[pf] בשערי המצודה- עץ משחק 4/4

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 31

שליחה על ידי liorgonen3 » 09 אוגוסט 2020, 11:55

נל
ספוילר
הצג
"כן." עונה אנסטיה, "אני יכולה."
המשתמשים הבאים אמרו תודה ל liorgonen3 על ההודעה:
yds
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
ג'וני
תשובות: 1

שליחה על ידי ג'וני » 09 אוגוסט 2020, 12:44

נל
ספוילר
הצג
"איך זה ישפיע עליי ועל הזכרונות הנוכחיים שלי?" נל שואלת, עדיין לא בטוחה.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 09 אוגוסט 2020, 13:00

נל
ספוילר
הצג
"אני מאמינה שהם יתאחדו, הזכרונות החדשים שלך שלא מושפעים מהעבר שלך ישארו זהים, כל העבר הישן שלך... אמור להתחלף בהיסטוריה האמיתית שלך. סביר להניח שזה יגרום לך לתחושת בלבול חזקה וזה לא יהיה מעבר חלק, אבל זה אמור לעבוד."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 10 אוגוסט 2020, 22:13

נל
ספוילר
הצג
"על כמה זמן מעבר אנחנו מדברות?" נל שואלת, אבל היא לא ממש מחכה לתשובה לפני שאני ממשיכה, "אני כנראה אצטרך לחשוב על זה קצת ולראות מה האנשים שמכירים לפני ואחרי שגרמו לי לשכוח חושבים. אני חושבת שאת היחידה שפגשה בי בחיים הקודמים שלי ועכשיו שאני יכולה לדבר איתה. איך הייתי אז? כמה הייתי שונה מאיך שאני עכשיו? את חושבת שהיית עושה את זה במקומי?" גם אם היא תחליט לא לקבל בינתיים את הזיכרונות בחזרה נל עדיין רוצה לשמוע מה שהיא יכולה מאחותה, מישהי שבאמת הייתה שם, הכירה אותה ואם הזיכרונות החלופיים שלה קרובים לאמת, הייתה קרובה אליה, והיא מראה שדעתה של אנסטסיה חשובה לה.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 10 אוגוסט 2020, 22:33

נל
ספוילר
הצג
אנסטסיה נריאית קצת מהססת, "היית שונה נל," היא אומרת, "את היית אש, ואש היא דבר הרסני, את הרסת את יער גאלה מרצונך החופשי, מעטים הם אלה שיכלו לפגוע בכבוד שלך ולהישאר שלמים, אם לא היית שורפת אותם במקום, החצר שלך הייתה מחסלת אותם." היא מסבירה, "אני לא מכירה אותך מספיק כרגע, אבל אני מנחשת שאת שונה, יש בך משהו שחסר ברמת דם, יש בך פחד ממות, את לא באמת מרגישה בת אלמוות..."

ואז התופים מתחילים להישמע בחוץ, "זה מתחיל" היא אומרת ופונה לעבר המרפסת, "נל שומעת את המנגיה הטרולית מתחתיה, "נמשיך לדבר כשהטקס יסתיים, עד אז את האורחת שלי." היא אומרת ומסמלת לנל להתקרב למפרסת, להבחין במתרחש בכיכר העיר

השעה מגיעה ואתם מבחנים שנל עוד לא חזרה, אבל הטרולים מתחילים לנוע לעבר היציאה ולכיכיר השוק הראשית, החגיוגת אמורות להתחיל, ותופים נשמעים ברחבי העיר, זולג'ין יודע מה זה מסמל, החגיגה של ראשטקאן מתחילה, ומרגע זה והלאה זהו חג לכל דבר.

אתם יוצאים לכיכר העיר, טרולים מכל המינים והצבעים ממלאים את הרחבה שסודרה בשביל להכיל כמות כזו של אנשים, נראה שיש די מקום לכולם כרגע, והטרולים שרים יחדיו מזמורים טרולים בשם החג, המנגניה כמעט מהפנטת, לא בכוח קסום או משהו, אלא באחדות שלה, בעוד כל עם אחר היה עסוק בלהילחם בתוך עצמו, הטרולים יודעים כיצד להתאחד לא רק מול אויב משותף, לחשוב שלפני כמה מאות שנים בן אנוש הרכיז מלחמה על בני אנוש אחרים, בעוד טרולים מעטים היו מעזים לחשוב על זה.

במרכז הכיכר אתם רואים את הבמה הגדולה, מגובהת מספיק כדי שכולם יוכלו לרואת את העומדים אליה, עמודי אבן מסתותת מבטיחים יציבות גם מתחת לכובד משקלם של הנוחכים על הבמה. הראשון הוא טרול עצום ממדים, גדול מזולג'ין בראש לפחות, ומתחרה בגולדו בזאב בלהות, המלך ראשטקן לובש בגדי זהב, והוא לא נושא עליו שום נשק כרגע. הניבים שלו מכוסים בקישוטי זהב, כתרו המוזהב נראה כבד יותר מהסלע עליו הוא עומד.

לצידו עומדות 3 הפיות הראשנות שראיתם ביבשת הזו, האחד הוא שילן, או לפחות אתם מניחים שזה הוא כאשר הוא לובש את צורתו המלאה, זוג קרני צבי בוקעות מראשו, הוא לבוש שחורים וחנית מכוסה רסיסי קרח תלויה על גבו.
לצידו עומדת פייה נוספת, נקבה לבושה בבגדי לבן, היא כמעט נראית אנושית חוץ מהיופי הלא טבעי שלה, קשת ארוכה עשויה מלאכת אומן תלויה על כתפה, כמעט לא מתאימה בנוף של הפייה האצילה.
האחרון לבוש אדומים, שיערו אדום כמו להבה, וקרנים קצרות בוקעות מראשו, המחול האדום הזה מסתכם בחרב מעוקלת שתלויה על מותנו כבדרך אגב, היא נראית כמעט מלובנת מחום.

וראשטקן צועד קדימה, "טרולים!" הוא צועק, "זו הזמן לחגיגה שלנו!" הוא שואג, "רבות לחמנו בינינו, רבות עסקנו במריבות טיפשיות, רבות היינו בסכנה בגלל הכוח של הגרובאשי." הוא ממשיך להגיד בקול, "אבל" הוא צועק, "הגובראשי והלואה שהלם מתו!" הוא שואג בשמחה, והטרלים שואגים יחד איתו, "היום זה הזמן שלנו לחגוג, לשתות, לאכול, ולברח את גבירת העמקים על החסד שהיא נתנה לנו, ומחר?" הוא שואל, "מחר אנחנו ניפגש בזירה כדי לתת לכל אחד מאיתנו את הזכות להיות האחד בדורו, האחד שעומד על הפסגה, ללא תגרה, והטוב ביותר בזירה!" הוא שואג והטרולים שואגים איתו. "אכלו בניה של אג'אני" הוא שואג, "אכלו ושתו כאילו האתמול לא קיים, והמחר יביא רק תהילה!" הוא שואג שוב, והקהל שואג יחד איתו
padron

שליחה על ידי padron » 12 אוגוסט 2020, 21:36

"דיבורים נאים, רק חבל שהוא לא טורח לעדכן שמי שחיסל את האקקאר זה לא הצייד אלא אנחנו. האחרים פחות מעניינים, אבל אני רוצה את הראש של הצייד. הוא עיצבן אותי." הרן ממלמל לאחרים.
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 12 אוגוסט 2020, 23:05

נל
ספוילר
הצג
"גברת העמקים?" נל שואלת את אחותה, כמעט בטוחה שהטרול מדבר עליה, אבל מעבר לזה היא מנסה להתרכז בטקס ולראות מה יקרה.
yds
תשובות: 5

שליחה על ידי yds » 12 אוגוסט 2020, 23:18

טיירה מזעיפה פנים בעודה בוחנת את שלושת הפיות ''אז אילו האויבים שלנו...איך ניגשים אליהם?" ואז היא מביטה סביב ולוחשת במבט מודאג ''חוץ מזה...מישהו ראה את נל?"
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 12 אוגוסט 2020, 23:57

נל
ספוילר
הצג
"אחד הכיוניים של סירונה," עונה אנסטסיה, "אלת כל החיים, וגבירת העמקים."
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 13 אוגוסט 2020, 23:18

"היא תסתדר" אומר זולג'ין, בוחן את הפיות. "אחד משתמש בקרח, הוא מחצר החורף. השנייה חצר האוויר לדעתי, אני מצפה להקסמות וקסמי פיות מוזרים. השלישי מחצר האביב, תניחו שהוא לא הולך לפגוע בנל בקרב שלנו, או שהוא הולך לנסות לפגוע רק בה" זולג'ין מנתח את היריבים, הם לא מסתירים יותר מדי אז לפחות החלק הזה קל.
“I am the righteous shield of Moradin and a sword
in his mighty hand! I fear no evil!”
yds

שליחה על ידי yds » 16 אוגוסט 2020, 10:30

טיירה מביטה בזולג'ין בהרמת גבה "אני סומכת על נל שתסתדר, אבל אני לא ממש אוהבת את הרעיון של להיפרד כרגע - גם מבחינה טקטית, וגם כי אפילו אם ננצח, אני חושדת שהפיות לא ישחקו לפי הכללים - וזה אומר שכל רגע שבו נל לא איתנו, מהרגע שבו אנחנו מעמידים אותם באתגר, זה רגע שבו היא יכולה להיות מותקפת בלי שאנחנו שם כדי לגבות אותה. אני מציעה שננסה למצוא אותה לפני שנמשוך תשומת לב."
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 16 אוגוסט 2020, 21:59

"את יכולה ללכת לחפש אותה. אני אלך לחגיגות של עכשיו ואאתגר את הפיות. הקרבות מחר, תמצאי אותה עד אז".
yds

שליחה על ידי yds » 18 אוגוסט 2020, 13:35

טיירה מהנהנת "מצוין, אחזור בקרוב", והיא נעלמת אל תוך הקהל. אמנם טיירה לא מתה על קבוצות גודלות של אנשים, וערים גודלות זה לא בדיוק הקטע שלה, אבל זאבה נשארת זאבה - וחוש הריח שלה לא התעמעם עם השנים. העיניים של טיירה בוהקות בצהוב לרגע והנחיריים שלה מתרחבים, בזמן שהיא מתמקדת במטרה שלה - נל.
טיירה ניגשת לעבודה, וישר מתחילה לשאול בנימוס טרולים חוגגים האם הם ראו מישהי שעונה לתיאור של נל, נעה לפה ולשם בתוך העיר הגדולה, ותמיד שומרת על אף פתוח למקרה שהריח של מ...שהריח של נל יופיע פתאום.
meta
גלגול איסוף מידע
16+4=20
מטיל locate creature על נל, משך של שעתיים, רדיוס של 880 רגל.
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 18 אוגוסט 2020, 15:20

זולג'ין הולך לחגיגות, נמאס לו מהכל. הפיות, ראשטקן וכל שאר החמורים האלה. הוא הולך לשתות, הוא הולך להתפרע והוא הולך למשוך תשומת לב עד שהפיה המסריחה תבוא ואז הוא עוד הולך לשפוך עליה שיכר.
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 19 אוגוסט 2020, 00:02

נל
ספוילר
הצג
"זה כל הטקס? קצת שירה וצעקות?" נל אומרת כשאפשר לשמוע את האכזבה בקולה וניכר שהיא ציפתה ליותר.
"את התחלת לספר לי איך הייתי לפני שמחקו לי את הזיכרון.." נל מוסיפה כעבור כמה רגעים מצפה להמשך התשובות לשאלות ששאלה.
שלח תגובה