דחיית דרקוניקון 2020
בחודשים האחרונים גילגלנו הצלות חוסן אינספור פעמים, גייסנו את מיטב הכוהנים מכל רחבי היבשות שיטילו לחשי ריפוי, שיחקנו שוב ושוב פנדמיק, אבל למרות כל המאמצים של מיטב ההרפתקנים וההרפתקניות, אנו נאלצים להודיע על דחיית הכנס.
הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו לעדכונים וקראו פרטים נוספים באתר דרקוניקון.

[pf] בשערי המצודה- עץ משחק 4/4

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
ג'וני
תשובות: 1

שליחה על ידי ג'וני » 24 יוני 2020, 02:13

"אמרו לך משהו לגבי?" נל שואלת בסקרנות, רוצה לדעת מה המצב שלה עם אחותה או עם סירונה אחרי שהם מנעו מהן לקחת את אסטל, אולי זה יגיד לה משהו על ההיסטוריה שלהם.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 31

שליחה על ידי liorgonen3 » 24 יוני 2020, 11:12

הצייד מניד בראשו לשלילה, "לא משהו אמיתי, אחותך ביקשה שאגיד שאת לא רצויה באימפריה הטרולית, אבל אני מניח שזה לא משהו שישנה לך."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
ג'וני
תשובות: 1

שליחה על ידי ג'וני » 25 יוני 2020, 00:22

"זה כנראה אומר שאנחנו בכיוון הנכון," נל עונה, מבינה את הדברים כפשוטם, "משהו נוסף שאתה צריך למסור?"
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 25 יוני 2020, 00:27

הצייד מביט בכם פעם אחרונה, "לא." הוא עונה, "אני יודע שאני אומר לכם לא לבוא אחרי ולא לנסות לשנות כלום, אבל אני צריך להודות שאני מחכה לזה." הוא אומר ומלקק את השפתיים, "אני לא יכול לשקר, אין דבר שאני רוצה יותר מלהרוג אותך." הוא אומר להרן, "אבל פקודות הן פקודות." הוא אומר ופוסע לאחור לעבר המים, בעוד סוס עשוי מים מתגשם לקראתו. "אני לא יכול לחכות." הוא מלמל ורוכב משם.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
yds
תשובות: 5

שליחה על ידי yds » 28 יוני 2020, 00:09

טיירה מושכת בכתפיה ומזרזת את כולם לעבר הסירה ''טוב, לפחות הם ברורים בכוונה שלהם לרצוח את כולנו. היא ממלמלת ועולה לספינה. ברגע שהם מטפסים פנימה, היא מתיישבת ליד נל ולוקחת נשימה עמוקה.
''תקשיבי, אני...מצטערת שקצת השתגעתי שם בפנים, לא הייתי צריכה להיות כל כך אגרסיבית'' היא בולעת רוק ''זה בסדר דיהיו לגורים צלקות, הם רק מתחזקים בזכותן'' היא קומצת את אגרופיה.
''ככה למדתי ולימדתי במשך עדרים שנה. אבל אני לא מאמינה שזה נכון, לא עוד. אם אני אוכל למנוע את זה...'' היא לוקחת נשימה חדה ושטוחה ''אני אמנע את זה.''

לאחר שתיקה של רגע, טיירה נשענת לאחור וצוחקת.
''טוב, זה בטח עזר לשכנע אותך שאני פחות משוגעת, לא?"
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 28 יוני 2020, 03:31

"בשם הלואה וכל מה שקדוש, אף אחד מאיתנו לא הגור שלך!" צועק זולג'ין, נראה שכל העצבים שלו מכל העניין עם הטרולים משתחררים על טיירה. "לא גידלת אף אחד מאיתנו, לא נכנסו לאף להקה שאת חלק ממנה. אנחנו פה לרצוח פיות, לא לשחק במשפחת זאבים. את רוצה שנחשוב שאת פחות משוגעת? תתחילי להתייחס לאנשים כאנשים וזאבים כזאבים. לא צריך פה את החרא המיותר הזה!" זולג'ין צועק, עצבים בקולו ונראה שמשהו בו נשבר מבחינת פיוזים. ראיתם את זולג'ין כועס בעבר, אבל משהו בכעס שלו עכשיו מגעיל בצורה אחרת מבדרך כלל.
“I am the righteous shield of Moradin and a sword
in his mighty hand! I fear no evil!”
yds
תשובות: 5

שליחה על ידי yds » 28 יוני 2020, 12:34

טיירה קופאת, ובוהה באוויר. לאחר כמה רגעים היא מרכינה את ראשה, ומשחררת בזהירות את אצבעותיה המהודקות סביב ידית הנשק החדש שלה.
היא שומטת אותו לרצפה ונעמדת, פונה לזולג'ין. אין אף כעס במבט שלה, רק עייפות.
''אני מתנצלת, אני צריכה להפסיק להתייחס אליכם ככה. הרגלים של עשרים שנה קשה להעלים ברגע. אני יודעת שכל אחד מכם אדם חזק, עצמאי, שמסוגל להגיע לגדולות. אתם מסוגלים לעשות המון. אבל גם האנשים הכי חזקים צריכים מישהו שישמור להם על הגב, שיחבוש להם את הפצעים, שיעזור להם לקום כשהם נופלים..'' היא בוהה עוד רגע בכיוונו של זולג'ין, אבל ברור שהמחשבות שלה לא שם.
בסוף היא ממשיכה לדבר, בקול שקט וקטן. ''הכרתי מישהי כזו, מישהי שנועדה לגדולות. לא הייתי שם כדי לשמור עליה, כדי לעזור לה, ואני לא הולכת לעשות את הטעות הזו שוב.''
טיירה מתיישבת וחושפת שיניים חדות ''אתם לא הגורים שלי כי אתם לא יכולים לעשות שום דבר. אתם לא זאבים, אתם חכמים ואתם חזקים יותר מכפי שאי פעם אוכל לדמיין. אתם תעשו דברים גדולים בעולם.'' היא קומצת את ידיה לאגרופים ומרימה מבט קשוח כפלדה לכיוון זולג'ין

''גם אם נטשתי את האמונה שלי, אני עדיין המאגנה מאטר. עדיין יש לי אחריות - אחריות לדאוג שאילו שישנו את העולם לא ימותו תוך כדי שהם עושים את זה. אין לי שום כוונה להפחית בערככם כשאני קוראת לכם גורים, אבל ככה אני רואה את זה.'' היא נשענת לאחור ונאנחת
''התפקיד של הזאבה הוא להרכין את הראש, כדי לוודא שהגורים יוכלו לטפס על ההר שאליו היא לא תגיע''.
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 30 יוני 2020, 15:59

OUT
ממשיכים
IN
אתם מאתרגנים ויוציאם מהאי, לא יכולים שלא להרגיש תוחשת מחנק קטנה, אף על פי שכולם פה היו אויבים שלכם, אתם לא יכולים להרגיש בנוח עם המוות הנורא שהם עברו.
השקט שנמצא לא בדיוק מועדד אתכם, ואתם מבינים שיש עוד דרך ארוכה לפניכם.

כעבור זמן לא ארוך אתם חוזרים לאי שממנו יצאתם, אתם מבחינם שהגוראבשי שהיו שם קודם נעלמו, והשקט ששטף אתכם עד עכשיו ממשיך לעפוף אתכם.
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 30 יוני 2020, 17:59

זולג'ין קם ומתחיל ללכת לכיוון המקום בו אמורים להיות חנית אופל. הם אולי טיפלו בגורבאשי, אבל השבט עדיין צריך את מי הריפוי.
padron

שליחה על ידי padron » 30 יוני 2020, 18:55

"נראה כי הצייד היה יסודי למדי בחיסול הגורובאשי. אני תוהה האם הוא חיסל רק את אלו שהיו קשורים למגפה או שמא את כל השבט." הרן אומר בשקט בעודו פוסע לצד זולג'ין.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 30 יוני 2020, 22:32

אחרי הליכה של כמה דקות אתם מתחילים לראות חיים, אלה טרולים של חנית-אופל, נראה שהם עובדים על לאסוף גופות, לא קשה להבין שאלה גופות גורבאשי.
הטרולית שהובילה אתכם קודם לאי שבו נלחמתם בהקקאר מובילה אותם.
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 01 יולי 2020, 00:42

"זראג'ה" זולג'ין קורא לה. "טיפלנו בהקקאר וניקינו את הבאר מהחארות. הבנו שה... פיות, טיפלו בשאר" הוא אומר, בבירור לא מרוצה מכל העניין.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 01 יולי 2020, 23:17

"כן" היא עונה, "לפני כמה שעות גילנו את כל הגורבאשי מתים, אנחנו מבלים את השעות האחרונות בלשרוף את הגופות שלהם."
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 02 יולי 2020, 16:54

"סיימנו עם זה, אתם יכולים ללכת להתעסק עם המים. אנחנו צריכים את האישור להיכנס אל תוך האיים ואני מציע לכם להביא איתנו נציג כי אנחנו הולכים לכנס את מועצת השבטים".
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 02 יולי 2020, 17:19

היא מהנהת קלות, "מישהו עושה בשבילך את העבודה." היא אומרת, "ראשטקאן מנסה להשתיק את האנשים שכועסים על ההחלטות שלו, הוא מקיים חג."
שלח תגובה