הושלם שדרוג תחזוקה לפורום
שדרגנו את הפורום לגרסה עדכנית של PHPBB. אם אתם נתקלים בבעיות, זה המקום לדווח: שדרוג תחזוקה לפורום - ספטמבר 2019
בנוסף אנו שוקלים בטווח הארוך יותר לשדרג את מערכת הפורומים למערכת מודרנית יותר ונשמח לשמוע את דעתכם. זה הנושא בו אנחנו מציגים אפשרויות שונות: אז EnWorld עדכנו את האתר שלהם

[pf] בשערי המצודה- עץ משחק 4/5 - מחפש שחקן.

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
yds
תשובות: 4

[pf] בשערי המצודה- עץ משחק 5/5

שליחה על ידי yds » 24 נובמבר 2019, 11:29

YDS
ספוילר
הצג
טאריס מנסה להתרכז, המילים שוטפות אותו מכל עבר. ''מישהו...מישהו שזוכר אותי? מי זה יכול להיות כבר? את הקבוצה לא פגשתי להרבה זמן, אמא שלי לא קשורה אלי במיוחד...'' הוא מחניק את המועקה שעומדת להיות גלויה בקולו ''והיא מתה...''
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 25

שליחה על ידי liorgonen3 » 24 נובמבר 2019, 11:33

YDS
ספוילר
הצג
"מאיפה לי לדעת?" אומר הקול, "מישהו שחי שם, או לפחות לא מת, זוכר או זוכרת אותך." הוא מסביר, "אבל שוב, הוא ישכח אותך, ואז הקשר האחרון שלך לעולם שבחוץ ולקיום עצמו יעלם גם הוא. כרגע אתה רק הד. הייתי אומר לך להתרגל לזה אבל עוד מעט אתה גם לא תהיה זה. ואתה לא תהיה בכלל."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
yds

שליחה על ידי yds » 24 נובמבר 2019, 11:58

ליאור
ספוילר
הצג
הזעם בוער בקרבו של טאריס והוא ממקד את כל מה שנותר מתודעתו ברגש יחיד - נחישות
''אתה יודע מה הולך פה, אז אתה בטח יודע איך להוציא אותי מפה כמו שיצאת בעצמך. כשאתה הולך מכאן, אתה לוקח אותי איתך!"
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 24 נובמבר 2019, 14:12

YDS
ספוילר
הצג
"כמה פעמים אני צריך להגיד לכם, אני לא פה." הוא אומר בכעס, "אני בכל מקום, ולכן אני גם פה. אני לא יכול לקחת אותך איתי, ואני לא יכול להוציא אותך, לא סתם ככה." הוא אומר, "אם זאת יש משהו שאני יכול לעשות, זה בוודאות יהיה קשה, כואב, ולא נעים. ומעבר לזה זה גם יעלה לך." הוא מוסיף. "אז אניי מניח שאתה לא תהיה מעוניין לשלם מחיר כזה."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
yds

שליחה על ידי yds » 24 נובמבר 2019, 15:13

ספוילר
הצג
טאריס מרשה לעצמו גיחוך קטן. גם הטובים והחזקים ביותר יפלו לקצת התגרות. הוא מסתיר את שביעות רצונו העצמית כשגל כמעט מחליא של דחף לא נשלט שוטף אותו. הוא מפנה את תשומת ליבו לקול
''מה אתה יכול לעשות? אני אשלם את המחיר, אל תדאג, אני ממילא מת כבר, אבל אני צריך להיות חי שוב''
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 24 נובמבר 2019, 15:15

YDS
ספוילר
הצג
"הו." עונה הקול, "אבל לא אתה משלם את המחיר הזה." הוא מסביר, "היא תשלם."
yds

שליחה על ידי yds » 24 נובמבר 2019, 15:21

ליאור
ספוילר
הצג
טאריס מגמגם ''היא..? מה...מה סאת אומרת? תסביר את עצמך!"
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 24 נובמבר 2019, 15:24

YDS
ספוילר
הצג
"מה לא מובן בלהיות לא קיים?" הוא שואל, "אתה כלום, נאדה, אפס, רוח, זיכרון חולף, חלום מעוף, אבק דרכים." הוא מסביר, "והסיבה היחידה שאתה עוד לא מחוק, זה כי משהו או מישהו זוכר אותך." הוא ממשיך להרצות, "האיזון של העולם הוא חד צדדי במקרה הזה, אי אפשר להוסיף מבלי להחסיר, למרות שאפשר תמיד להחסיר. אתה רוצה לחזור להיות קיים? משהו אחר צריך להימחק במקומך. ואם להיות מדויק, אתה צריך לתפוס את המקום שלו."
yds

שליחה על ידי yds » 24 נובמבר 2019, 15:50

טאריס
ספוילר
הצג
כל המחסומים שהוא הקים נרפים באחת. תודעתו של טאריס נשמטת מבין אצבעותיו בעוד הוא מנסה לעשות סדר בבלגן
קיוויתי, כל כך קיוויתי...שבסוף נוכל להיות שוב ביחד. קיוויתי שאוכל לעשות הכל, שאוכל לשמור את האהבה ואת הנקמה ביחד, שאוכל לרקוד משני צידי העץ...''

טאריס מניד את ראשו בעייפות, מעלה את תמונת פניה פעם אחת אחרונה, ומתחיל לדבר, כשספקות נכנסים למוחו
''אנ-אני..''
איך אתה יודע שהוא דובר אמת? איך אתה יכול לעשות את זה? אתה תשמיד אותה? כאילו לא מספיק שהרגת אותה?

טאריס מניד את ראשו לשלילה
לא אני הרגתי אותה, אבל אני אוודא שמי שעשה את זה ישלם .

הוא מניד בראשו בעייפות, תמונתה מלאת החיים והצוחקת מתחלפת בגופה מתולעת והיא ממילא כבר מתה...

טאריס מרים מבט נחוש לעבר הקול, עד כמה שמצבו מאפשר לו, והוא מרגיש את הנחישות זורמת שוב מסביבו

''אני מסכים''

זהב!!!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 24 נובמבר 2019, 16:05

טאריס
ספוילר
הצג
"הו." אומר הקול, כמעט כאילו הוא קורא את המחשבות שלך.
"היא חייה."

הוא מחכה לראות האם התשובה שלך סופית.
padron

שליחה על ידי padron » 24 נובמבר 2019, 17:42

הרן סופג את התקפתו של היצור. נראה כי הוא די פצוע, אולם ארור יהיה אם הוא יצטרף למי שלא יהיה המסכן שמת שם קודם. באמצעות חושיו החדים הוא מנצל רגע של חוסר תשומת לב מצד היצור כדי לסגת צעד אחד לאחור. הוא שולח את שרשרת הגרזן שלו קדימה אל עבר היצור שפגע בו ומייד לאחר מכן נסוג רחוק משם.
Meta
בזכות Hunters Grace לוקח צעד 5 רגל לJ7
כפעולה רגילה תוקף את ונדיגו 1: 13+6=18
נזק בפגיעה: 3+2+6=11 חותך
ריפוי מBlood Ministration של 2ק6, מקסימום 9 - 1+3=4 נק"פ
כפעולת תנועה נע לL7
yds

שליחה על ידי yds » 24 נובמבר 2019, 18:46

ליאור
ספוילר
הצג
טאריס מתערער לחלוטין, ונראה שהזעם השוצף אותו דומם.
הוא נותר...לבד
הוא מרגיש את זכרונותיו דועכים ממנו, את שאריות כוחו נמוגות אל הצללים.
אם יש דבר אחד שהוא למד על תנועות גדולות, הוא שיש בהן הרבה פיונים, וחלקם חייבים למות בשביל המטרה הגדולה.

הוא לעולם לא חשב שהוא יהיה אחד כזה. הוא עצם את עיניו, ונשא בקשה אחרונה, לא יודע למי, שחבריו לצוות יצליחו במשימתם, שישלימו את מה שהחל, שיוודאו שמותה של אהובתו לא יהיה לשווא...אפילו אם הם בעצמם לא יודעים את זה

טאריס פקח את עיניו פעם אחת אחרונה, אנחה רכה מרחפת ממנו בעוד הזוהר שמקיף אותו מצטמצם לכדי כלום
ואז הוא נעלם
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

[pf] בשערי המצודה- עץ משחק 4/5

שליחה על ידי liorgonen3 » 24 נובמבר 2019, 23:43

המכה של הרן פוגעת ביצור, ועדיין נראה שזה לא מספיק כדי לגרום לפציעה קשה. עינו מכוונת כרגע לעבר הטרול, בתקווה שהוא יוכל לחסל את המטרד הזה.
META
טופר נגד זולג'ין
20 טבעי... אני לא יודע מה יש לקוביות נגדכם.
22 בווידי קריטי, מניח שפגע.
20 נזק.

טופר שני- 11, מניח שפספס.

נשיכה 13, מניח שפספס.

תור זוג'לין
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 25 נובמבר 2019, 21:01

זולג'ין הפעם שולף גרזן קרב ומחזיק אותו ביד אחת. הוא משסף חלק מרגלו של היצור בתנועה חדה. הוא לא יכול לסגת אל תוך העצים ונל ואוסקר חוסמים את הבריחה שלו. "תרפא אותי עם המוג'ו שלך" אומר זולג'ין לאוסקר, הוא מצפה שהרן ונל יכולים לפחות לטפל באחד השני שמשפדים שלושה מהגרזנים שלו.
META
פעולת תנועה: לומד את ונדיגו 1.
פעולה רגילה: מתקיף אותו עם גרזן קרב.
התקפה: 18+8=26 נגד דרג"ש.
נזק: 11 נזק חותך.
“I am the righteous shield of Moradin and a sword
in his mighty hand! I fear no evil!”
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 25 נובמבר 2019, 21:29

מכת הגרזן של זולג'ין ננעצת עמוק בוונדיגו, אבל נראה שהוא עוד עומד, והגוף שלו ממשיך לדחות את הגרזן.

בנתיים הייצור השני נשאר במקומו, הפצעים שלו גורמים לו לעצור, אבל אז הפה שלו נפתח שוב, והצעקה שלו מאיימת שוב להפיל אתכם.
META
צעקה מוחקת, כולם חוץ מהרן, 9 נזק, חצי בהצלת קשיחות של 15.
שלח תגובה