לא רואים הודעות חדשות בפורום?
כדי לפתור את הבעיה עלייך לרענן את העמוד הבעייתי באמצעות f5 במחשב או סמל הרענון בטלפון החכם.

[pf] בשערי המצודה- עץ משחק 5/5

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 20 נובמבר 2018, 14:12

בתוך המערה
ספוילרהצג
"חיכת שהם יתקפו אותך?" הוא ממשיך לשאול בכעס. ואתה רואה את הארקית מתרחקת לכיוון הדלת. "את תישארי כאן!" הוא צועק עליה. "עמדת בצד בעוד החברים שלך ואח שלי נשחטו אחד אחר השני? ואז נטשת את הגופות שלהם וברחת? תן לי סיבה טובה אחת לא למלוק לך את הצוואר?!" הוא צועק.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 20 נובמבר 2018, 14:49

מחוץ למערה-
ספוילרהצג
זולג׳ין מחליט לנצל את הזמן שיש לו. הוא בוחן את אחד הקשתים, הזיעה היורדת ממצחו בגלל המתח, האצבע שלו שעלולה להחליק מחוט הקשת כל רגע. לזולג׳ין, שצד בג׳ונגלים, לחכות זה הדבר הבסיסי ביותר. בוא נראה מי יינצח בקרב המבטים הזה.
״אתה באמת חושב שתצליח להביס אותנו מן? אתם שניים ואנחנו ארבע ואיבדתם את יתרון ההפתעה״.
Meta
פעולת תנועה: לומד את גשש ב׳.
מכין פעולה: השלכת גרזן על גשש ב׳ אם הוא מתקיף.
“I am the righteous shield of Moradin and a sword
in his mighty hand! I fear no evil!”
yds

שליחה על ידי yds » 20 נובמבר 2018, 15:26

בתוך המערה
ספוילרהצג
תגובתו הראשונית של טאריס היא להתנער מהמסעדה, לתקוע בבריון המסריח שמולו חץ...אבל הוא נזכר במה שנלקח ממנו, נושם עמוק, ומתחיל לייבב
''לא, אתה לא מבין! נלחמנו יחד, היינו אחד עם השני! טארקון הוריד את אחד מהם במכה, ואז כולם תקפו אותו ביחד. ניסיתי לעזור לו, כולנו ניסינו, אבל נכשלנו...אני מצטער''
Meta
בלאף
yds גלגל 1d20+18 וקיבל תוצאה סופית של 38:
20
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 20 נובמבר 2018, 15:31

מחוץ למערה
ספוילרהצג
"נראה שזה אתם שאיבדתם את עקרון ההפתעה." אומר אחד.
"ואתה באמת רוצה לבדוק מי יותר מהיר?" שואל השני
בתוך המערה
ספוילרהצג
"נכשלת?!" הוא אומר בכעס. "הוא מרים את ידו ומכניס אגרוף לקיר. "עוף לי מהפנים" הוא אומר. "אלא אם כן יש לך משהו אחר להגיד לי."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
yds

שליחה על ידי yds » 20 נובמבר 2018, 15:49

בתוך המערה
ספוילרהצג
טאריס בולע רוק בעצבנות ''כן, יש לי חדשות. אחרי שברחתי, התחבאתי ושמעתי אותם מדברים על לרוץ לקרוא לאבירים. בקצב שלקח לי להגיע לכאן, יכול להיות שהאבירים כבר עוד רגע נמצאים בפתח. אם אוכל להגיד מה אני חושב...אנחנו צריכים לברוח בדרך חלופית, להסתתר, לדאוג שהאבירים לא ימצאו אותנו. גם אם הם יקחו את הסחורה, תמיד נוכל להשיג עוד. אבל אם הם יקחו לנו את החיים, לא יהיו לנו עוד כאלו''
Meta
בלאף
yds גלגל 1d20+8 וקיבל תוצאה סופית של 18:
10
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 20 נובמבר 2018, 15:50

בתוך המערה
ספוילרהצג
הזעם שלו לא פוחת, והארוקית פונה אליך. "דאגת שלא יעקבו אחריך?"
היא שואלת
yds

שליחה על ידי yds » 20 נובמבר 2018, 15:52

בתוך המערה
ספוילרהצג
טאריס מהנהן ''כן. הם הסתלקו לקרוא לאבירים ואני זזתי לכאן הכי מהר שיכולתי, עם הפציעה שלי. אבל ממה שראיתי, הם כבר הספיקו לראות את העקבות הקודמות. טשטשתי אותן כמה שיכולתי, אבל אני לא יודע אם זה יספיק''
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 20 נובמבר 2018, 15:54

בתוך המערה
ספוילרהצג
"אז אני אצא לטשטש את הכניסה למערה." היא אומרת לחצי העוג. "עד שהאבירים יגיעו, הם לא יצליחו למצוא אותנו בכלל."
חצי העוג מהנהן בביטול. "תגידי גם לזקיפים לסגת קצת יותר אחורה. אם הם לא מצאו אותנו בסיורים שלהם עד עכשיו, הם גם לא ימצאו. הוא לא יתן להם."
yds

שליחה על ידי yds » 21 נובמבר 2018, 07:34

בתוך המערה
ספוילרהצג
''אם תעשי את זה, את תחטפי מטר חיצים לראש. האבירים מאוד רציניים, והם כבר עוד רגע כאן. אנחנו חייבים לזוז עכשיו
Meta
בלאף
yds גלגל 1d20+8 וקיבל תוצאה סופית של 17:
9
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 21 נובמבר 2018, 09:01

בתוך המערה
ספוילרהצג
האורקית מרימה גבה. "לא אמרת שהם רק הלכו לקרוא לאבירים כשאתה הגעת הנה, ושאף אחד לא עקב אחריך?"
yds

שליחה על ידי yds » 21 נובמבר 2018, 13:57

בתוך המערה
ספוילרהצג
טאריס מניד בראשו. ''הם הלכו לקרוא לאבירים אחרי שסיימו להילחם בנו, אבל הקרב התנהל די קרוב למחנה הפליטים. ולקח לי די הרבה זמן להגיע לכאן, הפצע האט אותי
וגם אם אני נמנעתי מלהשאיר עקבות, השאר לא נמנעו''
Meta
Bluff
yds גלגל 1d20+8 וקיבל תוצאה סופית של 15:
7
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 21 נובמבר 2018, 14:14

בתוך המערה
ספוילרהצג
"אלא אם כן הם עומדים בכניסה למערה ואז אנחנו אבודוים, אני רק הולכת להלביש קצת אשליות בכניסה. עם קצת מזל הם יעברו לידה ולא יבחינו בנו." היא עונה
נערך לאחרונה על ידי liorgonen3 ב 24 נובמבר 2018, 20:11, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 21 נובמבר 2018, 15:08

מחוץ למערה:
ספוילרהצג
אוסקר נראה מפוחד, ומבולבל, אפילו יותר מקודם. הוא לא ידע כיצד הסיטואציה התגלגלה למצב הנוכחי, אבל כל עוד אף אחד לא יורה בו הוא לא התכוון להתלונן.

"י-יש לנו שבוי אחד... אנחנו ביתרון מספרי עליהם... אולי נוכל להגיע להסכם..?" הוא לוחש בשקט לאחרים. "א-אם נילחם, האחרים ישמעו ויבואו לעזור להם..."
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
padron

שליחה על ידי padron » 22 נובמבר 2018, 07:57

מחוץ למערה
ספוילרהצג
"עד כמה אתם באמת בטוחים שתצליחו להרוג אותנו? חברים שלכם - גם הבחור הבודד שעל הרצפה שם וגם אלה מכם שחיסלנו מוקדם יותר - נכשלו כשלון חרוץ ואינם בין החיים יותר. תחשבו רגע בהיגיון: האם באמת שווה לכם לקחת את הסיכון? אם לא תהרגו אותנו מייד - ואני די בספק אם תצליחו - אז קודם כל החבר שלכם כאן ימות ראשון, ואז זה יתגלגל לקרב שמי יודע מה יהיו התוצאות שלו. פשוט לכו מכאן, עזבו את השאר ותזכו לחיות. מבחינתי אתם יכולים אפילו להמשיך לשדוד - המקום הזה לא באמת ענייני, זה פשוט שחברים שלכם קודם תקפו אותי אז זה עניין עקרוני. " הרן אומר בקול שקול ומדוד.
Meta
איום: 10+9=19
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 22 נובמבר 2018, 10:34

מחוץ למערה
ספוילרהצג
אחד הקשתים לוקח צעד אחורה. "מצד שני אם תתקפו אותנו, אז כל המערה תשמע." הוא מוסיף בקצת חשש. נראה שהוא מעדיף שלא להיות זה שימות כדי שהאחרים ישמעו. הרן מבין שיש עוד עבודה, אבל הוא בר שבירה
השני לא זז, "לפעמים זה רק שאלה למי יש יד מהירה יותר." הוא מכוון את הקשת לכיוון הרן. כמעט ושוכח את קיומו של הטרול על התקרה.
שלח תגובה