נל שואלת בבלבול, עדיין לא מאה אחוז עצמה ולכן היא בוחרת להמשיך להגיב לדבריו הקודמים: "אני יכולה לספר עליך ולעזור לאנשים לזכור", אבל הספק והבלבול עדיין ניכרים בקולה.
padron

שליחה על ידי padron » 08 דצמבר 2018, 20:13

"איזו עסקה הוא כרת עימך והפר אם לא אכפת לך לספר?" הרן שואל בסקרנות. ברור לו כי ללואה יש כוח, אולם השאלה היא איזה עסקאות הוא אוהב.
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 08 דצמבר 2018, 20:58

״הוא מדבר על הנשמה שלך, אלפית קטנה״ מסביר זולג׳ין ״הלואה סוחרים בדברים שונים, תלוי בצרכים שלהם. הכוח של בוסמנדי בא מנשמות, אתם יכולים לנחש איך תעשו איתו עסקה משם״ זולג׳ין מעביר את מביט אל הלואה, העסקות של האחרים לא בהכרח מעניינות אותו. ״אני מבין את דברייך בוסמנדי, אך עדיין איני מבין מה לך ולמלכה המתועבת. אתה יודע היכן הכתר? כי אני מוכן לעשות עסקה״.
“I am the righteous shield of Moradin and a sword
in his mighty hand! I fear no evil!”
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 24

שליחה על ידי liorgonen3 » 08 דצמבר 2018, 21:11

"כתר העלים?" הוא שואל, "אתה רוצה לדעת היכן הוא? אתה מוכן לכרות עסקה? כי הבחור פה קראת איתי עסקה, הוא הבטיח לי שהוא יביא לי נשמה בתמורה לכך שהוא והאנשים שלו יזכו להגנה שלי. אבל הוא מת לפני שהנשמה הגיעה. אז לקחתי את הנשמה שלו, ושל כול האחרים. ועכשיו, כשאתה יודע מה הפירוש של עסקה איתי. האם אתה עדיין מוכן לערב את הלואה הזה? אני לא כורת עסקה עם מישהו שלא מוכן בכל הלב שלו לקחת אותה. ושלא תטעה מאן, אני יודע איפה הכתר. אני גם יודע למה היא רוצה אותו."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 08 דצמבר 2018, 22:45

כל הזמן הזה אוסקר ממשיך להתחבא בפינה. בתואר של בוסמנדי, "אדון המוות", הפחיד אותו. הוא ראה כי הוא אינו מסוגל לירות עליו מים ולברוח, ולכן התחבא בשקט. צורת הדיבור המוזרה שלו לא עזרה, רק הפכה אותו למאיים עוד יותר.
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
padron

שליחה על ידי padron » 08 דצמבר 2018, 23:07

"אני מוכן לכרות איתך עסקה, בוונסמדי. ידע אודות הכתר וכוח תמורת מספר מסויים של נשמות שיועברו אליך על ידי כך שאהרוג אותן. אני מאמין כי אתה יכול להרגיש את מי אני משרת כך שאתה יודע שהסיכוי שאני אפסיק להרוג נמוך למדי." הרן אומר ללואה.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 08 דצמבר 2018, 23:21

"אתה מעליב אותי מאן." אומר בונסמדי, "כל אחד יכול לתת לי נשמות בשביל שאני אתן לו כוח, הבחור ההוא כאן היה כל כך חסר תועלת, שידעתי לקחת את מה שהוא יכול לתת ולהסתפק בזה, אבל אתה? אני מריח את המוג'ו שלך, אני מריח מה הכוח שלך. אני צריך משהו יותר מזה. ואני רוצה גם לדעת מה יקרה ביום שבו תפסיק לתת לי את מה שאני רוצה?"
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
padron

שליחה על ידי padron » 08 דצמבר 2018, 23:52

"אם אתה מריח את המוג'ו שלי, כמו שאתה קורא לזה, אתה יכול להרגיש מה אני. אני מציע לך לא רק נשמות בני תמותה, אלא גם מוות של פיות. אני די בטוח שגם הן מקור כוח כזה או אחר בשבילך. כמה אנשים אחרים יכולים להציע משהו כזה? אני מוכן בנוסף לקשור את עצמי לשירותך לאחר מותי, כך שגם אם אפסיק לספק לך את רצונך בחיי תוכל להשתמש בי ובכישורי. במהלך חיי אני חושש שהעסקה שלי עם אדוני תהווה בעיה. " הרן אומר.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 09 דצמבר 2018, 21:50

"אההה" אומר בוסמדי. "הילד מוציא את האמת לאור." הוא מצחקק בקולו. "אבל המתים שלך לא שייכים לך." הוא אומר. "חסרי הדם הולכים בחזרה לאי. בעלי הדם כבר שלי במילא. גם אלה שהם כמוהו." הוא אומר ומסתכל על טריס. "אתה רוצה את הכוח שלי? אני רוצה את הנשמה שלך. ואדון הצייד יכול לקפוץ לי, הוא צד מספיק לואות כדי לדעת שאיתי עדיף שלא להתערב. בייחוד לא באדמה הזו. אף על פי שיש לו דם, הוא לא יכול להיכנס לפה. "
padron

שליחה על ידי padron » 09 דצמבר 2018, 22:01

"ומה בדיוק תכלול העסקה? מה בדיוק יקרה לי אם הנשמה שלי תהיה שייכת לך?" הרן שואל.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 09 דצמבר 2018, 23:10

"אתה רוצה לדעת את העסקה מאן?" הוא שואל, "אני אקבל אותך, את הנשמה שלך, ואעשה איתה כל מה שארצה ברגע שתהפוך להיות שלי מאן, בתמורה אני אקח את הסירוחן מהדם שלך ואתן לך את הכוח שלי, ואת הכוח של דם טהור שיאפשר לך להרוג את חסרי הדם, זה כמובן במידה והוא יסכים." הוא מוסיף. "אבל אני אזרוק פנימה את המידע שאתה כל כך רוצה לדעת."
padron

שליחה על ידי padron » 10 דצמבר 2018, 09:16

"ומה לגבי העיסקה שכבר יש לי? האם עסקה איתך שוברת אותה?" הרן ממשיך בתיחקור.
yds
תשובות: 4

שליחה על ידי yds » 10 דצמבר 2018, 16:32

טאריס נשען על הקיר, מחייך לעצמו כולם כל כך מהירים לעשות את העסקה...אבל אף אחד לא דג דגים קטנים סתם ככה
הוא פוסע קדימה ''אז....בוסמנדי. למה אתה מדבר איתנו? למה אנחנו כל כך חשובים לך? ולמה התכוונת כשדיברת על ה...מוג'ו שלי?"
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 10 דצמבר 2018, 19:49

"אווו" אומר בוסמנדי לטאריס, "הגופה סוף סוף שאולת את השאלות החשובות." הוא ממשיך בצחקוק שלו. "מאן, המוג'ו שלך מלוכלך בקסמים של חסרי דם. בקסמים של האמא הגדולה, ובקסמים של מישהי שלא בא לי לחשוב עליה. אבל כל אחד מכם... כל אחד מכם נגע במוות קצת יותר מקרוב ממה שהוא רוצה להודות, בגלל זה דאגתי שתגיעו לפה. כי בוסמנדי הוא לא חייה ניצודה שמסתתרת ומחכה שהצייד יגיע. בסומנדי יהיה הצייד החדש."
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 10 דצמבר 2018, 19:56

״ תפסיק לדבר בחידות מן. תגיד לנו מה אתה רוצה כדי שנוכל לעשות את העסקה הזאת״ אומר זולג׳ין, הוא מבין יותר משאר החבורה, זה בטוח. אבל הלואה מתחמק מהשאלה החשובה יותר מדי.
“I am the righteous shield of Moradin and a sword
in his mighty hand! I fear no evil!”
שלח תגובה