[pf] בשערי המצודה- עץ משחק 4/4

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 31

שליחה על ידי liorgonen3 » 19 אוגוסט 2020, 12:32

נל
ספוילר
הצג
"הם יחגגו עכשיו לתוך הלילה, הטרולים לא אוהבים לבזבז זמן." ענה אנסטסיה, "מבחינתם החגיגות הם חלק מהטקס."
היא מסתובבות ויוצאת מהמרפסת, "היית שונה היא עונה לבסוף," ומתיישבת. "את היית אש, לא היה אפשר לעמוד בדרכך, ולא היה ניתן לעצור אותך, מהרגע שהתחלת את השריפה באלור-גאנה היה ברור לכולנו שהיא הולכת לבעור לנצח." היא מסבירה, "את היית נאמנה לסירונה כמו כולנו, את הבנת את הפשע שנעשה, ואת הבנת מדוע צריך לדרוש צדק." היא אומרת ומבטה מרצין, "אבל נל, אני חושבת שאנחנו הולכות סחור סחור." היא קמה שוב, ונראית מעט פחת מאופקת. "אני צריכה לדעת באיזה צד את."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
ג'וני
תשובות: 1

שליחה על ידי ג'וני » 20 אוגוסט 2020, 00:39

נל
ספוילר
הצג
"אני לא יכולה לתמוך בסירונה" נל אומרת בפשטות "אני אולי הבנתי למה דרישת הצדק שלה חשובה לפני שהזיכרונות שלי נמחקו, אבל אני לא מבינה את זה עכשיו. עכשיו אני יודעת איך זה מרגיש לאבד את המשפחה שלך, להבין שהזיכרונות שלך לא אמתיים ואיך זה מרגיש כשחברים שלך מאמינים בך." נל לוקחת נשימה או שתיים לפני שהיא חוזרת לשאלה ששאלה מקודם "עכשיו, כשאת יודעת את זה, אני אשאל אותך שוב; אילו היית במקומי היית מחזירה את הזיכרונות שלך בחזרה?"
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 20 אוגוסט 2020, 01:07

נל
ספוילר
הצג
"כן," היא עונה בשפטות, "אני לא יודעת למה את חושבת שלך ולחברים שלך יש סיכוי, לא מול קירה או מולי, ולא מול אמא שלנו שהצליחה להכניע את האלים עצמם, הזכרונות המקוריים שלך הם הדרך היחידה שלך למנוע מעצמך את הכאב והעצב שיגרמו כאשר זולג'ין, הרן וטיירה ימותו, כאשר גלקוס תישרף לעפר, רעגיה תהפוך למדבר שומם של חול, נמל חירות ישקע במצולות ואג'אני תחירב ברוח. אני לא צריכה את היכולת של קירה לצפות את העתיד כדי לדעת שזה העתיד שהולך להתרחש." היא חוזרת לשתות את היין שלה, "אני יודעת הכל על התכונית שלכם, להחזיר את מיילו במטרה שהוא יגרום לקירה לפתוח את הלב שלה ולשלוח אתכם לעבר, אני יודעת שאתם פה בשביל צבא טרולי, אני יודעת שאחרי זה אתם תצאו לטירת שלג בתקווה לנצח את קירה, אני גם יודעת שהפקודת שקיבלתי מטיר-נא-נוג הם שבמדיה ואני אכשל לעצור את הניסיון העלוב שלכם פה, אני צריכה להביא את חצר האוויר לפגוש את חצר האדמה בטירת שלג, ואני יודעת שעד כמה שהצבא הטרולי חזק, עד כמה שהאבירים נחושים, ועד כמה שמונרו מסתיר סודות שאני לא יכולה לצפות, כל אלה לא יכולים להתמודד מול הצבא של שני חצרות, לא כשאני מפקדת עליו, ולא כאשר קירה תהיה שם כדי לסיים את מה שהצבא התחיל." היא אומרת בקול קר, "כבשתי את היבשת הזו בלי לשפוך דם של בן פייה אחד, צמצמתי את הנזק שנגרם לטרולים לכמעט אפס, ואז גם הענקתי להם את המתנות שהם היו צריכים יותר מכל, אני עתיקה כמעט כמו האלים שלכם, ואני המפקדת הכי טובה שהפיות יכולות לבקש, את רוצה להגיד לי שכמה בני תמותה וכמה אלמתים מסוגלים להתמודד נגד זה?" היא שואלת במעט התרסה, "האמת היא נל, שאלא אם כן יש לכם אס בשרוול שאף אחד לא מצפה לו, ואני לא מדברת עליך ועל אסטל מתועררות בשיא כוחכן במטרה לעזור לבני הברית שלכן, אני במקומך הייתי לוקחת את הזכרונות שלי בחזרה, מתייבצת בטיר-נא-נוג ומכניה את עצמי, אני בטוחה שאמא תהיה מספיק רחומה כדי להעניק לבני הברית שלך חיים נטולי כאב עד לרגע שבו הכל יגמר." היא קמה ממקמוה, קור הרוח שלה קצת נפגע משום מה. "נל, אני תכננתי את ההתעוררות הזו במשך עשרת אלפים שנה, וידאתי ששרי השדים יפגעו לפני שאנחנו נגיע, דחפתי את האלים למאבקים פנימים, לחשתי באוזניהם של מלכים כדי לוודא שהם יפגעו בכל מי שהיה יכול להיות איום על התכונית הזו, דאגתי בעצמי לגרום לאל היחידי שיכול היה לנצח את אמא שלנו, אותו אחד שהכה בה לפני כל כך הרבה שנים - להיות נעול מחוץ לעולם הזה בכלא שאפילו האלים האחרים לא יכולים לפתוח, לא שהם רוצים לפתוח. אני הרוח נל, אני נושבת ומזיזה הרים, וכאשר אני נתקלת במשהו שעוצר אותי, אני מוצאת כיצד לעקוף אותו- או סוחפת אותי יחד איתי, אני אומרת את זה כדי שתביני שכל הישג שאני השגתי, אמא יכולה להכפיל פי מאה." היא עוצרת מרצף הדיבור שלה, ומעט נרגעת מחדש.
אז כשאת שואלת אותי אם הזיכרונות שלך שווים את זה, אני אשאל אותך בחזרה,למה את חושבת שלהילחם נגד הבלתי נמנע הוא דבר טוב? למה את בכלל שוקלת לוותר על הסיכוי לבחור בדרך שלך על סמך כל הזכרונות שלך, על סמך כל המידע שהיה חשוף בפניך, בשביל דברים שאת טוענת שאת יודעת עכשיו להרגיש, אבל לפני זה לא רצית להרגיש?"
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 20 אוגוסט 2020, 23:08

נל
ספוילר
הצג
נל לוקחת רגע כדי להפנים את הדברים שאנסטסיה אמרה לפני שהיא עונה "אני לא חושבת שאת מבינה אותי, זה לא משנה אם אני מאמינה שננצח או שנפסיד, אני מאמינה שאני צריכה לעזור לחברים שלי, חברים שעזרו לי להכיר ולקבל את עצמי. אני לא רוצה לדעת איך זה מרגיש לאבד משפחה או לגלות שכל החיים שלי היו שקר. זה נכפה עליי, למעשה, סירונה גרמה לי להרגיש את זה כדי לקדם את המטרות שלה. לפי מה שהבנתי ממך, אלו לא דברים שאני אשכח גם אם אני אבחר לקבל את הזיכרונות בחזרה, כך שהרגשות האלו תמיד יהיו שם. בנוסף לחוויות שלי את סיפרת לי איך היא התייחסה לקירה כשהיא הייתה צריכה אותה.
אם נבחן את מה שאני יודעת על קירה המצב שם לא הרבה יותר טוב. גם לה לא היה אכפת שהזיכרונות שלי ימחקו והיא בחרה לגרום לאסטל להרגיש אובדן כמעט דומה לשלה לפני שהיא ניסתה להרוג אותה כדי לקדם את המטרות שלה ושל סירונה."
"אותך אני דווקא מחבבת" נל נעצרת לרגע, מעט מסמיקה וקצב דיבורה עולה מעט בתחילת החלק הבא של דבריה "וגם את אסטל, אבל היא לא ידעה שהיא אחת מהבנות של סירונה ואני לא מכירה את שתיכן הרבה זמן."
"אם אני אבחן את מה שאני יודעת על עצמי ואת מה שסיפרת לי אני בטוחה שאת יכולה להבין למה אני מפחדת לקבל את הזיכרונות שלי בחזרה. אני מפחדת שאני לא אוהב את מה שאגלה על עצמי, שהייתי דומה יותר לסירונה ולקירה. אני מפחדת לחזור להיות כמוהן."

"אני רוצה את הזיכרונות שלי בחזרה, אבל אני גם מפחדת מהם." נל מסכמת את דבריה לפני שהיא מוסיפה "אני צריכה זמן לחשוב על זה ואם אני אכיר אותך יותר ואשמע יותר על העבר זה יכול לעזור."
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 20 אוגוסט 2020, 23:47

נל
ספוילר
הצג
"כמה זמן את חושבת שתוכלי לשבת על הגדר?" שואלת אנסטסיה. "אני חושבת שאולי לא הייתי ברורה נל, עד כמה שאני מעריכה אותך, ואת ככמה שאת יקרה לי כאחותי, אם אני אגלה שאין כל דרך שבה אוכל להביא אותך לטיר-נא-נוג כשגיע הרגע, אם תמשכי להיות חלק מהתנועה שמנסה להתנגד לסירונה, אני כן אלחם בך, אני כן אעצור אותך, ואני כן אשמיד את כל מה שיקר לך." היא מסבירה כמעט בקור בלתי נתפס. "אאת מוזמנת להיכנס ולצאת מהארמון כרגע באופן חופשי, אבל את חושבת שאם תיכנסו מחר לזירה ותהרגו את שלוש האלופים שלי זה לא ישנה את המצב?" היא שואלת בהתרסה. "את במסלול התנגשות ישיר איתי, עם קירה ועם סירונה. אמרתי לך שאני מאמינה שיש דרכים פחות הרסניות להשלים את המטרות שלנו, אבל אם יכשלו, אם אני לא אמצא דרך להביא אותך מרצונך החופשי לצד שלנו, לא תהיה לי ברירה נל."
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 21 אוגוסט 2020, 01:13

נל
ספוילר
הצג
"חשבתי שהייתי ברורה לגבי זה שאני לא יכולה לתמוך בסירונה כרגע ואני תומכת בחברים שלי." נל אומרת "אני פשוט לא בטוחה לגבי הזיכרונות שלי. אני גם לא יודעת למה את בטוחה שאם אני אבחר לקבל אותם בחזרה אני אתחיל לתמוך בסירונה על חשבון החברים שלי אחרי שהיא פגעה בה ואילו הם עזרו לי."
נל לוקחת אוויר לפני שהיא ממשיכה "התמיכה שלי בחברי לא משנה את זה שאני לא רוצה להילחם בך או באלופים שלך ואני מקווה שנוכל לחשוב על פתרון שונה מלחימה. אם כי, גם אם האלופים שלך ימותו בזירה זה מוות זמני ואילו עבור חבריי זה לא כך, אז אני כן ילחם לצדם אם זה יגיע לכך. אני בהחלט מקווה שזה לא יגיע לכך." נל משתתקת כשהיא מבינה שהיא מתחילה לחזור על עצמה, אבל אנסטסיה יכולה לראות שהיא בהחלט מתכוונת לדבריה.
"אולי תצטרפי אלינו" נל אומרת בהיסוס מסוים "זמנית" היא ממהרת להוסיף לפני שהיא ממשיכה במהו שניכר שהוא לא המניע שלה, אבל היא חושבת שאולי יעזור לשכנע את אחותה "בזיכרונות שלי באימונים הצבאיים אמרו שלהכיר את האויב אמור לתת לך יתרון בקרב."
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 21 אוגוסט 2020, 13:09

נל
ספוילר
הצג
"לא." היא עונה, בתשובה נחרצת, מוגמרת. ברורה. אנסטסיה לא מתכננת לשקול את זה אפילו, ברור לנל שהיא הביאה אותה לפה כדי לנסות לסיים את זה בדרכי שלום, ברור לנל שהאופציה הזו מתחילה לרדת מהפרק בכל הקשור לאנסטסיה. "איזה מן פתרון את חושבת שיכול להיות מבלי כניעה של אחד הצדדים?" היא שואלת בהטרסה, "סירונה לא תיכנע, וכשאני אומרת סיררונה אני מתכוונת לכל הפיות, אנחנו בני אלמוות, אנחנו עתיקים כמעט כמו הזמן, יש בידינו כוחות המסוגלים להשמיד את כל מה שיש לכם, אנחננו לא ניכנע, הקרב ביננינו הוא לא מלחמה, כי מלחמה מרמזת על סיכוי שווה לצדדים. זה יהיה טבח." היא מציינת וכמה, יוצאת שוב למפרסת. "הקבוצה שלך מחפשת אותך." היא אומרת, "אני חושבת שכדי שתלכי אליהם. ותבחרו להיכנע לפני שיהיה מאוחר מידי."
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 21 אוגוסט 2020, 13:44

נל
ספוילר
הצג
"למה זה כל-כך חשוב לך שסירונה תשיג את מה שהיא רוצה?" נל שואלת כשהיא עוקבת אחרי אחותה למרפסת.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 21 אוגוסט 2020, 14:33

נל
ספוילר
הצג
"כי הייתי שם, וראיתי מה קרה, וראיתי איך זה קרה." היא עונה. "סירונה צודקת, בגדו בה, רימו אותה, שחטו אותה ואז גרמו לכולם לשכוח אותה, כל מה שהיא עושה היא להביא צדק לעולם הזה, להעניש את מי שפגע בה, ואת מי שמסרב לקבל את מרותה." היא אומרת. "למה זה היה בסדר כשהאלים האחרים שחטו כל מי שהתנגד להם, אבל כאשר סירונה עושה זאת כל העולם רואה בה כמפלצת? היא העניקה לכל היצורים חיים, והיא באה לקחת את המתנה שהיא נתנה."
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 21 אוגוסט 2020, 16:31

נל
ספוילר
הצג
"היא עברה את זה והיא, מי שאמורה להיות אמא שלי, גרמה לי לשכוח אותה. את חושבת שהיחס שלה כלפי הוגן?" נל שואלת "הטרולים לא מאמינים באלים, אבל האלים לא הרגו את כולם כשהיא כן מתכוונת לעשות כך ומוצאת דרך לעקוף הסכמים כמו במקרה רזאן. לכן, אני יכולה להבין למה רואים בה מפלצת ומתנגדים לה. בכל מקרה, לי זה נשמע שהריב שלה הוא עם האלים והיא יכולה לעזוב את האחרים בשקט."
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 21 אוגוסט 2020, 16:56

נל
ספוילר
הצג
"הביטי בעולם נל." היא אומרת. "תסתכלי כמה הרס, מוות והרג העולם הזה מכיל, כל זה נעשה בגלל שחבורת אלים חשבה שהיא יודעת להוביל בני תמותה, והיא לימדה אותם להרוג, לחסל, לשאוף. היית במדבריות של רעגיה? ראית כיצד הם הפכו למפעלי פלדה ומתכת שמזהמים את השמיים? הורגים את כל מה שלא נשאר להרוג במדבר? או שאולי הלכת לעולמות הנשפים של נמל-חירות, ששם אצילי העיר אוכלים ושותים בעוד הפליטים רעבים ללחם? מה בדבר גלקוס? הסיבה היחידה שהיא לא בעוד מלחמת אזרחים היא כי סירונה באה, אחרת היא הייתה חזזרת להיות מה שהיא- אדמות מלחמה אינסופית. הדרך היחדה להציל את הכל, הדרך היחידה להבריא את העולם - היא לכלות אותו באש ולתת לו ללבלב מחדש, רק ככה את יכולה להציל יער חולה."

טירה
ספוילר
הצג
זה לקח המון זמן, וטיירה הלכה את רוב העיר הענקית הזו ברגל, היא ספגה מבטים זועמים מטרולים פיקחים ותנועות מגונות מטרולים שיכורים, אבל בסוף החיפוש שלה, רגע לפני ששהלחש פג, היא יודעת שנל נמצאת בארמון.
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 21 אוגוסט 2020, 17:08

נל
ספוילר
הצג
"אם נכלה את העולם באש וניתן לו ללבלב מחדש את תהרסי את כל הדברים בעולם הרעים והטובים" נל עונה ושואלת "את לא חושבת שיש בעולם הזה דברים הראויים לשימור?" אנסטסיה יכולה להבין מאיך מהדגש שנל שמה בשאלה שהיא בהחלט חושבת דברים כאלו.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 21 אוגוסט 2020, 17:12

נל.
ספוילר
הצג
"לא." היא עונה, "כל מה שהיה ראוי לשימור נשמר בטיר-נא-נוג, כל שאר הדברים מושחתים, או מחכים להישחט."
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 21 אוגוסט 2020, 18:12

נל
ספוילר
הצג
נל לוקחת רגע כדי לעכל את זה שאנסטסיה חושבת שהטרולים שהיא מנהיגה אינם ראויים לשימור ושואלת "את חושבת שהטרולים מושחתים בגלל הארמון הזה? הטכנולוגיה כאן היא הרבה מעבר למה שראיתי אצל האמנאי.."
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 22 אוגוסט 2020, 20:35

נל
ספוילר
הצג
"כל מה שהם בנו, הם בנו למלחמה, כל אוצר שגילו, הם שמרו לעצמם. את חושבת שעיר הזהב נקראת ככה כי בטעות נמצא פה זהב? לפני אלפי שנים, עוד שסירונה הייתה אלה והטרולים היו ראשני היצורים החיים, ניהלו הזאנלדרי אימפריה של יד ברזל על שאר העולם והטרלים האחרים, הם שיעבדו אחרים לכרות את הזהב שלהם ולבנות את העיר הזו, האימרפיה הזו נבנתה על גבם של עבדים ובדמם של חפים מפשע, כל מה שהגזע הזה יודע הוא מלחמה ומאבקי כוח, הסיבה שהם מצלייחם להיות בתור זהב כרגע הוא השלטון שלי, וגם בו הם מנסים לכרסם כמו שכבר ראית."
שלח תגובה