דחיית דרקוניקון 2020
בחודשים האחרונים גילגלנו הצלות חוסן אינספור פעמים, גייסנו את מיטב הכוהנים מכל רחבי היבשות שיטילו לחשי ריפוי, שיחקנו שוב ושוב פנדמיק, אבל למרות כל המאמצים של מיטב ההרפתקנים וההרפתקניות, אנו נאלצים להודיע על דחיית הכנס.
הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו לעדכונים וקראו פרטים נוספים באתר דרקוניקון.

[pf] בשערי המצודה- עץ משחק 4/4

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
yds
תשובות: 5

[pf] בשערי המצודה- עץ משחק 5/5

שליחה על ידי yds » 09 יוני 2020, 08:37

טיירה פוסעת לאחור בבהלה רגעית, ואז שולחת יד ומסיטה בזהירות את גלימת הזאב שהונחה על הגופה ידה האחת על השוט.
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 31

שליחה על ידי liorgonen3 » 09 יוני 2020, 16:57

OUT
לאור ההחלטה של אביעד שלא להמשיך לשחק את האקושיין ביחד עם הקללה, הוא בוחר לפרוש מהמשחק, אני אשאיר לו לרשום הודעת יציאה וכיצד הוא מחליט שהסיפור של האקושין ייגמר.
IN
(הכנס סצנת פרידה מהאקשויין)

קרוואגה מחכה עוד רגע בודד, "המחלה של הקקאר עוד קיימת," הוא מתחיל להסביר, "אתם חייבים להביא את המים הקדושים לחולים," הוא פונה לחור באדמה שנוצר קאשר הקקאר זינק מתוך האדמה, "בתחתית הבור הזה תמצאו את המים, אני מאמין שגם את אוצרותיו האחרונים של הקקאר." הוא מוסיף, "היו חכמים. פעלו היטב, לסירונה סוכנים רבים, חלקם נראים אחרת לחלוטין ממה שצפיתם." הוא מתחיל להצטמק. "הדרך אל ראשטקאן רצופה קרבות, היו מוכנים להילחם, וזכרו, לא כל הלואות בצד שלכם. ולא כולם בצד של החיים." הוא אומר ונעלם.

בתחתית הבור את מוצאים את הריסות המקום בו נלחמתם בהתחלה, הערפל התפזר וכל הטוטמים נשברו כאשר הקקאר פרץ החוצה,
הבריכה הקדושה נמצאת בקצרה החדר, ומגע במים גורם לכם לתחושה מוזרה, כוח בוער בכם, כוח שמחסל כל נגע ומחלה בכם, ומעניק לכם חיים.

ביחד עם הכל, אתם מוצאים את המנחות שהובואו להקקאר לאורך השנים, חלקם מטבעות ישנים, חלקם חפצי אומונות, חלקם פיסות של קסם טהור.

ובעוד אתם אוספים את השלל ומתענגים על הניצחון, אתם לא יכולים לתהות מה תעשו מול אויב חזק יותר מהקקאר, הפיות עוד לא יצאו נגדכם מעולם בצורה רשמית, אבל עכשיו, עבר מספיק זמן ועשיתים מספיק בדברים בשביל שקירה תעשה משהו נגדכם.
ובפעם השנייה מזה זמן רב, שערי המצודה נפתחים.
והצייד הפראי מצא לעצמו מטרה חדשה.

ובו בזמן, נשאלת השאלה, מה מצפה לכם בתוך הג'ונלגים של הטרולים, מי יעמוד בדרכם לעיר הזהב ולמלכם של הטרולים, ראשטקאאן.

דבר אחד ברור.
זה רחוק מלהיגמר

META
מזל טוב, סיימתם עוד ארק במשחק, ואנחנו נכסים לאחד הארקים האחרונים, לשם כך תתחילו בבקשה מלעלות לדרגה 12, תהנו. תשלחו לי ד"ד איך שאתם רוצים כשאתם מוכנים.
ואני יודע שאתם מחכים ללוט, אז הנה.
כל שחקן מקבל 84500 מ"ז, תניחו שזה מתבטא בחפצקים שמצאתם על הרצפה וכו' אז אני מעדיף שלא ישאר לכם עודף, אם נשאר לכם חפיף.
חוץ מזה:
Belt of incredible dexterity +4 (16000 gp)
Figurine of wondrous power, ebony fly (10000 gp)
Headband of alluring charisma +4 (16000 gp)
Necklace of fireballs type VII (8700 gp)
Robe, Monk—s (13000 gp)
Tome of understanding +1 (27500 gp)
Ring of Climbing, improved (10000 gp)
Ring of Retribution (15000 gp)
Staff of Revelations (20400 gp)
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
אביעד
תשובות: 47

שליחה על ידי אביעד » 13 יוני 2020, 23:48

in
הגופה של האקושין רועדת, מפרכסת, ואז מתלקחת באש שחורה. האש בוערת ומתגברת, מאיימת לכלות את המקדש, וזה מזל שהמים החיים נמצאים שם כדי לכבות אותה, כי החבורה לא היתה מסוגלת לעשות זאת עם מים רגילים. בסופו של דבר האש דועכת אך לא כבה לגמרי, משאירה רושם חלוש של אותה אש מוות, מנוגדת לאש של נלנתרה בתכלית. אש המוות לא תדעך לעולם, לא עד שיכלו החיים המזינים אותה, ובתוכה עומד אקאשין, גופו רקוב, חסר יד ועין, הצלקות מהכוויות נעלמו יחד עם העור שהיה על פניו.
"הקללה... היתה חזקה יותר משחשבתי." אומר אקאשין "לא אוכל להמשיך איתכם במסעכם – הקללה שלי תשרוף את החיים שלכם לפני שתספיקו לקלל את סירונה. וגם לו יכלתי, אני לא רוצה. אתם מסתובבים עם פיה – נסיכת חצר האביב - והיא תיפול עליכם לעול ותגרום למותכם כמו שגרמה למותי, או תחבור לאימה כפי התכנית שלה ותשרוף אתכם כמו ששרפה את הדרואידים של סלה קלה, שכל הזכרונות שלי מהם נשרפו עכשיו, גם כן בגללה." הוא נאנח. "כך או כך, את מסורות הדרואידים לא אני נועדתי לחדש, אז מה שהיה היה, ובין אם סלה קלה תיכונן מחדש, חלקי כבר לא שם. לכן אלך לי לדרכי לבדי, כי היום הזה האקושין מת, ויקום במקומו אקאשין, ואני, אקאשין, אלך לקחת את החיים מסירונה, ולהחזיר אותם לאלו אשר החיים מגיעים להם בדין." ומשתתק לשניות ארוכות ארוכות.
ואז הוא פונה להרן ולזולג'ין, ואז לטיירה, ואז לנל.
"זולג'ין, טרול אמיץ מהאמני, והרן, צייד הפרא אלוף פיות שערק בשם הצדק: שניכם זכיתם בהערכתי הרבה, ואזכור אתכם לעד. הוכחתם את עצמכם כאלופי הלואות, וחתמתם על עסקה עם לואה המוות, לכן חייכם עכשיו שלו בדין, וכשיגיע יומכם הוא יקח אתכם לממלכתו, אליה ייתכן שגם אני אגיע וייתכן שלעולם לא."
"טיירה: אותך לא הכרתי מספיק זמן, אבל הדאגה לגורים מזכירה לי משהו, הלוואי שיכלתי לדעת את מה. כנראה זהו זיכרון מהדרואידים, אבל אפילו את זה אני לא יכול לדעת. אבל גם אם שכחתי את זה, תמשיכי בזה, ויבוא יום ותוכלי לשכוח מהזעם העצור שלך."
"נלנתרה, נסיכת חצר הקיץ: את שכחת את היום בו שרפת את סלה קלה, יום שמעולם לא שכחתי ולעולם לא אשכח, אך בגלל שריפאתי אותך מתתי ושכחתי את סלה קלה. אני לא יכול לגרום לך כרגע להיזכר בפשעים שביצעת בעברך, אבל יבוא היום בו אגיע להזכיר לך את אשר עשית. ובינתיים, אשרוף אותך באש שבה השתמשת לשרוף את גלקוס שכל כך אהבתי, כדי שגם אם לא אחזור תהיה לך מזכרת נצח לפשעים שביצעת נגד העולם הזה, ומי יתן ותצליחי..." אקאושין מנסה להיזכר באותו משפט דרואידי הקשור לכפרה, אבל המחיר של חזרתו לחיים עשה את שלו והוא אינו זוכר מה רצה לומר. "אולי יבוא ואולי לא יבוא היום בו את תבגדי בכולם, אבל יבוא יום בו סירונה תבגוד בך. לפחות את זה תזכרי עד אז."
הוא אומר, ודמעה אחת זולגת מהעין הנותרת – הדמעה האחרונה של אקאשין – בעודו פותח את בקבוק אש הפיות שלה, שורף אותה באותה האש שהיא שרפה אותו. "כעת אלך לדרכי, ומי יתן וניפגש בעולם הבא, אם נגיע אליו. אתם תגיעו אל העבר, כך נאמר לי מעבר לפרגוד, אבל אני אמשיך אל העתיד ואתנגד משם לסירונה, אמנע ממנה להגיע לעבר במלוא כוחה. שלום ולהתראות" הוא אומר, ועוזב לדרכו, וזמן רב לאחר מכן אתם לא רואים אותו, אולי לעולם לא.
ומאז אקאשין נודד כמעט בדיוק באותם המקומות בהם הסתובב בעברו כהאקושין, אבל לא בשביל לעזור לאף אחד. המטרה שלו היא לגרום לבני הפיות ולמשרתיהם הרבה סבל וכאב כדי שיעזבו את גלקוס. הכאוס גבה ממנו מחיר, והוא הולך לנצל את מה שהוא קיבל בתמורה עד תום. אם הוא יחיה או ימות – זה לא משנה לו כבר. את הקשר לעברו הוא איבד, והעתיד הקרוב שלו מלא בבני פיות שצריך לחסל, ואם סירונה תיעלם יום אחד הוא יחפש דרך להחליש, לכל הפחות, את הקללה שלו. אולי בעתיד הוא יחזור, אבל אם לא – הוא מקווה לפעמים שנשמתו תפגוש את הדרואידים מסלה קלה, או את הרן ואת זולג'ין.
Out

בסופו של דבר החלטתי לא לתת להאקושין סוף סגור של בדיוק איפה הוא היה ומה עשה, כי אני לא יודע מה בדיוק יקרה עם גדעון בסוף העלילה וגם כי לדעתי הנדודים האלה הם סוג של סגירת מעגל כי הוא נדד לפני שהמשחק התחיל, ומשאירים פתח לתהות מה יקרה בהמשך, דבר שאני בעצמי עוד לא יודע ואולי לעולם לא אדע.
אמנם האקושין שונא את הדמויות שלכם (את חלקן לפחות), אבל אני ממש אהבתי אותן. למדתי מכולכם המון על משחקי תפקידים, במיוחד לגבי גישה נכונה למשחק, ונהניתי מחברתכם מאוד. תודה על הכל, ובמיוחד על התמיכה ברגעים האחרונים שלי במשחק כשעודדתם אותי לחזור ונשארתם לתמוך בי גם כשפרשתי בסופו של דבר. נהניתי מאוד במחיצתכם. לכו לכסח את סירונה. בהצלחה!
ליאור – אתה אומן ורואים שתכננת את העלילה הזו היטב, אתה מתכנן דברים בקפדנות וכך נשאר לך מקום לאלתר, ואתה הוגן כלפי השחקנים שלך. מאחל לך בהצלחה רבה בהמשך (וכמובן, במשחקים הבאים) ומחכה בכליון עיניים לסוף המשחק!
אז כאן דרכינו נפרדות, אבל אמשיך לעקוב.
תמשיכו ליהנות מהמשחק לפחות כמו שאני נהניתי.
yds

שליחה על ידי yds » 15 יוני 2020, 17:56

טיירה מביטה בדממה בהאקושין, מהנהנת בשתיקה כשהוא פונה אליה. ואז, ברגע שהאקושין משליך את הלהבות הפייתיות בפניה של נל, משהו נשבר. בצרחת כעס היא מסתערת בין האקושין לבין נלתנרה, וחובטת את האלמת הרחק מהגורה שלה. היא ללא הגלימה המגוננת שלה, השריון שלה קרוע, השוט שלה זרוק על הרצפה, אבל זה לא אומק שהיא לא המאגנה מאטר.

היא פולטת נהמת אזהרה אחרונה לכיוון האקושין ולוקחת את נל לאחור. משתמשת במעט האספקה הרפואית שברשותה, שנותרה סגורה מאז שטיירה עזבה אל המדבר, היא פותחת פתח לפרץ של זכרונות, שנים של ברכיים חבולות, קוצים בידיים, קרסוליים נקועים...ויותר מזה.

באופן כמעט אינטואיטיבי, היא ניגשת לעבודה מדויקת ויעילה - אבל לא מספיק יעילה. לנל ישארו סימנים עד יומה האחרון - שאולי לעולם לא יגיע. בזמן שטיירה עובדת, נשמע שהיא ממלמלת שוב ושוב...את השם של נל? "נל, נל, אל תמותי, אל תמותי, נל, נל, נל, מל, מל, מלי..."

לבסוף, היא נעמדת, ואוספת את נלתנרה לחיבוק מגושם, ואז מתרחקת במהירות. היא מכחכחת בגרונה. ''אני...מצטערת. ניסיתי להגן עליכם עם שארית הכוח שקיבלתי מהאל שלי, אבל מסתבר שהנטישה הסופית שלנו הייתה הדדית''. היא מרימה את השוט שלה, ואז צוחקת בשקט ומשליכה אותו הצידה יחד עם הגלימה
''איזו שוטה הייתי, להיאבק עם הסבל שלי? כל מה שזה עשה זה לגרום סבל לאחרים''. טיירה משוטטת סביב הערמה, עד שהיא שולפת נשק מוט ארוך, דמוי חנית.

''חסל סדר שטויות. אני לא צריכה את הכוח או הברכה של טאלון כדי להגן עליכם'' עיניה נוצצות בכעס כשהיא מביטה במקום שאליו האקושין הלך.
''תיקחו את כל מה שאתם צריכים ונזוז, יש לנו עבודה לעשות"
Meta

עולה לדרגה 12 כממזר נקמני
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 16 יוני 2020, 02:24

זולג'ין בזמן הזה יורד למטה, חזרה אל באר הריפוי. הוא ממלא כמה שיותר כלי מים שהוא יכול לסחוב במטרה לקחת אותם חזרה. כשהוא חוזר הוא לא מסתכל על המצב, נראה שדעתו מוסחת. "אנחנו זזים. הרן אם יש לך איזה משהו לסגור עם בוסמנדי על הזאב שלך זה הזמן. שבט חנית אופל ייתן לנו מעבר אחריי מה שעשינו פה ועכשיו אנחנו יכולים לחזור למטרה העיקרית שלנו" זולג'ין יוצא מן המקדש, הוא לא מצפה שהגוראבאשי ישארו פה הרבה. אבל לא סביר שמישהו מהם יכול לעצור אותם.
META
כרגע אני במיקוד העכבר ומיקוד הזאב.
“I am the righteous shield of Moradin and a sword
in his mighty hand! I fear no evil!”
סמל אישי של משתמש
ג'וני
תשובות: 1

שליחה על ידי ג'וני » 22 יוני 2020, 03:30

נל מקשיבה לנאום התוכחה של האקושין ולא יכולה שלא לתהות 'למה עשיתי את זה'. היא יודעת שהיא עשתה את זה או לפחות כולם אמרו לה שהא עשתה את זה, אבל היא לא זוכרת מזה דבר. היא עדיין לא יודעת מי היא הייתה, מה היא עשתה ומה היו סיבותיה מעבר למה שאחרים סיפרו לה.

נל כלכך מבולבלת ומרוכזת בעצמה עד שהיא לא מגיבה בזמן ולא מגינה על פניה כשהאקושין שורף אותן באש שלה, באש שהיא יצרה כדי לשרוף את סלה-קלה, האש אותה היא לא יודעת איך היא יצרה, האש הרודפת אותה בחלומותיה עשרים שנה, האש שלעולם לא נכבית. כשהיא לא יודעת אם הפנים שלה יבערו לנצח או שהיא תצליח להשתלט על הלהבות שהיא אינה מכירה או זוכרת, נל מתחילה לצחוק, צחוק היסטרי שחושף את הבהלה שלה, הבלבול שלה והתסכול שלה על זה שהיא לא זוכרת את חייה. צחוק הדומה יותר לבכי מלצחוק אמיתי. צחוק שהיא לא מצליחה לעצור. צחוק שמפריע לה לנסות לכבות את הלהבות...

נל מניחה לעצמה להיגרר לאחור על ידי טיירה שלאט לאט קולה, טיפולה ודאגתה עוזרים לנל להשתלט על עצמה ורק אז נל מצליחה להתרכז מספיק בשביל לנסות ולהחזיר את הלהבות בחזרה לבקבוק.
padron

שליחה על ידי padron » 22 יוני 2020, 21:56

"אה, הזאב יחזור בלי קשר לבוונסאמדי - לא בטוח מה הוא בדיוק, אבל בן תמותה הוא לא. די בטוח שאני יודע את הטקס להחזיר אותו לצידנו ואני אטפל בזה בספינה חזרה - לא נראה לי שבא לנו להתעכב בו שעות. נראה לי שבוונסאמדי מרוצה מהתבוסה של האקקאר כי אני מרגיש את כוחו זורם בי חזק יותר ויש לי בראש דגם חדש לנשק שלי, אבל מי יודע איתו. "הרן אומר ומושך בכתפיו. נראה כי הוא החליט להתעלם במידת מה ממותו של האקושין - אנשים נופלים בקרבות, בעיקר כנגד אויבים רבי עוצמה כמו האקקאר.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 23 יוני 2020, 14:09

אתם יוצאים מהמתחם, והמקום שקט. נראה שאין נפש חייה באיזור. הטרולים שראיתם קודם נעלמו. החיות הבודדות שהיו באיים הללו נעלמו.
כשאתם חוזרים לאיזור החוף אתם מצליחים לנחש גם למה.
הגופות המפוזרות על הרצפה הם כולם גוראבשאי, כולם עם גרונות משוספים, חלקם עם פרצוף מלא איימה. רובם מתו בתוך רגעים.
התחושה היא שמשהו נעצר פה, כאילו העולם עצר מלכת בעוד הטרולים נחשטו פה. במבט ראשני זה נראה לכם כמו מעשה אומן, מי שהרג את הטרולים האלה עשה את זה מהר וביעילות, הבעות פניהם של הטרולים רומזות שחלקם אפילו לא ראו את המוות מגיע, גרונם שוסף ברגע בודד.
"או." נשמע הקול מהרוח. ותחושת הקיפאון נגמרת ברגע, "לקחתם את הזמן." הוא אומר ומופיע מתוך הרוח, שיערו זהוב וארוך, מגיע עד לקצה גבו, אוזניו מחדדות ועייניו ירוקות בצורה מעט זוהרת.
הדבר החריג ביותר בו הוא זוג קרני האייל שבוקעים מראשו, מעוקלות במעט ומעניקות לו מראה כמעט מלכותי. הוא לא חמוש כלל.
"שיעמם לי עד שהגעתם." הוא מחייך, "מסתבר שהשמועה נכונה, הטרולים חסרי יכולת." הוא אומר בחיוך זחוך, ומבטו ננעץ בהרן, "מזל טוב הרן," הוא אומר, "גוויאן החליט שמותר להרוג אותך."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
padron

שליחה על ידי padron » 23 יוני 2020, 14:27

"קלבאך. אני לא מופתע שהוא החליט שמותר להרוג אותי - בעיקר לאור העובדה שאני משרת אדון שונה עכשיו שתומך בחיסול פיות. דרך אגב, עיצבנת את גווין בתקופה האחרונה שהוא שלח אותך לעבור גלגול מחדש בטיר-נא-נוג אחרי המפגש איתי? למרות שהיי, יש מצב שהיכולות החדשות שלי ייאפשרו לי לחסל אותך לצמיתות - לא בדקתי את זה עדיין. בינתיים זה נבדק רק על לואה מטורפת אחת." הרן אומר לצייד ביובש.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 23 יוני 2020, 14:39

"האמת היא שאני לא פה כדי להרוג אף אחד." הוא מסתכל על כל הגופות. "מעבר למי שכבר הרגתי." הוא מסתייג. "המלך רשטקאן אמר לשגריר שלו שיש לו בעיית טרולים סוררים, אני פה כדי לטפל בגרובאשי, לא בכם." הוא אומר, "לפחות היום."
yds

שליחה על ידי yds » 23 יוני 2020, 15:02

טיירה פוסעת קדימה, עיניה הצהובות משתהות לרגע ארוך על האיש המקורנן, ואז עוברות להרן.
''אתה מכיר אותו? מה הוא עושה כאן?". אצבעותיה מתהדקות על הידית של הגרזן ארוך הניצב שהשיגה, ובידה השניה היא מסחררת בעדינות להב השלכה דק שהיא שלפה מערמות האוצר במאורה של האקקר. היא נעמדת במרכז הקבוצה, כך שכולם עומדים בסמוך אליה.
זהב!!!
padron

שליחה על ידי padron » 23 יוני 2020, 15:57

"קוראים לו קלבאך או-קוימין והוא אחד מהציידים של הצייד הפראי - הציידים המלאים, לא סוכנים כמו שאני הייתי. זה אומר שגווין יודע עכשיו שאנחנו פה אז אין טעם להרוג אותו כדי להסתיר את המידע - בטח שלא במצבנו לאחר האקקאר." הרן משיב בשקט. "האם מדובר אם כך בעסקה רשמית בין הטרולים לחצרות או פשוט בטובה עבור הטרולים? ובכל אופן אני מניח שכל הגורובאשי חוסלו, ואנחנו טיפלנו בהאקקאר אז עניינך פה נגמר. " הרן אומר לצייד.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 23 יוני 2020, 16:07

"חצר האוויר מחוברת עכשיו לאימפריה." הוא עונה, "המלחמה בין הפיות לטרולים נגמרה. אני פה כי לראשטקן הפריע שבדלנים מפיצים מחלות בשטח שלו, הוא ביקש מהפיות לעשות משהו. והנה." הוא אומר, "עשיתי."
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 23 יוני 2020, 18:41

"לא ציפיתי שראשטקן כזה אידיוט" זולג'ין יורק על הרצפה. הוא מסתכל על הפיה שמולו ולאחר רגע ארוך מפסיק ופשוט הולך לסירה בה הם הגיעו. "אולי הייתי צריך לתת להקקאר לחזור, לפחות זה היה מביא למוות של כמה מכם" הוא אומר לעצמו ופשוט מתחיל לתפעל את הסירה. איך מהרגע שהוא עזב את האימפריה כולם התחילו להיות מפגרים?
“I am the righteous shield of Moradin and a sword
in his mighty hand! I fear no evil!”
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 23 יוני 2020, 19:48

"אני מציע לכם שלא ללכת ליבשת." אומר הצייד, "יהיה חבל להפוך אתכם לאויבים."
שלח תגובה