ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

[pf] בשערי המצודה- עץ משחק 5/5

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 04 ספטמבר 2019, 23:08

נל
ספוילרהצג
נל מופתעת שוב כשנוק מדבר על פרק שמן של חודשים כשהיא יודע בוודאות שלפני חודש הוא היה ביבשת, "וזה מספיק בשבילך?" נל שואלת את אסטל כשאפשר לשמוע פקפוק קל בקולה.
"זולג'ין הלך לחפש אותך והשאר ממתינים עם הלנה נגן להב בפונדק." נל אומרת כשהיא אומרת את השם בהטעמה ומחווה בראשה אל הכיוון אליו האחרים התקדמו.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 24

שליחה על ידי liorgonen3 » 05 ספטמבר 2019, 22:31

זולג'ין
ספוילרהצג
אתה מצליח להתקרב ללא גיולי, זה כן נראה לך מקום שלואה יכולה להתגשם בו, אבל משהו כנראה עוצר אותה. אתה מניח שיכול להיות שהיצורים האלה, 12 במספרם, מטמאים את האדמה או משהו מסביב למקום.
פונדק
ספוילרהצג
"כל עוד הם לא נעצרים על עבירה קשה? לרוב הם שורדים, העונש של הגירוש הרבה יותר מסוכן מגזר דין מוות בחלק הזה של העולם." הוא מסביר
נל
ספוילרהצג
אסטל מהנהת. "אני מניח שאני אלך למצוא את הטרול שלכם, תישארו זמינים, אני אצטרך להביא לכם אשרות שהיה..." היא מוסיפה ופונה לעזוב את הרציף. "אני מניחה שנוק ידע להוביל אותך לפונדק שבו נמצאים האחרים." היא מוסיפה ועוזבת אתכם.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 05 ספטמבר 2019, 23:54

זולג'ין-
ספוילרהצג
הטרול לא הולך לחסל עכשיו את כל ה12. הוא יסתובב מסביב, ייראה אולי יש איזה טוטם או וודו אחר שמונע מהלואה להגיע. בכל מקרה הוא יצטרך לסרוק את האזור למקרה שיש מלכודות. או למקרה שהוא יצטרך להציב מלכודות בעצמו.
META
תפיסה: 11+9=20.
התגנבות: 7+7=14.
נערך לאחרונה על ידי amitf0123 ב 06 ספטמבר 2019, 09:04, נערך פעם 1 בסך הכל.
“I am the righteous shield of Moradin and a sword
in his mighty hand! I fear no evil!”
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 06 ספטמבר 2019, 00:10

זולג'ין
ספוילרהצג
זולג'ין לא מוצא טוטם או משהו, פרט לעובדה שהוא מבחין שהיצורים האלה.... נראים מעט מתים. מקרוב מספיק אנשי הדג האלה נראים לך כמו בני אדם שאלמוגים ושאריות דגים התיישבו על הגוף שלהם. הם מפיצים ריח מצחין של מוות וריקבון מובהק.

ואחד היצורים האלה מסתכל על זולג'ין. הוא שואג צעקה חסרת קול ומתחיל לרוץ לעברו. שנים מהאחרים מצטרפים אליו
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 06 ספטמבר 2019, 13:46

זולג'ין-
ספוילרהצג
זולג'ין רץ משם, אבל לא לגמרי. הוא מחכה לראות מאיזה חלק הם מפסיקים לרדוף אחריו. זה יהיה הבסיס שלו. הוא ייכנס פנימה ויחסל אותם אחד אחד אחריי זה. אם צריך הוא יברח ויחזור שוב. הם לא חכמים מספיק בשביל להתכונן לבואו. הציד מתחיל.
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 06 ספטמבר 2019, 15:43

נל
ספוילרהצג
"שאלה אחרונה לפני שתלכי?" נל מבקשת ובמידה ואסטל מסכימה היא שואלת "מה הצד של האדמירל בהסכם?"

"אז כדאי שנתקדם, לא?" ל שואלת את נוק כשהם נשארים לבד, מחכה שהוא יוביל את הדרך.
yds
תשובות: 4

שליחה על ידי yds » 06 ספטמבר 2019, 16:42

פונדק
ספוילרהצג
טאריס מהנהן ומסתכל על המשגיחה שלהם, מנסה לפענח האם פקעה סבלנותה
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 07 ספטמבר 2019, 20:22

זולג'ין
ספוילרהצג
בעוד אחד אנשי הדג עוצר אחרי מרחק קצר, השניים האחרים לא מפסיקים ללכת אחרי זולג'ין. לפחות לא בנתיים.
נל
ספוילרהצג
אסטל עוצרת, "לא יודעת," היא עונה, "לסירונה אסור לפעול פה, אני לא יודעת מה האדמירל נתן בתמורה." היא אומרת והולכת, בעוד נוק מחכה גם הוא שהיא תלך, "כן, נתקדם, אבל אני קודם אקבל בחזרה את הדברים שלי." הוא אומר לנל.
פונדק
ספוילרהצג
לא צריך להיות חכם במיוחד כדי לדעת שהיא לא מתייחסת אליכם כרגע, לפחות לא בצורה גלויה.
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 07 ספטמבר 2019, 20:33

נל
ספוילרהצג
נל מסמיקה כשהיא מוציאה את הסכינים שקיבלה מהרן ומושיטה אותם לנוק באומרה "שאר הדברים שלך לא אצלי, אתה יכול לבדוק אם אתה רוצה." היא מוסיפה מושיטה לעברו את התרמיל שלה. "איך בלל הגעת לפה לפני הספינות?" היא מוסיפה כשבבירור היא עדיין מובכת.

OUT:
האמת, לא בטוח אם הרן בסוף הביא את הקופסה לנל, אבל שאר החפצים הקסומים שהרן לקח נשארו אצלו.
סמל אישי של משתמש
amitf0123
יצירת קשר:

שליחה על ידי amitf0123 » 07 ספטמבר 2019, 20:55

זולג'ין-
ספוילרהצג
זולג'ין ממשיך לרוץ. אם הם יכנסו אחריו לעיר זה יהיה בלאגן אבל אז המשמר או לא יודע מי יאלצו לעזור לו אז הוא יוכל לחסל אותם. הוא יצטרך עוד אנשים או טקטיקה יותר טובה בשביל לחסל את האל מתים האלו.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 07 ספטמבר 2019, 22:15

נל
ספוילרהצג
"ניצלתי כמה קשרים של הבריח והצלחתי לחתוך זמנים," הוא עונה, "כל השאר זה סודות מקצועיים ילדתי." הוא מוסיף, "שנלך לפגוש בחברים שלך?" הוא שואל בעודו מחזיר את הציוד שלו בחזרה לתיק.
זולג'ין - מסיים עם נל ומגיב גם לך.
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 07 ספטמבר 2019, 22:22

נל
ספוילרהצג
נל נושמת בהקלה כשהוא מפסיק לדבר על החפצים (ולא בדק את התרמיל שלה) וכל מה שהיא יכולה לעשות זה להנהן בהסכמה להצעתו.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 07 ספטמבר 2019, 22:37

דלת הפונדק נפתחת בעוד זולג'ין נכנס פנימה, הוא רואה את הרן ואוסקר מדברים עם הברמן בעוד טאריס יושב לצידם, האישה שהובילה אותם לשם יושבת בשולחן נפרד ועסוקה בשתייה כשהטרול נכנס. היא מבחינה בזה וברור שהיא עומדת לקום ולברר היכן המעביד המסתורי שלכם, כשנל נכנסת גם היא לפונדק, ואחריה נוק.
"אה הלנה." הוא אומר ומתקדם לעברה, מתעלם מכל האחרים, "אסטל אמרה לי שאמצא אותך פה." הוא אומר לה, "הבנתי שהיה חוסר הבנה עם החברה שלי, אבל אני פה ואני אדאג לקחת אותם ולטפל בהם, אבוא יותר מאוחר לאסוף את אשרות העבדוה שלהם מאחת מכן." הוא אומר לה, וברור שהסיבה שהיא לא עונה לו היא כי אין לה כוח להגיב לזה. היא פשוט מרימה את כוס השתייה שלה לכיוון הדלת, במחווה שאומרת "תסתלכו".

נוק עושה כמצוותה ומסמן לכם ללכת אחריו, הוא יוצא מהפונדק.
yds
תשובות: 4

שליחה על ידי yds » 09 ספטמבר 2019, 00:02

טאריס מרים גבה בעודו יוצא מהפונדק, אבל נשאר שקט, ופולט אנחת רווחה ברגע שהם יוצאים מהטווח. הוא ניגש לנוק וזולג'ין ''אז...שמח לשמוע שהסתדרתם. תודה שבאת לחלץ אותנו. אם כי אשמח אפילו יותר לשמוע מאיפה יש לך קשרים כאילו טובים עם אסטל שהיא מכירה אותך אישית?.."
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 09 ספטמבר 2019, 00:12

"היא לא" עונה נוק, ומגרד בראשו, "למה כולם חושבים שאם אני מכיר שם של מישהו זה אוטמטית אומר שיש לי קשר אליו." הוא שואל לאוויר, "אבל הצלחתי ליצור טיפה שם פה, יודעים שאני קולבוינק, מתקן דברים בשביל מחנה פליטים אחד, מגשר בין שני פליטים שרבים על רכוש... אתה יודע, הדברים שצריך בשבילם זר כדי להרגיש שנעשה צדק." הוא מסביר, "אז הפרצוף שלי מוכר מספיק."
שלח תגובה