נפתחה הגשת המשחקים לדרקוניקון 2020
עוד שלושה חודשים לדרקוניקון, ומערכת הרישום להגשת משחקים לכנס נפתחה! הריצו את משחקי התפקידים האהובים עליכם, ארגנו אירועי משחקי לוח, תגישו משחק תפקידים חי וכל משחק אחר. https://www.dragoncon.co.il/dm-login.aspx

[pf] בשערי המצודה- עץ משחק 5/5

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
yds
תשובות: 5

שליחה על ידי yds » 07 אפריל 2020, 20:54

טיירה מריחה משהו מסריח באוויר. משהו באי הזה לא בסדר, והמיעוט בטרולים רק מאשש את החשד הזה. היא מכינה את עצמה לגרוע מכל, והיד שלה מתהדקת על השוט עד שהקוצים דוקרים את העור שלה. אבל היא חוששת שהאי הזה גדול עליה. יש דברים שאפילו המאגנה מאטר לא מסוגלת להילחם בהם מבלי לחטוף קצת בעצמה
meta
הצלת קשיחות: 1 טבעי, 6 סה"כ
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
padron

שליחה על ידי padron » 07 אפריל 2020, 21:37

הרן מתבונן בסביבה הנטושה בעודו מתקדם עם ראש מורכן בעקבות זולג'ין, סורק את הסביבה בחיפוש אחר קסם או שאריותיו.
Meta
קשיחות: 19+3=22

הרן,נל,זולג'ין
ספוילר
הצג
"לא הרבה חומק ממך זולג'ין - אכן אני סוכן של הפיות. של גווין והצייד הפראי אם להיות מדויק יותר, ובציווי קירה התחלתי את מסעי בעקבות הכתר. אולם לא ממש שירתתי את גווין מרצוני החופשי - לפני 20 שנה היה לי את המזל הרע להיות בנתיב של גווין ואנשיו בשממות בהן חייתי, ולאחר שהצלחתי לפצוע אחד מהציידים קיבלתי את האולטימטום לשרת או למות. לאחר שהסכמתי במטרה לשרוד, גווין לקח את עיני החסירה והביא לי בתמורה את זה. " בשלב זה הרן מסיר (לראשונה מאז פגשו אותו) את הבד המכסה את עינו, חושף ארובת עין ממנה עולות להבות כחולות-אפרפרות (שמזכירות את עיניו של בוונסמדי) . נראה שהוא עצמו מופתע ממשהו כשהוא פוזל עם עינו הטובה אל עבר הלהבות." בתמורה לעיני הפיזית קיבלתי את היכולת לראות קסם. האמת, שאני מסתיר את הלהבות האלה כבר שנים, בפעם האחרונה שהסתכלתי עליהן הן היו בצבע שונה
- נראה מהצבע כי העסקה עם בוונסמדי הספיקה כדי לשבור את העסקה עם גווין. אגיד לכם את האמת - בהתחלה אכן שירתתי את הפיות, אולם לאחר כל מה ששמענו, ולאור העובדה שנראה שניצחון שלהן לא יכלול הישרדות שלי פניתי כנגדן. עכשיו המטרה שלי היא לעצור את סירונה - ואם חיסול גווין יסתדר בזמן שנעשה זאת מה טוב. אני עדיין חייב לו עין. העסקה עם בוונסמדי באה מכך ששורה תחתונה, אני רוצה לשרוד, ולשרת את לואה המוות נראה כמו רעיון טוב. "הרן אומר בצחוק קל.
סמל אישי של משתמש
ג'וני
תשובות: 1

שליחה על ידי ג'וני » 08 אפריל 2020, 00:58

נל משתדלת לעשות מה שזולג'ין ביקש אך היא לא מצליחה להימנע מלשלוח מבטים סקרניים הצידה.

META:
קשיחות:
ג'וני גלגל 1d20+6 וקיבל תוצאה סופית של 12:
6

הרן, נל וזולג'ין
ספוילר
הצג
"הן אמרו לך למה הם מחפשים דווקא את אסטל?" נל שואלת כשחשש מסוים ניכר בקולה.
סמל אישי של משתמש
אביעד
תשובות: 46

שליחה על ידי אביעד » 08 אפריל 2020, 01:01

גם אם הטרולים האלה לא אוהבים את סירונה, נראה שביבשת לפחות הסירונאים נותנים לאנשים קצת יותר ממה שהטרולים מקבלים פה. וכדי לא לקבל את מה שהטרולים האלה מוכנים לתת, האקושין הולך אחרי זולג'ין בתקווה שהוא אולי יודע מה לעשות.
meta
קשיחות 16
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 08 אפריל 2020, 02:54

הרן, נל וזולג'ין
ספוילר
הצג
"אדם שייעשה הכל בשביל לחיות, אני מכבד את זה מאן" אומר זולג'ין בהנהון. "מי חשב שהחברים שלי מתחילת המסע זה נסיכת פיות ושכיר של הציד. ובכל זאת אני מעדיף אתכם מכל אדם אחר שיכלתי להיתקל בו. נראה שאקונדה זרק עצמות מזל טובות בשבילי. נל תזכירי לי שאנחנו מגיעים להכיר בינך לבינו, יהיה לכם הרבה לשוחח עליו".
“I am the righteous shield of Moradin and a sword
in his mighty hand! I fear no evil!”
padron

שליחה על ידי padron » 08 אפריל 2020, 10:53

הרן, נל, זולג'ין
ספוילר
הצג
"היתה לי תחושה שתדע להעריך את זה זולג'ין. ולא אמרו לי מעבר למינימום הנדרש - אפילו לא הוסבר לי מה הוא בדיוק הכתר. רק נשלחתי לאיפה שנפגשנו וזהו. חבורה מעניינת נוצרה לנו פה - טרול עם הכוח של אחד הלואה, צייד לשעבר שנהיה לאלופו של לואה המוות ונסיכת פיות שלא ידעה שהיא כזו. אני רק תוהה אם יסתבר שהאקושין הוא סירונה במסווה או משהו. "הרן צוחק.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 30

שליחה על ידי liorgonen3 » 11 אפריל 2020, 19:52

אחרי הליכה של כמה דקות נוספות אתם מגיעים למבנה של הצ'יפטן, זה מבנה אבן דו קומתי שמוקף בגדר עץ קטנה עם שער אחד יחיד הפונה לרחוב הראשי, יש הרבה מאוד טרולים בתוך האיזור המגודר, ועמודי עץ מוזרים ניצבים כל כמה מקטעים של הגדר, מדיפים מהם ריח קצת מוזר.
ארבה טרולים עם סמל חינת-אופל עומדים בכניסה לשער, לובשים מסיכות עץ גדולות על פניהם, כל הארבעה חמושים, והם בוחנים אתכם בעודכם מתקרבים. אחד מהם מתקדם ומרים את ידו. "עצור מא'ן" הוא אומר, "מ'ה ת'מעושים פה?" הוא נובח.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 11 אפריל 2020, 20:58

המוג'ו שעל זולג'ין מתפוגג והוא חוזר למראהו האמיתי. "אני זולג'ין מהאמני, באתי לכאן להשיג אישור מעבר לאיים הטרולים. עכשיו תסבירו לי מאנס מה הסיפור עם אלו מהשבט המקולל שנמצאים בשטח שלכם. מקווה שיש הסבר טוב מאן" אומר זולג'ין בתוקף.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 11 אפריל 2020, 21:28

נראה שהטרולים האחרים מסתכלים אחד על השני מבעד למסיכות העץ שלהם, "אתה נקי?" שואל אחד מהם מרחוק.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 12 אפריל 2020, 00:45

"אולי פספסת את החלק שאמרתי שאין לי מושג מה קורה כאן, אז אין לי מושג מה המשמעות של השאלה שלך מאן, אבל תניח שבעשר דקות מאז שעגנו פה לא יצא לי לעשות שום דבר שילכלך אותי, באף צורה שהיא. מספיק טוב בשבילך?"
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 12 אפריל 2020, 00:58

הטרולים מביטים אחד בשני שוב, "מאן," אחד מהם אומר, "אז אתם לא יודעים על המגפה?"
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 12 אפריל 2020, 15:01

"מאן אם הייתי יודע על זה לא הייתי צריך להתווכח איתך כל כך הרבה. אתה רוצה, תביא את הוויטץ' דוקטור שלכם ותבדוק אותנו, אין לי את כל היום להסברים שלכם ואני לא רוצה לבלות עוד רגע במקום שבו המקוללים נמצאים".
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 12 אפריל 2020, 15:04

ארבעת נושאי המסיכות מסתכלים שוב אחד על השני, "תיכנסו" הוא אומר, "תחפשו את זראג'ה חנית-אופל, היא תסביר לכם את המצב"
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 12 אפריל 2020, 15:17

זולג'ין מהנהן ונכנס פנימה, מתחיל לחפש את זראג'ה חנית-אופל.
yds
תשובות: 5

שליחה על ידי yds » 12 אפריל 2020, 15:45

טיירה עוקבת, אבל נשארת במאסף. אם הטרולים יתקפו אותם מאחור, היא תרצה להיות מוכנה.
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
שלח תגובה