הושלם שדרוג תחזוקה לפורום
שדרגנו את הפורום לגרסה עדכנית של PHPBB. אם אתם נתקלים בבעיות, זה המקום לדווח: שדרוג תחזוקה לפורום - ספטמבר 2019
בנוסף אנו שוקלים בטווח הארוך יותר לשדרג את מערכת הפורומים למערכת מודרנית יותר ונשמח לשמוע את דעתכם. זה הנושא בו אנחנו מציגים אפשרויות שונות: אז EnWorld עדכנו את האתר שלהם

[pf] בשערי המצודה- עץ משחק 5/5

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 15 ספטמבר 2019, 18:02

״אני יכול לחסל. זה למה אני רוצה את האל מתים. אלא אם יש לך מישהו אחר שצריך לחסל בעיר?״ זולג׳ין לא הולך לרפא פליטים, זולג׳ין הוא הפוצע, לא המחלים. בשביל השטויות האלה יש לו התחדשות טרולית.
“I am the righteous shield of Moradin and a sword
in his mighty hand! I fear no evil!”
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 15 ספטמבר 2019, 20:17

"תמיד אפשר לשאול את אסטל את מי היא רוצה לחסל, ככה גם בטוח לא נפגע במשהו משמעותי למישהו." נל חוזרת על הצעתה הקודם ובקול עצוב היא מוסיפה: "אבל אני חושבת שעדיף לבקר במחנות הפליטים ולהציע עזרה. מים נקיים ורפואה זה דברים שתמיד חסר שם ותמיד אפשר להשליט שם קצת סדר ולהגן מפני אנשים שמנצלים את החלשים, אז יהיה לזולג׳ין במי להילחם גם שם." קל לראות שהיא מדברת מניסיון.
padron

שליחה על ידי padron » 15 ספטמבר 2019, 22:36

"אני טוב בלהרוג דברים, ולאיים על אנשים. זולג'ין, בוא נלך לטפל באל מתים האלה ונמשיך משם. אני בטוח שנמצא עוד כאלה שמגיע להם לחטוף." הרן אומר לזולג'ין בחיוך. הוא מחבב את הישירות של הטרול במקרה הזה.
yds
תשובות: 4

שליחה על ידי yds » 15 ספטמבר 2019, 23:52

טאריס מרים את ידו ''אם יורשה לי להביע התנגדות?..." ראשית, אני לא חושב שזה רעיון טוב להתפצל. שנית, באמת כדאי שנחשוב על סיפור כיסוי כי כרגע אסטל חושבת שאנחנו עובדים אצלך'' הוא מפנה את מילותיו לנוק ''ןאם היא לא תדע למה אנחנו מסתובבים בעיר ועושים דברים סתם, היא תחשוד''
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 25

שליחה על ידי liorgonen3 » 16 ספטמבר 2019, 00:03

"בגלל זה אני צריך לדעת מה אתם עושים, יכול להיות ששני אלה" הוא מצביע על זולג'ין והרן, "הם ציידי אל מתים מהצלקת שבאו לפטור את בעיית האל מתים במזבלה. ואתם" הוא מבציע על אוסקר וטאריס, "מרפאים שבאו לסייע אצל הפליטים." הוא מפרש בחיוך, "כל עוד תפעלו מתוכנן, אני יכול להתמודד עם זה."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 16 ספטמבר 2019, 00:45

״אז לעשות, לדווח, לעשות שוב. ברור מספיק. פיצול לא בעיה כל עוד הרן וזולג׳ין נבצע הכנות. מלכודות פשוטות יביאו תוצאות טובות״. לא צריך לדעת המון בהכנת מלכודות בשביל להצליח, לפתוח מלכודת דובים או לקשור חבלים זה קל והרבה פעמים עובד. אם הרן איתו הכל אמור ללכת בסדר.
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 16 ספטמבר 2019, 07:05

אוסקר מהנהן וכורך מספר תחבושות סביב ידיו על מנת לכסות את הצלקות והיבלות המכסות אותן. זה לא יהיה מעורר אהדה אם למרפא היו ידיים גסות וקשיחות ולא עדינות כמו ידיו שלו.
"אני אעשה כמה שאוכל." הוא אומר בנימה יחסית בטוחה ואופטימית, מחייך קלות למשמע מזלו שהוא לא יצטרך להילחם על חייו שוב כנגד סיכויים בלתי אפשריים. "שניפגש כאן שוב לקראת השקיעה? רק אם ציידי אל-מתים מקבלים בכלל אישור ללכת הביתה ולנוח, כמובן."
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 16 ספטמבר 2019, 21:14

"אני לא בטוחה שנוכל לחזור לפה בשקיעה, אסטל אמרה שחמשת מחנות הפליטים במרחק שעות נסיעה מהעיר." נל חוזרת על המידע ונזכרת להוסיף: "והיא כבר יודעת שאני מתעניינת במחנות אז היא לא תופתע אם אני אבקר בהם."
yds

שליחה על ידי yds » 16 ספטמבר 2019, 23:20

טאריס משלב את אצבעותיו ''מצד השני, המחנות לא יתנו לנו פשוט ללכת ולרפא אנשים. הם ירצו להשגיח עלינו באופן צמוד, ואז יש יותר סיכוי שניתפס בשקר. הרבה יותר סביר שנתחיל בעיר עצמה, איפה שנוכל לפעול באנונימיות, ואז נגיע למחנות אחרי יומיים-שלושה''
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 16 ספטמבר 2019, 23:22

"במחנות הם ישמחו לקבל כל עזרה שהם יוכלו להשיג ואילו בעיר אנשים יותר בררניים, כי יש להם יותר אפשרויות." נל סותרת את דבריו של טאריס.
yds

שליחה על ידי yds » 17 ספטמבר 2019, 17:49

טאריס נשען קדימה ''אל תשכחי שאנחנו פה תחת תרמית. אם אנחנו הולכים לפליטים, אנחנו נצטרך לתכנן את השקר שלנו טוב טוב...וגם, ישמעו עלינו הרבה יותר מהר אם נהיה בעיר''
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 17 ספטמבר 2019, 19:31

"למה?" נל לא מבינה על מה בכלל טאריס מדבר, "אסטל יודעת שאני רוצה ללכת למחנות הפליטים במקרה הגרוע היא תחשוב שאתם מלווים אותי ועל הדרך עוזרים לכמה פליטים. מעבר לזה, בעיר יש משמר, חיילים, רופאים והרפתקנים אחרים, אז אם הם יכולים להוציא להורג נסיך פיות בעצמם, אז למצוא משהו מספיק גדול שישמעו עליו יהיה קשה או עלול לפגוע במישהו."
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 17 ספטמבר 2019, 22:22

״אנחנו שכירים, זה לא משנה למה נשכרנו. הסיפור בסדר. פשוט בואו נזוז כבר. תחסלו איתנו את האל מתים. נלך אחר כך למחנה לפליטים. אתם מרפאים ותומכים בנו ואנחנו מחסלים את האויב. אם שואלים למה, נוק מתרץ את הסיבות כי הוא המעסיק. בואו פשוט נלך ונגרזן דברים כבר״ זולג׳ין נעשה חסר סבלנות מזה שכולם מסכימים על מה צריך לעשות אבל משום מה לא עושים את זה.
yds

שליחה על ידי yds » 19 ספטמבר 2019, 07:28

טאריס מהרהר לרגע, ואז מניף את ידיו לרגע לפני שהוא משלב אותן בחיקו ''בסדר, השתכנעתי, נלך למחנות"
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 20 ספטמבר 2019, 14:47

אוסקר מהנהן. "ככל שנקדים, נספיק יותר. בואו נצא עכשיו לפני שיחשיך."
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
שלח תגובה