דחיית דרקוניקון 2020
בחודשים האחרונים גילגלנו הצלות חוסן אינספור פעמים, גייסנו את מיטב הכוהנים מכל רחבי היבשות שיטילו לחשי ריפוי, שיחקנו שוב ושוב פנדמיק, אבל למרות כל המאמצים של מיטב ההרפתקנים וההרפתקניות, אנו נאלצים להודיע על דחיית הכנס.
הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו לעדכונים וקראו פרטים נוספים באתר דרקוניקון.

[pf] בשערי המצודה- עץ משחק 4/4

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

[pf] בשערי המצודה- עץ משחק 5/5

שליחה על ידי amitf0123 » 06 יוני 2020, 00:22

"הוא יכול לשמור את הזהב שלו, אני רוצה את צבא האימפריה. יש לנו מלחמה לסיים והגיע הזמן שנצא מהצד ההגנתי".
“I am the righteous shield of Moradin and a sword
in his mighty hand! I fear no evil!”
סמל אישי של משתמש
אביעד
תשובות: 47

שליחה על ידי אביעד » 07 יוני 2020, 00:04

האקושין
הצג
"אני מוכן לשלם בחיים של סירונה, ולהוסיף מהצד עוד כמה פיות. השאלה היא אם זה המחיר שאתה מוכן לקחת. אבל אני אשמח לדעת למי את משלם את המחיר הזה."
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 31

שליחה על ידי liorgonen3 » 07 יוני 2020, 00:17

אביעד
ספוילר
הצג
"זה לא איך שזה עובד." הוא עונה, "כשאני שואל אותך מה המחיר שאתה מוכן לשלם, אני לא שואל מה תעשה בשביל זה, אני שואל על מה אתה מוכן לוותר בשביל ההזמדנות לחזור, בשביל שהכאוס יתן לך הזמדנות נוספת לעשות סדר בבאלגן."
"אף אחד לא יתן לך את צבא האימפריה סתם ככה." עונה הלואה, "גם אם תתפרץ לשם על גבו של לואה עצבני."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
ג'וני
תשובות: 1

שליחה על ידי ג'וני » 07 יוני 2020, 00:59

"אולי לא, אבל זה בהחלט יעזור" נל ממלמלת ומעט יותר בקול היא מוסיפה "אבל תמיכתו של לואה תגרום להם לשקול את דבריו ברצינות".
סמל אישי של משתמש
אביעד

שליחה על ידי אביעד » 07 יוני 2020, 15:21

האקושין
הצג
האקושין עוצר לחשוב רגע, ולאחר המתנה עונה: "יש לי הצעה למחיר, השאלה היא אם הוא אכן מספיק... אני מוכן... לוותר על כל מה שלמדתי מהדרואידים, לשכוח את זה לנצח. אבל המחיר הזה מספיק?" הוא שואל.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 07 יוני 2020, 15:34

הלואה שקט לכמה רגעים. "נכון..." הוא אומר, "אבל... יש עוד לואות, ולהרבה אנשים בחצר ראשטקאן יש תומכים שהם לואות, גם אם אני אקפץ לתוך ההיכל אתיכם על הגב שלי... זה לא יתן לכם יותר מידי."

אביעד
ספוילר
הצג
"זה כבר נשמע מחיר שהכאוס יהיה מוכן לקבל, אבל אני תוהה אם אתה מבין את ההשלכות של זה, לשכוח את כל מה שהדרואידים לימדו אותך זה... יותר מרק לא לדעת דברים."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 07 יוני 2020, 18:40

"בשביל זה אנחנו נכנס את המועצה. מילה של לואה תתן לנו לעשות זאת. משם אני אאתגר את אבא שלי ואחסל אותו ואקח את מקומי הראוי כמנהיג האמני. כצ'יפטן אוכל לקרוא להצבעה על הנושא. במקרה הגרוע ביותר אאלץ לקחת מראשטקאן את האימפריה שלו" זולג'ין אומר את העניין כאילו להשתלט על ממלכה זה לא דבר מטורף בעבורו.
yds
תשובות: 5

שליחה על ידי yds » 08 יוני 2020, 08:52

טיירה מביטה בלואה ובזולג'ין, ואז מושכת בכתפיה וניגשת להאקושין. היא מסירה את גלימת הזאב שלב ועוטפת את הגופה הקרה. לא יצא לה להכיר את האקושין לעומק, אבל היא עדיין מוכנה להעניק לו את ברכתו האחרונה של טאלון - גם אם פיסת הפרווה הזו לא תעזור לה יותר, היא יכולה לחמם את אחד מהגורים שלה בדרכו האחרונה.

לאחר מכן היא נעמדת ומחכה לאחרים, מביטה סביב כשאגרופיה קמוצים סביב השוט שלה, ועיניה בוהות במרחקים. היא נכשלה במשמרתה היום, עליה לוודא שזה לא יקרה שוב פעם.
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
אביעד

שליחה על ידי אביעד » 08 יוני 2020, 13:51

האקושין
הצג
האקושין חושב לרגע, מנסה להבין למה כוונתו, ונדמה לו שהוא מבין. אבל ליתר ביטחון הוא שואל: "ומה עוד זה יכלול, מלבד אבדן כל התורות שלמדתי מהם?" הוא תוהה. "מהן מלוא ההשלכות?" הוא שואל.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 08 יוני 2020, 15:07

"המממממ." אומר הלואה, נראה שהוא שוקל את הדברים לעומק, "אז אתה צועד בדרך הדם?" הוא שואל

האקושיין
ספוילר
הצג
"הקללה שלך." הוא עונה, "בלי כוח חיים טהור כמו תורה דרואידית. היא תתפרץ במלוא כוחה."
סמל אישי של משתמש
אביעד

שליחה על ידי אביעד » 08 יוני 2020, 16:51

האקושין
הצג
לזה האקושין לא ציפה. הוא חשב על הרבה דברים אחרים, אבל לא על זה, ואין לו מושג מה משמעות הדבר, ואם הוא יוכל להמשיך בכלל להילחם כך בסירונה בלי לגרום יותר נזק בדרכו. "ומה ההשלכות של ההתפרצות הזו?" הוא שואל בחשש
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 08 יוני 2020, 16:55

האקושין
ספוילר
הצג
"ככל הנראה תהיה מת יותר מחי, יכול להיות שתצטרך כוח חיים של אחרים." הוא מושך כתפיים. "זה לא מדע מדוייק." הוא מוסיף, "מצד שני זה כן יכול לתת לך עוד כוח."
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 08 יוני 2020, 18:31

"אנחנו צריכים תוצאות, אם הם לא יקשיבו לנו בדרך הלשון, נעבור לדרך הגרזן. אין לנו זמן לפוליטיקה ומשחקים בזמן שהפיות אוספות את עצמן".
סמל אישי של משתמש
אביעד

שליחה על ידי אביעד » 08 יוני 2020, 22:56

האקושין
הצג
"אוי כמה שאני שונא את זה שזה לא מדע מדויק, ואת זה שהקללה תהיה קשה יותר להסרה אם בכלל זה היה אפשרי עד עכשיו," הוא נאנח, מתיישב לחשוב על זה, ומגיע להחלטה בסופו של דבר: "אבל את סירונה אני שונא יותר. אז יש לנו עסקה, בן אדם. תודה רבה לך, ונקווה שהפעם נצליח יותר." אבל לפני שהאוקשין הולך הוא רוצה לדעת משהו. "מי אתה? תמיד טוב לנצור את שמו של האחד שהיטיב איתך ולהוקיר אותו, במיוחד אם בעוד רגע אני אשכח שלימדו אותי את הדבר הזה." הוא מביט בו בציפייה.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 08 יוני 2020, 23:26

האקשויין
ספוילר
הצג
הבחור מתקרב ולוחץ איתך יד. "תקרא לי..." הוא מתחיל להגיד ואתה מתחיל להרגיש כאילו הנשמה שלך נעתקת ממך, שזה תחושה מוזרה לאור העובדה שאתה נשמה בלבד ללא גוף כרגע. אתה מרגיש כיצד זכורונת נמחקים ממך, כיצד תורה שלמה הופכת לשקר בפניך. ואתה מרגיש את הקללה שלך פורצת החוצה, משחיטה אותך, אבל בו בזמן מעניקה לך כוח. ברור לך שאם לא תשלוט ותיזהר, הקללה תכלה אותך ואתה אלול להפוך למשהו מסוכן מידי.
"גריאן".

META
האקשוין חוזר לחיים, סוג של.
האקושין סובל כרגע מהשחטה ובפרט קללת ליץ', הוא נחשב כסובל מהקללה החל מהדרגה הנוחכית שלו, והוא מקבל התגלמות חדשה כל 2 דרגות כולל דרגה 7 (משמע 7,9,11) הוא סובל מהמתנות של ההשחטה וגם הכתמים שלהם, הוא מקבל בנפרד משלוש ההתגלמיות שהוא יכול לבחור את ההתגלמות Deathless, למען הסר ספק, אתה נמצא בשלב 0 של ההשחטה שלך, למרות שהמצב די מתאים לזה שאתה בדיוק חוזר משלב 1.
כמו כן, אם האקושיין יגיע לרמה שלוש, הוא אכן יהפוך לדב"ש מרושע ויעזוב את הקבוצה/יהפוך לאויב שלה.
"המממממ" אומר קראוגוה, "יש אמת בדבריך זוווווליג'ן," הוא מתחיל להצטמק, "היה חכם טרול צעיר," הוא מנחה אותו. "דע כי לא די רק בחרב חדה כדי לכבוש את ההמונים. יש גם צורך בלשון."

תזוזה מגיעה מהגופה של האקושין, כמעט לא טבעית.
שלח תגובה