נפתחה הגשת המשחקים לדרקוניקון 2020
עוד שלושה חודשים לדרקוניקון, ומערכת הרישום להגשת משחקים לכנס נפתחה! הריצו את משחקי התפקידים האהובים עליכם, ארגנו אירועי משחקי לוח, תגישו משחק תפקידים חי וכל משחק אחר. https://www.dragoncon.co.il/dm-login.aspx

[pf] בשערי המצודה- עץ משחק 4/4

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
ג'וני
תשובות: 1

[pf] בשערי המצודה- עץ משחק 5/5

שליחה על ידי ג'וני » 05 אפריל 2020, 01:16

את שלושת הימים לפני שהספינה מגיעה נל מעבירה לצד אחותה בניסיונות לעזור לה להרגיש יותר טוב ולהכיר אותה יותר (באמצעות שאלות להלנה אם היא לא חוזרת להכרה). כשמגיע הזמן לעלות לספינה נל עוזבת את אחותה בחוסר רצון בולט לפני שהיא עושה זאת במחשבה שזה יעזור לאחותה יותר בטווח הארוך.

Meta
Mithral Shirt +2
Belt of Dexterity +2
Headband of Intelligence +2

ולוקח:
Bandolier, Endless
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 31

שליחה על ידי liorgonen3 » 05 אפריל 2020, 16:01

אחרי שלושה ימים הספינה מגיעה, בניגוד לציפיות לא מדובר בספינה רעגית כמו שהייתם מדמיינים אותה, אלא מה שנראה כמו ספינה יחסית פשוטה וישנה, היא לא גדולה במיוחד ונראה שהיא נועדה למעט אנשים, שני בני אנוש, גבר ואישה מתפעלים אותה בקלילות בנמל ההרוס של העיר, וכאשר אתם מגיעים לשם עם אלטון, נראה שהגבר מניף בידו לשלם לבן המחצית.
אלטון פורס כנפיים ועף קדימה, משיג אתכם בעודו קורא לגבר "וליראן!" הוא צועק, "אני שמח שהגעתם." הוא מתיישב על דופן הספינה, ואתם רואים את השם "הכוכב הנופל" חרוט על צידה של האוניה.

"אנחנו נביא אותם ליבשת הטרולים." אומר ולראין בעוד אתם עולים לספינה, בת האנוש השנייה מקבלת את פניכם עם ארגז ובו מס' של חפצי קסם. "אלטון אמר שזה יעזור לכם." היא אומרת וחוזרת לתפעל את הספינה. לא לפני שהיא מסבירה לכם במיהרות איפה החדרים שלכם יהיו.

אחריי שאתם מסיימים להתמקם אלטון פוגש אתכם בפעם האחרונה, "אני אחזור לרעגיה ברגע שנראה שהמצב פה יתאזן." הוא מסביר, "אלא אם כן אסטל תרצה שאשאר ברגע שהיא תעורר." הוא מייד מסתייג. "אבל אשלח הודעה למונרו וסירין, אנחנו עוד נתראה." הוא מחייך, "אני אביא את צבא רעגיה שהזמן יהיה נכון." הוא מסביר לכם.
"המסע שלכם לא יהיה קצר, הכוכב הנופל היא הספינה הכי מהירה שאני מכיר, והפיות מעולם לא הצליחו לשים עליה יד, ואני בוטח בווליראן וגוואן בחיים שלי, הם לא אכזבו אותי אף פעם, ואתם יכולים לבטוח בהם." הוא פונה לרדת מהסיפון, "אתם התקווה הכי גדולה שלנו, אל תזרקו את זה לפח." הוא אומר לבסוף ופורס כנפיים, עף מהסיפון בעוד וולריאן מתחיל לשחרר את החבלים ולהרים את העוגן.

המסע ליבשת הטרולים הוא ארוך, העובדה שאתם צפון-מזרחית לגלקוס וכעת צריכים להגיע לדרום מזרח היבשת אומר שהמסע לנמל חירות האריך את הדרך, זה נותן לכם קצת זמן לחשבון נפש, זמן לדבר וזמן להתפתח, גוואן וולאיראן מנסים לסייע לכם ככל הניתן ואלא אם כן אתם מחפשים אותם בעצמכם אתם מגלים שהם כמעט בלתי נראים על הסיפון, כמעט כאילו הספינה מצליחה להשיט את עצמה לבד.

כך או כך, שלוש שבועות אורכים אחרי זה, חדי העין מבינכם רואים יבשה באופק, זולג'ין יודע שלא מדובר עדיין בישבת א'אגני, אלא המעבר בין עור אבן - האי ממנו הגיעו הגמדים לגלקוס ובין יאסטו - הלגונה הטבעית ומקום מושבם של בני הים.
שבוע נוסף ידרש מכם עד שתראו את התחנה הראשנה במסע לעבר אג'אני.

יש סיבה שיבשת אג'אני לא נכבשה על ידי הפיות, וזה בן היתר בזכות העובדה שצי הספינות הטרולי מגביל את המעבר ליבשת, כתוצאה מכך שרשת איים קטנה (שטענה רווחת היא שהשמאנים הטרולים העלו ממעמקי הים) יוצרת חייץ טבעי בין היבשה לבין שאר האוקינוס, והצי יטביע כל ספינה שתנסה לחצות את המעבר ללא אישור תואם.

כתוצאה מכך, אחרי חודש של שיט ארוך, הכוכב הופל עוגנת באחד הרציפים של המחסום, לגוואן וולאראין יש השפעה על הרבה נמלים בעולם, אבל לא על הנמל הטרולי.
כדי להתקדם, תצרטכו אתם לקבל את האישור הנדרש, שבט חנית-אופל הוא המפוקד על מתן האיושרים האלה, ואאראמו חנית-אופל הוא המפקד בשטח, איתו תצטרכו לדבר כדי לעבור.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
yds
תשובות: 5

שליחה על ידי yds » 05 אפריל 2020, 22:36

טיירה מותחת את זרועותיה המצולקות. למרות המסע הארוך, היא עדיין לא התרגלה לגמרי לתחושה של קרשים תחת רגליה. הרגלים זקנים מתים לאט, אחרי הכל. היא נועצת עין צהובה בזולג'ין, שאותו למדה להכיר יחד עם שאר בני החבורה במהלך המסע שלהם "אז טרולים הם תחום ההמתחות שלך, לא? יש לך מושג מה אנחנו עושים מכאן?"

נל - רטרואקטיבית
ספוילר
הצג
לאחר כמה ימים של הימנעות לא נוחה זו מזו על הספינה, טיירה ניגשת לנל "תשמעי, אני חושבת שאני חייבת לך התנצלות. לא תקפתי את בני האלמוות על מי שהם אלא על מעשיהם. הדרך שבה נולדת לא תלויה בך, והעובדה שאת פועלת כאן בעולם כדי לתקן את הבלגן שהשאר יצרו אומרת הרבה יותר לזכותך." היא מניחה יד מוצקה על כתפה ומחייכת חיוך חד שיניים "אנחנו בסדר, ילדונת?"
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 06 אפריל 2020, 00:29

"אם הם נתנו לך לצאת הם יתנו לך לחזור, לא?" נל שואלת את זולג'ין במחשבה שהפתרון פשוט עד כדי כך. נראה שנל רוצה לבקש הסבר נוסף על השבטים והלואות אך היא עוצרת בעצמה במחשבה שעכשיו זה לא הזמן.

טיירה ונל
ספוילר
הצג
"זה לא נראה לך קצת מוזר לכנות בת אלמוות ילדונת?" " נל שואלת בסקרנות ומוסיפה "יכול להיות שאני הרבה יותר מבוגרת ממך..." שדי ברור לטיירה שההתנצלות גרמה לנל להרגיש אי-נוחות ושינוי הנושא שלה הוא קצת ברור, אך החיוך שהיה על פניה כשטיירה התקרבה וטון דיבורה יכולים להעיד שהיא כנראה לא מרגישה טינה כלפיה.
yds

שליחה על ידי yds » 06 אפריל 2020, 07:48

טיירה ונל
ספוילר
הצג
טיירה מושכת בכתפיה ''יכול להיות, אבל את ככל כך דומה לגורות האחרות שלי, עד שמבחינתי את צעירה ממני לא משנה מה'' השיניים שלה מבזיקות רגע בחיוך אירוני ואז היא מרצינה ''את יודעת...'' היא מהססת לרגע ואז בולעת רוק, שוקלת מילים, ומדברת בזהירות, כאילו היא מנסה ללכת בשריון לוחות בלי לעשות ראש ''מבחינת הזכרונות שלך, את עדיין גורה. ולגורים יש נטיה להירנס בכל הכוח ללחימה. וזה טוב, וזה חשוב, אבל אחד הדברים שאני תמיד הייתי צריכה להזכיר להם היה שהם צריכים לדאוג גם לעצמם, שלהציל את העולם לא כזה חשוב אם הם עצמם אובדים בתהליך'' היא מלעלעת רגע ''אני שמחה שיש לך את ההזדמנות לשנות דברים, אבל קחי את זה צעד צעד. ואם את תצטרכי משהו, אני תמיד כאן בשביל לעזור לך''
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 06 אפריל 2020, 17:39

זולג'ין צוחק, "את חושבת ששאלתי מישהו אם הוא מאשר לי לצאת. שטתי החוצה מהמקום הזה על קאנו. אבל זה פשוט, בואו נמצא את את אאראמו חנית-אופל, הוא יביא לנו אישור מעבר ונתקדם. חנית-אופל הם טרולים חביבים, יותר מדי התעסקות בוודו וצללים לטעמי, אבל אני לא חושב שתהיה בעיה איתם". זולג'ין יורד מן הסיפון בביטחון ומסתכל סביב, סוף סוף הוא חוזר לאדמה המקודשת. כמה אישורים לא יעצרו בו.
“I am the righteous shield of Moradin and a sword
in his mighty hand! I fear no evil!”
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 06 אפריל 2020, 21:33

טיירה ונל
ספוילר
הצג
"אני לא מעוניינת במלחמה" נל עונה כשהיא מגלה סימני הפתעה למשמע ההנחה הזו, "אני רוצה משפחה כמו זו שאני זוכרת. אני צריכה לעזור לאחותי להגן על עצמה אחרי מה שקרה.."
yds

שליחה על ידי yds » 07 אפריל 2020, 00:15

טיירה ונל
ספוילר
הצג
טיירה טומנת את ראשה בין כפות ידיה לרגע "כמובן, כמובן, זה היה טיפשי מצידי להניח, את פשוט כל כך מזכירה לי..." היא עוצרת את המשפט באמצע, נותנת לו להיבלע לחלל האוויר "לא משנה. אני מטפלת בגורים וגורות במשך שני עשורים, וברגע שאני נתקלת בקצת קשיים אני מאבדת את זה. כמה אופייני" היא ממלמלת בציניות ואז מביטה בנל באותו מבט מוזר של רחמים ועצב, אבל לא נראה שהם מכוונים כלפי נל עצמה "בכל מקרה, אם את צריכה משהו אני פה. אני אמנם, כמו שראית, אולי לא בכושר, אבל אני הייתי המאגנה מאטר של להקה מאז שסירונה הגיעה לכאן בערך. אז אם את אי פעם צריכה, את יודעת למי לפנות"
טיירה פולטת נהמה ספקנית. לא נשמע לה שהדבר יהיה כזה פשוט, אבל היא סומכת על השיפוט של זולג'ין. היא פוסעת אחריו אל היבשה בקלילות שלא תואמת את שערה האפור ותלונותיה הנשנות על מפרקים כואבים, יד אחת מונחת באגביות על השוט הקוצני שהיא חוגרת על ירכה והאחרת מיטלטלת לצידה בעוד היא מסתכלת מסביב בסקרנות וחשד, מנסה לראות אם היא מצליחה לקבל "קריאה" על האופי של המקום והמצב שלו
meta
מה לגלגל?
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 07 אפריל 2020, 15:05

בהסתכלות קלילה, טיירה מרגישה שהטרולים באיזור מעטים, מעטים מאוד. אתם עדיין על הספינה ולא ירדתם למזח, ובשלב הזה נורא קל להבחין בהיעדר ההמונים שהייתם מצפים שיהיה בנמל כזה, טרולים מעטים נמצאים ברחבוות, ובני גזעים אחרים בכלל לא נמצאים כאן. אלה שכן מסתובבים נושאים על עצמם סמל שזוגל'ין לא ראה כמעט בחייו, אבל הסמל מעביר בו קצת רעד. סמל שבט הגורובאשי.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
padron

שליחה על ידי padron » 07 אפריל 2020, 16:36

"זולג'ין, אני מציע שנתקדם בזהירות. אמנם לא הייתי בנמל זה ספציפית אולם הייתי במספיק מקומות בסגנון בשביל לדעת שאמורים להיות פה הרבה יותר נפשות. זה מרגיש כמו מקום לאחר קרב." הרן אומר לזולג'ין בשקט בעודו בוחן את הסביבה.

הרן, נל וזולג'ין (רטרואקטיבית)
ספוילר
הצג
באחד מימי המסע, הרן תופס את נל וזולג'ין בצד לשיחה שקטה. "אנו נודדים יחד מספיק זמן כדי שתרוויחו את הזכות לשמוע ממני את האמת, אולם לא ברור לי היכן בדיוק להתחיל. זולג'ין - אני מאמין שיש לך שאלות אלי? לפחות זה הרושם שקיבלתי ממך בתקופה האחרונה." הרן אומר לזולג'ין.
סמל אישי של משתמש
אביעד
תשובות: 47

שליחה על ידי אביעד » 07 אפריל 2020, 16:45

"הסמל הזה לא נראה כמו סמל של שבט שמתעסק בוודו" אומר האקושין. " אתה בטוח שהגענו למקום הנכון?"
כשהאקושין בוחן את הסביבה הוא מנסה להיזכר במשהו על שבטי הטרולים, במיוחד מה הסמל הזה אומר
meta
ידע דת 16
נערך לאחרונה על ידי אביעד ב 08 אפריל 2020, 00:56, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 07 אפריל 2020, 16:55

להאקושיין מעולם לא היה קשר לדת הטרולית, ובהיעדר גישה למידע רלבנטי על הדת הזו הוא לא בדיוק מצליח לחשוב על משהו רלבנטי, הסמל שהוא לא יודע מה הפירוש שלו נראה כמו כל סמל אחר שהוא ראה בחיים שלו, הוא כנראה אומר משהו אבל להאקושיין אין מושג מה.
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 07 אפריל 2020, 20:18

זולג'ין נראה זועף, בעיקר למראה סמל השבט. "הייתי אומר שנתגנב, אבל אתם לא מיומנים מספיק. תניחו שכל מי שמסביב עוין ושמרו על עין חדה, אל תעשו קשר עין ואל תנסו ליזום אנטרקציה. אני אסביר ברגע שנגיע למקום בטוח. לבנתיים תעקבו אחריי. בלי שאלות עכשיו". אומר זולג'ין שהוא מתחיל ללכת לכיוון בו הוא זוכר את מקום מושבו של הצ'יפטן. ידו מוכנה לשלוף את הגרזן שלו במקרה הצורך.
אבל על פני השטח מראו של זולג'ין משתנה. שיערו הלבן והארוך מתקצר והופך לסגול שכלוא בראסטות. עורו שעשוי מטחב משתנה לצבע כחול, עיניו מצהיבות ושיריונו משתנה לו ומעט לצבע אדום. הצעיף שמכסה את פניו תמיד נעלם וחושף שיניים חדות ועל הניב השמאלי שלו מופיעים שני עגילים. "תלכו מאחוריי ותשפילו מבט" הוא אומר.
META
משתמש בטבעת הזיקית בשביל להשתמש בתחפושת עצמית ולהיראות כמו טרול של הגורובאשי.

הרן, נל וזולג'ין-
ספוילר
הצג
"אתה בבירור עבדת, או עדיין עובד, עם הפיות. יש לך קשרים איתם, הצייד מכיר אותך וכל כמה זמן עובדות צצות שגורמות לי לחשוד בך ובהתנהגות שלך. אבל בסופו של יום חתמת עסקה עם בוסמנדי ונראה שאתה רוצה להמשיך אותה משום מה. אז כן, אני רוצה לשמוע מה הקטע שלך מאן". אומר זולג'ין, לא מסתיר את הסקרנות והחששות שלו, אך נראה שהוא לא עוין בקולו וידו לא נשלחת ישר לגרזן כמו שראיתם בהרבה מקרים בהם הוא פגש אנשים שהוא לא אוהב. נראה שהוא מוכן באמת להקשיב.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 07 אפריל 2020, 20:43

אתם יורדים מהספינה והולכים אחרי זולג'ין, משהו רע באוויר, אתם לא בטוחים מה, אבל אתם יכולים להרגיש את זה. הטרולים האחרים בוחנים אתכם, ואת זולג'ין בתחפושת שלו, אבל אף אחד לא מגיב, אחד מצחקק לו בקול עליכם, אחר משתיק נחירת בוז, קשה להגיד שהמקום הזה "חי" בתים מסוגרים בקרשים "מקשטים" את הרחובות, השוק ריק, הרחובות ריקים, ה"מבנה" של הצ'יפטן רחוק מכם, אבל גם הוא נראה כמו צל של עצמו, עד כמה שמבנה אבן בינוני מסוגל להיראות.

META
אנא מכם, כל מי שלא חסין למחלות, לגלגל בדיקת קשיחות.
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 07 אפריל 2020, 20:46

שבט מתועב, חושב לעצמו זולג'ין. הוא לא בטוח כמה מהטרולים באמת חיים, כמה איבדו את הנשמות שלהם וכמה מהם פשוט כשלונות מהלכים. אבל הוא יירד לשורש העניין. אין לו זמן לשטות הזו, יש לו מלחמה לנהל ועם לשלוט בו.
META
הצלת קשיחות: 20 טבעי, 27 קשיחות סך הכל.
שלח תגובה